دفتر مدیر سایت - پيرجو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mhbg

عضو جدید
سلام

ببخشید که دخالت می کنم

مشکل ورود دوستان این هست که موقع ورود http://www.www.www.iran-eng.ir/ رو وارد نمی کنن

گاهی هم به خاطر نزدن تیک ذخیره این اتفاق میفته

وقتی وارد یه تالاری میشن خودکار اون 3 تا دبلیو زده میشه وگرنه قبلش هم وارد سایت شدن

امتحان کنید متوجه میشید
وقتی وارد شدید دبلیو ها رو پاک کنید و رفرش کنید . میبینید خارج شدید

من این به ذهنم رسید نمیدونم مشکل شما برای همینه یا نه
ولی تا الان دلیل این مشکل جاهای دیگه همین بوده که عرض کردم :دی

راستی:
سایتتون یه سری هک لازم داره:
PHPKD - Advanced Quick Reply 'Ultimate

Display Unread Posts and Reputation

اولی ادیتور ها رو پیشرفته می کنه

دومی رو نمیدونم دارید یا نه ولی مخصوص هشدار تشکر هست یعنی وقتی ازتون تشکر میشه پیام میده مثل قدیما که ورژن رو بالا نبرده بودید(بعد از مدتها انلاین شدم کسی ازم تشکر نکرده ببینم دارید یا نه :D)
البته میدونم که میدونید اینا چیه(گفتم که بدونید بلدم :biggrin: )

باز معذرت می خوام که فضولی کردم:(

فقط می خواستم یه کمکی کرده باشم;)

یادش بخیر قدیما :redface:
موفق باشید

:)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Sarp

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام

ببخشید که دخالت می کنم

مشکل ورود دوستان این هست که موقع ورود http://www.www.www.iran-eng.ir/ رو وارد نمی کنن

گاهی هم به خاطر نزدن تیک ذخیره این اتفاق میفته

وقتی وارد یه تالاری میشن خودکار اون 3 تا دبلیو زده میشه وگرنه قبلش هم وارد سایت شدن

امتحان کنید متوجه میشید
وقتی وارد شدید دبلیو ها رو پاک کنید و رفرش کنید . میبینید خارج شدید

من این به ذهنم رسید نمیدونم مشکل شما برای همینه یا نه
ولی تا الان دلیل این مشکل جاهای دیگه همین بوده که عرض کردم :دی

راستی:
سایتتون یه سری هک لازم داره:
PHPKD - Advanced Quick Reply 'Ultimate

Display Unread Posts and Reputation

اولی ادیتور ها رو پیشرفته می کنه

دومی رو نمیدونم دارید یا نه ولی مخصوص هشدار تشکر هست یعنی وقتی ازتون تشکر میشه پیام میده مثل قدیما که ورژن رو بالا نبرده بودید(بعد از مدتها انلاین شدم کسی ازم تشکر نکرده ببینم دارید یا نه :D)
البته میدونم که میدونید اینا چیه(گفتم که بدونید بلدم :biggrin: )

باز معذرت می خوام که فضولی کردم:(

فقط می خواستم یه کمکی کرده باشم;)

یادش بخیر قدیما :redface:
موفق باشید

:)
سلام

والا اون هک اولی رو من خیلی وقتها پیش چن بار پیشنهاد دادم
ولی کسی هنوز اقدامی نکرده

• Like
واکنش ها: mhbg

mhbg

عضو جدید
سلام

والا اون هک اولی رو من خیلی وقتها پیش چن بار پیشنهاد دادم
ولی کسی هنوز اقدامی نکرده

پس اینو پیشنهاد بده iQuote ( نقل قول پیشرفته )
به درد این سایت با تعداد کاربر بالا میخوره

یه دستی هم به پست بیت بزنید بد نیست

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام العلیکم!

این مشکل یوزر نیم و پسورد را من تو ۵ تا فروم مختلف مشاهده کردم...!
خیلی عجیبه...

مثلا میای یوز و پس رو وارد میکنی، پیام خوشامد گویی برات میاد بعد یه دفعه میره تو صفحه اصلی و دوباره ازت یوز و پس میخواد
بعد اگه بری تو یه تالار دیگه میبینی که لاگ این هستی...!!

یا مثلا داری یه جایی پست میدی، بعد میری تو یه تالار دیگه ، یه دفعه میبینی که لاگ اوت شدی....!!

nayyeri1982

عضو جدید
مدتي است سوالاتي درباره وسايل صوتي تصويري دارم
هرجا گشتم تالار يا تاپيكي مرتبط باآ‌ن پيدا نكردم.اومدم اينجا تا پيشنهاد بدم براي ايجاد تاپيك يا تالار جديد

اگر بخوام طبق راهنماي اولين صفحه پيشنهادمو مطرح كنم يه چيزي ميشه مثل اين:

يک نمونه پرسش درباره ارسال تاپیک (در صورتی که نمی دانید تاپیک را در کدوم تالار ارسال کنید)
1- نام کامل تاپیک: ووسايل صوتي تصويري و لوازم خانگي
2- مضمون تاپیک (متن نوشتاری، عکس، فایل ضمیمه)پيشنهاد

ولي اگر بصورت كاملتر بخوام بگيم پيشنهاد من اينه كه به تالار با نام لوازم خانگي و صوت و تصوير ايجاد بشه
تاپيكهايي مثل لوازم خانگي به تفكيك لوازم آشپزخانه، پذيرايي، مبلمان داشته باشه
تايپكي به نام لوازم برقي
تاپيكي بنام لوازم صوتي تصويري به تفكيك ماركهاي معروف و متفرقه داشته باشه
اونوقته كه من مي تونم سوالم رو درمورد زوش ضبط كردن بر روي يك دي وي دي توسط دي وي دي ركوردر مارك ال جي كه تازه خريدم رو مطرح كنم و اگر كسي اينكاررو قبلا انجام داده راهنمائيم كنه.. نه؟

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
مشکل در ورود به سایت

مشکل در ورود به سایت

سلام،

من اوایل تغییر نسخه باشگاه به مدت چند هفته مشکل ورود به سایت رو داشتم. خود به خود ایجاد شد، خود به خود هم رفع شد. الان چند حالت رو امتحان کردم، غیر از حالتی که دوستمون گفتن، یعنی وارد کردن www.www.iran-eng.ir، باقی حالت ها که آدرس رو با www تایپ کنم یا ctrl+Enter بگیرم، این مشکل رو نداشت.

یه راه حل به ذهن من میرسه. فایل های Internet Temporary رو تمام (یعنی همراه با Cookies, Form data, history و... ) پاک کنید. ان شاء الله که مشکل برطرف میشه.

اگر کسی این کار رو انجام داد و درست شد، لطف کنه اینجا بگه تا باقی هم مطلع بشن. :gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام،

من اوایل تغییر نسخه باشگاه به مدت چند هفته مشکل ورود به سایت رو داشتم. خود به خود ایجاد شد، خود به خود هم رفع شد. الان چند حالت رو امتحان کردم، غیر از حالتی که دوستمون گفتن، یعنی وارد کردن www.www.iran-eng.ir، باقی حالت ها که آدرس رو با www تایپ کنم یا ctrl+Enter بگیرم، این مشکل رو نداشت.

یه راه حل به ذهن من میرسه. فایل های Internet Temporary رو تمام (یعنی همراه با Cookies, Form data, history و... ) پاک کنید. ان شاء الله که مشکل برطرف میشه.

اگر کسی این کار رو انجام داد و درست شد، لطف کنه اینجا بگه تا باقی هم مطلع بشن. :gol:

سلام
من هم فکر میکردم شاید مشکل از کوکیها باشه

ولی اپرای جدید نصب کردم الان
با اپرای تازه نصب شده بدون کوکی این مشکل واسه من هم هست

ولی واسه بقیه مرورگهام که همیشه ازشون بک آپ دارم و بعد نصب دوباره بک آپشون رو ریستور میکنم ، چنین مشکلی نیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من هم فکر میکردم شاید مشکل از کوکیها باشه

ولی اپرای جدید نصب کردم الان
با اپرای تازه نصب شده بدون کوکی این مشکل واسه من هم هست

ولی واسه بقیه مرورگهام که همیشه ازشون بک آپ دارم و بعد نصب دوباره بک آپشون رو ریستور میکنم ، چنین مشکلی نیست
سلام من کوکیها رو تمام و کمال پاک کردم بازم این مشکل برای هر دو مرورگرم وجود داشت
انشاالله که یه راهکار خوب پیدا بشه:gol:

• Like
واکنش ها: Sarp

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام من کوکیها رو تمام و کمال پاک کردم بازم این مشکل برای هر دو مرورگرم وجود داشت
انشاالله که یه راهکار خوب پیدا بشه:gol:

گفتم که
مشکل مثل اینکه از کوکیها نیست
چون مرورگر تازه ای که نصب کرده ام و مسلما کوکی ای هم نداره ، این مشکل واسش پیش اومده

jaking

عضو جدید
باسلام وخسته نباشید
باتشکر از شما دیگر اعضاء محترم این باشگاه با توجه به پشبرد اهدافی در هر زمینه ای وجود دارد اینجانب مفتخرم جهت پشبر د اهدافی این مجمو عه تلاش فراوان داشته واین را یکی از هدف زندگی خود اطلاق کرده
ودر ضمن اگر امکان دارد که با شگاه فقط در زمینه اطلاعات بدست آمده می باشد یا فراتراز امکان باشگاه می باشد
مثال ایجاد هم اندیشی وایجاد پایگاه ای در زمینه فعالیت اجرایی در زمینه های نفتی وغیره باشد
برگزاری جلساتی ومشاوره ای باشد یا فعالیت باشگاه محدود می باشد
باتشکر
عزیزی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام وخسته نباشید
باتشکر از شما دیگر اعضاء محترم این باشگاه با توجه به پشبرد اهدافی در هر زمینه ای وجود دارد اینجانب مفتخرم جهت پشبر د اهدافی این مجمو عه تلاش فراوان داشته واین را یکی از هدف زندگی خود اطلاق کرده
ودر ضمن اگر امکان دارد که با شگاه فقط در زمینه اطلاعات بدست آمده می باشد یا فراتراز امکان باشگاه می باشد
مثال ایجاد هم اندیشی وایجاد پایگاه ای در زمینه فعالیت اجرایی در زمینه های نفتی وغیره باشد
برگزاری جلساتی ومشاوره ای باشد یا فعالیت باشگاه محدود می باشد
باتشکر
عزیزی
میشه یکی بگه ایشون چی گفت:confused:
من سه بار خوندمش نفهمیدم یعنی چی:confused::confused:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرعت باز شدن و لود شدن صفحات برای من از امروز صبح اومده پایین مشکل از چی هست ؟؟؟

sare_r

عضو جدید
سلام و خسته نباشید!

یه مشکلی واسم پیش اومده / قسمتی که تو پروفایلم هست به اسم نمایش همه پست های ارسال شده درست کار نمیکنه...پست های جدیدمو نشون نمی ده!چرا؟

و بعد یه چیزی که عوض شده و دوست ندارم اینه : چرا دکمه ی اسمایل ها رو برداشتین و فقط در صورتی میشه اسمایل بذاریم که بریم تو صفحه ی پیشرفته؟

قبلنا بهتر بود.دسترسی بهش راحت بود!

میشه اینو درست کنین؟

ممنون میشم!

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پيرجوي عزيز
من يه گزارش تخلف به مديران فرستادم
كي پيگيري ميشه

Miss Nini

عضو جدید
سلام من چند ماه پیش یه اخطار قرمز گرفته بودم الان نوشته باطل شده یعنی چی؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
چه جوری میشه که این امتیاز ها لغو میشه برای کارت زرد چه جوریه؟
کارت زرد اصلا امتیاز منفی نداره

خوب یه تاریخ معینی داره مثلا یه ماه یا دو ماه این امتیاز منفی میمونه
اگه تخلف دیگه ای نشد خوب اینم لغو میشه
اگه تا این امتیاز منفی هست بازم امتیاز منفی داده بشه و به 8 برسه کاربر اخراج میشه

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارت زرد اصلا امتیاز منفی نداره

خوب یه تاریخ معینی داره مثلا یه ماه یا دو ماه این امتیاز منفی میمونه
اگه تخلف دیگه ای نشد خوب اینم لغو میشه
اگه تا این امتیاز منفی هست بازم امتیاز منفی داده بشه و به 8 برسه کاربر اخراج میشه
خب آخه چرا انقدر ما رو اخراج می کنید:cry::cry:
مگه ما چیکارتون کردیم:crying::crying:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدیرت محترم باشگاه
با سلام
احتراما، یکی از موارد مورد ستایش من در این باشگاه همیشه این بوده که استفاده از تایپ لاتین برای نوشتن کلمات فارسی ممنوع بوده است ... این رو گامی در جهت صیانت از زبان فارسی میدونم
علاوه بر این در بخشهای مربوط به همشهری ها نیز کاربران با قومیتهای مختلف به زبان مربوط به قوم خود صحبت می کنند که این امر هم جهت تقویت زبانهای قومی مقبول است
ولی مدتی است که دیده می شود برخی قومیتها اقدام به زدن تاپیکهایی با عناوین مربوط به زبان مربوط به خود در بخشهای عمومی می کنند و عجیب اینکه برخی از این تاپیکها مهم هم شده اند

نمونه

نمونه

تصور کنید که اگر هرکس با هر قومیتی بخواد مطالب رو با همون زبان مربوط به خودش مطرح کند چقدر وضع باشگاه درهم ریخته و استفاده از مطالب توسط همه غیر ممکن میشه
شما تاپیک عربی بزنی یکی دیگه کردی بزنه و دوست دیگری بخواد تاپیک بلوچی بزنه و ....... حتی من هم که شیرازی هستم میتونم از گویش خودمون استفاده کنم که با وجود فارسی بودن برخی کلمات اون برای بقیه نامفهوم خواهد بود
من ضمن احترام به تمامی اقوام ایرانی میخواستم خاطر نشان کنم که همه ما قبل از اینکه ترک یا کرد یا بلوچ یا یا عرب یا فارس و ........ باشیم یک ایرانی هستیم
لذا در صورت صلاحدید مقرر کنید که تاپیکهای بخشهای عمومی از نظر محتوی و عنوان فارسی باشد تا امکان استفاده عمومی از آنها برای همه فراهم باشد و تاپکهای با زبان یا گویش محلی منحصر به بخش همشهری ها با در تالار زبان و ادبیات مطرح گردد

با تشکر
mehdipesse

آخرین ویرایش:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام پیرجو
امید وارم همیشه جوان جو باشی !
ما تو تالار صنایع مشکی داریم و اینکه مدیر تالار نیست و حدود یک ماه میشه که هیچ فعالیتی نکرده !
الآن هم همه از این موضوع ناراحت هستن یه قکری برای تالار صنایع باید کرد !
من میخوام واسه کسی که از مدیر تالار صنایع خبری بیاره 1000 سکه طلا بدم !
چون مشخص نیست زنده است و یا ......

لطفا پیگیری لازم را مبذول فرمایید !

Sarp

مدیر بازنشسته
مدیرت محترم باشگاه
با سلام
احتراما، یکی از موارد مورد ستایش من در این باشگاه همیشه این بوده که استفاده از تایپ لاتین برای نوشتن کلمات فارسی ممنوع بوده است ... این رو گامی در جهت صیانت از زبان فارسی میدونم
علاوه بر این در بخشهای مربوط به همشهری ها نیز کاربران با قومیتهای مختلف به زبان مربوط به قوم خود صحبت می کنند که این امر هم جهت تقویت زبانهای قومی مقبول است
ولی مدتی است که دیده می شود برخی قومیتها اقدام به زدن تاپیکهایی با عناوین مربوط به زبان مربوط به خود در بخشهای عمومی می کنند و عجیب اینکه برخی از این تاپیکها مهم هم شده اند

نمونه

نمونه

تصور کنید که اگر هرکس با هر قومیتی بخواد مطالب رو با همون زبان مربوط به خودش مطرح کند چقدر وضع باشگاه درهم ریخته و استفاده از مطالب توسط همه غیر ممکن میشه
شما تاپیک عربی بزنی یکی دیگه کردی بزنه و دوست دیگری بخواد تاپیک بلوچی بزنه و ....... حتی من هم که شیرازی هستم میتونم از گویش خودمون استفاده کنم که با وجود فارسی بودن برخی کلمات اون برای بقیه نامفهوم خواهد بود
من ضمن احترام به تمامی اقوام ایرانی میخواستم خاطر نشان کنم که همه ما قبل از اینکه ترک یا کرد یا بلوچ یا یا عرب یا فارس و ........ باشیم یک ایرانی هستیم
لذا در صورت صلاحدید مقرر کنید که تاپیکهای بخشهای عمومی از نظر محتوی و عنوان فارسی باشد تا امکان استفاده عمومی از آنها برای همه فراهم باشد و تاپکهای با زبان یا گویش محلی منحصر به بخش همشهری ها با در تالار زبان و ادبیات مطرح گردد

با تشکر
mehdipesse
شما اول بهتره تفاوت زبان محلی و بین المللی رو یاد بگیرید
بنده هم با کمال آماده ام هرگونه آموزش مورد نیاز برای شما رو به گردن بگیرم

دوما هر تایپیک با بازدید و ارسال مفید بالا ، یعنی تایپیک مهم !
چنین تایپیکی باید جزو تایپیکهای مهم قرار بگیرد .

البته حق با شماست
بنده در مهم کردن تایپیکهای تالار خودم مرتکب تخلف شده ام .
نمونه
نمونه

که البته همین الان برای رفع این تخلفات اقدام میکنم :smile:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اول بهتره تفاوت زبان محلی و بین المللی رو یاد بگیرید
بنده هم با کمال آماده ام هرگونه آموزش مورد نیاز برای شما رو به گردن بگیرم

دوما هر تایپیک با بازدید و ارسال مفید بالا ، یعنی تایپیک مهم !
چنین تایپیکی باید جزو تایپیکهای مهم قرار بگیرد .

البته حق با شماست
بنده در مهم کردن تایپیکهای تالار خودم مرتکب تخلف شده ام .
نمونه
نمونه

که البته همین الان برای رفع این تخلفات اقدام میکنم :smile:
دوست عزیز هر زبانی هرچقدر هم گسترش جهانی داشته باشه در داخل خاک ایران زبان محلی میشه
نمونه ای که درباره خلیج فارس آوردید از نظر من قابل تقدیره ولی بحث چیز دیگه ای بود
محل عمومی به نظر من جای مکالمه خصوصی نباید باشه و نباید کاری کرد که یک قومیت خاص خودشونو جدا از بقیه بدونن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا