دفتر مدیریت تالار ورزش

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عرض میکنم خدمت مدیریت محترم و دفترش و ایناش
اقا به نظر من این تاپیک کل کل خیلی بیهوده است.شما گفتی فایده داره.میشه یکیشو بگی؟ دو تاشو بگو؟ سه تاشو؟(با لحن کروبی بخونین)

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بابا بی خیال این بحثا بشین.این بحثا به هیچ جا نمیرسن.وقت خودتونو(هم استقلالی هم پرسپولیسی) میگیرن.اخرشم عصابنیت و ناراحتی و دلخوری
من خودم قبلا اینجا پست میدادم ولی دیگه نمیدم.واقعا خیلی تاپیک بیخودیه هر کیم حرف خودشو میزنه
خب بدم نیست اما باید درست استفاده شه . نه اینکه همش توهین و بی احترامی باشه :)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:biggrin:
جالبه...
بی مدیرتی باعث این تنش ها میشه.
با هر کی دوست دارن برخورد می کنن.نتیجه هم این میشه.
قبلا که مدیر نداشت به نظرم منظم تر بود.
نظر شما هم محترمه
ممنون :gol:

واقعا بعضیا اینقد جنبه و ظرفیت کل کل ندارن و سریع رو میارن به توهین کردن که آدم ترجیح میده با هیچکس بحث نکنه .
خوبه که مدیریت به این تاپیک نظارت میکنه و بهتره از این به بعدم سختگیریا بیشتر شه و با اونایی که توهین میکنن برخورد بشه

منم نظرم همینه... فضا باید طوری باشه که هر کسی به راحتی بیاد و نظرشو بده... بدون ترس از بی احترامی و توهین...
منم دارم همه ی تلاشمو میکنم البته به کمک شما دوستان هم نیاز دارم
ممنون:gol:
پ.ن : در پوست خود نمیگنجم که ما 2 نفر در یک نقطه نظرامون مشترک شده:surprised::D

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بعضی ها که معتقدند این تاپیک باید حذف بشه خودشون تو فحش دادن و بی احترامی ید طولایی دارند حالا بگذریم باهاشون برخوردی نشد.
و دوستان دیگه هم که تو تک تک پست هاشون به جای پرسپولیسیا میگن پرس پوخیا اونوقت انتظار دارن بهشون بی احترامی نشه.
تا مدیریت اینجا درست نشه همینه.
مدیر گذاشتن اینجا ولی عملا هیچ اختیاری نداره خب نمیذاشتین بهتر بود.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی ها که معتقدند این تاپیک باید حذف بشه خودشون تو فحش دادن و بی احترامی ید طولایی دارند حالا بگذریم باهاشون برخوردی نشد.
و دوستان دیگه هم که تو تک تک پست هاشون به جای پرسپولیسیا میگن پرس پوخیا اونوقت انتظار دارن بهشون بی احترامی نشه.

یعنی من؟!!!!!!
شما اگه تو کل این باشگاه ی فحش از من پیدا کردی من فردا میرم تو حیاط با شیلنگ اب تو سرما حموم میکنم عکساشو برات میفرستم

GAME_OVER

کاربر ممتاز
نظر شما هم محترمه
ممنون :gol:

منم نظرم همینه... فضا باید طوری باشه که هر کسی به راحتی بیاد و نظرشو بده... بدون ترس از بی احترامی و توهین...
منم دارم همه ی تلاشمو میکنم البته به کمک شما دوستان هم نیاز دارم
ممنون:gol:
پ.ن : در پوست خود نمیگنجم که ما 2 نفر در یک نقطه نظرامون مشترک شده:surprised::D

خب هنوز فکر میکنم سر اون قضیه که پیش اومد عدالت رعایت نشد آخرش ;)
الانمثبت فکر میکنم دیگه مدیریت طرف هیچ گروهی نیست مگه اینکه خلافش ثابت شه :D
یه پیشنهاد هم اینکه پستایی که توش کلماتی مثل کیسه و لنگ و پرسپوخیا و هر شکل نوشتن تمسخرامیز تیم ها توش هست هم ویرایش یا حذف بشه (ترجیحاً حذف . تا دیگه تکرار نشه ) ..

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
اقا به نظر من این تاپیک کل کل خیلی بیهوده است.شما گفتی فایده داره.میشه یکیشو بگی؟ دو تاشو بگو؟ سه تاشو؟(با لحن کروبی بخونین)
سلام
جواب رو در پایین میگم

خب بدم نیست اما باید درست استفاده شه . نه اینکه همش توهین و بی احترامی باشه :)
آقا سعید منم با این خانم موافقم

البته اگر توهینها کنار گذاشته بشه خوب هست وگرنه خوب نیست

نمونه اینکه میگم خوبه :
من با همین خانم کل کل کردم و خیلی چیزا نمیدونستم که مجبور شدم برم اول یاد بگیرم و بعد در موردش حرف بزنم
توی همون تاپیک چیزهای زیادی در مورد آبی و قرمز ها دونستم (همینا رو فعلا یادمه:دی )

ولی باز هم تاکید میکنم اگر میخواد بی احترامی بشه به کسی بهتره بسته بشه

ممنون از دوستان و مدیر تالار :gol:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

یکی از فوایدش که قبلا هم گفتم اینه که تاپیکهای هواداری ارامش دارن و کل کل و بحث به اونجاها کشیده نمیشه ( هرچند که گهگاه شاهدش هستیم )با حذف این تاپیک مطمئنا بیشتر شاهد تنش تو تاپیکهای اختصاصی هر تیم خواهیم بود...
بعلاوه اگه این تاپیک درست استفاده شه میتونه روحیه ی انتقاد پذیری و بحث سازنده رو بینمون بالا ببره...

اطلاعات فوتبالی کاربرا رو افزایش میده و ...

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تا مدیریت اینجا درست نشه همینه.
مدیر گذاشتن اینجا ولی عملا هیچ اختیاری نداره خب نمیذاشتین بهتر بود.
با هرکی که توهین کنه برخورد میشه ؛ همونطوری که شما اخطار گرفتید اون دوستمون هم گرفتن....
درباره ی توهین در جواب توهین هم من قبلا توضیح دادم اما بازم تاکید میکنم که جواب توهین فقط گزارش تخلفه نه توهین! در غیر این صورت مهم نیست که چه کسی توهینو شروع کرده...با هر دو طرف برخورد میشه...

خوب شد منو اینجا گذاشتن که مقصر همه چی بشم من:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از فوایدش که قبلا هم گفتم اینه که تاپیکهای هواداری ارامش دارن و کل کل و بحث به اونجاها کشیده نمیشه ( هرچند که گهگاه شاهدش هستیم )با حذف این تاپیک مطمئنا بیشتر شاهد تنش تو تاپیکهای اختصاصی هر تیم خواهیم بود...
بعلاوه اگه این تاپیک درست استفاده شه میتونه روحیه ی انتقاد پذیری و بحث سازنده رو بینمون بالا ببره...

متوجه نمیشم که شاهد چه تنشی تو تاپیکای اختصاصی تیما خواهیم بود؟ یعنی دیگه از این کل کله بدتر میشه؟ ضمن احترام به نظرت باهات مخالفم(و ی ریالم قبولت ندارم:D )

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با هرکی که توهین کنه برخورد میشه ؛ همونطوری که شما اخطار گرفتید اون دوستمون هم گرفتن....
درباره ی توهین در جواب توهین هم من قبلا توضیح دادم اما بازم تاکید میکنم که جواب توهین فقط گزارش تخلفه نه توهین! در غیر این صورت مهم نیست که چه کسی توهینو شروع کرده...با هر دو طرف برخورد میشه...

خوب شد منو اینجا گذاشتن که مقصر همه چی بشم من:D
به هر حال کسی که توهین رو شروع میکنه باید باهاش برخورد شدید تری بشه.ولی مثل اینکه شما اصلا به این موضوع اعتقادی ندارید.
من منظورم از مدیریت شما نبودین دلیلش رو هم گفتم.منظورم مدیریت در سطح کلان بود.:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب هنوز فکر میکنم سر اون قضیه که پیش اومد عدالت رعایت نشد آخرش ;)
الانمثبت فکر میکنم دیگه مدیریت طرف هیچ گروهی نیست مگه اینکه خلافش ثابت شه :D
یه پیشنهاد هم اینکه پستایی که توش کلماتی مثل کیسه و لنگ و پرسپوخیا و هر شکل نوشتن تمسخرامیز تیم ها توش هست هم ویرایش یا حذف بشه (ترجیحاً حذف . تا دیگه تکرار نشه ) ..
شدا.... نشد؟!؟
مرسی از مثبت اندیشیت
:smile:

اخ اخ دست گذاشتی رو حرف دل من :|
منم خیلی بدم میاد از این کلمه ها.... خیـــــــــــــــلی .... ولی تقریبا رایج بوده اونجا.... اگه همه موافقت کنن و راضی باشن از این به بعد هر پستی که اسم تیمها توش به این شکل نوشته بشه رو حذف میکنم!
( تفاهممون داره زیاد میشه:redface::D)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
متوجه نمیشم که شاهد چه تنشی تو تاپیکای اختصاصی تیما خواهیم بود؟ یعنی دیگه از این کل کله بدتر میشه؟ ضمن احترام به نظرت باهات مخالفم(و ی ریالم قبولت ندارم:D )
ببین مثلا الان تو تاپیک استقلال فقط استقلالیا هستن و راحت با هم درباره ی تیمشون صحبت میکنن وقتی هم ی کاربر دیگه بیاد بنویسه پرسپولیس، بهش میگین برو تو کل کل .. حالا اگه کل کل نباشه چی؟!؟ بحث تو همون تاپیک ادامه پیدا میکنه و تنش و... ینی هر تیم و هواداراش ی جای راحتم ندارن برای خودشون! و این بنظرم بدتر از اینه که تاپیک کل کل داشته باشیم... چون تو این شرایط هر کی که دوس نداره نمیاد کل کل ولی تو اون شرایط هر کی که دوس نداره نباید بیاد بخش ورزشی ...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین مثلا الان تو تاپیک استقلال فقط استقلالیا هستن و راحت با هم درباره ی تیمشون صحبت میکنن وقتی هم ی کاربر دیگه باید بنویسه پرسپولیس، بهش میگیم برو تو کل کل .. حالا اگه کل کل نباشه چی؟!؟ بحث تو همون تاپیک ادامه پیدا میکنه و تنش و... ینی هر تیم و هواداراش ی جای راحتم ندارن برای خودشون! و این بنظرم بدتر از اینه که تاپیک کل کل داشته باشیم... چون تو این شرایط هر کی که دوس نداره نمیاد کل کل ولی تو اون شرایط هر کی که دوس نداره نباید بیاد بخش ورزش ...

حالا مگه چند نفر کلا اینجوری پیدا میشه؟؟؟؟ هر کی هم اومد بهش بگن برو تاپیک خودتون بجای کل کل....

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به هر حال کسی که توهین رو شروع میکنه باید باهاش برخورد شدید تری بشه.ولی مثل اینکه شما اصلا به این موضوع اعتقادی ندارید.
من منظورم از مدیریت شما نبودین دلیلش رو هم گفتم.منظورم مدیریت در سطح کلان بود.:D
توهین توهینه دیگه.. اول و اخر نداره که... حالا اونی که شروع میکنه بیشتر مقصره ولی در کل هر دو مقصرن... هر چند که من دربارش تصمیم گیرنده نیستم ولی نظر شخصیم اینه .

حالا منو قبول ندارید عیب نداره... بقیه مدیرا رو دیگه ول کنید خواهشا:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
شدا.... نشد؟!؟
مرسی از مثبت اندیشیت
:smile:

اخ اخ دست گذاشتی رو حرف دل من :|
منم خیلی بدم میاد از این کلمه ها.... خیـــــــــــــــلی .... ولی تقریبا رایج بوده اونجا.... اگه همه موافقت کنن و راضی باشن از این به بعد هر پستی که اسم تیمها توش به این شکل نوشته بشه رو حذف میکنم!
( تفاهممون داره زیاد میشه:redface::D)

با قاطعیت میگم نشد :D
اره مثلا فروم پی سی ورلد اینطوره که حتی اگه استقلال رو استق لال بنویسی پست ویرایش میشه .. البته بنظر من هرکی اسم تیما رو مسخره کرد پستشو یه ضرب حذف کنی بهتره :D تا دفعه دیگه رعایت کنه و کار شما هم زیاد نشه هی ویرایش کنی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
توهین توهینه دیگه.. اول و اخر نداره که... حالا اونی که شروع میکنه بیشتر مقصره ولی در کل هر دو مقصرن... هر چند که من دربارش تصمیم گیرنده نیستم ولی نظر شخصیم اینه .

حالا منو قبول ندارید عیب نداره... بقیه مدیرا رو دیگه ول کنید خواهشا:D
خب منم با نظر شخصی شما مشکل دارم دیگه.
ببنید مثلا من یه نفر رو تو خیابون بگیرم کتک بزنم خب قطعا طرف هم مجبوره از خودش دفاع کنه دیگه. اونوقت به نظر شما مجازات اینا یکسانِ؟.قطعا اینا برن کلانتری کسی که شروع کرده مجازاتش سنگین تره.
ولی خب نظر شخصی شماست دیگه شاید شما دوست داشته باشید کسی که از خودش دفاع کرده رو تنبیه کنید... نظر شخصیتونِ دیگه به خودتون مربوطه :D
در مورد اینکه شما تصمیم گیرنده هستید یا نه هم من قبلا گفتم همه چیز با گزارشی که شما رد می کنید شروع میشه.
حالا شما اینجا دیگه نباید نظر شخصیتون رو توی گزارشتون اعمال کنید(که متاسفانه این کار رو کردید)
ما با شما مشکلی نداریم به خدا...من اگه میدونستم نظر شخصی شما مهمه اصلا از اول وارد این بحث نمی شدم.:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با قاطعیت میگم نشد :D
اره مثلا فروم پی سی ورلد اینطوره که حتی اگه استقلال رو استق لال بنویسی پست ویرایش میشه .. البته بنظر من هرکی اسم تیما رو مسخره کرد پستشو یه ضرب حذف کنی بهتره :D تا دفعه دیگه رعایت کنه و کار شما هم زیاد نشه هی ویرایش کنی
منم با حذف موافقم.... اگه همه موافق باشن تو کل کل اعلام میکنم و بعدشم میره برا اجرا انشالله:smile:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب منم با نظر شخصی شما مشکل دارم دیگه.
ببنید مثلا من یه نفر رو تو خیابون بگیرم کتک بزنم خب قطعا طرف هم مجبوره از خودش دفاع کنه دیگه. اونوقت به نظر شما مجازات اینا یکسانِ؟.قطعا اینا برن کلانتری کسی که شروع کرده مجازاتش سنگین تره.
ولی خب نظر شخصی شماست دیگه شاید شما دوست داشته باشید کسی که از خودش دفاع کرده رو تنبیه کنید... نظر شخصیتونِ دیگه به خودتون مربوطه :D
در مورد اینکه شما تصمیم گیرنده هستید یا نه هم من قبلا گفتم همه چیز با گزارشی که شما رد می کنید شروع میشه.
حالا شما اینجا دیگه نباید نظر شخصیتون رو توی گزارشتون اعمال کنید(که متاسفانه این کار رو کردید)
ما با شما مشکلی نداریم به خدا...من اگه میدونستم نظر شخصی شما مهمه اصلا از اول وارد این بحث نمی شدم.:D
وای خدای من:w09:

ی بار کلی خصوصی حرف زدیم باز رفتیم سر خونه اول :|

اولا کتک زدن با بحث کردن فرق داره، تو دعوا شما مجبوری از خودت دفاع کنی تا صدمه نبینی اما تو بحث ی نفر به شما توهین کرده شما کضم غیظ میکنی و گزارش میدی تا ی نفر بیاد و پست رو حذف کنه و با کاربر برخورد شه... وگرنه ی نمونه همین چند وقت پیش داشتیم که نتیجه توهین به هم تا کجاها پیش رفت متاسفانه :|
خودتونم گفتید اگه برن کلانتری اونی که شروع کرده مجازاتش سنگین تره پس هردو مجازات میشن؛ درسته؟! اینجا هم همین شد دیگه...

منم به شما گفتم که اینطور نیست... دلیلی نمیبینم که دروغ بگم... نمیدونم چرا باورتون نمیشه!!!:confused:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
وای خدای من:w09:

ی بار کلی خصوصی حرف زدیم باز رفتیم سر خونه اول :|

اولا کتک زدن با بحث کردن فرق داره، تو دعوا شما مجبوری از خودت دفاع کنی تا صدمه نبینی اما تو بحث ی نفر به شما توهین کرده شما کضم غیظ میکنی و گزارش میدی تا ی نفر بیاد و پست رو حذف کنه و با کاربر برخورد شه... وگرنه ی نمونه همین چند وقت پیش داشتیم که نتیجه توهین به هم تا کجاها پیش رفت متاسفانه :|
خودتونم گفتید اگه برن کلانتری اونی که شروع کرده مجازاتش سنگین تره پس هردو مجازات میشن؛ درسته؟! اینجا هم همین شد دیگه...

منم به شما گفتم که اینطور نیست... دلیلی نمیبینم که دروغ بگم... نمیدونم چرا باورتون نمیشه!!!:confused:

چه فرقی میکنه ؟تو دعوا از لحاظ جسمی آسیب می بینه ولی تو بحث کردن به قول آقای قلعه نوعی طرف ممکنه ترور شخصیت بشه و باید از خودش دفاع کنه:D
اینجا هم همین شد؟! نخیر اینجا دو طرف اخطار گرفتن دیگه. به یه اندازه تنبیه شدن که این اشتباهه.
من یه حرف ساده رو 10 با تا حالا گفتم ولی نمیدونم شما چرا قبول نمی کنید.
بگذریم...

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه فرقی میکنه تو دعوا از لحاظ جسمی آسیب می بینه ولی تو بحث کردن به قول آقای قلعه نوعی طرف ممکنه ترور شخصیت بشه و باید از خودش دفاع کنه:D
اینجا هم همین شد؟! نخیر اینجا دو طرف اخطار گرفتن دیگه. به یه اندازه تنبیه شدن که این اشتباهه.
من یه حرف ساده رو 10 با تا حالا گفتم ولی نمیدونم شما چرا قبول نمی کنید.
بگذریم...

در مقابل ترور شخصیت تو این فضا قرار نیست که کاربرا خودشون وارد عمل بشن... مدیرا ازشون حمایت میکنن تا نظم حفظ بشه.
منم 10 بار بهتون گفتم که دربارش من تصمیم گیرنده نیستم و شما قبول نمیکنید.. این به اون دَر:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام....عاقا من قصد دخالت ندارم...اما تو موارد توهین باید قوانین سخت گیرانه تر و موضع مدیریت محکم تر باشه!باید تمام کاربر ها موضع مدیر رو درک کنن... تا شاهد این گونه موارد نباشیم:d

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام....عاقا من قصد دخالت ندارم...اما تو موارد توهین باید قوانین سخت گیرانه تر و موضع مدیریت محکم تر باشه!باید تمام کاربر ها موضع مدیر رو درک کنن... تا شاهد این گونه موارد نباشیم:d

سلام
خواهش میکنم :smile:

هم قوانین سخت گیرانه است ، هم موضع من و هم سایر مدیران بسیار محکمه . خیالتون جمع!;)
بهرحال هر کسی روشی داره و من ترجیح میدم که سخت گیریمو در عمل نشون بدم نه با حرف و دعوا... ترجیح میدم صحبتام با کاربرا کاملا دوستانه باشه تا مبادا دلخوری ایجاد بشه... شاید همینم باعث شده که شما فکر کنید که موضع من محکم نیست ولی مطمئنا دوستانی که اینجا فعال هستن ، براشون موضع من کاملا مشخصه.

ممنون از حضور و نظرتون:gol: