دفتر مدیریت تالار کتابخانه ؛ درخواست ها، انتقادات و پیشنهاد ها

EECi

مدیر بازنشسته
با سلام
بنده از تاریخ
1391/12/20 مدیریت این تالار را بر عهده گرفتم و امیدوارم در مدتی که خدمت دوستان هستم ، تالار فعال و پویایی رو داشته باشیم
هر گونه سوال ، پیشنهاد ، انتقاد ، اعتراضی داشتید اینجا مطرح کنید

دوستانی که قصد مشارکت در مباحث این تالار را دارند ، ابتدا به لینک زیر توجه بفرمایند:
قوانین تالار کتابخانه الکترونیکی - مطالعه شود -

چند نکته ای که باید متذکر شوم :
1- از قرار دادن کتب ، مجلات و سایر اثرات داخلی دارای حق مولف و ناشر در انجمن خودداری بفرمایید تا بدین وسیله از مولفان و ناشران داخلی کشورمان در جهت پیشبرد صنعت کتاب ، حمایت کنیم
2-درخواست های خود را اینجا مطرح کنید
3-در صورت مشاهده لینک های از کار افتاده و مطالب خلاف قوانین ، دکمه گزارش را کلیک کنید و به همراه توضیحات کافی ، گزارش خود را ارسال کنید.

ان شالله به مرور زمان ، با توجه به فعالیت کاربران گرامی ، همکاران شایسته برای همکاری در مدیریت تالار کتابخانه ، انتخاب خواهند شد .

در پناه عنایت پروردگار باشید:gol:-
------------------------------------

مدیریت من هر چند کوتاه بود ولی تجربه ای عالی برایم در پی داشت
در بامداد چهارشنبه 14 فرودین 92 ، ( 92/1/14 ) اعلام بازنشستگی می کنم
بالطبع از این تاریخ به بعد مسئولیتی در قبال وظایفم در این سایت ندارم

قوانین سایت رو که در اطلاعیه امده حذف نکردم تا اگر مدیر بعدی مایل بود همان قوانین رو اجرا کند
در پناه ولایت مرتضی علی (ع) باشید

خداحافظ

آخرین ویرایش:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اين تاپيك هم بايد بره بخش كتابخانه صوتي

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/426732-سفرنامه-فروغ-فرخزاد-به-ايتاليا-دانلود-كتاب-صوتى

:gol:

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ستایش خانوم اگر براتون مقدوره یک کتاب رو ب عنوان نمونه برای نقد معرفی کنید و با توجه ب نکاتی ک
در بالا (چگونگی نوشتن نقد بر کتاب) اشاره کردین اون رو در حد فکری خودمون نقد کنیم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
ستایش خانوم اگر براتون مقدوره یک کتاب رو ب عنوان نمونه برای نقد معرفی کنید و با توجه ب نکاتی ک در بالا اشاره کردین اون رو در حد فکری خودمون نقد کنیم .

سلام و ممنون از توجهتون
طبق برنامه ای که در پیش داریم به زودی اولین دور هم خوانی کتاب در تالار برگزار میشه که انشالله پس از خوندن کتاب، نقد و بررسی هم خواهیم داشت.
جزییاتش رو هم به زودی اعلام خواهیم کرد.

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک میکنم اگر کتب منتخب طوری باشه ک اکثریت روی مطالب کتاب بتونن نقد بدن ، گفتمان جالبتری رو پیش رو خواهیم داشت
ب خصوص در زمینه داستان و رمان

توی این سایت هم می تونین در مورد کتب موجود ، نقد کنین یا از نقد های دیگران استفاده کنین و مباحثه کنین
البته کتب موجود در سایت هنوز غنی و جامع نشده اما خب برای شروع مکان مناسبیه

http://www.booki.ir

سلام و ممنون از توجهتون
طبق برنامه ای که در پیش داریم به زودی اولین دور هم خوانی کتاب در تالار برگزار میشه که انشالله پس از خوندن کتاب، نقد و بررسی هم خواهیم داشت.
جزییاتش رو هم به زودی اعلام خواهیم کرد.

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار
فک میکنم اگر کتب منتخب طوری باشه ک اکثریت روی مطالب کتاب بتونن نقد بدن ، گفتمان جالبتری رو پیش رو خواهیم داشت
ب خصوص در زمینه داستان و رمان

توی این سایت هم می تونین در مورد کتب موجود ، نقد کنین یا از نقد های دیگران استفاده کنین و مباحثه کنین
البته کتب موجود در سایت هنوز غنی و جامع نشده اما خب برای شروع مکان مناسبیه

http://www.booki.ir

ممنونم دوست گرامی از پیشنهادات خوبتون
حتما مدنظر قرار میگیره
در کل هدفمون این هست که کتاب رو خود کاربران و با استفاده از نظرسنجی انتخاب کنند که به زودی نحوه ی برگزاریش رو اعلام میکنیم.
پست ها جهت حفظ پیوستگی و انسجام تاپیک مورد نظر به اینجا منتقل شد

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:
به نظرم جای یه تاپیک که دوستان بیان اونجا و بگن در حال خوندن چه کتابی هستند خالیه
نظرتون؟

Setayesh

مدیر تالار
سلام:gol:
به نظرم جای یه تاپیک که دوستان بیان اونجا و بگن در حال خوندن چه کتابی هستند خالیه
نظرتون؟

سلام دوست گرامی
اتفاقا در این زمینه مدت هاست که ایده ی خیلی خوبی در ذهنم هست
منتها منتظرم اولین دوره ی کتابخوانی تموم بشه و بعد انشالله به زودی استارت این کار رو هم به شیوه ای جدید و خاص میزنیم :)
ممنونم بابت پیشنهاد خوبتون

Setayesh

مدیر تالار
با سلام خدمت اعضای عزیز تالار کتابخانه
بدین وسیله به اطلاع می رسونم دوست گرامی "i am... " به "کاربر فعال تالار کتابخانه" ارتقا یافتند.
انشالله که بتوانیم از اطلاعات و همکاری این عزیز هم در راستای بهبود و ارتقای تالارمون استفاده کنیم.
ضمنا جا داره بگم ایشون "اولین" کاربر فعال در تاریخ این تالار هم هستند.:)
تبریک میگیم و براشون آرزوی موفقیت داریم. :gol:

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید
درخواست حذف تاپیک معرفی نویسندگان خارجی -شخصیت شناسی پائولو کوئیلو ک توسط خودم!ایجاد شده رو دارم
ممنون : )

حسین72

عضو جدید
سلام خسته نباشید.
یه پیشنهاد در مورد پروژه دورهم خوانی دارم
اولین کتاب این پروژه"زندگی در پیش رو"یه کتاب داستانی یا بهتر بگم رمان بود.
پیشنهاد من این که دومین کتاب رو از بین کتابهای اجتماعی یا اموزنده نظیر کتاب"بیشعوری"یا این فرم کتاب ها قرار بدید.یا یکی در میان رمان و این فرم کتابها رو بزارید.
متشکرم:smile:

Setayesh

مدیر تالار
سلام و خسته نباشید
درخواست حذف تاپیک معرفی نویسندگان خارجی -شخصیت شناسی پائولو کوئیلو ک توسط خودم!ایجاد شده رو دارم
ممنون : )

سلام دوست عزیز، سلامت باشی
انجام شد ... :gol:

سلام خسته نباشید.
یه پیشنهاد در مورد پروژه دورهم خوانی دارم
اولین کتاب این پروژه"زندگی در پیش رو"یه کتاب داستانی یا بهتر بگم رمان بود.
پیشنهاد من این که دومین کتاب رو از بین کتابهای اجتماعی یا اموزنده نظیر کتاب"بیشعوری"یا این فرم کتاب ها قرار بدید.یا یکی در میان رمان و این فرم کتابها رو بزارید.
متشکرم:smile:

سلام دوست گرامی
ممنونم، سلامت باشید :gol:
ضمن تشکر از توجه شما باید بگم کتاب های هر دوره از مدت ها قبل معین می شوند . ما هم کتاب های این دوره رو طبق روندی که از ابتدا برنامه ریزی کرده بودیم ، انتخاب کردیم.
نحوه ی انتخاب کتاب ها در هر دوره طوری هست که بشه مقایسه ی جالبی هم بین کتاب های هر دوره انجام داد
مطمئنا این دسته از موضوعات هم در برنامه ی ما قرار دارند و انشالله به زودی پست دومین دوره رو ارسال می کنم و در اون هم توضیحات کاملتری در این زمینه خواهم داد.
البته هر کتابی میتواند در نوع خود اموزنده و گویای مفاهیم قابل تاملی باشد.
و مطمئنا به پیشنهاد شما ترتیب اثر داده خواهد شد.
از همراهی شما ممنونم

آخرین ویرایش:

R a h a a M

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
یه پیشنهادی داشتم در مورد مسابقه تالار کتابخوانی؛
امکانش هست یک مسابقه ی عکاسی با مضمون کتاب و سایه ها یا مثلا سایه های کتابخوان یه چیزی تو این مایه ها برگزار بشه؟!!
این موضوع بیشتر مضمون عکس هنری داره ،
که دوستان عزیز میتونن 3 یا 4 کتاب(یا بیشتر) خودشون رو روی هم بچینن و علاوه بر مفهومی بودن جمله ی کتاب ها، سایه های کتاب رو هم در این عکس بگنجانن!
بیشتر تصاویر میتونن سیاه و سفید باشن و یا حتی میشه یه موضوع مشخص کرد که عکس با مضمون سایه و کتاب باشه.
و یا حتی میتونن کتاب ها رو به صورتی بچینن که تصویر سایه ی کتاب مفهومی بشه!
مثل این تصویر؛
.
.

918820536e66f6583.jpg

نظری و یا انتقادی در مورد پیشنهاد من بود خوشحال میشم بشنوم!:gol:

بالا