دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام
کلا زور دست شماست.
هرچی شما بگید مدیران محترم ما میگیم چشم .
از این قضیه کیف کنید.
داشتن تعداد پست زیاد و مهندس شیمی بودن را چه خوب به رخ میکشید. تازه فوق لیسانس و دکتر هستید.

خوشا به سعادتتون
خیلی باهاتون حال کردیم.
من فقط شیمی دوست دارم.
به قول آخوندها خلاص.
:gol:

:eek:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی از موضع بالا صحبت نمیکنه.
یه سری حرفهائی که زده شده توی این تاپیک و ما تا جائی که تونستیم پاک کردیم و اخطار ندادیم.
اولویت ما تذکر خصوصی به کار بر هست و پاک کردن مطالب ناجور. حد اکثر تلاش هم ایمه که کسی اخطار نگیره و یا اخراج نشه.

من توی پست قبلیم هدف از بسته شدن تاپیک رو توضیح دادم. هدف سوق دادن کاربران به سمت قسمتهای علمیه. اینکه اکثر چون لیسانس هستند اونا سوق بدیم که برن سراغ کارشناسی ارشد. درسته اوضاع کار توی کشور خیلی مطلوب نیست ولی بقول یکی از اساتید بیکار باسواد خیلی بهتر از بیکار بیسواده. منظ.رم این نیست که اونائی که مهندس هستند بیسوادند. بطور کلی گفتم.
کسی که تحصیلات بالاتری داره بالاخره یه امیدی داره که وضعش بهتر بشه.

سرمد جون تو این تاپیکم خیلی کارای علمی و مشاوره ای صورت گرفته و من واقعا خودم خیلی برام مفید بوده.صرفا همه چیز که درس نمیشه!!!؟؟؟
مگه میشه آدم همش درس بخونه؟
مگه کارشناسی ارشد زوریم میشه؟
تو مملکت ما چون کار برای جوونا نیست دارن همه رو تشویق میکنن که ادامه تحصیل بدن و سری به بازار کار نزنن.
بنده سال قبل ارشد روزانه هم قبول میشدم ولی اصن بیخیالش شدمو میخوام برم سربازی.خیلیا از دوستامم قبول شدنو انصراف دادن و دوسال محروم شدن!
این جه حرفیه شما میزنین؟شاید یکی قصد ادامه تحصیل نداشته باشه!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسئله صحبت کردن نیست. مسئله چگونه حرف زدنه.
توی این تاپیک مسائلی دیده شده که در شان مهندسای شیمی نیست.
دل و قلوه گرفتن و ...... اصلا کار جالبی نیست که جدیدا بیشتر شاهد اون هستیم.
هدف اینه که بچه ها رو بیشتر به سمت تاپیکهای علمی سوق بدیم. الا اکثر افرادی که توی تاپیک گفتگو هستند تا حالا یه پست مفید هم توی تالار ندادن که آدم دلش خوش بشه بگیم اینها کارهای علمی میکنند و گهگاهی هم با تالار گفتگو سر میزنند.
از کاربرائی که مدارک بالا رو دارند انتظار میره فعالیتشون رو در بخشهای تحصیلات تکمیلی بیشتر کنند تا در بخش گفتگوها.
کمکی که در تالارهای علمی انجام بشه هم ماندگاره و هم اجر بالائی داره. چه بسا افرادی با همین کمکهای اندک راه زندگیشون عوض بشه.
به بچه ها در انجام پروژهاشون کمک کنند. در انجام مقالاتون کمک کنند.
برای صحبت کردن و وقت صرف کردن جا خیلی زیاده. توی همین سایت هم تالار هست برای اینکار. ولی من ازتون خواهش میکنم و از کاربرای با تحصیلات بالاتر بیشتر خواهش میکنم که از توانائیهائی که دارند در جهت بالا رفتن سطح علمی بچه ها بیشتر استفاده کنند.

اکثر بچه هایی که تو اون تاپیک هستن خودشون ارشد هستن!!!!
میدونم منظورتون چیه ازینکه خیلیا حتی یه پست علمی هم ندادن منم قبول دارم ولی بگین این سایت یک محیط کاملا درسیه؟؟؟؟
اگه اینجوره بگین تا ما فقط زمانی که کار درسی داشتیم بیایم بگیم!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما با 119 تا پست خیلی کار دارین که همه جور آدم رو در باشگاه ببینید و نوع رفتار کردن صحیح در این مکتن رو یاد بگیرید. اینجا چت روم و کلوب نیست که هر روندی در اون مجاز باشه و به کسی اجازه داده بشه به خاطر داغ بودن از یک موضوع به دیگران توهین کنه (منظورم استفاده از لفظ جناب عقل کل شما بود).

این سایت کاربرای بزرگی به خودش دیده که شاید امثال من و شما جلوی اونها خیلی کوچیک باشیم ولی حتی برای رفتن و موندن این افراد هم دعوت نامه نفرستاده. مهم اینه که پایان کار هز شخص چطور بوده و چه خاطراتی در ذهن افراد از اون کاربر مونده.

امیدوارم هرجا هستین موفق باشین.

نمیدونم چی بگم!!!
این سایت ارث پدریه کسی نیست!هرکسی توش سهمی داره.اگه اینجوریه که شما میگین پس قشنگ مشخص کنین بگین فلان کاربر حق ورود به فلان تاپیک رو نداره.
مثلا من حق ورود به تاپیک مشکلات درسی رو ندارم چون تاحالا یه پست هم اونجا نذاشتم!!!!
از مدیران محترم تقاضا دارم دیدشون رو بازتر کنن.
دوست من کورش خان پستات خیلی زننده هستن و آدمو ناامید میکنی.شما ناسلامتی دستیار مدیر هستین نباید اینقد احساسی به پستای بقیه جواب بدی.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در آخر هم میخوام بگم دیگه دوس ندارم اون تاپیک باز بشه.اصن بازم بشه دیگه جووش مثه قبل نمیشه.ببینم مشکل تالار مهندسی شیمی حل میشه؟
ببینم همه ارشد قبول میشن؟
ببینم همه مسیر زندگیشون عوض میشه؟
نخیر هم من هم همه ی دوستان مهندس و مدیران محترم میدونن مشکلات از جاهای دیگس.خیلی تو جامعه ی خودمون دیدیم که چون دخترا و پسرا میان تو پارکا میشینن در پارکا و سینماها رو بستن یا گشت ارشاد گذاشتن ولی تا حالا نشده صحبت از دادن یارانه ای برای ازدواج جوانان کنن تا دیگه کسی با دختر مردم نره بیرون!!!
یله همیشه بجای حل مشکل قصد داریم صورت مسئله رو پاک کنیم.
مدیران عزیز میدونم IQ شما در حدی هست که منظور حرفمو بفهمین و قطعا از من یکی بیشتر حالیتونه.ولی واقعا کمی به فطرتتون رجوع کنین اگه این حرفای من اشتباه هستن یا درست!
دستتون درد نکنه.

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس حرفت قبول...
منم باهات موافقم...
کاش میتونستین درک کنین مارو...
مگه همه ی تاپیکا باید علمی باشه؟؟؟؟
من خودمم تو تاپیکای علمی فعالیت میکنم.اصن یه مدتی یه تاپیک داشتیم در مورد طراحی یه پالایشگاه که اونم هر دوروز یه روز قفل بود!!!!؟؟؟
من کاری به صلاح دید شما ندارم ولی چنین جایی لازمه برای تالار مهندسی شیمی...
در مورد سربازی و بدبختیا و مشکلات و پروژه ها و کاراموزیا و دانشگاهها و اساتید و دروس و....همه یاینا هم بحث میشده.
شما اونو قفل کردین این یعنی توهین به همه ی کسایی که اونجا فعالیت میکردن...
صمیمیتهای نابجا رو فرض کنین قبول میکنم ولی این صمیمیت تو روند کاری شما چه فرقی داره؟؟؟
هرکسی برای خودش خودش تصمیم میگیره و چارچوب مشخص میکنه شما نمیتونین بقیه رو تو چارچوب خودتون بگنجونین!!!!
من تابع تموم تصمیمات مدیران بودم و هستم ولی این تاپیک فرق داره!!!اصن گفتگوی آزاد و اینکه هرچه میخواد دل تنگت بگو رو میتونی برا من معنی کنی؟؟؟؟
دو حالت داره:
1-عمو پیرجو نمیدونسته هرچه میخواهد دل تنگت بگو یعنی چی؟
2-سیاستای مدیران جدید با سیاستای پیرجو در چند سال پیش متفاوته!
این برداشت منه.

در آخر هم میخوام بگم دیگه دوس ندارم اون تاپیک باز بشه.اصن بازم بشه دیگه جووش مثه قبل نمیشه.ببینم مشکل تالار مهندسی شیمی حل میشه؟
ببینم همه ارشد قبول میشن؟
ببینم همه مسیر زندگیشون عوض میشه؟
نخیر هم من هم همه ی دوستان مهندس و مدیران محترم میدونن مشکلات از جاهای دیگس.خیلی تو جامعه ی خودمون دیدیم که چون دخترا و پسرا میان تو پارکا میشینن در پارکا و سینماها رو بستن یا گشت ارشاد گذاشتن ولی تا حالا نشده صحبت از دادن یارانه ای برای ازدواج جوانان کنن تا دیگه کسی با دختر مردم نره بیرون!!!
یله همیشه بجای حل مشکل قصد داریم صورت مسئله رو پاک کنیم.
مدیران عزیز میدونم IQ شما در حدی هست که منظور حرفمو بفهمین و قطعا از من یکی بیشتر حالیتونه.ولی واقعا کمی به فطرتتون رجوع کنین اگه این حرفای من اشتباه هستن یا درست!
دستتون درد نکنه.

کسی صورت مسئله رو پاک نکرده، من یا مدیر های دیگه هم قصد نداریم شخصی یا اشخاصی رو توی چارچوب خودمون جا بدیم.

چارچوب از پیش مشخّص شده، ما هم تابع همون هستیم.

برای مشاوره هایی که شما اشاره کردید، توی هر بخش تاپیک های جدا وجود داره، ببینید:

- برای چه می خواهید مهندس شیمی شوید؟

- استخدامی های مهندسی شیمی

- مصاحبه علمی-عقیدتی شرکت نفت

- گفت و گو و سئوال در مورد کنکور و مسایل شغلی مهندسی شیمی

- برنامه ریزی برای ارشد 92

و تاپیک های دیگه!

هر حرفی، جایی داره جناب مهندس!

کسی نگفت همه باید برن کارشناسی ارشد و کسی هم نگفت ملاک تعداد پست های کاربره و کسی هم نگفت شما اجازه ورورد به تاپیکی رو ندارید،

ولی کسی که پست مفید تری بذاره، کاربر مفیدتری محسوب میشه تا کسی که بخواد بیاد فقط تاپیک گفت و گو!

این حقیقته!

در ضمن، من وقتی اون پست تذکّر رو توی تاپیک گفت و گو گذاشتم، شما و چند نفر دیگه حتّی به محتوای اون پست هم به عنوان شوخی نگاه کردید و پست هایی که بعدش هست و صحبت هایی که جاش اینجا نیست.

من با سرمد موافقم، بهتره کاربر ها انرژی و وقتشون رو برای کمک به بقیّه صرف کنن تا بالا بردن آمار ارسال ها در یک تاپیک!

هیچ کس با گفت و گو مخالف نیست، ولی «نوعِ گفت و گو» مهمه، نه میزانش!

شما بی طرفانه قضاوت کنید، چند درصد از افرادی که توی اون تاپیک «فعّالیّت» می کنن، پست های مفیدی توی جاهای دیگه برای کمک به بقیّه کاربرا دارن؟

فقط خواهش می کنم منصف باشید.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این که دیگه وقت نمیکردم زیاد تو تالار برم و نمیدونم تو این چند روز چه کسایی اونجا پست گذاشتن که این جنجال رو درست کردن(با شناختی که از بچه ها دارم اطمینان دارم نهایتا کار یک یا دو نفر تازه وارد بوده).ولی با برخورد حذفی هم موافق نیستم زیاد..به نظرم اگه افراد متخلف رو اخراج میکردید بهتر بود تا ناگهانی کل گفتگو بسته میشد...به هر حال من با این که موافق نیستم ولی بدم نیست شاید واقعا قسمت های دیگه تالار ازین به بعد رونق بیشتری بگیره...

k_siroos

مدیر بازنشسته
جالب اینجاست که وقتی پستی بی پاسخ می مونه و تالار به هم ریخته میشه، همه میان تمام مسئولیت رو به گردن مدیران تالار میذارن که چرا تالار اینجوریه و کم کاری می کنید و هزار تا حرف دیگه، بعد حالا که مدیران تالار تصمیمی می گیرن بحث ارث پدری بودن و نبودن مطرح میشه و باز هم مدیر تالار محکومه که حق آزادی رو گرفتی و همه ریختن اینجا که بگن ما هم هستیم و از این حرفا .

شما که خیلی دلتون واسه یک تاپیک تو تالارتون می سوزه چرا نمیرین به بخش مقالات سر بزنید که 36 صفحه تاپیک نامرتب اونجا داره یا نمیرین باطل شدن دو تا لینک رو گزارش نمیدین که دل مدیرا به این خوش باشه که یکی هم هست به فکر تالار باشه.

اگه ما امروز این تاپیک رو قفل می کنیم بر این فرض استواره که بدترین قانون، از بی قانونی بهتره. این تاپیک داره به اسم ازادی بیان به سمت بی قانونی میره دوستان. علاوه بر این که اصولا گروه مدیریت تالار هم نظرند که اصولا بودن این تاپیک در تالار کمکی به تالار نمیکنه.

Shin@bi

عضو جدید
جالب اینجاست که وقتی پستی بی پاسخ می مونه و تالار به هم ریخته میشه، همه میان تمام مسئولیت رو به گردن مدیران تالار میذارن که چرا تالار اینجوریه و کم کاری می کنید و هزار تا حرف دیگه، بعد حالا که مدیران تالار تصمیمی می گیرن بحث ارث پدری بودن و نبودن مطرح میشه و باز هم مدیر تالار محکومه که حق آزادی رو گرفتی و همه ریختن اینجا که بگن ما هم هستیم و از این حرفا .

شما که خیلی دلتون واسه یک تاپیک تو تالارتون می سوزه چرا نمیرین به بخش مقالات سر بزنید که 36 صفحه تاپیک نامرتب اونجا داره یا نمیرین باطل شدن دو تا لینک رو گزارش نمیدین که دل مدیرا به این خوش باشه که یکی هم هست به فکر تالار باشه.

اگه ما امروز این تاپیک رو قفل می کنیم بر این فرض استواره که بدترین قانون، از بی قانونی بهتره. این تاپیک داره به اسم ازادی بیان به سمت بی قانونی میره دوستان. علاوه بر این که اصولا گروه مدیریت تالار هم نظرند که اصولا بودن این تاپیک در تالار کمکی به تالار نمیکنه.
چشم شمام در انتخاب واژها دقت کنید چون به قول خودتون از یه قشر فرهنگی بیشتر انتظار میره .....مرسی

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس لطفاً مستدل صحبت کنید.

من لفظِ «بی ادب» رو به هیچ وجه به کار نبردم تنها گفتن «خارج از عرف».

مشکل این جاست که تعریفِ شما از «صمیمیّت» و روابطِ «خواهر و برادری» با اون چیزی که وجود داره متفاوت هست، خودتون هم گفتید که «ما صمیمیّت بیشتری داشتیم»؛

سرکار خانم، صمیمیّت حد و اندازه داره.

ما در جایگاهی نیستیم که بخواهیم تفریحی رو از کسی بگیریم یا به کسی ببخشیم، ولی هر مکانی، آدابی داره که باید رعایت بشه.

ببینید من بیشتر ازین وقت شماو خودمو نمیگیرم ولی این تاپیکی که قفل کردین جایی بود که باعث شد من خودم به شخصه مشکلاتم با رشتم ودرسم حل بشه یعنی مفید بوده .......
تاپیکی میزنن بعضیا واسه خودشون ودر مورد هر چی بخوان صحبت میکنن ...راجع به همه چی ...خودتونم میدونید واصلا هم مشکلی نیست چون حرف دله ...

ببینید اینکه بچه ها صمیمی باشن مشکلی نیست چراکه باعث میشه با همون صمیمیت خیلی چیزارو یاد بگیرن ...
من اینو رک میگم شاید حذفم کنید ولی ببینید سیاستی در اکثر محیط ها وجود داره که نباید رابطه صمیمی بین عده ای برقرار شه چون ممکنه بالایی ها به اهداف شخصیشون نرسن و اینو زیاد دیدم ...اینجاکه محیط مجازیه ...جالبه ..
بازم ارزوی سلامتی دارم واسه همه ...شما بالایی ها هم واقعا خسته نباشید

mkshojaei

عضو جدید
دوستان عزیزم سلام
یه مشکلی پیش اومده همه فکر می کنند که نظر خودشون درسته ولی در صورتی هر کس هر عقیده ای داره بایدبرا همه محترم شمرده بشه چه موافق عقیده ما باشه چه مخالف عقیده ما باشه
ما باید یه خورده انتقاد پذیر باشیم
مدیران محترم تالار، همکاران مدیر ،دستیار مدیر تالار همه و همه دوستان اگه همه یه لحظه فکر کنیم ببینیم شاید ما هم 1 درصد مقصر باشیم چه خوبه... این جوری انتقادها یه کم شیرین تر می شه
دوستان گلم جناب k-siroos, audi.r8 خوبه یه کم آرامش خودتون رو حفظ کنید و یه کم با طمانینه به دوستان جواب بدید... من یه پیشنهاد دارم که بهتر بود قبل از قفل کردن تاپیک انجام می شد
اگه یه تاپیک می ذاشتید و از همه دوستان در مورد این موضوع نظر خواهی می کردید خیلی بهتر بود ولی بازم میشه این کارو کرد یه تاپیک بذارید و از همه بخواید نظرشون رو بذارن و یه چارچوبی بذارید
این جوری حداقلش دلخوری ها کم میشه

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من بیشتر ازین وقت شماو خودمو نمیگیرم ولی این تاپیکی که قفل کردین جایی بود که باعث شد من خودم به شخصه مشکلاتم با رشتم ودرسم حل بشه یعنی مفید بوده .......
تاپیکی میزنن بعضیا واسه خودشون ودر مورد هر چی بخوان صحبت میکنن ...راجع به همه چی ...خودتونم میدونید واصلا هم مشکلی نیست چون حرف دله ...

ببینید اینکه بچه ها صمیمی باشن مشکلی نیست چراکه باعث میشه با همون صمیمیت خیلی چیزارو یاد بگیرن ...
من اینو رک میگم شاید حذفم کنید ولی ببینید سیاستی در اکثر محیط ها وجود داره که
نباید رابطه صمیمی بین عده ای برقرار شه چون ممکنه بالایی ها به اهداف شخصیشون نرسن و اینو زیاد دیدم ...اینجاکه محیط مجازیه ...جالبه ..
بازم ارزوی سلامتی دارم واسه همه ...شما بالایی ها هم واقعا خسته نباشید

من خیلی برای این طرزِ فکر متأسّفم!

صرفاً جهت اطّلاع شما، من همه مدیر های این تالار رو می شناسم و می دونم وضعیّت کاری و زندگی شون چجوریه؛ چون خوشبختانه دوستی ما محدود به این محیطِ مجازی نبوده.

اینجا هم نه حقوقی به کسی پرداخته می شود نه چیز دیگه!

نه به منی که دارم از چندین هزار کیلومتر دورتر و یه کشور دیگه صرفاً کمک می کنم نفعی میرسه نه به بقیّه که با وجود متأهّل بودن و شاغل بودن، وقت و انرژی و اطّلاعات شون رو بدون هیچ منتّی در اختیار کسانی گذاشتن که از سرخوشیِ زیاد،

اومدن اینجا دم از آزادی بیان می زنن و ایدئولوژی و فضای باز!

سرکار خانم! منصف باشید!

(مخاطب کلّی):

مدیر بودن اینجا، یعنی مسئولیّت و کارِ بیشتر، نه قدرت بیشتر و جایگاه بالاتر!

شما فقط میایید سر می زنید و میرید تالار گفت و گو و تالار بحثِ آزاد و سایت و می بندید و میرید دنبال کار خودتون؛ نمی دونید کسایی که به قول شما از بالا نگاه می کنن، دارن مرتّب بررسی می کنن، ویرایش می کنن، جا بجا می کنن، لینک رو بروز می کنن، گزارش و مقاله و مطلب و فیلم و پاورپوینت می ذارن، و صد تا کار دیگه!!

تلاش کنید به جای آمار دادن و آمار گرفتن، گره از مشکل هم دانشگاهی و هم کلاسی و هم رشته ای و هم وطن خودتون باز کنید!

شما و همه کسانی که به اینجا هجمه کردن، منصف باشید!

sana.68

عضو جدید
به نام او...

چشم هارا باید شست جور دیگر باید دید!
سلام.
وقتی دیدم تاپیک گفتگو ها قفل شده واقعا دلم شکست.یاد اون روزا افتادم که میخواستن جواب کنکور و بدن و استرس داشتم که بچه ها چقد بهم کمک کردن که اروم باشم وبه خدا توکل کنم. یاد اون روزایی افتادم که مقاله میخواستم خیلی فوری بچه ها تو گفتگو ها کمک خواستنمو دیده بودن و زود تر از تاپیک مقالات برام مقالات و فرستادن....یاد همه نیروهایی که از بچه ها گرفته بودم تو روزهایی که از درس و بیکاری و بی انگیزگی خسته بودم میفتم و نمیتونم استدلال کنم که این همه پوند مثبت چرا باید این تاپیک حذف شه !؟؟؟ چون یه عده خیییلی کم ادب رو رعایت نکردن من که بچه هارو میشناسم هرگز امکان بی ادبی کردن اونها وجود نداره این عده کم ممکنه به دلایل نااشنایی به جو تالار چارچوب و حفظ نکردن که بهتر نبود با یه تذکر به اونا اونارو با تالار اشتی بدیم .فکر میکنم که اکثر بچه ها انقد به درک رسیده باشن که برای چت وارد یه سایت علمی نشن و برای چت جاهای زیادی وجود داره.به نظر من تاپیک گفتگو جایی بود که بچه ها بیشتر باهم اشناشن در محدوده عرف که به هم چه از نظر درسی و هم زندگی و روحی به هم کمک کنن .صمیمیت درست هیچ اشکالی نداره اما این برخوردتون با تاپیک گفتگو ها کاملا افراطی گرایانه اس.گاهی لازم که یه مهندس شیمی یه شعر از پناهی و شاملو بخونه که بدونه زندگی جریان داره حتی با بیکاری حتی با سختی درسا و.... و چه جایی بهتر از تاپیک گفتگو ها.
موفق باشید...

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام به همگی به خصوص به معترضین پرکار و فعال تالار مهندسی شیمی بخش گفتگوی مهندسان شیمی البته نه همه به جز یکی دو نفر......

پست های زیبا و بلند بالای شما کاربران گرامی رو مطالعه کردم چقدر زیبا و جسورانه به مدیران این تالار توهین روا داشتید فقط و فقط به خاطر یک تاپیک که فقط یک مشت حرف توش بود....البته حرفایی که به گفته بعضی ها ازش خیلی درسا گرفتن....خوبه!!! فک کنم هنوز اون افراد به بخش های دیگه تالار سر نزدن تا حالا که از اون جاها هم کمک بگیرن( ی سر بزنید)

مدیران این تالار همگی از جنس خودتون هستن، از جنس مردمی مثل خودتون نه بالاتر نه پایین تر نه کمتر نه بیشتر. اتفاقا از نظر من کمتر...چرا؟ چون جایی که وقت گرانبهاشون رو برن صرف درس و تکلیف خودشون کنن اومدن اینجا و دارن تاپیک ها رو مرتب می کنن، لینک های مرده رو جایگزین می کنن، پست های شما کاربران رو که در جای نامربوطش درج می کنید به جای اصلیش منتقل می کنن و....اجرشون با اونی باشه که جای حق نشسته.

ما کارمون رو پیرامون علم آموزی آغاز کردیم و قبلا هم ادمین سایت پیرو حذف این چنین تاپیک هایی توی تالارهای فنی مهندسی صحبت کرده بود که الان مدیران این تالار با اتفاق هم به این نتیجه رسیدن که این تاپیک ها جایی در تالار نداره و صرفا جهت ارسال اسپم مورد استفاده قرار میگیره و هیچ گونه سنخیتی با تالار نداره، شما میتونید وقت گران بهاتون رو جهت ارسال چنین پست هایی در تالارهای مثل تالار آزاد و زنگ تفریح خرج کنید.

لطفا بعد از پست من هم کاربری در این رابطه پستی ارسال نفرماید.

با تشکر.

آخرین ویرایش:

atefe24

عضو جدید
سلام.من واقعا برام سواله...آقای پیرجو میشه بگید چرا پستای منو پاک کردین؟؟؟؟ من 20 روز دیگه کنکور دارم ،سوالات آزمونای پارسه رو

واقعا لازم دارم.چند بار تو بعضی از تاپیک ها مطرح کردم این درخواستم رو. شما اومدین پایین پستم نوشتین که سوال شما چه ربطی به

این تاپیک داره!!! خب چون اون سوالات باید هرجه سریعتر به دست من برسه خواستم تو یه تاپیکی مطرح کنم که زیاد بازدید کننده داشته

باشه... بعدش دیدم دیگه شما اونطوری گفتین یه تاپیک زدم و از بچه ها خواهش کردم که کمکم کنن و اگه کسی اون آزمونارو داره واسم

بفرسته اما فرداش اومدم دیدم تاپیکم حذف شده!!!!!!!!!! یعنی چی این کارا؟؟؟

سرمد حیدری

مدیر تالار
سلام.من واقعا برام سواله...آقای پیرجو میشه بگید چرا پستای منو پاک کردین؟؟؟؟ من 20 روز دیگه کنکور دارم ،سوالات آزمونای پارسه رو

واقعا لازم دارم.چند بار تو بعضی از تاپیک ها مطرح کردم این درخواستم رو. شما اومدین پایین پستم نوشتین که سوال شما چه ربطی به

این تاپیک داره!!! خب چون اون سوالات باید هرجه سریعتر به دست من برسه خواستم تو یه تاپیکی مطرح کنم که زیاد بازدید کننده داشته

باشه... بعدش دیدم دیگه شما اونطوری گفتین یه تاپیک زدم و از بچه ها خواهش کردم که کمکم کنن و اگه کسی اون آزمونارو داره واسم

بفرسته اما فرداش اومدم دیدم تاپیکم حذف شده!!!!!!!!!! یعنی چی این کارا؟؟؟

سلام
شما باید درخواستتون رو توی قسمت کارشناس ارشد و دکترا مطرح کنید.
برای تحصیلات تکمیلی ما یه زیر تالار مجزا قرار دادیم که موضوعات با هم قاطی نشند.

karimi912

عضو جدید
هر جا ميريم ديكتاتوري!
من معتقدم مديراي تاپيك مهندسين شيمي لياقت مديريت بر اين تاپيكو ندارن. از هر نظر كه بگين. مطمئنم خيليهاي ديگه هم با نظر من موافقند. چرا واسه انتخاب مديراي جديد از كاربران راي گيري نميكنيد؟
اگه احتمال ميديد نفرات تازه وارد ميان و راي دور از حقيقت ميدن خب فقط آراي كسايي رو حساب كنيد كه سابقه بيشتري دارن يا پست بيشتري دادن يا از نظر علمي يا هر چيز ديگه اي فعالترند. به خدا پيشنهادم منطقيه. كانديداها خودشون رو معرفي كنن و اصن بچه هايي راي بدن كه پست علمي بيشتري گذاشتن.
اصلا كي گفته شما مدير اين تاپيك باشيد؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر جا ميريم ديكتاتوري!
من معتقدم مديراي تاپيك مهندسين شيمي لياقت مديريت بر اين تاپيكو ندارن. از هر نظر كه بگين. مطمئنم خيليهاي ديگه هم با نظر من موافقند. چرا واسه انتخاب مديراي جديد از كاربران راي گيري نميكنيد؟
اگه احتمال ميديد نفرات تازه وارد ميان و راي دور از حقيقت ميدن خب فقط آراي كسايي رو حساب كنيد كه سابقه بيشتري دارن يا پست بيشتري دادن يا از نظر علمي يا هر چيز ديگه اي فعالترند. به خدا پيشنهادم منطقيه. كانديداها خودشون رو معرفي كنن و اصن بچه هايي راي بدن كه پست علمي بيشتري گذاشتن.
اصلا كي گفته شما مدير اين تاپيك باشيد؟

کریمی جان دوست خوبم شک نکن پست تو و من پاک میشه ...تو اخطار میگیری و من اخراج..ولی دیگه مهم نیست...
از این پستایی که تو زدی 1000 تاشو همین جا زدیم و پاک شد...
با خواهش با حرف با زبون با منطق...
وقتی پیرجو اینجا واسه خودش یکه تازی میکنه چه انتظاری داری در حالی که ادمین هم که بالا سرشه اصلا براش مهم نیست این چیزا...
واقعا اینجا دیگه موندن نداره...تازه میفهمم چرا خیلی ها رفتن حتی خیلی از مدیرا و خودشونم میگفتن...نمیتونستن بعضی ادمای حقیر رو اینجا تحمل کنن...
از باشگاه چیزای خیلی خوبی یاد گرفتم ..دوستای خوبی پیدا کردم..تا میتونستم به بچه ها کمک کردم ...ولی جایی که حرف حق رو میشنون و براحتی پا میذارن روش موندن نداره...خودت دیدی که چندتا از بچه ها سر این قضیه اخراج شدن و بچه ها واقعا حالشون دیگه از این ادم بهم میخوره.......
پیرجو این تو این تالاری که واسه تو مونده .... مواظب باش یه روز خالی نباشه وقتی میایی داخل

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سرمد حیدری

مدیر تالار
یه نفر جریان رو کامل توضیح بده. من یه مدت نبودم در جریانش نیستم.

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
کریمی جان دوست خوبم شک نکن پست تو و من پاک میشه ...تو اخطار میگیری و من اخراج..ولی دیگه مهم نیست...
از این پستایی که تو زدی 1000 تاشو همین جا زدیم و پاک شد...
با خواهش با حرف با زبون با منطق...
وقتی پیرجو اینجا واسه خودش یکه تازی میکنه چه انتظاری داری در حالی که ادمین هم که بالا سرشه اصلا براش مهم نیست این چیزا...
واقعا اینجا دیگه موندن نداره...تازه میفهمم چرا خیلی ها رفتن حتی خیلی از مدیرا و خودشونم میگفتن...نمیتونستن بعضی ادمای حقیر رو اینجا تحمل کنن...
از باشگاه چیزای خیلی خوبی یاد گرفتم ..دوستای خوبی پیدا کردم..تا میتونستم به بچه ها کمک کردم ...ولی جایی که حرف حق رو میشنون و براحتی پا میذارن روش موندن نداره...خودت دیدی که چندتا از بچه ها سر این قضیه اخراج شدن و بچه ها واقعا حالشون دیگه از این ادم بهم میخوره.......
پیرجو این تو این تالاری که واسه تو مونده .... مواظب باش یه روز خالی نباشه وقتی میایی داخل
بیخودی اعصابتونو خورد نکنید...آب تو هاون کوبیدنه...بعضی چیزا ارزش یه ذره حرص خوردن هم ندارن...
خوش باشید مدیران(!):D

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام

امشب وقتی اومدم تالار و این پست ها رو دیدم خیلی تاسف آور بود که دیدم مجددا هرکی اومده و توهینی به پیرجو کرده. افرادی پست گذاشته بودن و حرف هایی زده شده بود که شاید بیان اونها و خطاب اونها به شخصی مثل پیرجو خیلی دور از انصاف باشه و این رو از این بابت میگم که مدت هاست ایشون رو میشناسم. شاید از خیلی قبل، قبل از اومدن و رفتن خیلی ها. زمان اشکان فروتن ها و کافر خدا پرست ها و N!ma و امثال این دوستان و همیشه ایشون برای نه تنها بنده، بلکه برای کل مجموعه یک الگوی مدیریت بوده.

شاید اطلاع نداشته باشید که تصمیماتی که در رابطه با تالار گرفته میشه همگی توسط تیم مدیریتی تالار مهندسی شیمی شامل همه مدیران تالار و بعضا مدیران ارشد و ادمین اتخاذ میشه که تاپیکش برای مشاهده کاربران عادی قابل رویت نیست و از این بابت از واژه بی انصافی استفاده می کنم که شاید پیرجو کمترین سهم رو در قفل شدن اون تاپیک ایفا کرد.

به هر حال متاسفانه شاهد این هستیم که دوستان شمشیر رو از رو بستن و وقتی نتونستن حرفشون رو به کرسی بنشونند شروع به توهین به ایشون کردند که واقعا جای خجالت داره. تاپیکی که توسط هوادارنش تمام احترام یک کاربر قدیمی و فعال که این سایت و این تالار خیلی از داشته هاش رو مدیون اون هست زیر سوال ببره، واقعا جایی در تالار مهندسی شیمی نداره. شمایی که راحت حرف از اخراج شدن میزنید و فکر می کنید 100% حرفتون درسته و پست توهین آمیز رو به عنوان آخرین پست های عنوان کاربریتون در باشگاه انتخاب می کنید هم شاید جایی در تالار نداشته باشید.

اگه اطلاع ندارین بدونید که تالار مهندسی شیمی اگه شلوغ بوده، به خاطر بار علمی بالای اون و کاربرایی بود که همیشه به کمک دوستانشون اومدن و سعی کردن اونها رو به هر نحوی راهنمایی کنند و گره ای از مشکلات دوستان باز کنند. سرورانی که به جای حاشیه سازی همیشه دور از حاشیه بودند و تمرکزشون در یک تالار علمی روی بحث های علمی بوده.

مطمئن هستم که دور از حاشیه صمیمیتی که شما ازش یاد می کنید خیلی راحت تر و در همین تاپیک های علمی فعلی هم به وجود خواهد آمد.

Shin@bi

عضو جدید
پس کل مدیریت زیر سئوال میبریم ;)
ما که هر چی گفتیم شما حرفای خودتون زدید و مطمئن باشید همه ما هم حرفای خودمونو میزنیم
حرفای قشنگ منم بلد بزنم ولی کارد به استخون برسه اینام یه مشت حرف پوچه :cool:

Shin@bi

عضو جدید
گـیرم که می زنـی گـیرم که می بُـری گـیرم که می کـشی با رویش ناگزیر جوانه چه می کنی;)

آخرین ویرایش:

espailpoor

اخراجی موقت
دوباره بحث های تكراری و بی نتيجه؛
فقط من يه سوال دارم از همه اعضای تاپيك مهندسی شيمی باشگاه:
آيا وقتی تاپيك گفتگوها باز بود هم سوالات و درخواستهای كاربران اينقدر بی پاسخ و خالی می ماند؟ از مديران ميخواهم جای خالی و عدم حضور ديگر كاربران رو (از وقتی اون تاپيكو قفل كردن) پر كنند. يك سری به تاپيكهای به قول خودتون علمی بزنيد و حجم انبوه پستهای بی پاسخ تلنبار شده روی هم رو مشاهده كنيد و قضاوت را به وجدانتان بيسپاريد!
خودتان با دست خودتان...

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

امشب وقتی اومدم تالار و این پست ها رو دیدم خیلی تاسف آور بود که دیدم مجددا هرکی اومده و توهینی به پیرجو کرده. افرادی پست گذاشته بودن و حرف هایی زده شده بود که شاید بیان اونها و خطاب اونها به شخصی مثل پیرجو خیلی دور از انصاف باشه و این رو از این بابت میگم که مدت هاست ایشون رو میشناسم. شاید از خیلی قبل، قبل از اومدن و رفتن خیلی ها. زمان اشکان فروتن ها و کافر خدا پرست ها و N!ma و امثال این دوستان و همیشه ایشون برای نه تنها بنده، بلکه برای کل مجموعه یک الگوی مدیریت بوده.

شاید اطلاع نداشته باشید که تصمیماتی که در رابطه با تالار گرفته میشه همگی توسط تیم مدیریتی تالار مهندسی شیمی شامل همه مدیران تالار و بعضا مدیران ارشد و ادمین اتخاذ میشه که تاپیکش برای مشاهده کاربران عادی قابل رویت نیست و از این بابت از واژه بی انصافی استفاده می کنم که شاید پیرجو کمترین سهم رو در قفل شدن اون تاپیک ایفا کرد.

به هر حال متاسفانه شاهد این هستیم که دوستان شمشیر رو از رو بستن و وقتی نتونستن حرفشون رو به کرسی بنشونند شروع به توهین به ایشون کردند که واقعا جای خجالت داره. تاپیکی که توسط هوادارنش تمام احترام یک کاربر قدیمی و فعال که این سایت و این تالار خیلی از داشته هاش رو مدیون اون هست زیر سوال ببره، واقعا جایی در تالار مهندسی شیمی نداره. شمایی که راحت حرف از اخراج شدن میزنید و فکر می کنید 100% حرفتون درسته و پست توهین آمیز رو به عنوان آخرین پست های عنوان کاربریتون در باشگاه انتخاب می کنید هم شاید جایی در تالار نداشته باشید.

اگه اطلاع ندارین بدونید که تالار مهندسی شیمی اگه شلوغ بوده، به خاطر بار علمی بالای اون و کاربرایی بود که همیشه به کمک دوستانشون اومدن و سعی کردن اونها رو به هر نحوی راهنمایی کنند و گره ای از مشکلات دوستان باز کنند. سرورانی که به جای حاشیه سازی همیشه دور از حاشیه بودند و تمرکزشون در یک تالار علمی روی بحث های علمی بوده.

مطمئن هستم که دور از حاشیه صمیمیتی که شما ازش یاد می کنید خیلی راحت تر و در همین تاپیک های علمی فعلی هم به وجود خواهد آمد.
سیروس جان فکر میکنی دوست دارم بیام این حرفارو بزنم اینجا بعد از چند سال فعالیت؟؟؟
همه مدیرای اینجا برای ما محترم هستن منتها بعضی از مدیران کار رو بجای باریک کشوندن...
خداوکیلی پای درد دل بچه های مهندسی شیمی نشستین...؟
یه نظرسنجی بکنین ببینین همین اقای پیرجو تو این مدت با ما چه کرده...تالار پر طرفدار گفتگو ها قفل شد بعد از اون همه خواهش بچه ها که نتیجه نداد بچه ها اومدن اینجا پست دادن و درخواستاشون رو مودبانه و با خواهش بیان کردن این اقا به ترتیب همه رو حذف میکرد گفت برید تالار گفتگوی ازاد تاپیک بزنید بعد از چند هفته رفتیم اونجا و با کلی مشکلات دوباره بچه هارو دور هم جمع کردیم داریم حرف میزنیم یدفعه میبینم تاپیک نیست میگم اقای پیرجو چرا حذفش میکنین میگه برید یجا دیگه تالار گفتگوی ازاد مقررات خودشو داره میگم لاقل انتقالش میدادین نه اینکه دفعه پاکش کنین میگه به من ربطی نداره با شما باید همینجوری برخورد کرد.(انصافا این لج و لج بازی از طرف یه مدیر درسته)...
یکی توتالار مهندسی شیمی پرسیده حقوق استخدامی ها چقده اومده میگه تو هنوز سرکار نرفته فکر حقوقی؟ تاپیک استخدامی حذف...اخه این یعنی چی؟؟؟؟؟؟
اگه بالای 95 درصد نظرسنجی بچه ها این نبود که این ادم واقعا خون به دلشون کرده با کاراش من رسما همه جوره از ایشون عذرخواهی میکنم و میرم و پشت سرمم نگاه نمیکنم....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیروس جان فکر میکنی دوست دارم بیام این حرفارو بزنم اینجا بعد از چند سال فعالیت؟؟؟
همه مدیرای اینجا برای ما محترم هستن منتها بعضی از مدیران کار رو بجای باریک کشوندن...
خداوکیلی پای درد دل بچه های مهندسی شیمی نشستین...؟
یه نظرسنجی بکنین ببینین همین اقای پیرجو تو این مدت با ما چه کرده...تالار پر طرفدار گفتگو ها قفل شد بعد از اون همه خواهش بچه ها که نتیجه نداد بچه ها اومدن اینجا پست دادن و درخواستاشون رو مودبانه و با خواهش بیان کردن این اقا به ترتیب همه رو حذف میکرد گفت برید تالار گفتگوی ازاد تاپیک بزنید بعد از چند هفته رفتیم اونجا و با کلی مشکلات دوباره بچه هارو دور هم جمع کردیم داریم حرف میزنیم یدفعه میبینم تاپیک نیست میگم اقای پیرجو چرا حذفش میکنین میگه برید یجا دیگه تالار گفتگوی ازاد مقررات خودشو داره میگم لاقل انتقالش میدادین نه اینکه دفعه پاکش کنین میگه به من ربطی نداره با شما باید همینجوری برخورد کرد.(انصافا این لج و لج بازی از طرف یه مدیر درسته)...
یکی توتالار مهندسی شیمی پرسیده حقوق استخدامی ها چقده اومده میگه تو هنوز سرکار نرفته فکر حقوقی؟ تاپیک استخدامی حذف...اخه این یعنی چی؟؟؟؟؟؟
اگه بالای 95 درصد نظرسنجی بچه ها این نبود که این ادم واقعا خون به دلشون کرده با کاراش من رسما همه جوره از ایشون عذرخواهی میکنم و میرم و پشت سرمم نگاه نمیکنم....

دقیقا من وقتی رفتم دیدم تاپیک گفتمان جدیدمون نیست دوتا شاخ درآوردم!!!!!
آخه پیش خودم میگفتم حداقل دست پیرجو و مدیران علم دوست مهندسی شیمی بهش نمیرسه!!!!
پیرجو جان مدیر محترم قبلا هم گفتم هیچ دیکتاتوری به اهدافش نمیرسه!!!شماهم شاید دیکتاتور نباشی ولی اینجور داری خودتو به ما نشون میدی.
من یه عضو کوچیک ازین جمع مهندسان هستم و شاید اصن هیچ حقی برای اعتراض هم نداشته باشم ولی یه فقط میخوام اینو بدونی پیرجو هر چقدرم لطف کرده باشی به همه و هرچقدرم بزرگ باشی وقتی به بقیه احترام نذاری مطمئن باش احترامی هم نمیبینی!
من کوچیک همه ی شما هستم چه اعضا چه مدیران و مخصوصا پیرجو ولی خداییش کاری که اینجا شد مثه مرگ میمونه که دیگه نمیشه کاریش کرد.بین مدیران و اعضا فاصله افتاد...احتراما شکسته شد و حرمتها از بین رفت!!!متأسفم...
هیچ تالاری مثه مهندسی شیمی گرم و صمیمی نبود و بیشترین مهمون از کل رشته ی های دیگه رو داشتیم....ولی الان چی؟؟؟هیچی...

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به سلامتی بعد حذف خود جوش تاپیک ها حالا افراد معترض رو هم اخراج میکنن و با عناوین پر طمطراق مدیرتیشون قدرت نمایی میکنن!!(این ره که شما میروید به ترکستان است امیدوارم در دنیای واقعی حداقل این برخورد هار و نکنید!)

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه الان دیدم داداش حامد اخراج شده:mad::mad:...چرااااااااا؟؟؟؟؟؟؟:razz:

حتما مشکلی دارین با خودتون شما مدیرا:mad:.......اقای سرمد حیدری حداقل شما رسیدگی کنین...خوبه حداقل تو دنیای مجازی هستیم وگرنه .......

سرمد حیدری

مدیر تالار
اخراجش رو بررسی کردم.
متاسفانه حامد حرفهای بسیار زشتی رو به یکی از مدیران زده. من وقتی دیدم تعجب کردم. واقعا حرفهای زشتی زده بود.
مدیر حق داشت اخراجش کنه.

از همگی خواهش میگم هر چقدر هم ناراحت باشین از بکار بردن کلمات زشت اجتناب کنید.

ممنون که رعایت میکنید.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخراجش رو بررسی کردم.
متاسفانه حامد حرفهای بسیار زشتی رو به یکی از مدیران زده. من وقتی دیدم تعجب کردم. واقعا حرفهای زشتی زده بود.
مدیر حق داشت اخراجش کنه.

از همگی خواهش میگم هر چقدر هم ناراحت باشین از بکار بردن کلمات زشت اجتناب کنید.

ممنون که رعایت میکنید.

سرمد جان فقط ما باید رعایت کنیم دیگه!!!!!باشه!!
الان فک میکنین چی میشه؟؟؟؟؟
جناب پیرجو مدیریت مقتدر مهندسی شیمی میاد پست میذاره میگه بعد از پست من هرکی هرچی بگه حذف میشه!!!!
خب تجربمون رفته بالا اینجا دیگه!!!
بابا یکم بجوشین با کاربرا!!!!
خودتون رو میون ما پیدا کنین نه اینکه مقابل ما!!

بالا