.::دفتر مدیریت تالار فناوری اطلاعات::.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به شما :gol:

توی این تاپیک اگر درخواستی داشتید مثلا برای Edit کردن پست هایی که خودتون نمی تونید یا در خواست مهم کردن تاپیکی و ... و همچنین انتقادها یا پیشناهد های خودتون رو مطرح کنید

با تشکر :gol:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان گرامی نظراتتون رو در مورد اضافه شدن یک زیر بخش جدید با عنوان "آخرین اخبار و تحولات IT" اینجا عنوان کنید.
نظراتتون رو بگید.

با سپاس:gol:

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
السلام عليکم يا أخي العزيز و رحمه ا... و برکاته و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم اجمعين...
و اما
يا اميري و مولاي... اني احبک بدلايل واضحه الذي يعملهم کل الناس اجمعين...
...
غرض از مزاحمت لينکيندن دو تالار عزيز ادبيات و اطلاعات است... تشريف بياوريد حاج آقا!:w30:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
السلام عليکم يا أخي العزيز و رحمه ا... و برکاته و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم اجمعين...
و اما
يا اميري و مولاي... اني احبک بدلايل واضحه الذي يعملهم کل الناس اجمعين...
...
غرض از مزاحمت لينکيندن دو تالار عزيز ادبيات و اطلاعات است... تشريف بياوريد حاج آقا!:w30:

توفیکم من الله جمیلا جدا.
رو چشم
:w27:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيشنهاد خيلي خوبيه
چون اخبار در مورد اي تي مي تونه چند تاپيك مستقل داشته باشه مثلا در مورد نرم افزار ، شبكه ، تجارت الكترونيك و ....

به نظر من بهتره اخبار هم بصورت تفكيك نوشته بشه و كسي كه فقط در مورد يك موضوع دنبال خبر هستش بتواند به راحتي پيدا كنه :gol:

t0tem

عضو جدید
من هم موافقم.
ولی در مورد "زندگی الکترونیک" می خوام که تجدید نظر کنید. فکر نکنم که زیاد استقبال بشه ! :que:

Smaryam

عضو جدید
سلام می خواستم بدونم هدف از این بخش جدید آخرین اخبار و تحولات IT که اخیرا اضافه شده چی هست؟ ما که دو تا تاپیک تقریبا با این مضمون داشتیم. فکر نمی کنید این کار باعث از بین رفتن انسجام این موضوع شده؟؟
به نظرم بهتره یا اون دو تا تاپیک به اون بخش انتقال داده بشن یا اینکه بخش حذف بشه و در صورت انتخاب اولی، موضوع های تاپیک ها کمی تفکیک داده بشن چون الان موضوع ها خیلی شبیه هم هستند.
با تشکر

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام می خواستم بدونم هدف از این بخش جدید آخرین اخبار و تحولات IT که اخیرا اضافه شده چی هست؟ ما که دو تا تاپیک تقریبا با این مضمون داشتیم. فکر نمی کنید این کار باعث از بین رفتن انسجام این موضوع شده؟؟
به نظرم بهتره یا اون دو تا تاپیک به اون بخش انتقال داده بشن یا اینکه بخش حذف بشه و در صورت انتخاب اولی، موضوع های تاپیک ها کمی تفکیک داده بشن چون الان موضوع ها خیلی شبیه هم هستند.
با تشکر

سلام
علم در زمینه ی فناوری اطلاعات به صورت لحظه ای در حال پیشرفتن هست و لازم هست که دانشجویان این رشته به عنوان افراد با سواد و همچنین کسانی که آینده ی IT کشور به اون ها وابسته هست در جریان این تحولات قرار بگیرن .
نکته ی دیگه اینکه با تفکیک این بخش از این به بعد این امکان وجود داره که در مورد تحولات و خبر های جدید بحث هایی صورت بگیره.
همچنین بازدید از خبر ها راحت تر و بیشتر خواهد شد.

متوجه نمی شم.ایجاد یک بخش مجزا برای اخبار و تحولات IT چطور ممکنه باعث ازبین رفتن انسجام مطالب بشه؟

در ضمن من قبل ایجاد این زیربخش توی همین تالار از همه ی شما عزیزان نظرسنجی کردم و بعد از تایید شما پیگیر این مسئله شدم.

درضمن اجازه ی ایجاد یک زیر بخش خبری به هیچ تالاری غیر از تالار IT داده نشد و اون هم به خاطر اهمیت این مهم بوده.

