دفتر مدیریت تالار مهندسی معدن

سـعید

مدیر بازنشسته
درود خدمت دوستان عزیز رشته مهندسی معدن
به دلیل اینکه این تالار از نظم و ترتیب خوبی برخودار شود و کاربران بهترین استفاده رو از این تالار ببرند انتقادات و پیشنهادات و مشکلات تالار رو در این تاپیک مطرح کنید تا سریعا رسیدگی شود...
مطمئنا این تالار با همکاری تک تک اعضای فعال به اوج فعالیت خود خواهد رسید..
موفق باشید :gol:

roohesargardan

عضو جدید
درود خدمت دوستان عزیز رشته مهندسی معدن
به دلیل اینکه این تالار از نظم و ترتیب خوبی برخودار شود و کاربران بهترین استفاده رو از این تالار ببرند انتقادات و پیشنهادات و مشکلات تالار رو در این تاپیک مطرح کنید تا سریعا رسیدگی شود...
مطمئنا این تالار با همکاری تک تک اعضای فعال به اوج فعالیت خود خواهد رسید..
موفق باشید :gol:
با سلام خدمت مدیر محترم تالارهای مهندسی
اگه امکانش هست گرایش های چهارگاه بچه های معدن رو جدا کنید که بچه ها بتونن توی گرایش های مربوط به خودشون فعال تر ظاهر بشن. من سعی کردم توی این مدت تاپیک های چهارگانه اول رو ایجاد کنم اما به نظر میاد تا وقتی تیم مدیریت اینجا رو سر و سامون نده بچه ها به بیراهه میرن
من توصیه میکنم زیرشاخه هایی به عناوین زیر در تالار مهندسی معدن قرار بگیره:
1- مهندسی استخراج معدن
2-مهندسی اکتشاف معدن
3-مکانیک سنگ
4-فرآوری مواد معدنی
5-مباحث زمین شناسی مهندسی

به هر حال ما به قوانین اینجا احترام میذاریم و منتظر شنیدن نظراتتون هستیم

madan-uk85

عضو جدید
دسته بندی

دسته بندی

سلام
خسته نباشید
منم با نظر دوستمون موافقم
اگه از همون اول به همین 5 دسته تقسیم بندی بشه خیلی خوبه
دوستمون تلاش کرده که با تایپیک ها بیاد این دسته بندی رو انجام بده ولی خیلی ها توجهی نمی کنن
یعنی باید تالار مهندسی معدن پارتیشن بندی بشه
مثل برق و مکانیک و شیمی و ...
قبلا" خیلی تلاش کردیم که اینو به اطلاع مسئولین سایت برسونیم، ولی توجهی نشد و فقط به دو قسمت مقالات و کتابها تقسیم بندی شد...!
گفتن از ما شنیدنش با شما... ;)

Bahar.B

عضو جدید
طبقه بندی اطلاعات رشته مهندسی معدن

طبقه بندی اطلاعات رشته مهندسی معدن

v درود و عرض تبریک سال نو به مدیریت و تمامی دوستان عزیز؛

من اخیرا جهت آشنایی با رشته مهندسی معدن و نیز کسب اطلاعات معدنی (خصوصا فرآوری مواد معدنی) عضو سایت شدم و متاسفانه هنوز موفق به دریافت اطلاعات طبقه بندی شده نشدم .رشته من مدیریت بازرگانی است و تا حالا فقط از کمک پایگاه داده های علوم زمین کشور و یکسری مطالعات آزاد استفاده کرده ام و بخاطر کارم نیاز شدید به کسب این اطلاعات دارم و نیز تحقیقاتی را هم در زمینه واحدهای فرآوری مواد معدنی و دستگاه های مربوطه انجام داده ام اما متاسفانه هنوز موفق به کسب اطلاعات نشدم.
لطفا در صورت امکان دوستان جزوه های طبقه بندی شده خود را برای افرادی چون من که مایل به آشنایی با موارد مختلف معدنکاری همچون :صنعت معدن، آتشباری ،حفاری و نگهداری ،حمل و نقل معادن هستم،قرار دهند و یا کتابهایی معرفی شود که از ابتدا تا فرآوری توضیحات لازمه را داشته باشد.

با آرزوی پیروزیهای بیشتر

آخرین ویرایش:
سلام
من فارغ التحصیل رشته معدنم کاردانی فرآوری خوندم هر کمکی از دستم بربیاد در خدمتتونم
ahad_danaei@yahoo.com
اگه دقیق بفرمایین چی در مورد فرآوری نیاز دارین کمکتون می کنم

v درود و عرض تبریک سال نو به مدیریت و تمامی دوستان عزیز؛

من اخیرا جهت آشنایی با رشته مهندسی معدن و نیز کسب اطلاعات معدنی (خصوصا فرآوری مواد معدنی) عضو سایت شدم و متاسفانه هنوز موفق به دریافت اطلاعات طبقه بندی شده نشدم .رشته من مدیریت بازرگانی است و تا حالا فقط از کمک پایگاه داده های علوم زمین کشور و یکسری مطالعات آزاد استفاده کرده ام و بخاطر کارم نیاز شدید به کسب این اطلاعات دارم و نیز تحقیقاتی را هم در زمینه واحدهای فرآوری مواد معدنی و دستگاه های مربوطه انجام داده ام اما متاسفانه هنوز موفق به کسب اطلاعات نشدم.
لطفا در صورت امکان دوستان جزوه های طبقه بندی شده خود را برای افرادی چون من که مایل به آشنایی با موارد مختلف معدنکاری همچون :صنعت معدن، آتشباری ،حفاری و نگهداری ،حمل و نقل معادن هستم،قرار دهند و یا کتابهایی معرفی شود که از ابتدا تا فرآوری توضیحات لازمه را داشته باشد.

با آرزوی پیروزیهای بیشتر

سلام
من فارغ التحصیل رشته معدنم کاردانی فرآوری خوندم هر کمکی از دستم بربیاد در خدمتتونم
ahad_danaei@yahoo.com
اگه دقیق بفرمایین چی در مورد فرآوری نیاز دارین کمکتون می کنم​

mohammad.prince

عضو جدید
سلام
واقعا تالار معدن یه خونه تکونیه اساسی لازم داره
پارتیشن بندیش مثل تالارهای دیگه خیلی مهمه
و مطالب به صورت جدا و دسته بندی شده در اختیار دوستان قرار میگیره
ممنون میشیم از دوستان مدیر که برا این تالار و سرو سامان دادن به اون یه استینی بالا بزنن

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
واقعا تالار معدن یه خونه تکونیه اساسی لازم داره
پارتیشن بندیش مثل تالارهای دیگه خیلی مهمه
و مطالب به صورت جدا و دسته بندی شده در اختیار دوستان قرار میگیره
ممنون میشیم از دوستان مدیر که برا این تالار و سرو سامان دادن به اون یه استینی بالا بزنن
سلام دوست عزیز

این تالار کاربران کمی داره و دوستان به طور جدی شروع به کار نکردن
انشالا اگه بیان و فعالیت کنن از بین خودشون یه مدیر انتخاب میشه تا کارهای تالار رو انجام بده

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

این تالار کاربران کمی داره و دوستان به طور جدی شروع به کار نکردن
انشالا اگه بیان و فعالیت کنن از بین خودشون یه مدیر انتخاب میشه تا کارهای تالار رو انجام بده
افسون خانوم اینجا هنوزم بلاتکلیفه ها!!!

farshid.basiri

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
من به عنوان کاربری تازه جدیدی که وارد باشگاه شدم منظره ی جالبی ندیدم,برای پیدا کردن مطالب سودمند و علمی مجبور هستم چندین و چند تاپیک اسپم را کنار یذارم تا به هدفم برسم
به نظر من جالب نیست هرکسی در هر زمینه ی بی ربطی که به ذهنش رسید تاپیک درست کنه,امیدوارم تاپیک ها و پست های اسپم را حذف کنین تا کیفیت باشگاه افزایش پیدا کنه
خیلی خیلی متشکرم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید
من به عنوان کاربری تازه جدیدی که وارد باشگاه شدم منظره ی جالبی ندیدم,برای پیدا کردن مطالب سودمند و علمی مجبور هستم چندین و چند تاپیک اسپم را کنار یذارم تا به هدفم برسم
به نظر من جالب نیست هرکسی در هر زمینه ی بی ربطی که به ذهنش رسید تاپیک درست کنه,امیدوارم تاپیک ها و پست های اسپم را حذف کنین تا کیفیت باشگاه افزایش پیدا کنه
خیلی خیلی متشکرم
فعلا که تالار مدیری نداره وکاری نمیشه کرد

afsoon6282

مدیر تالار
دوستان عزیز مهندسی معدن
تا زمانی که مدیر این تالار مشخص بشه هر کاری هست بفرمایین من یا ستایش جان به روی چشم انجامش میدیم
هر مشکلی مثل انتقال ،ترکیب یا حذف تاپیک و پست هست بفرمایین در خدمتیم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز مهندسی معدن
تا زمانی که مدیر این تالار مشخص بشه هر کاری هست بفرمایین من یا ستایش جان به روی چشم انجامش میدیم
هر مشکلی مثل انتقال ،ترکیب یا حذف تاپیک و پست هست بفرمایین در خدمتیم

متاسفانه مدیران قبلی اینجا، هیچ کار اساسی واسه اینجا نکرده اند
گرایشها مشخص نیست
بحثها جاشون مشحص نیست
جای درخواست مقاله مشخص نیست
بحث ارشد نیست
و...
میتونید همشو مرتب کنید؟

afsoon6282

مدیر تالار
متاسفانه مدیران قبلی اینجا، هیچ کار اساسی واسه اینجا نکرده اند
گرایشها مشخص نیست
بحثها جاشون مشحص نیست
جای درخواست مقاله مشخص نیست
بحث ارشد نیست
و...
میتونید همشو مرتب کنید؟
هر چیزی که هست بگین در حد توان انجام میشه

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزی که هست بگین در حد توان انجام میشه
مثل بقیه تالارها، این تالار هم باید گرایشهاش مشخص باشه
مهندسی معدن، 4 تا گرایش داره
1- استخراج
2- مکانیک سنگ
3- فرآوری
4- اکتشاف
البته گرایش فنی و اقتصادی هم به این علم اضافه شده که فعلا فراگیر نشده و میتوان جز گرایش استخراج در نظر گرفت.
این اساس کار هستش
من نمیدونم قبلا شده این کار یانه، من که چیزی ندیدم
اگه نشده بهتره که انجام بشه
ممنون

afsoon6282

مدیر تالار
مثل بقیه تالارها، این تالار هم باید گرایشهاش مشخص باشه
مهندسی معدن، 4 تا گرایش داره
1- استخراج
2- مکانیک سنگ
3- فرآوری
4- اکتشاف
البته گرایش فنی و اقتصادی هم به این علم اضافه شده که فعلا فراگیر نشده و میتوان جز گرایش استخراج در نظر گرفت.
این اساس کار هستش
من نمیدونم قبلا شده این کار یانه، من که چیزی ندیدم
اگه نشده بهتره که انجام بشه
ممنون
درخواست ایجادشو دادم

farshid.basiri

عضو جدید
خواهشا تاپیک های بی ربط و خارج از موضوع باشگاه را حذف کنین
تاپیک هایی که ارزش علمی نداره و باید توی فروم های سرگرمی دنبالشون گشت

afsoon6282

مدیر تالار
دوستان عزیز زیر تالارایی که گفته بودین ایجاد شد
ممنون میشم تاپیک هایی که باید تو هر تالاری فرستاده بشه رو همین جا لینکشو بذارین تا انجامش بدم
اگه هر تاپیکی که بی ربط به تالار هم هست بگین تا حذف کنم
مرسی
:gol:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز زیر تالارایی که گفته بودین ایجاد شد
ممنون میشم تاپیک هایی که باید تو هر تالاری فرستاده بشه رو همین جا لینکشو بذارین تا انجامش بدم
اگه هر تاپیکی که بی ربط به تالار هم هست بگین تا حذف کنم
مرسی
:gol:

نمیشه که اینجوری، هزارتا تاپیک هستش، یه بیکار میخواد بشینه اینارو گزارش کنه

afsoon6282

مدیر تالار
من که تو این رشته تخصصی ندارم که بدونم چه تاپیکی مربوط به چه تالاری میشه
دوستان زحمتشو بکشن به روی چشم انجامش میدم
واسه تالارای دیگه هم همین طور بوده عزیزان گفتن کدوم تاپیک کجا بره
اینجا هم دوستان کمک کنن یکی دو روزه همش انجام میشه

mohammad Hiresh

عضو جدید
سلام دوست من والا واقعا شمادارید تلاش میکنید من که تشنه اینم اطلاعاتی که دارم دراختیار همه بزارم شماچرا مدیر نمیشید؟ازشما لایق تر؟من که اگه در مورد مدیریت سایت تجربه داشتم حتماً کمک بیشتری میکردم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من والا واقعا شمادارید تلاش میکنید من که تشنه اینم اطلاعاتی که دارم دراختیار همه بزارم شماچرا مدیر نمیشید؟ازشما لایق تر؟من که اگه در مورد مدیریت سایت تجربه داشتم حتماً کمک بیشتری میکردم

سلام دوست عزیز

خیلی ممنونم نظر لطف شماست ولی انتخاب مدیردر اینجا یه پروسه خاصی داره که به عوامل مختلفی بستگی داره ...

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام من دررشته آتشکاری درمعدن تخصص دارم ودرسازمان آموزش فنی وحرفه ای کشوربه کارکنان معدن آتشکاری آموزش می دهم درصورت نیازدرخدمت شما هستم

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان خوبم در تالار مهندسی معدن
با توجه به برنامه های در نظر گرفته شده در جهت پیشرفت و ارتقای تالار مهندسی معدن به جایگاهی شایسته این رشته در نظر داریم با شناخت بهتر پتانسیل ها و اعضای محترم تالار با همکاری دوستان فعال در این تالار به این هدف دست پیدا کنیم .البته به منظور دست یافتن به این هدف و ایجاد مکانی که همگی از آن استفاده استفاده کنیم نیاز به یک همکاری گروهی هست که از همگی دوستان درخواست میکنم تا وقت بیشتری را در تالار تخصصی خود به فعالیت بپردازند , مشتاق حضور شما هستیم ؛
در همین راستا از دوستان علاقمند و فعال در تالار مهندسی معدن درخواست میکنم تا در صورت تمایل به همکاری رزومه و سوابقی از فعالیت های شغلی و حرفه ای و میزان تحصیلات خود و اگر سابقه مدیریتی در تالار و یا سایت و همچنین نظر خود و برنامه خود در رابطه پیشرفت این تالار و همچنین سابقه فعالیت خود در تالار را برای بنده به وسیله پیغام خصوصی ارسال کنند تا به منظور شناخت پتانسیل های تالار در نظر گرفته شود

سپاسگزارم از توجه و همراهی دوستان

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام خدمت اعضا محترم تالار مهندسی معدن

با بررسی نیازها و پتانسیل تالار مهندسی تالار در جهت ایجاد فضای لازم برای فعالیت دو بخش جدید به تالار اضافه شد که میتوانید استفاده کنید
نرم افزارهای مهندسی معدن
تحصیلات تکمیلی مهندسی معدن
ماشین آلات و تجهیزات معدن

لازم به ذکر است که سعی خواهد شد که به تالار و بخش های مختلف آن به منظور نظم بشتر رسیدگی بیشتری صورت گیرد
شاد و تندرست باشید

آخرین ویرایش:
بالا