دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی

دوست عزیزمون جناب mostafa ghodrat من بعد به عنوان
همکار مدیر مهندسی برق به فعالیت خودشون ادامه خواهند داد.

همچنین دوست عزیزمون Paydar91 نیز به عنوان دستیار تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی انتخاب شدن.

با تبریک به هر دو عزیز امیدواریم کاربران گرامی نیز همکاری لازم با این دو عزیز را داشته باشند.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام

و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات دوستان عزیز

به پاس زحمات دوستان فعال در تالار مهندسی برق به تعدادی از دوستان که فعالیت بیشتری نسبت به بقیه داشتند امتیازات تشویقی تعلق گرفت که به شرح زیر می باشد:

200 امتیاز:
Unknown_S

Pro.Eng

150 امتیاز:
MehranVB

100 امتیاز:
amir3620

Joe_Bel

freddy-elec

f shademan

imannasa2000

50 امتیاز:
kuchuluuu

Nooshin-t

نکته 1:با توجه به اینکه سنجش میزان فعالیت کاربران توسط مدیران و دستیاران تالار صورت میگیره، احتمال اشتباه و دیده نشدن پست های تعدادی دیگری از دوستان فعال وجود داره که از همین فرصت استفاده کرده و از آنها هم پوزش می خواهیم.

همچنین با توجه به بررسی دوره ای فعالیت کاربران عنوان دار و تاکید مدیریت سایت به بروز بودن پروسه عنوان ها، عنوان عزیزان زیر گرفته شد:

sina_6175
Mute
Bahman_mech
razmjoo144
saeed_telecom
p_sh

نکته 2: با آرزوی موفقیت برای دوستان، همانطور که قبلا نیز اشاره شده بود عزیزان با فعالیت مجدد و متداوم می توانند عناوین را مجددا کسب نمایند، البته عناوین فوق مجازی بوده و جهت تشکر از زحمات عزیزان بوده و عدم وجود آنها هیچ چیز از جایگاه عزیزان کم نخواهد کرد.

با تشکر
مدیریت تالار مهندسی برق
94/04/19

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام

در ادامه پروسه عناوین و تقدیر از کاربران فعال به کاربران زیر عناوینی تعلق گرفت:

freddy-elec
کاربر فعال مهندسی برق

f shademan
کاربر فعال مهندسی برق

hts1369
کاربر فعال مهندسی برق

با تبریک به عزیزان و با ارزوی موفقیت و تداوم فعالیت های سازنده این عزیزان.

انشالله هم دوستانی که اخیرا عنوان گرفتند و هم عزیزانی که قبلا عنوان گرفته بودن با تداوم فعالیت های خودشان مانع از گرفته شدن عناوین در دوره های بعدی میشوند، متاسفانه مدیریت تالار برق در کنترل های دوره ای خود و زیر نظر گرفتن فعالیت تمامی کاربران مجبور به گرفتن عناوین عزیزانی (بر خلاف میل باطنی) میشه که وقفه زیادی در فعالیت های آنها ایجاد شده.

با تشکر
مدیریت تالار برق
94/04/23

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
[اطلاعیه] صفحات و گروههای منتسب به تالار برق در شبکه های اجتماعی

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

به اطلاع عزیزان می رسانیم، تالار مهندسی برق باشگاه مهندسان ایران در حال حاضر هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی و هیچ گروهی در شبکه های اجتماعی موبایلی نداشته و ندارد، هر گونه اطلاع رسانی در این مورد صرفا از طریق تاپیک زیر صورت می گیرد:

دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

لازم به ذکر است که تبلیغ این گروهها و صفحات در تالار خلاف قوانین بوده و هر گونه مشکلات و... عضویت در این گروهها بر عهده سایت و تالار مهندسی برق نمی باشد.

با تشکر
مدیریت تالار مهندسی برق

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

کاربر Ehi که از دستیاران قدیمی تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی بودند مجددا به عنوان دستیار این تالار انتخاب شدند.

ضمن تبریک به این عزیز از زحمات دستیار سابق جناب Paydar91 تشکر و قدردانی میکنیم که متاسفانه به دلیل دغدغه ها و گرفتاری های ایشون نتوانستیم بیش از این در خدمت این بزرگوار باشیم.

مطمئنا از حضور ایشان به عنوان یکی از کاربران فعال تالار استفاده خواهیم کرد.

با تشکر مدیریت تالار مهندسی برق

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام و وقت بخیر

اخطارتون را من دادم، ربات وظیفه اطلاع رسانی داره.

همونطور که مدیر ارشد عزیز اعلام کردند اگر موضوع را در تاپیک زیر پیگیری میکردین بهتر بود چون فرصت نمیشه تاپیک های دیگه و خارج از تالار را هم بررسی کنیم، الان هم چون یکی از اعضا اطلاع دادن من پیام شما را دیدم.

پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق

خدمت شما عرض کنم در پیام پروفایلی، حدود 2 ماه قبل تذکر داده شده بود که قرار دادن هر لینکی اعم از سایت و وبلاگ و انجمن و... خلاف قوانین هست، همچنین در تاپیک های مختلف مدیریتی و قوانین هم قبلا همین مورد به دفعات اشاره شده بود.

در مورد لینک شما که مرتبط با شبکه های اجتماعی موبایلی بود، در همین رابطه در تالار تحصیلات تکمیلی و تاپیک مدیریتی تالار (در این مورد خاص) نیز اطلاع رسانی شده بود. بحث تبلیغات هیچ لزومی به وابسته بودن به موسسات و... ندارد، چون با سوابق اونها در صورت تشخیص در مرحله اول اخراج میشن.

[اطلاعیه] صفحات و گروههای منتسب به تالار برق در شبکه های اجتماعی (تاپیک موقت)

اخطار شما هم کمترین اخطار یعنی 1 امتیاز منفی بوده و تا دو ماه هم اعتبار داره (از زمان اخطار) و تا زمانی که میزان امتیازات فعال منفی به 8 امتیاز نرسه هیچ خللی در فعالیت شما پیش نمی آید، اخطار در اکثر مواقع جنبه تذکر (بعد تذکر پروفالی و...) داره.

موفق باشید.

سلام بر مدیر تالار برق جناب Ice

با اینکه هیچ ارزشی نداره منفی و مثبت اینجا.اما به نظر من سیستمی درست است که اول مدیر تالار یا دستیار تالار اون بخش به این فرد دفعه اول اخطار دهد و سپس در صورت تکرار با توجه به ثبت اخطار قبلی امتیاز منفی یا به قول شما قرمز دهد.شاید طرف نمیدونسته که این لینک بی ارزش که نه جنبه تبلیغ سایتی داشته و نه تبلیغ موسسه ای اخطار محسوب میشه با اینکه حتی من این لینک رو منتشر نکرده بودم !!!و فقط نوشته بودم !!
اگر این ربات به هر نوشته ای گیر دهد تالار چه نیاز به مدیر و دستیار مدیر و... پیدا می کند ؟به نظر بنده مدیر رو گذاشتن اخطار یا حتی مدیر نتوانست دستیار اخطار دهد....

من قصد جسارت به کسی رو ندارم و فقط خواستم انتقاد کنم.
واقعا این شیوه اشتباهه اونم برای من نه لینکی منتشر کردم و نه هیچ امتیاز منفی اونم قرمز دهند.با اینکه برای من هیچ ارزشی ندارد اینکار چه یکی چه ده تا

قضاوت رو درست و به جا انجام دهیم .

با تشکر

مولتی متر

عضو جدید
سلام
دو تاپیک در تالار برق دادم دیروز.ولی تا حالا تایید نشده.
رسیدگی فرمایید.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام
دو تاپیک در تالار برق دادم دیروز.ولی تا حالا تایید نشده.
رسیدگی فرمایید.
با سلام

البته باید پست خودتون را در زیرتالار سوالات و مشکلات الکترونیکی ارسال میکردین ولی به هر حال من تایید و منتقل کردم.

موفق باشید.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید من یه پست گذاشتم ولی حذف شد .میخواستم ببینم علت چیست؟
ممنون میشم پاسخگو باشید

سلام
کاربر گرامی پست شما حاوی لینک غیر مستقیم مانند( لینک سایت ها وبلاگ ها ایمیل و غیره ) بوده که قرار دادن هر یک خلاف قوانین تالار برق بوده و پست حذف میشود .
لذا پست بازگردانی شده و لینک از پست شما حذف میشود .

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام مبنی براینکه نمیشه لینک گذاشت .ذکر منبع هم ممنوعه؟
با عرض سلام

ذکر منبع کاملا صحیح هست و تاکید بر انجام اون میشه البته فرمت خاص خودش را داره که در بخش قوانین و سوالات و مشکلات توضیح داده شده.

البته بعضا مشاهده شده که عده ای مقدمه ای از مطلبی را می گذارند و برای ادامه کاربر را به وبلاگ و سایت و یا سایت شرکت هدایت میکنند که به این مورد اجازه داده نمیشه ولی در صورتی که مطلب به صورت کامل قرار بگیره ذکر منبع در فرمت معرفی شده هیچ ایرادی نداره.

و اینکه لینک دانلود فایهای اشتراکی تماما باید مستقیم باشد.

موفق باشید.

Mahyar-Nikpayam

عضو جدید
یا سلام و خداقوت به شما عزیزان
در تالار مهندسی برق ، می خواستم پیشنهاد بدهم زیر تالار (( خط گرم یا همان کار با برق)) را در حال توسعه در صنعت برق ایران است و البته از متدهای روز دنیا در حوزه تعمیر و نگهداری در توزیع و انتقال نیروی برق است را ایجاد بفرمایید
با تشکر

banaunnuh

عضو جدید
من یک سوال داشنم آیا پست هایی مثل پست زیر مجازن؟؟ من فکر می کنم این باشگاه جای همچین پست ها و تاپیک هایی نیس . البته من منطور نویسنده اش و نمی دونم

بالا