دفتر مدیریت تالار مهندسی مواد و متالوژی(قوانین، اطلاعیه ها، پیشنهادات ، انتقادات ، سوالات و ...)

metal-fe

عضو جدید
1- شما اگه قوانین رو خونده بودین بهشون احترام میزاشتین و انجام میدادین و پستتون را جای صحیح می گذاشتین که من بهتون تذکر ندم (مراجعه به پروفایلتون)

2- قوانین چه خوب و چه بد برای نظم بخشی به تالار هست حالا اگه از نظر شما بده اون دیگه یه بحث دیگست

3- احترام هر کس دست خودشه بهتر بود قبل از زدن پست یکبار دیگه پست خودتون رو ببینید

موفق و پیروز باشید[/QUOTE

1-من بی احترامی نکردم
2-من اگه اومدم توی این سایت عضو شدم فقط بخاطر توصیه 1از دوستان بود و ابهتر خودتون علامه ندونید فکر هم نکنید من تازه کارم
متوجه باشید که چون مدیر تالار هستید دلیل نمیشه فکر کنید از بقه سر تر هستید جناب مدیر

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
خسته نباشین

تاپیکی در مورد همایش و اینا ندارین؟قبلنا بودا

baran0

عضو جدید
درودبرشما از زحمات شما برای کمک به متالورژیکال ها سپاس گذام

درودبرشما از زحمات شما برای کمک به متالورژیکال ها سپاس گذام

درودبرشما از زحمات شما برای کمک به متالورژیکال ها سپاس گذام اگر مشکلی نیست نیازمند به یاری شما هستم آخه دنبال یوزر پسورد دانشگاه هایی ازقبیل since direct,اشپیرنگرهستتم قبلا مگنت به من یک یوزر داد ولی خیلی وقت هست که اعتبارش تموم شده ومتاسفانه ایشان ازسمت مدیریت تالار استعفا دادهه اونم بدلیل مشغله کاری از شما خواهش میکنم اگر مقدور هست من را یاری کنید

reza_1364

مدیر بازنشسته
درودبرشما از زحمات شما برای کمک به متالورژیکال ها سپاس گذام اگر مشکلی نیست نیازمند به یاری شما هستم آخه دنبال یوزر پسورد دانشگاه هایی ازقبیل since direct,اشپیرنگرهستتم قبلا مگنت به من یک یوزر داد ولی خیلی وقت هست که اعتبارش تموم شده ومتاسفانه ایشان ازسمت مدیریت تالار استعفا دادهه اونم بدلیل مشغله کاری از شما خواهش میکنم اگر مقدور هست من را یاری کنید

لینک مقالتونو در جای صحیح بزارین براتون می گیرن

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوازنه ی تیم مدیریتی تالار مهندسی مواد و متالورژی تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی ازمشکلات اصلی به نظرم اینه که بچه های متالورژی درحال حاضرکم شدن.اونایی که هرشب آنلاینن بشمرین متوجه میشین.
اکثرکسایی هم که اینجامیان تازه واردن میان سوال میپرسن بعدهم صبرنمیکنن جواب بگیرن.سوالاشونم یابعضاخیلی تخصصیه یامربوط به این رشته نیست!
پیشنهادم به مدیرمحترم اینه یک تاپیک علمی سرگرم کننده درست کنن.بلکه اینجاازرکودخارج بشه.
یامثلاتایپیک دایره المعارف متالورژی که به صورت مشارکتی باشه هرکس هراطلاعاتی داره بذاره بقیه استفاده کنن.
موضوع بعدی گستردگی آلیاژهای فولادی هست وتوی گوگل مطلب خاصی راجع بهش نیست (توگوگل فقط فروشنده وقیمت هست)هرکی هراطلاعاتی راجع به فولادها داره بزاره بقیه استفاده کنن.
موردبعدی نرم افزارهای کاربردی متالورژی اگه کسی کارکرده تجربیاتشو دراختیاره بقیه بذاره.مثل پروکست یانرم افزارهای متالوگرافی و... .
باتشکر:gol:

بالا