دفتر مدیریت تالار شیمی ( انتقادات و پیشنهادات )

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

termah

مدیر بازنشسته
تبریک

تبریک

به به مبارک باشه . بعد مدتها اومدم باشگا دیدم تالار عزیزمون مدیر دار شده . به سلامتی . خیلی خیلی خوشحال شدم. مبارک باشه:)

علیرضا جان اولا ممنون که مدیریت رو پذیرفتی کار آسونی نیست اما ارزش داره به خاطر علاقه به رشته خوبمون و بهت تبریک میگم این سمت رو .ایشالا که بتونی تالار رو روز به روز در جهت پیشرفت و ارتقای علمی بالا ببری دوست خوبم .

هر سوال یا کمکی ازم بر میاد هم برام خصوصی بفرست تا جایی که از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

موفق و موید باشید:gol:

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به به مبارک باشه . بعد مدتها اومدم باشگا دیدم تالار عزیزمون مدیر دار شده . به سلامتی . خیلی خیلی خوشحال شدم. مبارک باشه:)

علیرضا جان اولا ممنون که مدیریت رو پذیرفتی کار آسونی نیست اما ارزش داره به خاطر علاقه به رشته خوبمون و بهت تبریک میگم این سمت رو .ایشالا که بتونی تالار رو روز به روز در جهت پیشرفت و ارتقای علمی بالا ببری دوست خوبم .

هر سوال یا کمکی ازم بر میاد هم برام خصوصی بفرست تا جایی که از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

موفق و موید باشید:gol:
سلام ترماه جان

ممنون ولی اصلن خوب نیست، پیرجو همکاری نمیکنه اینجا هم کاربر دو سه نفر بیشتر نیستن، کلا حس آدم از بین میره!!

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان خود شما همکاری میکنین؟:redface:
کجایین اسن؟
:cool:

خانوم مهندس کلن تاپیک شیمی بعد از فعالیت شیما خانوم کمی راکد شده بدون تعارف ...

علی آقا هم به دور از انصاف نباشه خیلی فعالیت کردمن همینجور ترمه خانوم ...

ولی ما خودمون مگه شیمیست نیستیم چقد تو این سالها فعالیت کردیم تو تالار اصلن من خودمو میگم !!!!:redface:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
خانوم مهندس کلن تاپیک شیمی بعد از فعالیت شیما خانوم کمی راکد شده بدون تعارف ...

علی آقا هم به دور از انصاف نباشه خیلی فعالیت کردمن همینجور ترمه خانوم ...

ولی ما خودمون مگه شیمیست نیستیم چقد تو این سالها فعالیت کردیم تو تالار اصلن من خودمو میگم !!!!:redface:
سلام شوخی بود
ایشون خیلی زحمت میکشیدن
یعنی تا جایی که میشد کمک میکردن
کلا متقاضی کمه;)
حق با شماست
:gol:
.
.
.
.
پ. ن. : گفتم این پست رو ببینن غیرتی شن بیان;)

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شوخی بود
ایشون خیلی زحمت میکشیدن
یعنی تا جایی که میشد کمک میکردن
کلا متقاضی کمه;)
حق با شماست
.
.
.
.
پ. ن. : گفتم این پست رو ببینن غیرتی شن بیان;)
من خیلی دوست دارم فعالیی داشته باشم ولی اینقد بحثای مذهبی جدیدن داغ شده فقط اونجا دارم فقط پستا رو میخونم با اجازتون وقتم کم میارم اینقد بحث دوستان داغه ....

ولی ان شاالله شروع بکنم به کنکور خوندن اینجا هم فعالیت میکنم واقعنی گفتم این دفعه دیگه اگه عمری باقی موند البته:)

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
من خیلی دوست دارم فعالیی داشته باشم ولی اینقد بحثای مذهبی جدیدن داغ شده فقط اونجا دارم فقط پستا رو میخونم با اجازتون وقتم کم میارم اینقد بحث دوستان داغه ....

ولی ان شاالله شروع بکنم به کنکور خوندن اینجا هم فعالیت میکنم واقعنی گفتم این دفعه دیگه اگه عمری باقی موند البته:)

آره...میبینم...
ایشالله موفق باشین و برقرار :gol:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا من بعضی وقتا، یعضی کاربرا رو میبینم که یه عالمه ستاره و درجه دارن! و قبل از همه ما بودن و شیمی هم هستن اما یه پست شیمی هم ندارن، ینی دلم میخواد بزنمشون اونارو:mad::D نمیدونم چرا بچه ها نمیان

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
بابا من بعضی وقتا، یعضی کاربرا رو میبینم که یه عالمه ستاره و درجه دارن! و قبل از همه ما بودن و شیمی هم هستن اما یه پست شیمی هم ندارن، ینی دلم میخواد بزنمشون اونارو:mad::D نمیدونم چرا بچه ها نمیان
حرص نخور جناب مهندس

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
عمو جون آخه کجا بیایم؟؟
من همشه میام اینجا میبینم خبری نیس میرم
اگهدروغ میگم بیا بزن

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام مدیر.. خدا قوت:D
همین دیگه
تموم شد