تاپیک مربوط به سمینار ها به اون بخش منتقل خواهد شد و اون یکی تاپیک هم قفل و به آرشیو منتقل خواهد شد.

موفق باشید.:gol:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
جناب مدير مگه قرار نبود دو تاپيكي كه به زيرتالار تازه تاسيس شده مربوطن منتقل بشن پس چرا هنوز سر جاشونن؟(حمل بر پررويي نشه فقط مي خوام مطمئن شم منظورتونو درك كردم)
اصلا ميشه كلا اون تاپيكارو قفل كرد و مطالب جديد در قالب تاپيكاي مجزا ارسال بشن.
براي پيداكردن اخبار شايد راحت تر باشه ولي شخصا احساس مي كنم اين كار تعداد تاپيك هاي اين بخش رو با پاسخ هاي صفر بالا ميبره.فكر نمي كنم خيلي قشنگ باشه:redface:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
جناب مدير مگه قرار نبود دو تاپيكي كه به زيرتالار تازه تاسيس شده مربوطن منتقل بشن پس چرا هنوز سر جاشونن؟(حمل بر پررويي نشه فقط مي خوام مطمئن شم منظورتونو درك كردم)
اصلا ميشه كلا اون تاپيكارو قفل كرد و مطالب جديد در قالب تاپيكاي مجزا ارسال بشن.
براي پيداكردن اخبار شايد راحت تر باشه ولي شخصا احساس مي كنم اين كار تعداد تاپيك هاي اين بخش رو با پاسخ هاي صفر بالا ميبره.فكر نمي كنم خيلي قشنگ باشه:redface:

سلام:gol:
تاپیک اخبار مربوط به سمینار ها منتقل شد به زیر تالار اخبار و تاپیک اخبار در تالار اصلی هم قفل شده.
تاپیک مربوط به اخبار تکنولوژی ها فعلا توی تالار اصلی می مونن.

هدف من از ایجاد زیر تالار جدید راحتی بیشتر برای دنبال کردن اخبار بوده.
اینکه این امکان ایجاد شده تا در مورد اخبار بحث بشه هم نکته ی دیگه هست و البته خیلی از اخبار ممکنه جای بحثی نداشته باشن و بدون سوال موندن تاپیک ها هم مشکلی ایجاد نمی کنن و همچنین این مورد جز اهداف اصلی ما از ایجاد زیر تالار هم نبوده.

ممنون از اظهار نظر به جای شما.

موفق باشید

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

تاپیک اخبار مربوط به سمینار ها منتقل شد به زیر تالار اخبار و تاپیک اخبار در تالار اصلی هم قفل شده.
تاپیک مربوط به اخبار تکنولوژی ها فعلا توی تالار اصلی می مونن.

هدف من از ایجاد زیر تالار جدید راحتی بیشتر برای دنبال کردن اخبار بوده.
اینکه این امکان ایجاد شده تا در مورد اخبار بحث بشه هم نکته ی دیگه هست و البته خیلی از اخبار ممکنه جای بحثی نداشته باشن و بدون سوال موندن تاپیک ها هم مشکلی ایجاد نمی کنن و همچنین این مورد جز اهداف اصلی ما از ایجاد زیر تالار هم نبوده.
حرف شما به جا و منطقي.خودمم گفتم اين طوري راحت تره و در كل كار خوبي بوده
اينم قبول دارم.من هم گفتم زياد قشنگ نيست،چون وقتي ببيني تاپيكي هي داره دنبال ميشه و هر روز به تعداد پست هاش اضافه ميشه بيشتر سر شوق مياي
در آخر اينكه،اِاااااا قفلش كرده بودين:whistle:(عجبا!!)

باز هم متشكرم

و اميدوارم فعاليت ها بيشتر شود

آخرین ویرایش:

Smaryam

عضو جدید
سلام

متوجه نمی شم.ایجاد یک بخش مجزا برای اخبار و تحولات IT چطور ممکنه باعث ازبین رفتن انسجام مطالب بشه؟

موفق باشید.:gol:

سلام
منظور من این بود که وقتی برای یه موضوع یه بخش جدا و چند تا تاپیک جدا وجود داشته باشه، باعث پراکندگی و از بین رفتن انسجام مطالب میشه.

به هر حال ممنون.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
منظور من این بود که وقتی برای یه موضوع یه بخش جدا و چند تا تاپیک جدا وجود داشته باشه، باعث پراکندگی و از بین رفتن انسجام مطالب میشه.

به هر حال ممنون.

تعریف شما از انسجام با چیزی که من تو ذهنم هست خیلی تفاوت داره.
نکته ی دایگه اینکه خبر ها از یکی و دو تا در روز خیلی بیشتر هستن و ایجاد این بخش مجزا بهتون کمک می کنه راحت تر بتونید اخبار ها رو برای خوندن انتخاب کنید.

موفق باشید
:gol:

کربلایی

مدیر بازنشسته
با سلام
از اینکه دیر نظر می دم معذرت می خوام مدیر عزیز( رفته بودم مسافرت)
بنظر حقیر ایجاد یه بخش خبری، بخصوص در زمینه آی تی ایده بسیار خوبیه، ولی برای اینکه این بخش بتونه رسالت خودش رو به درستی انجام بده پیشنهاد می کنم، یه گروه تشکیل بشه تا بصورت مشخص اخبار آی تی رو دنبال کرده و اون دسته از خبرهایی رو که بیشتر بدرت جامعه امروزی آی تی ایران می خوره رو توی بخش قرار بدن. چون گاها بعضی از خبرهایی که اینجا قرار داده میشه یا تاریخشون قدیمه یا زیاد بدرد بخور نیستند(این فقط نظر شخصی منه)
بهتره اعضای گروه به زبان انگلیسی هم مسلط باشند تا در ترجمه خبرها مشکل نداشته باشند
تا نظر دوستان چی باشه!!!
موفق باشید

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
بنظر حقیر ایجاد یه بخش خبری، بخصوص در زمینه آی تی ایده بسیار خوبیه، ولی برای اینکه این بخش بتونه رسالت خودش رو به درستی انجام بده پیشنهاد می کنم، یه گروه تشکیل بشه تا بصورت مشخص اخبار آی تی رو دنبال کرده و اون دسته از خبرهایی رو که بیشتر بدرت جامعه امروزی آی تی ایران می خوره رو توی بخش قرار بدن. چون گاها بعضی از خبرهایی که اینجا قرار داده میشه یا تاریخشون قدیمه یا زیاد بدرد بخور نیستند(این فقط نظر شخصی منه)
بهتره اعضای گروه به زبان انگلیسی هم مسلط باشند تا در ترجمه خبرها مشکل نداشته باشند
تا نظر دوستان چی باشه!!!
موفق باشید

سلام من هم با نظر zacaria كاملا موافق هستم

ali_reza1989

عضو جدید
سلام
من هم موافقم ولی بهتره که علاوه بر این ها اخبار خیلی دقیق تر به روز تر و یه بخش خبری پیشتاز باشه:gol:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به زودی با استفاده از نقطه نظرات دوستان یک سری قوانین کلی برای زیر بخش اخبار و تحولات IT وضع خواهم کرد که بشه بهترین استفاده رو از این بخش داشت.

با تشکر:gol:

akm

عضو
کارشناسی ict

کارشناسی ict

سلام مدیر عزیز
یه درخواستی دارم که اگه ممکنه تایپک کارشناسی ictبدو بیا تو رو در صفحه اول قرار بدهید چون خیلی از عزیزان فعال در این باشگاه فقط به صفحه اول مراجعه میکند واین تایپک میتونه برخی از سوالات دانشجویان این رشته رو جواب بده .
با تشکر ;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مدیر عزیز
یه درخواستی دارم که اگه ممکنه تایپک کارشناسی ictبدو بیا تو رو در صفحه اول قرار بدهید چون خیلی از عزیزان فعال در این باشگاه فقط به صفحه اول مراجعه میکند واین تایپک میتونه برخی از سوالات دانشجویان این رشته رو جواب بده .
با تشکر ;)

سلام
منظورتون اینه که مهمش کنم؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهمش کن کاری کن که تو صفحه اول باشه

اگه بخواید صفحه ی اول باشه باید یا حاوی پست جدید باشه یا مهم باشه
باشه مشکلی نیست
اگر می دونید فعال می مونه مهمش می کنم

zeost

عضو جدید
با سلام
تا نظر دوستان چی باشه!!!
موفق باشید
سلام. من این بخش رو ندیده بودم.این واقعا خوبه .من هم موافقم.

zeost

عضو جدید
سلام.
اگه یک قسمت از این بخش رو اختصاص بدین به گفتگو در رابطه با گرایش های ارشد آی تی خوب نیست ؟؟

بالا