دفتر مدیر سایت - پيرجو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

davood rajabi

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام من تاپیکی زدم به نام چیستان و میخواستم برهتو پست های جدید ولی رفته تو گفتگویازاد اگه امکانش هست واسم انتقالش بدین

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام من تاپیکی زدم به نام چیستان و میخواستم برهتو پست های جدید ولی رفته تو گفتگویازاد اگه امکانش هست واسم انتقالش بدین

سلام، اگر منظورتون ارسال های جدید می باشد که هر بار پستی در تاپیک شما افزوده شود در اون بخش نمایش داده می شود. این نیست که انتقال پیدا کند به بخش پست های جدید.

Arminiya

عضو جدید
مدير تالار مكانيك خودرو

مدير تالار مكانيك خودرو

سلام
خسته نباشيد
ما بروبچ هاي مكانيك خودرو از شما مديريت محترم خواهش داريم كه يه فكري براي مديريت اين تالار بكنيد تا يه سر و ساماني به تالار بده
البته دوستان به فكر بودن و يه فرد برگزيده رو انتخاب كردن باز هم خواهش ميكنم پيگير باشيد
كافيه يه سري به اين آدرس بزنيد و همون جا نظرتون رو بنويسيد
موفق و سر بلند باشيد
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219900-خواهشا-همه-بیاین-تو..!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
خسته نباشيد
ما بروبچ هاي مكانيك خودرو از شما مديريت محترم خواهش داريم كه يه فكري براي مديريت اين تالار بكنيد تا يه سر و ساماني به تالار بده
البته دوستان به فكر بودن و يه فرد برگزيده رو انتخاب كردن باز هم خواهش ميكنم پيگير باشيد
كافيه يه سري به اين آدرس بزنيد و همون جا نظرتون رو بنويسيد
موفق و سر بلند باشيد
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219900-خواهشا-همه-بیاین-تو..!

سلام، با تیم مدیریتی بررسیش می کنیم.

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب مدیر ممنون میشم به این تایپک سر بزنید واگه صلاح دونستین نویسندشو اخراج یا تایپیکو حذف کنید چون داره باعث اختلاف و دعوا و توهین میشه.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/226168-زن-جنس-همیشه-برتر!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام جناب مدیر ممنون میشم به این تایپک سر بزنید واگه صلاح دونستین نویسندشو اخراج یا تایپیکو حذف کنید چون داره باعث اختلاف و دعوا و توهین میشه.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/226168-زن-جنس-همیشه-برتر!

تاپیک هیچ گونه مشکلی نداره، هیچ گونه بی احترامی صورت نگرفته، هیچ گونه اختلافی هم بین کاربران ایجاد نشده. اگر پست خاصی مد نظرتون هست گزارش کنید اینجا لازم نیست پست بدید.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. از وقتی لوگوی محرم اضافه شده روی آیکونهای گوشه کنار لوگو نمیشه کلیک کرد.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینم ردیف کنن برادرای فنی :دی

Arminiya

عضو جدید
سلام، با تیم مدیریتی بررسیش می کنیم.

سلامي مجدد
چندي از درخواست ما ميگذره نميدانم كه بررسي شده يا نه اما و اگر مورد برسي قرار گرفته خواهشا هرچه زودتر ما رو در جريان بگذاريد
آرمين آريا به نمايندگي از تالار مكانيك خودرو
با تشكر

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
می خواستم یه پیشنهاد بدم :نظرتان راجع به تغییر جای بخش عمومی و فرهنگی با هم چیه؟

Sarp

مدیر بازنشسته
پیرجـــــــــــــــــو؟
کئفین ؟ :D

این دکمه تالار وی بولتین سوئیت کار نمیکنه
منظورم همون دکمه تالار بالای صفحه هست !
لینک نیست کلا

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام. از وقتی لوگوی محرم اضافه شده روی آیکونهای گوشه کنار لوگو نمیشه کلیک کرد.

فقط دوتا از اون ها کار نمی کنن که یکیش مربوط به ارسال های جدید می باشد و دیگری هم بلاگ که شما کاری با بلاگ ندارید و ارسال های جدید رو هم می توانید از دکمه کنار اکسپرینس کلیک کنید.

اینم ردیف کنن برادرای فنی :دی

شما هنوز نمی دونید کجا باید درخواستتون رو بنویسید؟

سلامي مجدد
چندي از درخواست ما ميگذره نميدانم كه بررسي شده يا نه اما و اگر مورد برسي قرار گرفته خواهشا هرچه زودتر ما رو در جريان بگذاريد
آرمين آريا به نمايندگي از تالار مكانيك خودرو
با تشكر

سلام، صحبتش رو کردیم، ادمین در حال بررسی هستن، خدمتتون هم عرض کنم توی باشگاه انتخاب مدیران خیلی سخت هستش اینجوری نیست که یک یا دو روزه انتخاب بشن، ممکنه چندین ماه طول بکشن.

سلام
می خواستم یه پیشنهاد بدم :نظرتان راجع به تغییر جای بخش عمومی و فرهنگی با هم چیه؟

سلام، منظورتون از تغییر چی هستش؟ کمی بیشتر توضیح بدید؟ یعنی فرهنگی از پایین بیاد بالا قرار بگیره؟ یا اینکه بعضی از بخش های عمومی باید به فرهنگی منتقل بشن یا بلعکس؟

Arminiya

عضو جدید
خيلي خوبه كه جواب اعضا رو ميديد :gol:
اينكه به فكر هستيد كلي ارزش داره انشاالله پيروز و سربلند باشيد

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید.میشه نام کاربری منو بسوزونید؟

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فقط دوتا از اون ها کار نمی کنن که یکیش مربوط به ارسال های جدید می باشد و دیگری هم بلاگ که شما کاری با بلاگ ندارید و ارسال های جدید رو هم می توانید از دکمه کنار اکسپرینس کلیک کنید.

شما هنوز نمی دونید کجا باید درخواستتون رو بنویسید؟

سلام، صحبتش رو کردیم، ادمین در حال بررسی هستن، خدمتتون هم عرض کنم توی باشگاه انتخاب مدیران خیلی سخت هستش اینجوری نیست که یک یا دو روزه انتخاب بشن، ممکنه چندین ماه طول بکشن.

سلام، منظورتون از تغییر چی هستش؟ کمی بیشتر توضیح بدید؟ یعنی فرهنگی از پایین بیاد بالا قرار بگیره؟ یا اینکه بعضی از بخش های عمومی باید به فرهنگی منتقل بشن یا بلعکس؟
دقیقا منظورم همین است بخش فرهنگی جایش با بخش عمومی عوض بشود البته می شود جای یه بعضی از بخش ها را هم عوض کرد اما من بیشتر منظورم این بود که بخش فرهنگی که بار ارزشمند تری دارد یعنی واقعا از بعضی جنبه ها مفید تر است از بخش هایی مثل گفتگوی آزاد که واقعا بعضی موقع ها به بحث های کاملا غیر ضروری و... کشیده می شود جایشان با هم عوض شود

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید.میشه نام کاربری منو بسوزونید؟

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون ستون نارنجی رنگ (که علامت RSS داره) کج به نظر نمیاد؟ :D
البته با پینت براش که چک کردم و خط کشیدم از بالا تا پایین مستقیم بود میگن ادم به چشماشم نمیتونه اعتماد کنه :D

آخرین ویرایش:

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام مدیر مرسی که نام کاربریمو نسوزوندی پشیمون شدم

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این دستاوردی که برای رسیدن دوستان به 20 http://www.www.www.iran-eng.ir/xperience/icons/people_dude4_16.png قرار دادین و اگر مثلا 120 در نظر گرفته بشه خیلی بهتره

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و ممنون بابت امکان خصوصی سازی پروفایل
تا چند روز پیش امکان گذاشتن عکس پس زمینه ی پروفایل وجود داشت الان برداشتین؟

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دستاوردی که برای رسیدن دوستان به 20 http://www.www.www.iran-eng.ir/xperience/icons/people_dude4_16.png قرار دادین و اگر مثلا 120 در نظر گرفته بشه خیلی بهتره

ببخشید کنجکاو شدم، می شه بفرمائین از چه جهت بهتره؟ وام می دن؟

Sarp

مدیر بازنشسته
آقا این گروهها رو کلا وردارین مثل قبل ؟
ویا محدودیت ایجاد گروه جدید رو وردارین

این گروهها که الان باز هستند مثلا به چه کار میان ؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام ..

تاپیکی زدم با عنوان شق القمر توسط ناسا اثبات شد ....

مشکلش چی بود که حذف شد ؟

یا تاپیک حسین هنوز مظلوم است .... بیان وقایع جامعه بود .... مشکلی نداشت ...

یا تاپیک فقط متاسفام یک بحث کاملا اعتقادی بود ...

نمی دونم این هفته هر چی تاپیک می زنم چرا حذف میشه ؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا مشکله تاپیکایی رو که حذف می کنید لطف کنید به استارتر ها بگید تا بدونیم چه تاپیک هایی نباید بزنیم ..

Sarp

مدیر بازنشسته
آقا این امکان "پرش" رو چرا غیرفعال کردین

منی که میخوام 5 - 6 تا تایپیک با موضوعات مختلف بزنم باید هی برم صفحه اصلی و بعد تالار مورد نظر و بعد بخش و . . .
اگه "پرش" رو فعال کنید خیلی آسون میشه باشگاه گردی

هرچی فکر میکنم دلیلی واسه غیرفعال کردنش به نظرم نمیرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا