دفتر مدیریت تالار مهندسی هوافضا

ali.fatemi4

عضو جدید
سلام من امسال میخوام در مسابقات موشک آبی شرکت کنم چون رشته ام ریاضیه اطلاعات زیادی ندارم پارسال موشک ساختم امسال میخوام موشکم حرفه ای ترباشه لطفا اگر میتونید کمکم کنید
باتشکر
در پروفایل فرستنده پاسخ داده شد. . .

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوازنه ی مدیر تالار مهندسی هوافضا تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

سلام
سوال من از مدیر تالاره
پایان نامه من در مورد طراحی،ساخت و کنترل کوادروتوره خواستم اگر سایتی،کتابی یا منبعی سراغ دارید به من معرفی کنید منتظر راهنمایی شما هستم یا علی

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام
سوال من از مدیر تالاره
پایان نامه من در مورد طراحی،ساخت و کنترل کوادروتوره خواستم اگر سایتی،کتابی یا منبعی سراغ دارید به من معرفی کنید منتظر راهنمایی شما هستم یا علی
طراحی، ساخت و کنترل کواد! یعنی می‌خواید از صفر تا 100 یک کواد رو طی کنید یا فقط می‌خواید به صورت کلی بیان کنید؟ طراحی، ساخت و کنترل کوادروتور در حد تز دکتری شاید هم بالاتره.

mehrdad14

عضو جدید
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوازنه ی مدیر تالار مهندسی هوافضا تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.
مدیر تالار هوافضا که اصن ماورایه ♥ ♥

بالا