دفتر مدیریت تالار مشاوره

KIAN IRANI

عضو جدید
سلام خدمت مدیر گرامی
عذر میخوام چرا تاپیک من را (یک سوال ؟لطفا نظرتون هر چی هست بنویسد؟ تشکر )قفل کردید هنوز میخواستم به ادامه ی گفتگو بپردازیم؟

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیر گرامی
عذر میخوام چرا تاپیک من را (یک سوال ؟لطفا نظرتون هر چی هست بنویسد؟ تشکر )قفل کردید هنوز میخواستم به ادامه ی گفتگو بپردازیم؟

کلا باشگاه چرا نداره !

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام خدمت مدیر گرامی

سلام بر شما
طبق قوانین تالار و تاپیک طرح مسائل شخصی ایجاد تاپیک هایی این گونه خلاف مقررات تالا رهست در پست اول تاپیک مسائل گفته شده است
ولی بنده بخاطر بی اثر نماندن بحث ها و زحمت کاربران تاپیک ها قفل کرده در صورتی که تاپیک ها باید حذف می شد
البته تصمیمات جدید ی گرفته شده است
امیدوارم با رعایت مقررات تالا رمفیدی داشته باشیم

KIAN IRANI

عضو جدید
ممنون ولی خواهشمندم این نظرتان را در مورد همه تاپیکها بطور عادلانه برقرار کنید به نظر شما تاپیک(من دارم زجر میکشم کمک کنید بچه ها )
درمورد مسائل شخصی نیست که قفل نشده؟!
به هر صورت ممنون از لطفتون

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ممنون ولی خواهشمندم این نظرتان را در مورد همه تاپیکها بطور عادلانه برقرار کنید به نظر شما تاپیک(من دارم زجر میکشم کمک کنید بچه ها )
درمورد مسائل شخصی نیست که قفل نشده؟!
به هر صورت ممنون از لطفتون

ببخشید این تاپیک که دیروز قفل شده بود!

sed ali

کاربر ممتاز
سلام بر شما
طبق قوانین تالار و تاپیک طرح مسائل شخصی ایجاد تاپیک هایی این گونه خلاف مقررات تالا رهست در پست اول تاپیک مسائل گفته شده است
ولی بنده بخاطر بی اثر نماندن بحث ها و زحمت کاربران تاپیک ها قفل کرده در صورتی که تاپیک ها باید حذف می شد
البته تصمیمات جدید ی گرفته شده است
امیدوارم با رعایت مقررات تالا رمفیدی داشته باشیم

قاونش برای این تالار درست نیست .
چون همیشه در این موارد از مورد واقعی باید به نتیجه برسیم .
در به نظر من این قانون زیاد جالب نیست . بلاخره جایی برای این گونه موارد باید در نظر گرفته بشه .

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
قاونش برای این تالار درست نیست .
چون همیشه در این موارد از مورد واقعی باید به نتیجه برسیم .
در به نظر من این قانون زیاد جالب نیست . بلاخره جایی برای این گونه موارد باید در نظر گرفته بشه .

تاپیک مسائل شخصی برای همین ایجاده شده
قوانین هم در پست اول تاپیکش نوشته شده در صورتی که کاربران تاپیک جدا بخواهند ایجاد کنند

sed ali

کاربر ممتاز
علت اینکه مراسم خواستگاری قفل شد روشن نیست ؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دلایل بالا که عرض شد وهمچنین تاپیک تکراری بود لطفا به تاپیک چه سوالاتی درمراسم خواستگاری بپرسیم موجود درتالارمراجعه کنید

بهتره ممبعد قبل از اینکه تاپیکو بی جهت قفل کنی یه نکاه بهش بندازی تا لااقل خودت بدونی که چرا قفلش کردی!!

من گفتم چه سوالاتی باید در مراسم خواستگاری پرسید؟!!

من اول پرسیدم تو مراسم بقبل رفتن سراغ اصل مطلب باید حانواده ها چی بگن!!

من واقعا متاسفم که یکی که 6 ماه بعد من عضو سایت شده داره به ما درس اینو می ده که کدوم تاپیک تکراری هست و نیست!!

قبلا هم یک تاپیکمو بی جهت قفل کردی چیزی نگفتم!!!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
بهتره ممبعد قبل از اینکه تاپیکو بی جهت قفل کنی یه نکاه بهش بندازی تا لااقل خودت بدونی که چرا قفلش کردی!!

من گفتم چه سوالاتی باید در مراسم خواستگاری پرسید؟!!

من اول پرسیدم تو مراسم بقبل رفتن سراغ اصل مطلب باید حانواده ها چی بگن!!

من واقعا متاسفم که یکی که 6 ماه بعد من عضو سایت شده داره به ما درس اینو می ده که کدوم تاپیک تکراری هست و نیست!!

قبلا هم یک تاپیکمو بی جهت قفل کردی چیزی نگفتم!!!

خدمت شما عرض کنم یک مدیر هم وقت اضافه نداره یا براش سرگرمی نیست بی جهت تاپیکی قفل کنه
شما اول مقررات تالار رعایت میکردین بعد مدعی میشدین:gol:
مقررات تالار هرگونه سوال مشاوره ای یا شخصی فقط در تاپیک مسائل پرسیده میشود در غیر این صورت تاپیک حذف یا قفل می شود به علاوه اینکه تاپیک شما تکراری هم بوده درتاپیک تکراری هم نگاه به عنوان یکسان نمیکنن مهم مبحث های شبیه به هم هست

در باره جمله اخرتون هم مدیریت فقط وظیفه بیشترمیکنه هیچ برتری نداره .....رعایت مقررات هم به تاریخ عضویت ربطی نداره
موفق باشید

• Like
واکنش ها: EECi

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدمت شما عرض کنم یک مدیر هم وقت اضافه نداره یا براش سرگرمی نیست بی جهت تاپیکی قفل کنه
شما اول مقررات تالار رعایت میکردین بعد مدعی میشدین:gol:
مقررات تالار هرگونه سوال مشاوره ای یا شخصی فقط در تاپیک مسائل پرسیده میشود در غیر این صورت تاپیک حذف یا قفل می شود به علاوه اینکه تاپیک شما تکراری هم بوده درتاپیک تکراری هم نگاه به عنوان یکسان نمیکنن مهم مبحث های شبیه به هم هست

در باره جمله اخرتون هم مدیریت فقط وظیفه بیشترمیکنه هیچ برتری نداره .....رعایت مقررات هم به تاریخ عضویت ربطی نداره
موفق باشید

تاپیک من تکراری نبوده!!!

شما برو سوال های تاپیکمو دوباره مرور کن! اگه تکراری بود! به شما قول می دم دیگه تو تالار شما هیج تاپیکی نمی زنم!! و اصن این تالار دیگه نمی آم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
تاپیک من تکراری نبوده!!!

شما برو سوال های تاپیکمو دوباره مرور کن! اگه تکراری بود! به شما قول می دم دیگه تو تالار شما هیج تاپیکی نمی زنم!! و اصن این تالار دیگه نمی آم

گفتم تاپیک شما دو مورد خلاف داشت رعایت نکردن مقررات دوم تکراری
مورد او لکه برای رعایت حق دیگر کاربران باید قفل می شد مورد دوم هم شما میتونستید سوالتون درتاپیک سوالات خواستگاری بپرسید
بر فرض هم حرف شما درست تکراری نبوده
مورد اول چه کارش کنم؟!
بخاطر حق کاربران دیگر و مقررات تالار باید قفل می شد
در ضمن اینکه که تاپیکتون قفل شده خیلی بهتر ازحذف هست!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم تاپیک شما دو مورد خلاف داشت رعایت نکردن مقررات دوم تکراری
مورد او لکه برای رعایت حق دیگر کاربران باید قفل می شد مورد دوم هم شما میتونستید سوالتون درتاپیک سوالات خواستگاری بپرسید
بر فرض هم حرف شما درست تکراری نبوده
مورد اول چه کارش کنم؟!
بخاطر حق کاربران دیگر و مقررات تالار باید قفل می شد
در ضمن اینکه که تاپیکتون قفل شده خیلی بهتر ازحذف هست!

یا من زیادی بی منطقم که حرفتونو متوجه نمی شم یا اینکه منطقامون با هم هم خوانی نداره!

شما که زحمت کشیدید قفل کردین! یه زحمت دیگه بکشین حذفش کنید تا حق بقیه کاربران به قول خودتون ضایع نشه!!

با تشکر

sed ali

کاربر ممتاز
بابا اینجا دفتر مدیره زیاد شلوغش نکنید !:w08:

یکی این تایپیک رو قفل کنه ! :w13:

آوا جان شما هم چند صبایی مدیری ! نزن دفترو خراب نکن ! :w24:

در کل همه خونسردیشون رو حفظ کنن وگرنه مجبورم وارد عمل بشم ! به در گفتم دیوار بشنوه !:w02:

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ببخشید من یه پیشنهاد بدهم ؟!!!!

یه مدتی هست میام تاپیک های تالار مشاوره رو می خونم ، احساس می کنم نیاز هست مدیریت اینجا با یه مشاور و روانشناس هماهنگ کنید که حداقل در طول هفته بیان و به سوالات دوستان پاسخ بدهند.
معذرت می خوام می گم ، شما " آوای علم" خودتون مهندسی برق هستید بعد مدیر تالار مشاوره شدید!!! خب لازمه در هر زمینه ای متخصص اون رشته باشه!

من قبلا هم توی تاپیک " لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید " توضیح دادم ، بعضی از مشکلات دوستان نیاز به مشاوره داره ، بعد هر کدوم از مهندسین محترم آمدن یه نظری دادن که بنظرم اکثر راه حل ها کاملا اشتباه بوده !! همه ی دوستان بر اساس احساس و یا تجربه ی اشتباهی که داشتن راهنمایی کردن! که متاسفانه خیلی ها هم بد راهنمایی شدند !
مدیریت تالار می تونید یه تاپیک باز کنید و معرفی کتاب و نرم افزار های مختلفی داشته باشید که دوستان حداقل جواب سوال هاشون رو از یه منبع معتبر بخوانند.

اینجا به یک متخصص و مشاور احتیاج داره

ببخشید این انتقاد من به تالار مشاوره بود.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
باسلام

انشالله بعد ازمدتی برگشتم
درخصوص تمام درخواست ها و مسائل تاپیک ها به مرور رسیدگی میکنم و امیدوارم تالار نظم بیشتری پیدا کند
قوانین مجددا اجرا می شود
ازتمامی دوستانی هم که در این تالار فعالیت داشتند تشکر ویژه دارم
در پناه حق

kayvan90

عضو جدید
سلام...امروز اومدم تالار مشاوره ديدم تاپيك مشاورم حذف شده:

هر مشكلي داري بگو با حرف زدن درستش ميكنيم..........

با پرسوجو فهميدم توي تاپيك من بحث گروني شده....خوب ب نظرتون اين درسته تاپيكي كه ماهيتش روانشناسيه و مشاوره شخصي و گروهي داده ميشه و اين همه طرفدار داره ب خاطر بحث سياسي يه نفر كلا حذف بشه.....من كه استارتر اين تاپيك بودم چرا بايد مجازات بشم...يعني منم ميتونم وارد تاپيكهاي مختلف بشم حرف سياسي بزنم بعد اون تاپيكها حذف بشن.......من شما خواهش ميكنم تاپيك من برگشت داده بشه خيلي از بچه هاي اين سايت ميان اونجا براي دنبال كردن بحث هاي مشاوره اي........حالا من چ كنم..........

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام...امروز اومدم تالار مشاوره ديدم تاپيك مشاورم حذف شده:

هر مشكلي داري بگو با حرف زدن درستش ميكنيم..........

با پرسوجو فهميدم توي تاپيك من بحث گروني شده....خوب ب نظرتون اين درسته تاپيكي كه ماهيتش روانشناسيه و مشاوره شخصي و گروهي داده ميشه و اين همه طرفدار داره ب خاطر بحث سياسي يه نفر كلا حذف بشه.....من كه استارتر اين تاپيك بودم چرا بايد مجازات بشم...يعني منم ميتونم وارد تاپيكهاي مختلف بشم حرف سياسي بزنم بعد اون تاپيكها حذف بشن.......من شما خواهش ميكنم تاپيك من برگشت داده بشه خيلي از بچه هاي اين سايت ميان اونجا براي دنبال كردن بحث هاي مشاوره اي........حالا من چ كنم..........
با سلام
تاپیک شما به علت رعایت نکردن قوانین حذف شد
به اطلاعیه و قوانین تالار مراجعه کنید ما یک تاپیک مخصوص برای طرح مسائل داریم
تاپیک طرح مسائل شخصی

qpnuir

عضو جدید
این تاپیک ما بسته شد
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/416590-همفکری-ایا-شرایط-ازدواج-دارم؟/page14

:cry:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
این تاپیک ما بسته شد
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/416590-همفکری-ایا-شرایط-ازدواج-دارم؟/page14

:cry:
تاپیک شما خلاف مقررات تالار بود ..مراجعه به اطلاعیه وتاپیک مسائل شخصی
باید حذف میشد اما به علت بحث قفل شد

reza.mech2012

عضو جدید
سلام اینجا تالار مشاوره هست یا تالار کپی کردن اخبار و تحقیقات روانشناسی؟!!!
متاسفانه هرچی تاپیک نگاه میکنم متن های طولانی کپی برداری شده از سایت هاست.

تو این تالار باید بذاریم هرکسی مشکلی داره از زبان خودش مطرح کنه وگرنه اینهمه وبلاگ و سایت روانشناسی.
اگه یک بخشی به عنوان اخبار و تحقیقات روانشناختی ایجاد کنین بهتره چون واقعا 95 درصد تاپیک ها باید برن اونور.

مشکلات و سئوالات خیلی ها در انبوه این تاپیک های کوپی شده گم میشن.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تو این تالار باید بذاریم هرکسی مشکلی داره از زبان خودش مطرح کنه وگرنه اینهمه وبلاگ و سایت روانشناسی.
اگه یک بخشی به عنوان اخبار و تحقیقات روانشناختی ایجاد کنین بهتره چون واقعا 95 درصد تاپیک ها باید برن اونور.

سلام دوست گلم بيشتر اين مقالات از مشاوره هاي خانواده يا مشاوره هاي ازدواج هستند و فرق دارند با مقالات روانشناسي درسته هر دو از يك پايه هستند ولي مقالاتشون با هم فرق داره ...
گاهي با خوندن اين مقالات ميشه يك سري از مشكلات به خودي خود حل ميشه........
منم يه پيشنهاد دارم در قسمتي كه دوستان مباحث مشاوره اي خودشونو ميزارن اگر به بخشهائي بشه خيلي بهتره چون اگر كسي مشكلي مثل يكي از اين دوستان داشته باشه پيدا كردن اون در اين تاپيك خيلي مشكله ...ممنونم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا وکیلی قضاوت کنین:
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله onia$ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
ببخشید شما هیچکار دیگه ای ندارید جز گیر دادن به مینا 12345
اگه خوشتون نمیاد اینقدر دنبال پست ایشون نباشید زورتون نکردند ماشالله هرجا مینا جان پست زدن شمام اظهار محبت کردید
شما که بهتون اینجور وصله ها نمیچسبه چرا اینقدر ناراحتید؟!!!!
در ضمن میشه بپرسم میخواید چیکار بکنید؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
بخوره چی میشی مثلا
میخوام بدونم برام جالبه
اینم جواب من:

واسه این ناراحت میشم که توی تاپیکای این خانم خیلی توهین میشه به مردها...خودشون نمیگن ولی بقیه میان میگن که من مسئول همشو این خانم میدونم...بحث ما کهنست شما در جریان نیستی...
به رشتتونم نمیخوره وکیل کسی باشی!!!
به فضولاش ربطی نداره...شما کی باشی؟؟؟؟
خودش میدونه منظورم از حرفام چیه؟؟؟به شما مربوط نیست!سعی کنین توی چیزی که بهتون ربط نداره دخالت نکنین این خیلی امر پیش پا افتاده ای هست...
بعد بهم به خاطر این پست جناب وارنینگ اخطار داده و نوشته توهین به بقیه ی اعضا!!!
آخه این شد توهین؟؟؟؟؟
واقعا متأسفم...
فک میکردم حد اقل مدیران یه ذره مردونگی داشته باشن....

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

تالار روانشناسی :gol:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خدا وکیلی قضاوت کنین:
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله onia$ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
ببخشید شما هیچکار دیگه ای ندارید جز گیر دادن به مینا 12345
اگه خوشتون نمیاد اینقدر دنبال پست ایشون نباشید زورتون نکردند ماشالله هرجا مینا جان پست زدن شمام اظهار محبت کردید
شما که بهتون اینجور وصله ها نمیچسبه چرا اینقدر ناراحتید؟!!!!
در ضمن میشه بپرسم میخواید چیکار بکنید؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
بخوره چی میشی مثلا
میخوام بدونم برام جالبه
اینم جواب من:

واسه این ناراحت میشم که توی تاپیکای این خانم خیلی توهین میشه به مردها...خودشون نمیگن ولی بقیه میان میگن که من مسئول همشو این خانم میدونم...بحث ما کهنست شما در جریان نیستی...
به رشتتونم نمیخوره وکیل کسی باشی!!!
به فضولاش ربطی نداره...شما کی باشی؟؟؟؟
خودش میدونه منظورم از حرفام چیه؟؟؟به شما مربوط نیست!سعی کنین توی چیزی که بهتون ربط نداره دخالت نکنین این خیلی امر پیش پا افتاده ای هست..
.
بعد بهم به خاطر این پست جناب وارنینگ اخطار داده و نوشته توهین به بقیه ی اعضا!!!
آخه این شد توهین؟؟؟؟؟
واقعا متأسفم...
فک میکردم حد اقل مدیران یه ذره مردونگی داشته باشن....

با سلام

اخطار قوانین خاص خود را دارد...اگر شما اخطاری هم گرفتید دلیل ان ذکر شده و در ضمن شما اخطارهایی دیگه هم گرفت اگر حقیقت امر می خواستید معلوم کنید بهتر بود پست های دیگر را میگذاشتید....به هر حال این بار تذکر بود در صورت تکرار اخطار اصلی را دریافت میکنید

مطلب در تالار مشاوره از هر دو گروه تاپیک زده میشود
اینجا تالار مشاوره هست جوی بدون تناقض و بی احترامی توهین.... شما میتونستید بدون هیچ بحث و حرفی مشکل را به خود من گزارش بدهید تا رسیدگی کنم

امیدوارم با هم جو سازنده تری بسازیم
موفق باشید

بالا