دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1287986292_37.jpg
تالار مهندسی شیمی را جولانگاه مناسبي مي بينم براي تاخت و تاز انديشه هاي ناب.
به همت شما عزيزان مي توانيم گره از مشكلات اين راه برداريم.
سوالات، پيشنهادات و انتقادات شما عزيزان در زمينه ي تالار مهندسی شیمی و نفت از اين پس در اینجا بررسي خواهد شد.
قطعا پاسخ گوي شما عزيزان _ در حد سعه ي علمي _خواهیم بود.

متخصصین تالار مهندسی شیمی :

کاربران فعال مهندسی شیمی :

• sahel_m کاربر فعال مهندسی شیمی
  • meysam_akکاربر فعال مهندسی شیمی
  • a_rudiکاربر فعال تالار مهندسی شیمی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
شما می توانید یا از اکانت برای سایت رپید شار استفاده کنید و یا از برنامه ای بنام آنتی رپیدشار !!! چطوره!!!:)

الوند

عضو جدید
دوست عزیز برای اکانت رپیدشیر باید از طریق کارتهای اعتباری پول پرداخت که امکان آن فعلاً در ایران به راحتی مهیا نیست
ضمناً اگر لینکی از برنامه معرفی شده را بگذارید ممنون میشم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
فکر کنم. ولی مطمئن نیستم... مدیر سایت به اعضای فعال سایت این اکانت رو می دهد. دقیقا مطمئن نیستم. صبر کنید تا خودشون در این رابطه توضیح می دهند.
من از این برنامه استفاده نکردم.. ولی شنیدم که مخصوص سایت رپیدشار می باشد. اگر پیدا کردم می گذارم.

الوند

عضو جدید
ضمن عرض سلام مجدد و تشکر از زحمات شما
در مورد سایتهای به اشتراک گذاری فایل ---------------
من از اینترنت ADSL استفاده میکنم ولی حدود یک ماهی است که هر وقت میخوام از سیت رپیدشیر یه چیزی دانلود کنم ( حتی زیر 10مگابایت ) سه چهار دفعه از سایت قطع میشم .سرعت دانلودش هم خیلی پایینه . اما سایتی که معرفی کردم بهترین مزیتش دانلود با قابلیت ایست (RESUME) است که خود سایت نوشته این قابلیت به مدت 4 ساعت از زمان دانلوده اما من با یه کلک ساده تونستم فایلی را که هفته پیش شروع به دانلودش کردم این هفته بقیه اش را دانلود کنم ;)
-------------
در مورد جزوه هایی که در مورد درسهای مختلف گذاشتید
جزوه ها شخصاً نوشته شده است یا اینکه مربوط به کلاسهای برگزار شده در دانشگاه است لطفا اسم دانشگاه و استاد مربوطه درس را هم عنوان کنید
با تشکر

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام وتشکر از فعالیتهای شما دوستان
بدلیل اینکه سایت رپیدشیر RAPIDSHARE در اکثر سرویسدهندگان اینترنتی دارای سرعت پایین و بدون قابلیت ادامه دانلود است فایلهای اپلودی خود را در سایت MIHD.NET قرار دهید این سایت هم سرعت بالایی در دانلود فایل دارد و هم قابلیت ادامه دانلود به مدت 4 ساعت را داراست

بله، mihd خيلي بهتر از رپيده. منم همينو توصيه ميكنم و اميدوارم به اين زوديا پولي نشه. ولي متاسفانه در حال حاضر اكثر فايل هاي حجيم و به درد بخور روي رپيدشر هستند.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
ضمن عرض سلام مجدد و تشکر از زحمات شما
در مورد سایتهای به اشتراک گذاری فایل ---------------
من از اینترنت ADSL استفاده میکنم ولی حدود یک ماهی است که هر وقت میخوام از سیت رپیدشیر یه چیزی دانلود کنم ( حتی زیر 10مگابایت ) سه چهار دفعه از سایت قطع میشم .سرعت دانلودش هم خیلی پایینه . اما سایتی که معرفی کردم بهترین مزیتش دانلود با قابلیت ایست (RESUME) است که خود سایت نوشته این قابلیت به مدت 4 ساعت از زمان دانلوده اما من با یه کلک ساده تونستم فایلی را که هفته پیش شروع به دانلودش کردم این هفته بقیه اش را دانلود کنم ;)
-------------
در مورد جزوه هایی که در مورد درسهای مختلف گذاشتید
جزوه ها شخصاً نوشته شده است یا اینکه مربوط به کلاسهای برگزار شده در دانشگاه است لطفا اسم دانشگاه و استاد مربوطه درس را هم عنوان کنید
با تشکر

تمامی جزوات رو خودم نوشتم.

الوند

عضو جدید
جناب مدیر برای استفاده بهتر از سایت و دسترسی هر چه سریعتر شما به پیشنهادات دوستان و رفع مشکلات پیش آمده در تالار لطفا نام تاپیک را به " مشکلات تالار و پیشنهادات " عوض کنید

الوند

عضو جدید
مدیریت محترم سایت / تالار مهندسی شیمی
لطفا فونت و فرمت استاندارد مورد استفاده در سایت را برای کپی پیست کردن نوشته ها از ورد در اختیار قرار دهید
من نوشته زیر را در ورد 2007 تایپ کرده اما پس از انتقال به سایت به شکل زیر در آمد . ( من از IE7 استفاده میکنم)

--------------------------------------------------------------------------------

[FONT='Arial Unicode MS','sans-serif']کد 1278 [/font][FONT='Arial Unicode MS','sans-serif']مجموعه‌ مهندسي‌ هسته‌اي ‌(*)[/font]
[FONT='Arial Unicode MS','sans-serif'] 1. مهندسي‌ راکتور 2. مهندسي‌پرتو پزشکي[/font][FONT='Arial Unicode MS','sans-serif']‌ [/font][FONT='Arial Unicode MS','sans-serif']
--------------------------------------------------------
فونتهای arial و tahoma و times new roman تست شد اما مشکل باقی است
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=52044

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مشکل از فونت نبوده.. بلکه مشکل از نحوه قرار دادن تگ ها بوده است که وقتی بر روی دکمهEnter کلیک کردی نظم اون ها بهم خورده.

الوند

عضو جدید
من فقط کپی و پیست کردم و جایی از Enter استفاده نکردم ضمن اینکه وقتی دور متن پیست شده کد HTML را فعال میکنم درست نشون میده ولی مثل حالت CODE
--
لطفا زحمت تغییر عنوان تاپیک را هم بکشید (پست شماره 8)

الوند

عضو جدید
مدیریت محترم سایت / تالار مهندسی شیمی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما گرامیان و تشکر از فعالیتهای ارزشمند و بی منت شما

من اوایل شهریور ماه 86 در این سایت عضو شدم منتها بعلت محدود بودن اعضاء آن در بخش مهندسی شیمی و همچنین تاپیک و موضوعات ارائه شده تا هفته قبل به این سایت مراجعه نکردم اما هم اکنون بجز رشد متوسطی که در چند بخش بواسطه زحمت مدیر تالار و تنی چند از اعضا پیش آمده همچنان مشکل اصلی تالار و حتی سایت تعداد کم اعضا می باشد لذا پیشنهاد میشود جهت حل این مشکل تبلیغات گسترده بین دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مربوط انجام شود . مطمئناً ارزش علمی و کاریرد عملی سایت به مراتب ارتقاء خواهد یافت

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
من که کاری نکرده ام. زحمت اصلی رو بچه های خوب تالار مهندسی شیمی و بقیه کاربران فعال تالار می کشند.
مدیر محترم سایت برای تبلیغات زحمت زیادی رو کشیده اند. و باز هم این تبلیغات ادامه دارد. در اوایل کار کمی اصطکاک و مشکل هست که به مرور زمان و امید به خدا حل می شود. از حسن نظر شما و پیشنهاداتی که تا به حال داشته اید کمال تشکر رو دارم.

hosna soly

عضو جدید
با سلام خدمت مدیر زحمت کش سایت
به نظر منم این سایت ارزش علمی بالایی میتونه کسب بکنه بچه های مهندسی شیمی اکثرا دانشجوهای زحمت کشی بودن یا هستن و اگه بتونیم در دانشگاها برای افزایش عضو تبلیغ کنیم تعداد اعضا خیلی میتون بیشتر بشه.

desert_lady

عضو جدید
سلام .. اگر در بخش جزوات مهندسی شیمی تاپیکی برای مقالات درخواستی وجود داشت خیلی خوب بود. خیلی تاپیک های پراکنده ای برای درخواست مقاله وجود داره که هم باعث شلوغی فاروم میشه و هم باعث سردرگمی خواننده هایی که دنبال مطلب میگردن. توی بخش اصلی هم اگر قسمتی برای سوال و جوابهای معمول بود بازم کمک میکرد.
من خودم دنبال مقالاتی در مورد خواص سیالاتی روغن های صنعتی خصوصا روغن های سینتتیک هستم و به دنبال پاسخ این سوالم که اصلا تحقیق در مورد روغن های سینتتیک میتونه پروژه ای سیالاتی باشه یا نه. ببخشید که اینجا مطرح کردم. احساس کردم استارت تاپیک جداگانه موردی نداره.
متشکرم.:)

mama_13tnt

عضو جدید
سلام من احتیاج به اطلاعات کاملی راجع به رزین اوره فرمالدهید دارم . لطفآ هر کدوم از بچه ها کتابی یا سایتی سراغ داره بی خبرم نذاره؟

imdo

عضو جدید
اکانت مجاني ربيدشير::..::RapidShare Free Account

اکانت مجاني ربيدشير::..::RapidShare Free Account

جماعت سلام!

باور کنين بهترين و تنها راه داشتن اکانت Premium از Rapidshare خريدن اکانته !

تا اينجاي کار چيز عجيبي نگفتم. خودم ميدونم.

يه راه 100% مطمئن رو من امتحان کردم و توي مدت 5-6 روز يه اکانت يک ماهه گرفتم مثل آب خوردن.

من حداقل 10-12 راه رو رفتم ولي اين يکي يه چيز ديگه است.

اکانت شما هم توي Rapidshare کاملا قانونيه چون بابتش پول دادين ... البته بدون اينکه حتي 1 ريال از جيبتون کم بشه !
KhoB aval Ye accounte paypal vase khodetun be in tartib baz koniD

1..Aval SiTe https://www.paypal.com ro bebinid
2..sign up konido ye personal account ba moshakhasate Sahih vared konid Ta jaei ke miresid Be Moshakhasate Credit card..uno dige cancel konid mese in aks:

3..KHob Hala Shoma ye accounte paypal darid ke age 10$ toosh pool dashte bashid mitunid bahash kamelan ghanooni accounte rapidshare bekharid

4.# به اين آدرس مراجعه کنيد :

5.. khob kar ba in yeki site kheili sadas..kheili..faghat toosh register konid(balaye safe samte rast rooye register click konid),,baraye etminan begam ke in site na narm afzari rooye computere shoma nasb mikone na be adress emaile shoma ke to forme ozvyat mizanid kari dare..yani emailo alakiam benevisid mohem nis..ama khob behtare rastaki bashe..baraye ozvyat unjaei ke paypal mikhad accounti ro ke dorost kardin behesh bedin
6.# khob az inja be bad dige dase khode shomas..bad az inke vared shodin rooye surf ads click konido badesham rooye tablighat ke vase harkodom .01$ be shoma bede..albate harcheghad zir majmooe ham begirid harchi una dar byaran be shoma ham mide
7..tavajol konid vaghty pooletun be 10$ resid mitunid oono berizid to paypal badesham rapidshare dige..

YE RaHe Bahal Vase Akharesh
ta injaro mamulan to kheili sitaye dige khoonde boodam..ama ye rah vase inke alaki narid vaght sarf konido click konid..ye barname kheili jaleb..faghat bad az nasb username passwordo behesh midido khodesh mire click mikone.badesham har chand min search mikone age baz umade bashe tabligh click mikone..pas behtare baz bezaridesh
inam axe barname

Faghat Bad az Download username passwordo bezanid khodesh migardeo click mikone...ye chiz dige in barnamero roshan bezarid behtare chon in site kheili tablighato yeho ezafe mikoneo bar midare..inam linke downloade barname :
http://www.freerapidaccount.com/free/Bux.to_Autoclicker.ziphttp://www.freerapidaccount.com/free/Bux.to_Autoclicker.zip
Dustani ke az Iran hastan Age EhYanan iRano TahRim Karde BuD MiTuniD az Ye Keshvare DIGe esTeFaDe KoNiD MoshKeli NaDaRe
vase unai ke az iran hastan:paypal account ke mishe hamun emaile shoma...dar marhale state ham mitunod bazam esme shahretuno bezanid..masalan bezanud uae...age zadid uae zip code ro 4raghami bezanid harchi bood...emse shahro ham bezanid dubai ya sharje harchi

fek konam be ip iran gir midan..behtare shoma ba ye filter shekan berid...link in filter shekano gozashtam ke ba ip chin ya usa mirid ino download konid ba in beriz ozv shid
http://sadegh.tkd.googlepages.com/U85.exe

albate deghat konid ke khode site tu iran baste nist amma chon ip iran tahrim hast ba filtershekani ke dadam age berid hatman javab mide.zemnan in filtershekan ba internet explorer kar mikone.
pas vase unai ke tu iran ham hastan moshkeli pish nemiad.
age natunestin az autoclicker estefade konin moshkeli nadare ,mitunin ruzane be un site morajee konin va ru chand ta az ad ha click konid.
ru site hai ke tu ghesmate surf ads gharar dare click konin va 30 sanie sabr konin ta site kamel baz beshe va alamate tick balaye site biad.

age az shoma azizan bazam kasi moshkeli dasht haminja post kone man dafe baad ke umadam javab midam

imdo

عضو جدید
جماعت سلام!

باور کنين بهترين و تنها راه داشتن اکانت Premium از Rapidshare خريدن اکانته !

تا اينجاي کار چيز عجيبي نگفتم. خودم ميدونم.

يه راه 100% مطمئن رو من امتحان کردم و توي مدت 5-6 روز يه اکانت يک ماهه گرفتم مثل آب خوردن.

من حداقل 10-12 راه رو رفتم ولي اين يکي يه چيز ديگه است.

اکانت شما هم توي Rapidshare کاملا قانونيه چون بابتش پول دادين ... البته بدون اينکه حتي 1 ريال از جيبتون کم بشه !
KhoB aval Ye accounte paypal vase khodetun be in tartib baz koniD

1..Aval SiTe https://www.paypal.com ro bebinid
2..sign up konido ye personal account ba moshakhasate Sahih vared konid Ta jaei ke miresid Be Moshakhasate Credit card..uno dige cancel konid mese in aks:

3..KHob Hala Shoma ye accounte paypal darid ke age 10$ toosh pool dashte bashid mitunid bahash kamelan ghanooni accounte rapidshare bekharid

4.# به اين آدرس مراجعه کنيد :

5.. khob kar ba in yeki site kheili sadas..kheili..faghat toosh register konid(balaye safe samte rast rooye register click konid),,baraye etminan begam ke in site na narm afzari rooye computere shoma nasb mikone na be adress emaile shoma ke to forme ozvyat mizanid kari dare..yani emailo alakiam benevisid mohem nis..ama khob behtare rastaki bashe..baraye ozvyat unjaei ke paypal mikhad accounti ro ke dorost kardin behesh bedin
6.# khob az inja be bad dige dase khode shomas..bad az inke vared shodin rooye surf ads click konido badesham rooye tablighat ke vase harkodom .01$ be shoma bede..albate harcheghad zir majmooe ham begirid harchi una dar byaran be shoma ham mide
7..tavajol konid vaghty pooletun be 10$ resid mitunid oono berizid to paypal badesham rapidshare dige..

YE RaHe Bahal Vase Akharesh
ta injaro mamulan to kheili sitaye dige khoonde boodam..ama ye rah vase inke alaki narid vaght sarf konido click konid..ye barname kheili jaleb..faghat bad az nasb username passwordo behesh midido khodesh mire click mikone.badesham har chand min search mikone age baz umade bashe tabligh click mikone..pas behtare baz bezaridesh
inam axe barname

Faghat Bad az Download username passwordo bezanid khodesh migardeo click mikone...ye chiz dige in barnamero roshan bezarid behtare chon in site kheili tablighato yeho ezafe mikoneo bar midare..inam linke downloade barname :
http://www.freerapidaccount.com/free/Bux.to_Autoclicker.ziphttp://www.freerapidaccount.com/free/Bux.to_Autoclicker.zip
Dustani ke az Iran hastan Age EhYanan iRano TahRim Karde BuD MiTuniD az Ye Keshvare DIGe esTeFaDe KoNiD MoshKeli NaDaRe
vase unai ke az iran hastan:paypal account ke mishe hamun emaile shoma...dar marhale state ham mitunod bazam esme shahretuno bezanid..masalan bezanud uae...age zadid uae zip code ro 4raghami bezanid harchi bood...emse shahro ham bezanid dubai ya sharje harchi

fek konam be ip iran gir midan..behtare shoma ba ye filter shekan berid...link in filter shekano gozashtam ke ba ip chin ya usa mirid ino download konid ba in beriz ozv shid
http://sadegh.tkd.googlepages.com/U85.exe

albate deghat konid ke khode site tu iran baste nist amma chon ip iran tahrim hast ba filtershekani ke dadam age berid hatman javab mide.zemnan in filtershekan ba internet explorer kar mikone.
pas vase unai ke tu iran ham hastan moshkeli pish nemiad.
age natunestin az autoclicker estefade konin moshkeli nadare ,mitunin ruzane be un site morajee konin va ru chand ta az ad ha click konid.
ru site hai ke tu ghesmate surf ads gharar dare click konin va 30 sanie sabr konin ta site kamel baz beshe va alamate tick balaye site biad.

age az shoma azizan bazam kasi moshkeli dasht haminja post kone man dafe baad ke umadam javab midam

bebakhshid adresi ke bayad behesh morajeye konid ro yadam raft begam,inja morajeye konid:
http://bux.to/?r=imdo

بهتاش جان یه پیشنهاد داشتم که اگه عملی بشه فکر میکنم جالب شه .
اگه بشه به تالار خودمون زیر مجموعه های دیگه ای نظیر :
1- فیلم ها و کلیپ های آموزشی مهندسی شیمی
2- عکسهای تخصصی مهندسی شیمی
3- آگهی های استخدامی یا فراخوانهای مهندسی شیمی

اضافه کنی خیلی خوب میشه .
الان چندین فیلم و کلیپ توی تالارمون هست ولی گم و گور شده .
بازم نظر خودت مهمه بهتاش جان ;)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مسلما من به نظر اعضای تالارم اهمیت می دهم و روی سرم می گذارمشون. حتما عملی می شود تالار فیلم. که خودم خیلی دنبالش هستم.
تالار عکس رو کمی شک دارم؟ آخه زیر مجموعه تالار خیلی زیاد می شود! ولی بچه ها بیان نظر بدهن ببینم چی می شود؟
3- آگهی های استخدامی که اصلا امکانش نیست! تمامی چیزهایی که مالی باشند باید به تالار بازارچه منتقل شوند آخه ما اصلا کار پولی و چیزی که با پول باشه رو قبول نداریم!(در این سایت).
فراخوان ها رو می شود یک کاریش کرد! بقیه هم نظر خودشون رو اعلام کنند....

مرسی بهتاش جان
حالا آگهی استخدام نشه مشکلی نیست . اگه فرصتهای شغلی به همه اعلام بشه چی ؟ امکانش هست ؟ اینجوری بچه های مهندس شیمی در جریان نوع شغل و یا محلهای جذب این دانشجویان هم قرار میگیرند .
و اگه توی تالار خودمون باشه خیلی بهتره که دیگه تالارمون تکمیل شه . ( خود کفا ;) )

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
مرسی بهتاش جان
حالا آگهی استخدام نشه مشکلی نیست . اگه فرصتهای شغلی به همه اعلام بشه چی ؟ امکانش هست ؟ اینجوری بچه های مهندس شیمی در جریان نوع شغل و یا محلهای جذب این دانشجویان هم قرار میگیرند .
و اگه توی تالار خودمون باشه خیلی بهتره که دیگه تالارمون تکمیل شه . ( خود کفا ;) )
بهتاش جان ، فقط یه جوری بشه که راحت بشه عکس یا فیلم ها رو پیدا کرد
عالیه
ماشالا غیرت

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
فیلم پیدا کردن که فکر نکنم زیاد کار سختی باشه در تالار! هر فیلم رو در یک تاپیک قرار می دهیم و یک عنوان مناسب برایش می گذاریم فقط نباید بنویسم: "فیلم درباره پمپ" باید بنویسم"پمپ" چرا؟ به این دلیل که اگر شخصی در موتورهای جستجو این عبارت رو نوشت به اینجا هدایت شود! زیرا کمتر کسی می نویسد فیلم درباره پمپ.

mary_satan

عضو جدید
گلایه ازbehtashk

گلایه ازbehtashk

نمیدونم اسمشو چی بذارم که شما فکر....
دلم خوش بود که توی site ازجنس خودم عضوم
ولی مارو باش که رو دیوار کی (البته با پوزش فراوان)یادگاری نوشتیم.
چرا نوشته شده جزوات ومقالات شیمی و داخل اون دروس اصلی مهندسی شیمی
جای این تیتر توی زیر گروه غیر مهندسیه
:cry::cry::cry::cry:

حتما بهتاش جان حواسشون نبوده وگرنه درستش میکرد .
درسته شیمی با مهندسی شیمی فرق میکنه ولی حتما بهتاش میاد و درستش میکنه . شما هم اینقدر گریه نکنین . ممنون که به فکرید ;)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
اول سلام:). دوم خسته نباشید:gol:.. سوم اینکه هیچ وقت اگر انتقاد از کسی دارید در عام مطرح نکنید...;):gol:
اگر توجه کنید نوشته شده جزوات.... و من جزوات رو در تالار قرار دادم که مربوط به رشته مهندسی شیمی می باشد. مثلا مهندسی عمران هم ترمودینامیک 2 می خواند و مهندسی مکانیک هم درس سیالات را می خواند ولی من مربوط به رشته مهندسی شیمی را در تالار مربوط به خودش قرار دادم. حالا کجای کار من اشتباه است؟؟؟؟؟؟:)

بالا