دفتر مدیریت تالار مشاوره

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
دليلشو بالا نوشتم لطفا مسئله اي هست در تاپيك مديريت طرح كنيد
ممنون
خوبه از قدرتتون سو استفاده نکنین نسبت به کامنتایی که خلاف میلتونه.

چون من نه توهین کردم،نه حرف رکیک زدم،نه نامرتبط با موضوع حرف زدم.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خوبه از قدرتتون سو استفاده نکنین نسبت به کامنتایی که خلاف میلتونه.

چون من نه توهین کردم،نه حرف رکیک زدم،نه نامرتبط با موضوع حرف زدم.

کلا اگه دانشگامون انگشت شمار پسر خوب داشت نمیدونم چرا یه سری شون میفتادن در تور دخترا و بعد یکی دو ترم میشدن مثه معتادا!حتی قیافشونم عوض میشد.واقعا دخترامون گرگ تر از پسرامون بودن به نظرم.

قوانين اساسنامه تالار مشاوره

-احترام گذاشتن به همدیگر و توهین نکردن...
(اين مورد جز مواردي است كه بدون در نظر گرفتن فعاليت كاربري امتياز منفي دارد.......اميدوارم با رعايت اين مورد جو سازنده اي را در تالار ايجاد كنيم تا كاربران گرامي بهره كافي را از تالار داشته باشند)

نظرات کاربران

دوستان عزيزخواهشا نظراتي را كه بيان كنيد مناسب عرف جامعه ما و قوانين سايت باشد... از كلمات و الفاظ نامربوط به موضوع جدا پرهيز كنيد.

دوست گرامي در مباحث به خصوص مشاوره اي همان طور كه از نام آن معلوم هست نبايد از الفاظ نامناسب نسبت به فرد جنسيت يا جمعي استفاده كرد ........ضمنا پست شما تنها حذف گرديد

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
کلا اگه دانشگامون انگشت شمار پسر خوب داشت نمیدونم چرا یه سری شون میفتادن در تور دخترا و بعد یکی دو ترم میشدن مثه معتادا!حتی قیافشونم عوض میشد.واقعا دخترامون گرگ تر از پسرامون بودن به نظرم.

دوست گرامي در مباحث به خصوص مشاوره اي همان طور كه از نام آن معلوم هست نبايد از الفاظ نامناسب نسبت به فرد جنسيت يا جمعي استفاده كرد ........ضمنا پست شما تنها حذف گرديد
گرگ بودن برخی افراد، یه اصطلاحه.استعاره از افرادی که حاضرن به هر قیمتی هر کاری که دلشون میخواد نسبت به طرف مقابلشون انجام بدن حتی به قیمت نابودی طرف مقابل.همچین آدمایی در هر جامعه ای هستن و توهینی به شخص خاصی نبود.

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال

اگر مشکلتون فقط با همون یه جمله بود،میگفتین همونو پاک میکردم!5 6 خط دیگشم توهین بود نکنه؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
اگر مشکلتون فقط با همون یه جمله بود،میگفتین همونو پاک میکردم!5 6 خط دیگشم توهین بود نکنه؟

تصميم بر اين بود اون تكه پست ويرايش بشه ولي از انجايي كه توسط فرد ديگر ويرايش بشه عواقبش بدتر از حال بود تصميم بر حذف گرفته شد
بخوايد ميتونيم ويرايش كنيم پستتون برگردانيم....اما توسط مديريت ويرايش ميشه.......و پايين پست معلوم هست

مديريت امكانات ويرايش داره البته سعي ميشه به كاربر توضيح داده بشه

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
گرگ بودن برخی افراد، یه اصطلاحه.استعاره از افرادی که حاضرن به هر قیمتی هر کاری که دلشون میخواد نسبت به طرف مقابلشون انجام بدن حتی به قیمت نابودی طرف مقابل.همچین آدمایی در هر جامعه ای هستن و توهینی به شخص خاصی نبود.
اما اين اصطلاح در مباحث مشاوره جايگاهي ندارد
سعي ميكنيم همه چيز با احترام و روابط دوستانه حل كنيم

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
اجازه دارم چیزی بگم؟
اگر "واقعا پسرامون گرگ تر از دخترامون بودن به نظرم" بود بعید میدیدم پستش پاک یا ویرایش بشه
درست نمیگم؟(چند جا مشاهده کردم خدا شاهده راحت در مورد شخصیت مرد ها صحبت میشه ولی برعکسش...)

قسمت مشاوره بشدت دخترونه شده،شاید جمعیت سایت و علاقه ی خانم ها به مشاوره خیلی بیشتر از مرداس من نمیدونم،ولی حجم تاپیک و کساییکه میان و میرن و اللخصوص جو اینجا بشدت فمینیستیه.
یک اینکه هر پستی کمتر از "گل" به .. ، پاک میشه.
دو اینکه تاپیک های مختص آقایون حجمش بشدت کمتر از تاپیک های مختص خانم ها هست
والا من دوست داشتم سوال میپرسم چهارتا پسر از من بزرگتر و پخته تر کمکم کنن ولی واقعا آدم خجالت زده میشه،مث این میمونه بری وسط جمع 50 نفره که 40تاش دختر همسن خودتن و بخوای یه سوال خصوصی بپرسی.بدجور آدم معذب میشه.

حالا نمیدونم چه ربطی داشت :D

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
اجازه دارم چیزی بگم؟
اگر "واقعا پسرامون گرگ تر از دخترامون بودن به نظرم" بود بعید میدیدم پستش پاک یا ویرایش بشه
درست نمیگم؟(چند جا مشاهده کردم خدا شاهده راحت در مورد شخصیت مرد ها صحبت میشه ولی برعکسش...)

قسمت مشاوره بشدت دخترونه شده،شاید جمعیت سایت و علاقه ی خانم ها به مشاوره خیلی بیشتر از مرداس من نمیدونم،ولی حجم تاپیک و کساییکه میان و میرن و اللخصوص جو اینجا بشدت فمینیستیه.
یک اینکه هر پستی کمتر از "گل" به .. ، پاک میشه.
دو اینکه تاپیک های مختص آقایون حجمش بشدت کمتر از تاپیک های مختص خانم ها هست
والا من دوست داشتم سوال میپرسم چهارتا پسر از من بزرگتر و پخته تر کمکم کنن ولی واقعا آدم خجالت زده میشه،مث این میمونه بری وسط جمع 50 نفره که 40تاش دختر همسن خودتن و بخوای یه سوال خصوصی بپرسی.بدجور آدم معذب میشه.

حالا نمیدونم چه ربطی داشت :D

سلام بر شما

اتفاقا كاربران فعال تالار مشاوره تا به حالا فقط اقايون هستن به عناوين نگاه كنيد البته بعضي ها به علت كناره گيري برداشته شدن...ولي در همين تاپيك تبريكات گفتيم

تمامي پست هايي كه توهين شده يا اين الفاظ داره گزارش بدين رسيدگي ميشه

فعاليت هم كنيد در صورتي كه تحت چار چوب قوانين باشه حمايت ميشه

مشاوره جنسيت نداره!

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
اما اين اصطلاح در مباحث مشاوره جايگاهي ندارد
سعي ميكنيم همه چيز با احترام و روابط دوستانه حل كنيم
این کار شما نهایت بی احترامی و توهین به طرف مقابله.اون یه جمله هیچ ربطی به کل نظر من نداشت.من اتفاقی که برای خودم افتاده بود و تا حدی مشابه اون خانم بود رو بیان کردم.5 6 خط که هیج ربطی به جمله آخرم نداشت. فقط آخرش یه نکته گفتم در مورد بعضی از پسرای خوب دانشگاه که اسیر دخترا شدن.
اگر راست میگین مشکلتون با کل نظر من نبود،نظر منو با پاک کردن همین یک جمله که از نظر شما توهین بود منتشر کنین.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
این کار شما نهایت بی احترامی و توهین به طرف مقابله.اون یه جمله هیچ ربطی به کل نظر من نداشت.من اتفاقی که برای خودم افتاده بود و تا حدی مشابه اون خانم بود رو بیان کردم.5 6 خط که هیج ربطی به جمله آخرم نداشت. فقط آخرش یه نکته گفتم در مورد بعضی از پسرای خوب دانشگاه که اسیر دخترا شدن.
اگر راست میگین مشکلتون با کل نظر من نبود،نظر منو با پاک کردن همین یک جمله که از نظر شما توهین بود منتشر کنین.

پس ممنون ميشم دوستانه تر نظرات بگيد

پست شما بازگردانده شد همراه با ويرايش انجام گرفته

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
من نمیفهمم چه علاقه ای به پاک کردن پست های من دارین آوای علم گرامی!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
من نمیفهمم چه علاقه ای به پاک کردن پست های من دارین آوای علم گرامی!

همه پست ها حذف شدن نه فقط براي شما تذكر هم در تاپيك داده شد متناسب با عنوان تاپيك پست ايجاد بشه مباحث حاشيه اي در اين تاپيك جايگاهي ندارد

نذكر براي بار دوم :لطفا تنها در تاپيك مديريت پست ايجاد كنيد

• Like
واکنش ها: EECi

sajjad_mke

عضو جدید
مدیر یا استارتر عزیز که به بنده اخطار دادید<فکر میکنم پست بی مربوط نگذاشتم که اخطار دادید و منظورمو خوب رسوندم
مشکل خیلی از جوانان نوشتم (اخه کسی که شرایطش خوب نیست چطور میتواند به ازدواج فکر کنه که حالا بره خاستگاری چادری یا مانتویی)

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
مدیر یا استارتر عزیز که به بنده اخطار دادید<فکر میکنم پست بی مربوط نگذاشتم که اخطار دادید و منظورمو خوب رسوندم
مشکل خیلی از جوانان نوشتم (اخه کسی که شرایطش خوب نیست چطور میتواند به ازدواج فکر کنه که حالا بره خاستگاری چادری یا مانتویی)

با سلام
پست شما مربوط به تاپیک با عنوان دلایل کمتر دیده شدن دختران پاک و محجبه... نبود
لطفا در تاپیک های مربوطه پست ایجاد کنید

• Like

R a h a a M

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خدا قوت.

اگر امکان داره: یه تایپیکی ایجاد می شد جهت گفتگو و نظر دوستان در مورد تایپیک(*آسیب شناسی روابط دختر و پسر*)
مطالب جالب و مفیدی دوست ما گذاشتن حیف که دنبال دار و متوالی نباشه!
البته دوستان اسپم نکردن ،اما اینجور تایپیک ها گاها جای اسپم هم ایجاد میکنن،اما مطالب پشت هم باشه بهتره!!

:gol::smile:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام و خدا قوت.

اگر امکان داره: یه تایپیکی ایجاد می شد جهت گفتگو و نظر دوستان در مورد تایپیک(*آسیب شناسی روابط دختر و پسر*)
مطالب جالب و مفیدی دوست ما گذاشتن حیف که دنبال دار و متوالی نباشه!
البته دوستان اسپم نکردن ،اما اینجور تایپیک ها گاها جای اسپم هم ایجاد میکنن،اما مطالب پشت هم باشه بهتره!!

:gol::smile:

سلام بر شما
به علت تاخير در پاسخگويي عذر خواهي ميكنم
دوست عزيز من با استارتر محترم صحبت كردم گفتند بعد از اتمام كليه پست ها و اتمام تاپيك در فرصت مناسب تري تاپيك بحث تمايل دارند ايجاد كنند
چون بلاخره هم حق دارند و بايد شركت كنند با ايشون مشورت شد
ممنون از حسن نظر و توجه شما به تالار مشاوره

:gol:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
جناب مدیر شما اومدین گفتین اگر مشکلی هست در دفتر تالار مشاوره مطرحش کنید من بدون حذف پاسخ میدم.
من در نوشته قبلیم اشاره کردم که در تالار اسلام و فلسفه پس از روی کار آمدن مدیرهای تندرو مذهبی، به طور کلی بحث و تبادل اندیشه در آن تالارها از بین رفت.
و صرفا شاهد کپی پیست کردن مطلب توسط افراد مذهبی هستیم.
و کوچکترین مخالفتی با روند تاپیک سبب حذف نوشته و یا اخراج خواهد شد.

تالار مشاوره هم همین مسیر رو پیش گرفته و نظرهای مخالف نگاه مذهبی در زمینه های روانشناسی پاک میشه.
نمونه اش تاپیک آسیب شناسی روابط دختر و پسر.

آیا قرار هست یکسری تاپیک هایی ایجاد بشن و افرادی اونارو تریبون یکطرفه کنند و اگر ما نظری با برداشتی مخالف بدیم حذف بشه؟

در تالار روابط پسر و دختر وقتی کسی تاپیکی ایجاد میکنه، قرار هست نظرات پیرمردهای 70 الی 80 سال کپی بشه و نظرات جوان ها حذف بشه که در مسیر تاپیک اختلال ایجاد نشه؟
پس لطفا وقتی من نوشتم مدیر مشاوره هم دارد راه دو دوست دیگر در بخش های عمومی رو میره و به مرور یک دیکتاتوری مذهبی در تالار مشاوره هم راه خواهد افتاد ناراحت نشوید.

وگرنه بدون ایجاد تبعیض اجازه بدین برداشت های غیرمذهبی از روابط انسان ها در کنار برداشت های مذهبی از روابط انسان ها مطرح بشوند، تا ببینینم در عمل کدامیک مدیریت بهتری بر روابط انسانی داشته اند و نقاط ضعف و قوت هرکدام کجاست.

سلام بر شما
بله در جريان پست شما هستم ,من از پست شما نقل و قول نگرفتم و به نظرم پست شما نيازي به پاسخ نداشت. اون پست يك پست كلي بود كه بخاطر راه نيافتن حواشي بعدي ترجيح دادم پاك شود .

اما دليل اينكه به پست شما پاسخ ندادم
اگر هر انتقاد يا پيشنهادي هست صرفا با ارائه مصداق عيني در تاپيك هاي مديريت تالار و تاپيك انتقادات باشگاه قابل رسيدگي مي باشد در غير اين صورت ايجاد پست در جايي غير اين دو مكان فاقد اعتبار است و در غياب مدير ايجاد شده است.

اما رسيدگي به اين پست شما
ببينيد من نميدونم بر چه اساس اين قضاوت ها ميكنيد خب قطعا اگر مشكلي با مديران داريد بهتره در تالار مربوطه مطرح كنيد و قطعا رسيدگي ميشه
شما از تاريخ عضويتتون 2 روز ميگذرد به نظرتون زود قضاوت نميكنيد؟
خب مدير تالار فلسفه يك هفته هست انلاين نشدن و مدير تالار اسلام هم بهتره با خودشون مطرح كنيد تا دلايل توضيح بدن

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تالار مشاوره
شما اين قضاوت را قبل از حذف اين پست ها كردين , مصداق عيني داريد من چنين رفتاري در تالار انجام ميدم؟

تالار مشاوره علاوه بر قانون سايت يك اساسنامه دارد
كليه قوانين اساسنامه بيشتر در جهت متناسب بودن با مباحث مشاوره اي تعيين شده از نظرات و پست ها تا احترام به افكار يكديگر حتي من توهين به هر نوع تفكري نمي پذيرم و طبق قانون برخورد ميكنم

مورد 1
پستي كه داراي پتانسيل تخريب زندگي ديگران داشته باشد قطعا برخورد ميشه چون ميخوام اينجا جو سازنده باشد نه مخرب
كاري از لحاظ ديني و مذهبي ندارم

مورد 2
يكسري بحث ها را در اين تالار نمي توانيم انجام دهيم
از جمله روابط جنسي در مطالب گسترده
اول :در اين زمينه نياز به ارائه نظر علمي و متخصصانه مي باشد
دوم : قوانين فيلترينگ سايت كه ما را مجاز به انجام اين بحث ها نمي كند
اما اگر بحثي به طور كلي مطرح شود ايرادي ندارد.

مورد 3

اما تاپيك *آسیب شناسی روابط دختر و پسر*) اين تاپيك به درخواست استارتر فقط شامل پست هاي خود ايشان هست و من حتي پست هاي تشكر را حذف كردم چون تمايل به ايجاد پست غيره ندارند خب چون حق تاپيك با ايشون هست من هم در اين موارد به درخواست كاربر عمل ميكنم
اما طبق درخواست پست قبلي اگر تاپيك نقد ايجاد شد مي توانيد انجا نظر دهيد يا اگر تاپيكي در اين مسائل داريد موردي ندارد ايجاد كنيد بحث ميكنم و به بهترين راهكار ميرسيم

قطعا سعي كردم تا انجايي كه قوانين اجازه دهد هر گونه حمايتي از دوستان تالار مشاوره انجام بدم و نخست برام ايجاد جوي دوستانه و آرام متناسب با مشاوره اهميت دارد و بعد ارائه بهترين راه حل براي زندگي و مشكلات افراد.

مورد اخر بهتر بود قبل از ايجاد اون پست و اتهام در اينجا مطرح ميكردين
براي مديران اين موارد طبيعي هست پس ناراحت نميشم اما
ما قبل از هر چيز مسئول قضاوت و حرف هايمان هستيم:gol:

پست هاي طولاني جلوه خوشايندي ندارد اما براي تكميل حرفهام اجبارا پست طولاني شد!
مجددا موردي بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
ای بابا چه گرد و خاکی گرفته تالار وزین مشاوره... :دیییی
از تالار ما بدتره وضعتون....خخخخ
خانم مدیر کجایی که باید غبارروبی کنی

• Like

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ای بابا چه گرد و خاکی گرفته تالار وزین مشاوره... :دیییی
از تالار ما بدتره وضعتون....خخخخ
خانم مدیر کجایی که باید غبارروبی کنی
در معنای لغوی گرد و غبار معانی مختلف دارد مهم زاویه دید شما به دانه ها یگرد و غبار می باشد
علی ای حال همچون تالار فلسفه خدا را شکر تا به حال دچار گرداب و طوفان شن نشده است!

بعد این مدت منم دلم خواست مثل یک کاربر اسپم کنیم کی به کیه ...:دی

اون کسی که پای پست شما تشکر کرده هم بعدا حساب رسی می شود...دیگه گزینه تشکر نداشته باشن:cool:
مدیر مدیر:دی

از انجایی که خیلی با صداقتم :دی این پست طبق تاریخ پست قبلی با فاصله دو سال ایجاد شده...چقدر زود زمان میگذره!!!

• Like

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
در معنای لغوی گرد و غبار معانی مختلف دارد مهم زاویه دید شما به دانه ها یگرد و غبار می باشد
علی ای حال همچون تالار فلسفه خدا را شکر تا به حال دچار گرداب و طوفان شن نشده است!

بعد این مدت منم دلم خواست مثل یک کاربر اسپم کنیم کی به کیه ...:دی

اون کسی که پای پست شما تشکر کرده هم بعدا حساب رسی می شود...دیگه گزینه تشکر نداشته باشن:cool:
مدیر مدیر:دی

از انجایی که خیلی با صداقتم :دی این پست طبق تاریخ پست قبلی با فاصله دو سال ایجاد شده...چقدر زود زمان میگذره!!!
یا شیخ، گرد و غبار در همه ادیان و مذاهب و علوم و ادبیات ایران و جهان همان یه معنی بیشتر ندارد که ما فرمودیم...دیگه زاویه دید و اینا همش سوسول بازیه.. :دی
تالار فلسفه در سالیان دور دچار طوفان شن شد اما در گِل ننشست چون تالار مشاوره....خخخخخ

مدیر انتقاد پذیر باش...خو حرف حق زدم و لایق تقدیر و تشکر،واسه همین لایک کرده....چرا براش چماق میکشی دیگه :biggrin:

پ.ن: از مدیریت دیگه خسته شدیم،رو آوردیم به اسپم کردن به یاد دوران قدیم... :دی

• Like

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار

بالا