دفتر مدیر سایت - پيرجو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
راستش نمیدونم که آیا این اظهار نظر درست هستش یا نه...ولی...
باید بگم که بیشتر بچه های سایت از این ناراحت هستند که مثلا میگن ..چرا مدیران باید ما رو تحدید کنند؟؟؟
حتی یه نمونه اش هم به خودم شدش..که البته از سویه مدیران سایت سریع پاک شدش....(دلیل رو هم نمیدونم)
و اینکه باید بگم درسته که بعضی از مدیران میگن که مدیران سایت و یا حتی تالار آدم هستند و با مشکلات فراوانی نسبت به زندگی خصوصی و تالار مواجه هستند...ولی ما باید توجه کنیم که خوب اگه اونها هم آدم هستند و آدمی زاد هم جایز الخطا ... پس چرا موقعی که اعصابشون خورد هستش بچه ها رو تحدید می کنند و حتی مثل اون عکسی که یکی از بچه ها گذاشتند... همدیگه رو به طرز واقعا اسفبازی تحدید می کنند... حتی بنده شاهد بودم که بعضی از افراد رو توهین هم می کنند...
اگه مدیر هم می تونه توهین کنه ...پس چرا اسمش رو میذارید مدیر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا بهش امکانات خاص میدید؟؟؟
پس چرا بهش اجازه میدید که بچه ها رو تحدید کنه؟؟؟
پس چرا بهش اجازه میدید که به بچه ها توهین کنه؟؟؟
مگه همه یبچه هایی که خیلی مودبانه دارند به سوال های بچه ها جواب میدن و مشکلاتشون رو حل می کنند مدیر هستند؟؟؟ با این حال که خودشون حتی بیشتر از بچه های مدیر مشغله دارند...
اگه میگید نه...... بریپ به فروم فدورا فارسی یه سری بزنید..هم با اینکه تویه یه زمینه ی تخصصی دارند بحث می کنند ولی آداب رو هم رعایت می کنند....حتی با اینکه مدیران به سایت هفته ای یکبار سر می زنند..ولی بازم مشکلات بچه ها کاملا حل میشه... حتی مدیران اون سایت جز اعضای دانشگاههای تهران و مدرسان درسی هستند...
پس صرف اینکه بگیم مدیران با مشکلات زیادی دارند دست و پنجه نرم می کنند و به خاطر همین اشکال نداره به بچه ها فحش بدن... دیلیل قانع کننده ای نیستش...
با تشکر... از اینکه پست بنده رو خونیدید...
:gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مبارزه؟
ما که فقط اعتراض کردیم نزدیک بود نصفمون کنن:d
پیشنهاد بهتری اگه دارید بگید!
......................................
آره سرور ‏جدید سایت مشکل داره
همش ارور میده
سلام...
برای مبارزه ما هم باید یه دیتا سنتر جدید راه بندازیم به اسم کتاب صورت (فقط به خاطر اینکه از فیس بوک کپی برداری نشه)
خوب خوبه که فقط بنده در اینجا مشکل ندارم و هموطن های عزیزم هم در داخل کشور مشکل دارند...
با تشکر..

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پیرجو عزیز.من یه مشکلی دارم.الان حدود 1 ماه شاید هم بیشتر هست که نمیتونم وارد سایت شم.کد کاربری ورمزمو وارد میکنم خوش آمد میگه ولی وارد سایت نمیشه!الان هم میدونم اگه خارج شم دیگه نمیتونم وارد

شم و شانسی وارد شدم.میشه لطفا هرچه سریعتر راهنماییم کنید؟!!!

pooneh.p

عضو جدید
لطفا مشکلات تالار مواد رو حل کنید اینجا یه سایت علمیه جای این بچه بازیها و دعواها نیست اینجا که رینگ مسابقات المپیک نیست که هر کسی زورش رو به رخ بقیه بکشه یا با آبروی یه انسان بازی کنن

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرجووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو....................کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کمممممممممممممممممممممممک!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پیرجووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو....................کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کمممممممممممممممممممممممک!

مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!

دوست عزیز مشکل شما به صورت چندتا تاپیک دراومد قبلا
تو همین تالار های دفتر مدیریت باشگاه بگرد و جوابتو پیدا کن:gol:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با اجازه یه طومار مینویسم!
امیدوارم این پست آخرم تو این تاپیک باشه

خدمت این دوستمون که میگن ما باید مبارزه و ... بکنیم عرض کنم:
هر سایتی که باز میشه مطمئنا" اهدافی داشته و مؤسس اون سایت میخواسته بهش برسه
مدیران این سایت یه اهدافی داشتن
حالا ما هم آمدیم و اینجا عضو شدیم!
میبینید کاربران باشگاه بسیار زیاد هستن و مطمئنا مدیر سایت نمیتونه همرو راضی نگه داره
ما باید بهشون احترام بزاریم
حرف از مبارزه اصلا درست نیست
ما فقط آمدیم و میگیم که معترض هستیم
مدیران عزیز خواه پند گیرند! خواه ملال!
اگر پاسخ ما را دادند دستشان درد نکند
اگر هم جواب ندادند باز هم دستشان درد نکند!!
راستی اینم اضافه کنم که ما منتظر پاسخ مدیران سایت هستیم نه مدیران تالار ها
ای کاش مهندس پیرجوی عزیز بود.....
ای کاش!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرف از مبارزه اصلا درست نیست
سلام...
راستش منظور بنده هم به اون شکل از مبارزه نبود...ولی اگه شما چنین برداشتی از سخنان بنده کردید خوب بنده نیز همین جا حرفم رو تصحیح می کنم...
وگرنه بنده به شخصه که با کسی پدر کشتگی ندارم... همه ی ماها آدم هستیم...
درضمن درسته که هیچ وقت نمیشه همه رو راضی نگه داشت ..ولی همیشه باید سعی کرد که در مسیر درست بودش ...
اینکه میگید هرکسی با باز کردن یک ایت هدف خاصی داشته ... خوب هدف اونها رفع مشکلات کاربران فدورا هستش...اینجا هم آشنایی بچه ها با بعضی از مسایل و رفع اشکالات اونها هستش...
درضمن اسم سایت باشگاه مهندسان ایران هستش....
پس اهداف آنچنان فرقی با هم ندارند... البته به نظر بنده...
پس بهتر هستش که یکم این بحث های حاشیه ای رو کنار بذاریم (مثل تالار آزاد و همشهری ها...) و به مسایل علمی خودمون بپردازیم...
حداقل تا جایی که بنده اطلاع دارم...تالار گفت گوی آزاد جز مسایل علمی نیستش...:smile:
با تشکر...:gol::gol::gol:
با تشکر...

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
من خیلی وقته که کم پست میدم...
ولی بعضی وقتا لازمه...
تو این پ.خ که شما میگین 2 نکته قابل بررسیه....
1.هر کسی که 2 بار با مدیر پ.خ داشته باشه به راحتی میتونه نوشته هارو عوض کنه و ازش تصویر بگیره....
2. هر کسی که خوب بابکو بشناسه و تکیه کلاماشو بدونه و حتی استفاده شو از کلمات و حتی علامتها ،میفهمه که این پ.خ یه دروغه!!!!!!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پیرجو عزیز.من یه مشکلی دارم.الان حدود 1 ماه شاید هم بیشتر هست که نمیتونم وارد سایت شم.کد کاربری ورمزمو وارد میکنم خوش آمد میگه ولی وارد سایت نمیشه!الان هم میدونم اگه خارج شم دیگه نمیتونم وارد

شم و شانسی وارد شدم.میشه لطفا هرچه سریعتر راهنماییم کنید؟!!!
سلام
متاسفانه جناب پیرجو نیستن و با اجازه ایشون به شما جواب میدم
دوست عزیز فکر میکنم مسئله شما چیز جدیدی نباشه آخرین بار خود بنده به جناب ادمین گفتم .....که میبینید نتیجش شد بروز رسانی سایت .........البته به لطف و همت ایشون
ببنید من الآن مشکلم حل شده ........چند نفر دیگه هم همینه .........احتمال میدم مشکل الآن ورود شما با زدن کلید f5 حل بشه .......به خاطر بروز رسانی
اگر نه .......موتور جستجو یاهو رو امتحان کنید ........ببینید اونجا چطوره ؟
اگر از تالار باز نشد ....خب یکی از زیرتالارها رو بزنین قطعا وارد میشین
اگر با همه این اقدامات مشکلتون پابرجا بود .......یه خورده قضیه بد میشه
احتمال اول ویروسی بودن کامپیوتر شما ........ که حتما توصیه میکنم ویروس یابی کنید با آخرین آپ دیت
در غیر این صورت میتونه مشکل شما در بروز رسانی باشه ...... که به افسون خانم یا جناب ادمین بگین انشاالله حل میشه
یه مورد دیگه هم اینه که ورژن اینترنت اکسپلور یا فایرفاکس رو ببرین رو به روزترینها
دیگه متاسفانه چیزی به ذهنم نمیرسه ........هر چی امتحان کرده بودم رو بهتون گفتم

آخرین ویرایش:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
جهت اطلاع کاربران باید عرض کنم که دسترسی به پیام های خصوصی کاربران فقط و فقط برای خود اونها امکان پذیره. جدیدا یه عده (که به خاطر تبلیغات بی رویه محروم شدند و از نام های کاربری دوم استفاده میکنند) این شایعه رو انداختند که پیام های خصوصی هک شده!! این مسئله اینقدر برای بنده مضحک بود که قصد نداشتم در این مورد اطلاعیه ای بدم ولی ظاهرا این سوال برای برخی کاربران باشگاه ایجاد شده.
خدمت همه کاربران عزیز باشگاه اطمینان میدم که فقط و فقط خودشون به پیام های خصوصی خودشون دسترسی دارن، و امنیت سایت باشگاه مهندسان در بالاترین حد خودش تضمین شده س و ما از آخرین نسخه نرم افزار Vbulletin استفاده میکنیم که قدرت و امنیتش برای همه متخصصان محرز هست.
فقط توجه داشته باشید در صورتی که کاربری پسوردش رو به دیگران بده یا دیگران در اثر ناشی گری کاربر و عدم استفاده از آنتی ویروس مناسب، مثلا در حین چت کردن با یاهو مسنجر، بتونن نرم افزارهای مخرب روی سیستمش نصب کنند می تونند پسوردش رو بدزدن و ایمیل، اطلاعات و پیام های خصوصی کاربر رو مشاهده کنند که این علتش بی اطلاعی کاربر هست نه مشکل سایت.

بنابراین به همه کاربران عزیز اطمینان میدم که همه اطلاعات شخصی اون ها محفوظ هست و فقط خودشون به پیام های خصوصی خودشون دسترسی دارند و حتی مدیران هم قادر به مشاهده پسورد کاربران نیستند (حتی بنده هم نمی تونم پسورد کاربری رو ببینم چون نرم افزار باشگاه پسوردها رو به صورت hash شده ذخیره می کنه، بنده فقط در موارد خاص (مثلا کاربری قادر به ورود به سایت نیست) میتونم پسورد کاربر رو عوض کنم و پسورد جدید رو بهش اطلاع بدم.
بنابراین کاربران عزیز با خیال راحت از بابت اطلاعات شخصی خودشون میتونن در باشگاه فعالیت کنند و حریم شخصی همه کاربران باشگاه محفوظ هست.

ضمنا این نکته هم قابل ذکر هست که در صورتی که کاربری در پیام های خصوصی مزاحم شما شد با دکمه گزارش پیام در زیر پیام، می تونید اون پیام رو به مدیریت گزارش بدید تا رسیدگی لازم انجام بشه.
موفق باشید.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهت اطلاع کاربران باید عرض کنم که دسترسی به پیام های خصوصی کاربران فقط و فقط برای خود اونها امکان پذیره. جدیدا یه عده (که به خاطر تبلیغات بی رویه محروم شدند و از نام های کاربری دوم استفاده میکنند) این شایعه رو انداختند که پیام های خصوصی هک شده!! این مسئله اینقدر برای بنده مضحک بود که قصد نداشتم در این مورد اطلاعیه ای بدم ولی ظاهرا این سوال برای برخی کاربران باشگاه ایجاد شده.
خدمت همه کاربران عزیز باشگاه اطمینان میدم که فقط و فقط خودشون به پیام های خصوصی خودشون دسترسی دارن، و امنیت سایت باشگاه مهندسان در بالاترین حد خودش تضمین شده س و ما از آخرین نسخه نرم افزار Vbulletin استفاده میکنیم که قدرت و امنیتش برای همه متخصصان محرز هست.
فقط توجه داشته باشید در صورتی که کاربری پسوردش رو به دیگران بده یا دیگران در اثر ناشی گری کاربر و عدم استفاده از آنتی ویروس مناسب، مثلا در حین چت کردن با یاهو مسنجر، بتونن نرم افزارهای مخرب روی سیستمش نصب کنند می تونند پسوردش رو بدزدن و ایمیل، اطلاعات و پیام های خصوصی کاربر رو مشاهده کنند که این علتش بی اطلاعی کاربر هست نه مشکل سایت.

بنابراین به همه کاربران عزیز اطمینان میدم که همه اطلاعات شخصی اون ها محفوظ هست و فقط خودشون به پیام های خصوصی خودشون دسترسی دارند و حتی مدیران هم قادر به مشاهده پسورد کاربران نیستند (حتی بنده هم نمی تونم پسورد کاربری رو ببینم چون نرم افزار باشگاه پسوردها رو به صورت hash شده ذخیره می کنه، بنده فقط در موارد خاص (مثلا کاربری قادر به ورود به سایت نیست) میتونم پسورد کاربر رو عوض کنم و پسورد جدید رو بهش اطلاع بدم.
بنابراین کاربران عزیز با خیال راحت از بابت اطلاعات شخصی خودشون میتونن در باشگاه فعالیت کنند و حریم شخصی همه کاربران باشگاه محفوظ هست.

ضمنا این نکته هم قابل ذکر هست که در صورتی که کاربری در پیام های خصوصی مزاحم شما شد با دکمه گزارش پیام در زیر پیام، می تونید اون پیام رو به مدیریت گزارش بدید تا رسیدگی لازم انجام بشه.
موفق باشید.
سلام
و چه خوب که اطلاعیه دادین ..........چون سکوت شما بیشتر بر این موضوع دامن میزد

در ضمن نکته بسیار خوبی رو گفتین که پررنگ کردم

pooneh.p

عضو جدید
چرا اینجا همه با هم دعوا دارن؟مگه روی رینگ هستید؟یا رقتید جنگ؟شماها مثلا میخواین این مملکت رو بسازید مثلا تحصیل کرده هستید؟وقتی نمیتونید توی دنیای مجازی با هم کنار بیاین توی دنیای واقعی چی کار میکنید؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما جواب میخواستین که رسیدین بهش !

باز هم مشکلی هست آیا ؟

سلام...
مشکل که فقط یه موردش رو یکی از مدیران سایت بهم گفت..که اونم در مورد تعدا بازدید ها بود که بنده هم قبول کردم...
درمورد بقیه ی چیزها ...
نمیدونم توهین کردن به رفیق بنده میشه جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه توهین کردن و مسخره کردن به نظر شما جواب هستش...
خوب آره..بنده جواب کل سوالهام رو گرفتم...
ولی یکم د رمورد بعضی از کارهاتون فکر کنید...
حالا میگیم بعضی ها دارند بهتون تحمت می زنند...
پس با این وضعیت همه ی کسایی که دارند با شما سر این مساید جر و بحث می کنند دروغ گو هستند...و ..... شما یک نفر راست گو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی همه شدند چوپان دروغگو و شما تنها دهقان فداکار این نواحی هستید؟؟؟؟
درضمن ..بنده تنها قسمت هایی رو که از شما قبول کردم در مورد امضای مدیران و اخراج ها بود ....
ولی تویه جواب بقیه ی سوالها ..جز مسخره کردن و به مضحکه گرفتن بنده و توهین به رفیقم چیزی ندیدم و نخواندم...
فقط برای هرکاری تون یه دلیل منطقی بیارید!!!!!!!!!!!
البته اگه کارهاتون به قول خودتون منطقی باشه..پس دلیل آوردن براشون خیلی کار راحتی باید باشه...
با تشکر...

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام...
مشکل که فقط یه موردش رو یکی از مدیران سایت بهم گفت..که اونم در مورد تعدا بازدید ها بود که بنده هم قبول کردم...
درمورد بقیه ی چیزها ...
نمیدونم توهین کردن به رفیق بنده میشه جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه توهین کردن و مسخره کردن به نظر شما جواب هستش...
خوب آره..بنده جواب کل سوالهام رو گرفتم...
ولی یکم د رمورد بعضی از کارهاتون فکر کنید...
حالا میگیم بعضی ها دارند بهتون تحمت می زنند...
پس با این وضعیت همه ی کسایی که دارند با شما سر این مساید جر و بحث می کنند دروغ گو هستند...و ..... شما یک نفر راست گو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن ..بنده تنها قسمت هایی رو که از شما قبول کردم در مورد امضای مدیران و اخراج ها بود ....
ولی تویه جواب بقیه ی سوالها ..جز مسخره کردن و به مضحکه گرفتن بنده و توهین به رفیقم چیزی ندیدم و نخواندم...
البته اگه کارهاتون به قول خودتون منطقی باشه..پس دلیل آوردن براشون خیلی کار راحتی باید باشه...
با تشکر...
علیک سلام
میشه لطف کنید این دوست ناشناخته تون رو اول معرفی کنید ؟

شما نه منو میشناسید و نه جر و بحث کنندگان رو
پس لطفا درباره چیزی که نمیدونید قضاوت نکنید !
ما یه سال اینجا با همین نخودیان بحث کردیم و گفتگو کردیم ! ولی حالا تازه چهره های دیگه شو داریم میشناسیم . حالا شما تازه رسیده چجوری قضاوت میکنید خدا عالمه

سوال مسخره جوابش هم باید مسخره باشه
سوال مضحک جوابش هم مضحک از اب درمیاد ! نه منطقی

از این پستهای قبلیتون به این نتایج رسیدین ؟

قبلا هم جواب دادم
شما 5 دیقه آخر فیلم رسیدین و میخواید واسه فیلم نقد بنویسید !
این هم لابد از نظر شما نهایت منطق هست

تو یه تایپیک گفتم نباید بازیچه یک آدم هرزه شد
شما نیومده از کجا متوجه شدین این هرزه کیه و مخاطب من کیه و . . . ؟؟!!
و شما که هنوز تو روی مسئله موندین سوال طرح کردن واسه چیه ؟
اسمشو بذاریم فضولی؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علیک سلام
میشه لطف کنید این دوست ناشناخته تون رو اول معرفی کنید ؟

شما نه منو میشناسید و نه جر و بحث کنندگان رو
پس لطفا درباره چیزی که نمیدونید قضاوت نکنید !
ما یه سال اینجا با همین نخودیان بحث کردیم و گفتگو کردیم ! ولی حالا تازه چهره های دیگه شو داریم میشناسیم . حالا شما تازه رسیده چجوری قضاوت میکنید خدا عالمه

سوال مسخره جوابش هم باید مسخره باشه
سوال مضحک جوابش هم مضحک از اب درمیاد ! نه منطقی

از این پستهای قبلیتون به این نتایج رسیدین ؟

قبلا هم جواب دادممنطقیمنطقی
شما 5 دیقه آخر فیلم رسیدین و میخواید واسه فیلم نقد بنویسید !
این هم لابد از نظر شما نهایت منطق هست

تو یه تایپیک گفتم نباید بازیچه یک آدم هرزه شد
شما نیومده از کجا متوجه شدین این هرزه کیه و مخاطب من کیه و . . . ؟؟!!
و شما که هنوز تو روی مسئله موندین سوال طرح کردن واسه چیه ؟
اسمشو بذاریم فضولی؟

سلام...:w19:
ولی تویه زندگیت یاد بگیر کمتر دیگرون رو مسخره کنی و به اونها توهین کنی...
حالا حتی اگه حق با شما باشه... توهین کردن فقط شخصیت خودت رو زیر سوال میبره...
با تشکر...

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام...:w19:
ولی تویه زندگیت یاد بگیر کمتر دیگرون رو مسخره کنی و به اونها توهین کنی...
حالا حتی اگه حق با شما باشه... توهین کردن فقط شخصیت خودت رو زیر سوال میبره...
با تشکر...
فقط جواب احترام ، احترام هست و بس !

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی یکم در مورد بعضی از کارهاتون فکر کنید...
حالا میگیم بعضی ها دارند بهتون تهمت می زنند...
با تشکر...

سلام دوست عزیز و پوزش که وسط حرفاتون می پرم ولی از اونجایی که نام کاربریتون آشنا نیست و من هم احساس می کنم در جریان خیلی از امور نیستین خواستم من هم 2 کلمه حرفی زده باشم

بله اگه کسی از وسط وارد بحث شده باشه (البته الان دیگه وسط بحث نیست، آخراشه) و اینکه ببینه چند نفر دارن به بابک می توپن (که البته تعدادشون به اون اندازه که شما می گین زیاد نیست و در واقع نسبت به کسانی که اعتراضی ندارند ناچیزه) این فکر به ذهنش می رسه نمی شه که این همه آدم همشون با هم اشتباه کنن لابد بابک هم خطایی کرده این وسط؛ ولی این طور نیست دوست من، بابک از لحاظ مدیریتی هم اشتباه کرده باشه (بی دقتی در حذف تاپیک و اخطار و ...) که روزای اول اعتراض هایی هم بابت این مساله شد ولی این مسائل اخیر ربطی به مشکلات مدیریتی نداره؛

راجع به پست اولتون توو این تاپیک، نه تنها حق بلکه وظیفه ی یه مدیر هست که پیام های تبلیغی رو پاک کنه احتیاجی هم به اجازه گرفتن از کسی نداره، و این امکان ویرایش تقریبا برای اکثر مدیر ها باید وجود داشته باشه، حتما خودتون هم می دونید که فقط کافیه ی دکمه ی زیر پست رو بزنه و اصلا ربطی به اکانت کاربر نداره ولی اینجا طوری رفتار می کنن که انگاری مدیر با اکانت اونا وارد شده و پروفایلشو پاک کرده!
از اونجایی که حرف از اسلام و رعایت حریم شخصی (یعنی مدیر حق نداره پیام تبلیغی پروفایل رو پاک کنه) همین اسلام آیات محکمی داره که قوانین دیگه متاخر از اون قوانین هستند، این تالار هم قانون داره که تبلیغات ممنوعه، پس وقتی تبلیغی شد یعنی نقض قانون شده و مدیر حق داره حتی پیام خصوصی هم که شده باشه اون رو پاک کنه؛ یکجا هم به شوخی بابک ایراد گرفتین که نشون می ده حداقل در چند ماه اخیر رفت و آمد زیادی در تالار نداشتین؛ اون کلکل و چند حرف زشت هم که رد و بدل شد رو هم که مطمئنا قضیه اش رو نمی دونین من هم دلیل نمی بینم تعریف کنم ولی اون آقا شروع کرد بابک هم مجبور شد واقعیت ماجرا رو بگه و اگه حرف بدی زده شده، در واقع حقیقت همون جمله بود که بابک گفت؛ من هم اگه می دیدیم یکی بودن اینکه اطلاعی داشته باشه یه خودشو بزنه به اون راه هی سر یه موضوع اصرار کنه احتمالا حقیقتشو رو می گفتم هرچند زشت باشه
به خاطر مسائل انتقادی کسی اخراج نمی شه البته اگه انتقاد باشه نه تخریب، حتی توو همین دفتر پیرجو شما چند صفحه قبل تر رو بخونین می بینین که چه تخریب هایی صورت گرفته ولی اون شخص اخراج نشده
اینکه "چرا کاربرا پس از اخراج مجبور می شن اکانت دیگه بسازن" رو فکر نکنم نه بابک نه کس دیگه مجبورشون کرده باشه چون در این صورت اصلا چرا اخراج می کردن؛ این سوال رو از خودشون بپرسین احتمالا جواب مناسب تری بگیرین
پاراگراف آخر هم که وظیفه ی من نیست جواب بدم ولی مدیر تالار برق جوابتون رو داده که به نظر خود من قانع کننده بود

در یکی از پست ها دوستان ادعا کردن "کیه که ندونه پیام خصوصی ها هک شده" !!! من هم این سوال رو می خوام بپرسم که کیه که بدونه پیام خصوصی ها هک شدن !!! (پیام خصوصی هایی که کد hash می شن!)؛ اگه هست مستدل به ما هم نشون بده که مثلا جناب بابک پیام خصوصی کسی رو هک کرده؛ جدا این مدل یک کلاغ چهل کردن از یه جامعه ی مهندسی بعیده؛ اصلا ادعای اینکه پیام خصوصی VB رو یکی هک کرده (پیام خصوصی، نه آی دی) به نظر من اونقده مضحک هست که اصلا ارزش حرف زدن هم نداشته باشه؛ اگر هم بحث سر هک شدن پسورد باشه که همچین چیزی هم گفته نشده، ربطی به سایت و مدیریت و شخص خاصی نداره، امکان داره از طریق یاهو این اتفاق بیفته که ربطی به سایت نداره

توو پستی که خانوم "آل!" نشون دادن هم بابک ادعا کرده بود که پیامای فلان شخص رو اگه می تونه نشون بده؛ بر فرض اگه این موضوع هم صحت داشته باشه، ربطی به هک کردن سایت نداره و احتمالا سیستم طرف رو به هر طریقی مانیتور کرده و مقصر خود اون شخص است؛ یعنی امنیت "سایت" تضمین شده هست

در جواب یکی از پست ها که به خاطر خونده شدن پیام خصوصی، زندگی کسی به خطر می افته، این چه جور زندگی بوده که توو پیام خصوصی اداره می شده؟ چیزای به این مهمی که زندگی رو به خطر بندازه باید توو صندوق پیام خصوصی یه سایت نیگه داشت!؟ لابد فردا سایت مشکل پیدا کنه و اون طرف به پیاماش دسترسی نداشته باشه زنش طلاق می گیره؟ یا اگه واقعا لازم بود، هرکسی می تونه پیام هاش رو دانلود کنه و وقتی هم پاک می کنه، کلا از سرور پاک می شه و امکان بازیابی وجود نداره پس امنیت برقرار می شه

اون مورد رو که ملت دائی و عمه ی هم شدن رو من متوجه نشدم از بابک تشکر شده یا انتقاد یا اصلا ربطی به بابک داره یا نه؛ قبلا که این تالار آزاد مدیر نداشت اون تاپیکا جاشون توو تالار آزاد بود که همه انتقاد می کردن بار علمی سایت رو کم می کنه که با اومدن بابک برخی از اونا حذف و بقیه هم به زنگ تفریح منتقل شدن؛

شرمنده که سرتون رو درد آوردم ولی خلاصه که نه کسی پیام لو رفتشو نشون داد، نه کسی زندگی به خطر افتادش رو، نه از هک شدن پیام خصوصی ها!!!ی سایت خبری شد، این چند صفحه هم یه نفر شلوغ کاری کرده و بقیه ی دوستان هم بدون اینکه اطلاعی داشته باشن به خاطر کم اطلاعی از هک شدن پیاماشون ترسیده بودن که با پست ادمین ختم شد و خدا رو شکر نظریه ی تیپ شناسی من کامل تر شد.

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوصیکم کل الدوستان من کاربر الی مدیر به تحصیل الآرامش
:gol::gol::gol:

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دچار یک مشکل شدم
دو تا تاپیک یکی در مورد مرگ آقای حجازی و یکی در مورد ترافیک سرور نوشتم که هر دو را به عنوان تخلف اعلام کردند می شه بگید چرا؟
نه بی احترامی کردم
نه حرف نامربوطی زدم
نه سیاسی گفتم
آخه چرا؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

موفق باشید.

:evil::gol:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
پست های مربوط به ماجرای تبلیغات بی رویه در پیام های خصوصی و مباحث مربوط به اون حذف شدند. این بحث دیگه ادامه پیدا نمیکنه.

لطفا فقط مباحث مربوط به باشگاه مطرح بشه، ضمنا آقای پیرجو تا مدتی نیستند و نمیتونن پاسخگو باشند. تا اون موقع تاپیک قفل میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا