دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام .

به دلیل فعالیت خوب و مفید، دوست خوبم a_rudi به کاربر فعال مهندسی شیمی ارتقا پیدا کردند. که از طرف خودم و تیم مدیریتی تالار مهندسی شیمی به ایشان تبریک میگم و انشالله همچنان شاهد فعالیت خوب ایشان در تالار و ارتقا هر چه بیشتر تالار مهندسی شیمی باشیم.

...12 تیر 93

آخرین ویرایش:

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
با سلام .

به دلیل فعالیت خوب و مفید، دوست خوبم a_rudi به کاربر ممتاز مهندسی شیمی ارتقا پیدا کردند. که از طرف خودم و تیم مدیریتی تالار مهندسی شیمی به ایشان تبریک میگم و انشالله همچنان شاهد فعالیت خوب ایشان در تالار و ارتقا هر چه بیشتر تالار مهندسی شیمی باشیم.

...12 تیر 93
a_rudi عزیز تبریک می گم....
ان شا ا... باز هم شاهد کمک های خوبتون به بچه ها باشگاه باشیم...
موفق باشید.:gol:

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
به نظرم جای تاپیک "مقاله نویسی" در مهندسی شیمی خالیه
که دوستان بتونن تجربیات خودشون رو از مقاله نویسی در همه ابعادش در اختیار بقیه بذارن
از ایده تا نگارش
معرفی ژورنال
سابمیت
اصول اخلاقی نگارش
و .............

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
که دوستان بتونن تجربیات خودشون رو از مقاله نویسی در همه ابعادش در اختیار بقیه بذارن
از ایده تا نگارش
معرفی ژورنال
سابمیت
اصول اخلاقی نگارش
و .............

موافقم خیلی خوبه اگه انجام بشه

P O U R I A

مدیر تالار
از ایده تا نگارش
معرفی ژورنال
سابمیت
اصول اخلاقی نگارش
و .............
به نظر منم کار خوبیه ..
شما اگه میونید خودتان تاپیکش رو ایجاد کنید .. و انشالله دوستان هم در تکمیل تاپیک کمک خواهند کرد.
تاپیکتون رو برای اینکه همه اعضا مشاهده کنند موقتا در بخش اصلی تالار مهندسی شیمی ایجاد کنید.
ممنون :gol:

shamim2000

عضو جدید
آشنایی با مدیر سایت و کاربران

آشنایی با مدیر سایت و کاربران

با سلام خدمت همگی
من تازه وارد این سایت شدم لطفا نحوه استفاده از این سایت رو در مورد یادگیری نرم افزار ها توضیح بدید.با تشکر.

P O U R I A

مدیر تالار
با سلام خدمت همگی
من تازه وارد این سایت شدم لطفا نحوه استفاده از این سایت رو در مورد یادگیری نرم افزار ها توضیح بدید.با تشکر.
سلام
ورودتان را به باشگاه مهندسان تبریک میگم.
برای اشنایی از امکانات سایت میتوانید تاپیک زیر را مطالعه کنید:
راهنمای کلی استفاده از سایت

برای اشنایی با نرم افزارهای مختلف هم میتوانید در بخش نرم افزارهای مهندسی شیمی به تفکیک موضوع اطلاعاتی کسب کنید.

mohandessamadi

عضو جدید
سلام خدمت مسعولان و مدیران عزیز.
چند وقته که دنبال یه پروژه 60یا 70 صفحه یا بیشتر درمورد ( فرایند تولید چسب چوب پلی وینیل استات ) میخام ولی کسی جواب نداده و کمکم نکرده لطفا برام یکی تهیه کنه و رو ایمیلم بفرسته.
چندماهی از انتخاب واحدم میگذره و هیچی کجا نتونستم پیدا کنم لطفا کمکم کنید.
ممنون میشم.
mohammad1340samadi@gmail.com

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام خدمت مسعولان و مدیران عزیز.
چند وقته که دنبال یه پروژه 60یا 70 صفحه یا بیشتر درمورد ( فرایند تولید چسب چوب پلی وینیل استات ) میخام ولی کسی جواب نداده و کمکم نکرده لطفا برام یکی تهیه کنه و رو ایمیلم بفرسته.
چندماهی از انتخاب واحدم میگذره و هیچی کجا نتونستم پیدا کنم لطفا کمکم کنید.
ممنون میشم.
mohammad1340samadi@gmail.com

پروژه آماده اینجا کسی نمیده.
اگر بخواید باید برید سراغ موسساتی که این کارو انجام میدن.

am_ma

عضو جدید
بسمه تعالی
سلام
یکی از مشکلات تالار ها این است که وقتی وارد یک تاپیک می شوید تمامی مباحث مطرح شده (پاسخ ها)را نمی توان به صورت فهرست وار مشاهده کرد.اگر بخواهی باید همه صفحات را یکی یکی دنبال کنی تا شاید به یک موضوع خوب برسی.
ای کاش می شد که این امکان فراهم می بود.
البته این اشکال در همه تالارها وجود دارد.
متشکر

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
بسمه تعالی
سلام
یکی از مشکلات تالار ها این است که وقتی وارد یک تاپیک می شوید تمامی مباحث مطرح شده (پاسخ ها)را نمی توان به صورت فهرست وار مشاهده کرد.اگر بخواهی باید همه صفحات را یکی یکی دنبال کنی تا شاید به یک موضوع خوب برسی.
ای کاش می شد که این امکان فراهم می بود.
البته این اشکال در همه تالارها وجود دارد.
متشکر

این برمیگرده به سیستم سایت فکر کنم. همه فروم ها تقریبا همین شکلی هستن

P O U R I A

مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان و مهندسین شیمی عزیز.

همانطور که ملاحظه میکنید در راستای بهبود ساختار کلی تالار مهندسی شیمی تغییراتی ایجاد شده ..
تالار های نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی تفکیک شدند و در بخش گرایش های مهندسی شیمی قرار گرفتند.
تالار مهندسی پلیمر به دلیل اهمیت این رشته به بخش اصلی تالار مهندسی شیمی انتقال یافت.
تغییراتی هم در تصحیح نام برخی تالارها نیز در دست بررسی است و در آینده ای نزدیک این اصلاحات نیز صورت میگیرند.​

همچنین دوست خوبمون فاطمه یاس به سِمَت دستیاری تالار مهندسی شیمی ارتقا پیدا کردند که صمیمانه به ایشان تبریک میگوییم.
در نهایت از تلاش های دوست عزیزمان اقا بابک یا همون Audi.R8 دستیار قبلی تالار که زحمات بسیاری برای نظم تالار کشیدن، سپاسگزارم و امیدوارم در زندگی موفق و پیروز باشند و ما رو از نصیحت های خودشون بی نصیب نگذارند.

مدیریت تالار مهندسی شیمی.
27 فروردین 94.

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان و مهندسان شیمی عزیز.

ضمن عرض تبریک ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و نیمه شعبان، به استحضار شما عزیزان میرسانم که همانطور که مشاهده میکنید ساختار و بخش بندی تالار مهندسی شیمی تغییر یافته و بر آن شده ایم که ساختاری یک پارچه و منسجم برای تالارمان ایجاد کنیم. در این راستا تغییراتی صورت گرفته که به عرض شما میرسانم:

در انتها از شما دوستان و عزیزانم خواهشمندم هر گونه انتقاد و پیشنهادی در راستای بهبود بخش بندی موجود و یا ایجاد بخش های جدید و مباحث مختلف تالار دارید بفرمایید تا تالار نمونه ای در فضای مجازی داشته باشیم.
بهترین راهنمای ما برای ایجاد تالاری پویا و منسجم شما کاربران عزیز و مهندسین محترم می باشید.

با تشکر.
مدیریت تالار مهندسی شیمی.
13 خرداد 94/

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

جناب کاربر "مدیر بازنشسته"
حامد

قرار بود یک کاری برام کنن، لطفا ازشون بپرسین که جواب منو بدن ، تکلیف من روشنن بشه ، انجام میدن یا خیر؟

P O U R I A

مدیر تالار
سلام

جناب کاربر "مدیر بازنشسته"
حامد

قرار بود یک کاری برام کنن، لطفا ازشون بپرسین که جواب منو بدن ، تکلیف من روشنن بشه ، انجام میدن یا خیر؟
سلام
ایشون به دلیل مسائل شخصی دیگه به باشگاه سر نمیزنن. بنده هم شماره تلفنی از ایشون ندارم. شما اگر به ایشون کاری سپردید مسلما باید ایمیل یا شماره تلفنی از ایشون داشته باشید. از همون طریق پیگیر کار خود باشید.
با تشکر.

saeed05

کاربر بیش فعال
درود دوستان
تاپیکی وجود داره که مختصص تجربیات از مصاحبه های کاری با شرکت های مختلف باشه؟

بالا