دفتر مدیریت مهندسی صنایع غذایی (انتقاد و پیشنهاد)

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و تمام اعضای تالار مهندسی صنایع غذایی باشگاه مهندسان ایران

هدف تاپیک، ایجاد محیطی علمی است تا برای تالار خودتون تصمیم بگیرید.

پیشنهاد بدید که تالار صنایع غذایی نیاز به چه چیزی داره.

فکر می کنید چه ایده و تفکری میتونه به تالار خودتون کمک کنه.

در این تاپیک از هر کس که میتونه شامل (کاربر فعال صنایع غذایی) و حتی (دستیار مدیر تالار مهندسی كشاورزی صنایع غذایی)میتونید انتقاد داشته باشید.

فقط عدالت رو رعایت کنید و به هم احترام بگذارید. قرار نیست به کسی اتهامی زده بشه و کسی را از خود برنجونیم. تا میتونید عادلانه و فقط جهت بهبود تالار انتقاد کنید.

این تاپیک برای پیشنهادها و انتقادات شما عزیزان ایجاد شده است.

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/a062.gifلذا تاکید میکنم از فرستادن اسپم اکیداً خودداری کنید... ممنونم.

مدیریت تالار کشاورزی
Phyto

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی
صنایع غذایی
"ALPHA"

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
انتقاد به کاربرهای صنایع غذایی

انتقاد به کاربرهای صنایع غذایی

سلام

من بعد از سه ماه اومدم باشگاه و داشتم درخداستها رو چک میکردم

یه سری از درخواستها بودن ک نشون دهنده ی ضعف شدید کاربرا بود

مثلا مقاله در مورد موضوع خاص حالا فارسی یا انگلیسی
یا کتاب های لاتین یا گزارش کار ازمایشگاه و کاراموزی
متاسفانه اولین کار که جستجوی اون موضوع در موتور گوگل هست کسی انجام نداده
مثلا یه نفر گزارش کاراموزی میخاد
جزوه میخاد بخودش زحمت نمیده سرچ کنه :گزارش کاراموزی صنایع غذایی
و دوستان ارشد هم ک متاسفانه بلد نیستن یه جستجوی ساده انجام بدن فردا هم توقع دارن یه جای خوب استخدام بشن و درامدشونم معقول باشه
دوستان عزیز یه کم به خودتون زحمت بدید جستجو کنین کتاب بخونین
اینقدر منتظر دسترنج دیگران نباشین
یکی روبهی دید بی دست و پای فرو ماند.....
متاسفانه روزگار بعضی به این بیت شباهت داره
تنبلی نکنین بخدا زشته یه دانشجو یا تحصیل کرده ک بلد نباشه جستجو کنه باید بحالش تاسف خورد

یکی فرمول میخاد یکی روش ازمایش میخاد و نمیدونه از کجا باید پیدا کنه

جهت اطلاع برین سایت اداره استاندارد
کتاب و مقاله رایگان لاتین میخاین برینbooksc.org
bookfi.org
خودتون سرچ کنین تتبلی رو کنار بذارین

آخرین ویرایش:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفاتون درست و متین.
بله هرکس باید یه سرچی خودش بکنه ، ولی اینجا یه فرومه و آدماش تخصصیه اون مطلبی هستن که یه فرد سطح پایین تر داره دنبالش میگرده ، و حرفای اینجا رو میتونه با اعتماد بیشتر در کنار سرچ هاش در نظر بگیره....

اونی که مثلا ترم سوم هست نمیشه اون شخص رو با یه دانشجوی ارشد مقایسه کرد ، هردوره ای آدم یه سطحی از اطلاعات رو بهش میرسه و آدما به مرور زمان به چیزایی که دنبالش میگردن میرسن و یهویی انسان ها به سطح بالایی نمیتونن برسن و نباید گله کرد که شما فلان کارو بلد نیستی

بلد نبودن میدونین از چی ناشی میشه؟ از اینکه بزرگتر ها نمیتونن خوب یاد بدن... ، ولی در کل بله قبول دارم که تنبلی هم هست

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
سلام
فرمایشتون رو تا حدی قبول دارم...ولی یه سری چیزا هست ک هر دانشجویی و هر کسی ک وارد صنایع غذایی نیشه از ترم 4 به بعد یاد گرفته باشه و اونم جستجوی کلمه ی تو ذهنش هست
بعضیا بلد هستناا ولی ب جز تنبلی
همون نداشتن اعتماد به نفسه

فکر میکنن مطلبی ک دیگری پیدا میکنه درسته و خودس پیدا میکنه ااشتباهه
یا همون غاز بودن مرغ همسایه
خیلیا به صورت خصوصی بهم پیام میدن
دقیقن همون درخواستایی ک در بخش درخواستها هست
خیلباس با یه جستجوی ساده قبل حله اونم به فارسی
من حدودا یه ساله از گذاشتن مطلب اماده در وبلاگم یا هرجای دیگه خودداری کردم نهایت کاری ک انجام دادم اموزش جستجو و استفاده از منابع اینترنتی معروفه ک متاسفانه کمتر کسی بهش نگاه انداخت و عجیب تر اینکه تو همون صفحه ک اموزش دادم ملت درخواست دادن

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
من نمیگم درخواست نده کسی ولی حداقل درخواستها معقول باشه
من به یکی از کاربرای همین سایت ک فکر کنم دکتراشو تموم کرده و استاد دانشگاه هم هست چندتا سایت دانلود کتاب و مقاله لاتین گذاشتم گفتم هرچی میخای دانلود کن ولی توانایی استفاده نداشت
نه تنها اون شخصص خیلیهای دیگه ک تحصیلات بالاتری هم دارن اینطورین
متاسفانه خیلیا هستن ک هنوز نمیتونن برای موضوعشون 5 تا مقاله خوب پیدا کنن
دلیلش هم اینه ک از اول لقمه درسته در اختیارشون بوده

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...هارت-جستجوی-مقالات-علمی?p=8359282#post8359282
حرفاتون درست و متین.
بله هرکس باید یه سرچی خودش بکنه ، ولی اینجا یه فرومه و آدماش تخصصیه اون مطلبی هستن که یه فرد سطح پایین تر داره دنبالش میگرده ، و حرفای اینجا رو میتونه با اعتماد بیشتر در کنار سرچ هاش در نظر بگیره....

اونی که مثلا ترم سوم هست نمیشه اون شخص رو با یه دانشجوی ارشد مقایسه کرد ، هردوره ای آدم یه سطحی از اطلاعات رو بهش میرسه و آدما به مرور زمان به چیزایی که دنبالش میگردن میرسن و یهویی انسان ها به سطح بالایی نمیتونن برسن و نباید گله کرد که شما فلان کارو بلد نیستی

بلد نبودن میدونین از چی ناشی میشه؟ از اینکه بزرگتر ها نمیتونن خوب یاد بدن... ، ولی در کل بله قبول دارم که تنبلی هم هست