دفتر مدیریت تالار شیمی ( انتقادات و پیشنهادات )

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیران محترم باشگاه
با توجه به اینکه مدیریت تالار شیمی مدتهاست که حضور ندارن وضعیت تالار روز به روز بدتر میشه هر روز شاهد تعداد کثیری از پست های اسپم و تاپیک های نابجا و تکراری در تالار هستیم که البته هیچ صورت خوشی برای یک تالار علمی نداره .
من خودم بارها به کاربران خاطی تذکر دادم اما بازهم هستند کاربرانی که به این مسئله توجه نمیکنن
خواهش میکنم زودتر برای وضعیت این تالار تدبیری اندیشیده شود

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیران محترم باشگاه
با توجه به اینکه مدیریت تالار شیمی مدتهاست که حضور ندارن وضعیت تالار روز به روز بدتر میشه هر روز شاهد تعداد کثیری از پست های اسپم و تاپیک های نابجا و تکراری در تالار هستیم که البته هیچ صورت خوشی برای یک تالار علمی نداره .
من خودم بارها به کاربران خاطی تذکر دادم اما بازهم هستند کاربرانی که به این مسئله توجه نمیکنن
خواهش میکنم زودتر برای وضعیت این تالار تدبیری اندیشیده شود
اینجا فایده نداره که بگین
باید به پیرجو یا setayesh یا Admin بگین
در هر صورت ممنون رییس

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
در هر صورت ممنون رییس
والا ما واسه تالار فیزیک عمری زار زدیم جواب نداد admin که انگار نه انگار مدیر سایت ه............
امیدوارم برای تالار شیمی یه کاری بکنن

ghxzy

کاربر ممتاز
در هر صورت ممنون رییس
به پیرجو و ستایش گفتم
اما....
والا ما واسه تالار فیزیک عمری زار زدیم جواب نداد admin که انگار نه انگار مدیر سایت ه............
من نمیذارم تالارمون اینجوری بمونه

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

:w15: دوست دارم محسن:w15:

بي خيال پسر اهميت نده تو مطالب خودتو بذار حالا هر كي هر كاري كرد مهم نيست ! اينو گفتم چون آخرش خودتي كه بدهكار و بده ميشي . چي كار داري
تو كه ديگه واردي چي ميگم
الان همين تالار شيمي طرف اومده 200 تا تاپيك زده اسپم كرده ولي به من چه بذار 500 تا ديگه هم بزنه اصلا بازشون نميكنم ببينم چيه
بي نظمي ميشه؟ بذار بشه . تو مطالب خودتو دنبال كن بي خيال
همه اينارو گفتم كه يك چيز دستت بياد اونم اينكه اگه بگي فلان تالار اينجوريه كسي نميگه بابا طرف براش انجمن و تالار مهمه ميگن طرف داره زير آب ميزنه ميگن ميخواد مدير بشه .. بي خيال بابا من موندم اين مدير آخه چي داره نه خدايي چي داشت محسن؟ تازه بايد مدام اره بدي تيشه بگيري كه بابا نيا اينجا تاپيك بزن برو تو جاي خودش يا بگي اسپم نكن . تو با فونت 200 هم اگه قوانين بذاري براي تالارت انگار باز كوچيكه فونتش چون طرف مياد دوباره كار خودشو ميكنه .. صد بار پيغام خصوصي ميدي با زبون ميگي گل من فدات شم نكن اون قوانينو بخون .. برو ويرايش كن . اينجا نزن چرا يك سوال پرسيدي و ........ بازم نميگيره دوباره ميره يك پست ديگه ميده باز يك سوال! آخرشم كه بهش اخطار ميدي ميان ميگن چرا دادي شايسته اين بابا نبوده احتمالا شايسته من بوده پس .. بي خيال بابا بذار تو فيزيك اينقدر اسپم بشه تا بتركه انجمنش تو مطالب خودتو دنبال كن
اين تالار و اون تالارم نداره خود مديرشم كه باشه فرقي نميكنه چون هر كاري هم بكنه خفتشو ميگيرن .. از اون طرفم زياد جوش بزني نميگن دمش گرم براي تالار و انجمن ارزش قائله ميگن هان اين داره زير آب ميزنه يا از اين حرفا
الان من خودم كاربر هيچ تالار خاصي نيستم تو همه تالارا ميچرخم و كوچكترين اهميتي نميدم به شرايط تالارو اسپم ديگران بذار اسپم كنن

آخرین ویرایش:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز

:w15: دوست دارم محسن:w15:

بي خيال پسر اهميت نده تو مطالب خودتو بذار حالا هر كي هر كاري كرد مهم نيست ! اينو گفتم چون آخرش خودتي كه بدهكار و بده ميشي . چي كار داري
تو كه ديگه واردي چي ميگم
الان همين تالار شيمي طرف اومده 200 تا تاپيك زده اسپم كرده ولي به من چه بذار 500 تا ديگه هم بزنه اصلا بازشون نميكنم ببينم چيه
بي نظمي ميشه؟ بذار بشه . تو مطالب خودتو دنبال كن بي خيال
همه اينارو گفتم كه يك چيز دستت بياد اونم اينكه اگه بگي فلان تالار اينجوريه كسي نميگه بابا طرف براش انجمن و تالار مهمه ميگن طرف داره زير آب ميزنه ميگن ميخواد مدير بشه .. بي خيال بابا من موندم اين مدير آخه چي داره نه خدايي چي داشت محسن؟ تازه بايد مدام اره بدي تيشه بگيري كه بابا نيا اينجا تاپيك بزن برو تو جاي خودش يا بگي اسپم نكن . تو با فونت 200 هم اگه قوانين بذاري براي تالارت انگار باز كوچيكه فونتش چون طرف مياد دوباره كار خودشو ميكنه .. صد بار پيغام خصوصي ميدي با زبون ميگي گل من فدات شم نكن اون قوانينو بخون .. برو ويرايش كن . اينجا نزن چرا يك سوال پرسيدي و ........ بازم نميگيره دوباره ميره يك پست ديگه ميده باز يك سوال! آخرشم كه بهش اخطار ميدي ميان ميگن چرا دادي شايسته اين بابا نبوده احتمالا شايسته من بوده پس .. بي خيال بابا بذار تو فيزيك اينقدر اسپم بشه تا بتركه انجمنش تو مطالب خودتو دنبال كن
اين تالار و اون تالارم نداره خود مديرشم كه باشه فرقي نميكنه چون هر كاري هم بكنه خفتشو ميگيرن .. از اون طرفم زياد جوش بزني نميگن دمش گرم براي تالار و انجمن ارزش قائله ميگن هان اين داره زير آب ميزنه يا از اين حرفا
الان من خودم كاربر هيچ تالار خاصي نيستم تو همه تالارا ميچرخم و كوچكترين اهميتي نميدم به شرايط تالارو اسپم ديگران بذار اسپم كنن
حق با توئه عزیز............
آخه بدبختانه اینجا نمیدونی باید کجا دنبال چی بگردی:confused:
اوندفه 10 صفه ی تالار رو واسه پاکسازی اسپم گشتم و به مدیرای بالا گزارش دادم و.....اصن بیخیال
بهتره منم برم بچسبم به درس و مشق خودم:razz:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
به پیرجو و ستایش گفتم
اما....
من نمیذارم تالارمون اینجوری بمونه

شما 4 هفته پیش این پیامو به من زدید :
سلام ستایش خانوم
...
برای اینکه کاربر فعال بشیم باید چقدر فعالیت کنیم؟یا چند تا پست باید تو اون تالار داشته باشیم؟

دیگه هم پیامی ندارم از شما.
توی این پیام به وضعیت تالار اشاره کردید آیا؟
چرا کاربران اینطوری در مورد مدیران حرف میزنند و تنها سر هر مشکلی مدیریت رو زیرسوال میبرند؟
چرا منصف برخورد نمیکنید؟
من پیگیر وضعیت تالار شیمی هستم.
مدیر تالار که خیلی هم خوب فعالیت میکردن مدتی هست به دلیل شاغل شدن و مشغله ی زیاد نمیتونن مثل سابق به تالار سر بزنن
و مدتی هم هست که درخواست همکار برای تالار کردن
منتها ادمین هم بدلیل مشغله انتخاب و تایید مدیران رو گذاشتن برای تابستون .
انشالله به زودی وضعیت تالار مشخص خواهد شد.
موفق باشید. :gol:

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

چرا کاربران اینطوری در مورد مدیران حرف میزنند و تنها سر هر مشکلی مدیریت رو زیرسوال میبرند؟
چرا منصف برخورد نمیکنید؟
مدیر تالار که خیلی هم خوب فعالیت میکردن مدتی هست به دلیل شاغل شدن و مشغله ی زیاد نمیتونن مثل سابق به تالار سر بزنن

سلام دوست عزيز
چون شما گفتيد منصف برخورد نميكنيد احساس كردم با بنده هم بوديد چون جمع بستيد
ببينيد من اصلا نه كاري به تالارها دارم و نه مديرها!چرا اگر ببينم تالاري خوبه تشكر ميكنم مثل مهندسي مكانيك كه پست گذاشتم گفتم خيلي خوبه و بچه هاي خوبي هم داره .. مديرش آقاي سروش هم خيلي خوبه
به هيچ عنوان هم نه انتقادي و نه پيشنهادي به مدير تالار شيمي كردم! اصلا با ايشان كاري ندارم من .
اينكه اين تالار يا هر تالار ديگه اي در چه وضعيتيه براي من مهم نيست
من خودم زرنگ باشم سعي ميكنم قوانين رو رعايت كنم
اگر هم اينجا پستي گذاشتم صرفا براي جواب به محسن بود كه زياد خودشو درگير نكنه اونم چون از دوستان خوب من تو اين انجمنه
من فعاليتم تو اين انجمن خلاصه ميشه به اينكه اگر بتونم تو تاپيك سوالات جواب كسي رو بدم و كمك كرده باشم چون واقعيت اينه كه من فقط صرفا براي سرگرمي و تمرين مغزي ميام اينجا .. كل روز من درگير فرايندو كار هستم و ميام اينجا وقت خاليم بگذره نه براي آموزش ديدن
تو كل زمان فعاليتم از زمان ثبت نام تا به حال فقط يك تاپيك اونم چند روز پيش تو بخش مهندسي شيمي زدم كه بازم فقط براي اينكه گفتم بذار شايد به درد چهار نفر خورد ... مطالب من به هيچ عنوان به درد اينجا نميخوره . پس فعاليتم ميشه فقط تاپيكهاي سوال جواب
هيچ كدوم از مديرا رو هم نميشناسم و در مورد عملكردشون هم نظري ندادم و نميدم اونم رك بگم چون ميگم به من چه!
من نه ادمينم كه تشخيص بدم كي مدير بشه و نه ........... خودمم اگر با عملكرد يك مدير مشكل داشته باشم حرفي نميزنم
چون اصولا با هيچ مديري قاطي نميشم خوب باشه تشكر ميكنم ميرم يا با كاربرها يعني هر كاربري رو بهش نزديك نميشم . سوال رو بلد باشم پاسخ ميدم ميرم دنبال كار خودم
ممنونم از بابت پاسختون و معذرت ميخوام اگر حرفام باعث ناراحتي شد
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار
سلام دوست عزيز
چون شما گفتيد منصف برخورد نميكنيد احساس كردم با بنده هم بوديد چون جمع بستيد
ببينيد من اصلا نه كاري به تالارها دارم و نه مديرها!چرا اگر ببينم تالاري خوبه تشكر ميكنم مثل مهندسي مكانيك كه پست گذاشتم گفتم خيلي خوبه و بچه هاي خوبي هم داره .. مديرش آقاي سروش هم خيلي خوبه
به هيچ عنوان هم نه انتقادي و نه پيشنهادي به مدير تالار شيمي كردم! اصلا با ايشان كاري ندارم من .
اينكه اين تالار يا هر تالار ديگه اي در چه وضعيتيه براي من مهم نيست
من خودم زرنگ باشم سعي ميكنم قوانين رو رعايت كنم
اگر هم اينجا پستي گذاشتم صرفا براي جواب به محسن بود كه زياد خودشو درگير نكنه اونم چون از دوستان خوب من تو اين انجمنه
من فعاليتم تو اين انجمن خلاصه ميشه به اينكه اگر بتونم تو تاپيك سوالات جواب كسي رو بدم و كمك كرده باشم چون واقعيت اينه كه من فقط صرفا براي سرگرمي و تمرين مغزي ميام اينجا .. كل روز من درگير فرايندو كار هستم و ميام اينجا وقت خاليم بگذره نه براي آموزش ديدن
تو كل زمان فعاليتم از زمان ثبت نام تا به حال فقط يك تاپيك اونم چند روز پيش تو بخش مهندسي شيمي زدم كه بازم فقط براي اينكه گفتم بذار شايد به درد چهار نفر خورد ... مطالب من به هيچ عنوان به درد اينجا نميخوره . پس فعاليتم ميشه فقط تاپيكهاي سوال جواب
هيچ كدوم از مديرا رو هم نميشناسم و در مورد عملكردشون هم نظري ندادم و نميدم اونم رك بگم چون ميگم به من چه!
من نه ادمينم كه تشخيص بدم كي مدير بشه و نه ........... خودمم اگر با عملكرد يك مدير مشكل داشته باشم حرفي نميزنم
چون اصولا با هيچ مديري قاطي نميشم خوب باشه تشكر ميكنم ميرم يا با كاربرها يعني هر كاربري رو بهش نزديك نميشم . سوال رو بلد باشم پاسخ ميدم ميرم دنبال كار خودم
ممنونم از بابت پاسختون و معذرت ميخوام اگر حرفام باعث ناراحتي شد
موفق باشيد

منظورم با شما نبود اصلا .
بهتره بذاریم خود بچه های رشته ی شیمی برای تالارشون نظر بدن و تصمیم بگیرن. :)

ghxzy

کاربر ممتاز

چرا منصف برخورد نمیکنید؟
البته منظور من اقای پیرجو بود ببخشید که اشتباهی نام شما رو هم اووردم.
من هرگز مدیریت رو زیر سوال نبردم نه در اینجا و نه در هیچ پیام دیگه به هرکس دیگه ای.
اما در مورد خانوم ترمه خیلی ایشون خوب بودن اما من مدتهاست که ایشونو ملاقات نکردم و فعالیت دیگه ای هم در تالار از ایشون ندیدم به خاطر همین فکر کردم ایشون رفتن
از اینکه رسیدگی میکنید نهایت سپاسگذاری رو از شما دارم

ghxzy

کاربر ممتاز
این چیه؟!!:confused:
سلام دوستان
اطلاعاتی در مورد تزریق Biocide و Biodispersant در واحدهای کولینگ میخواستم.
نحوه تزریق مواد شیمیایی در واحد کولینگ به چه صورته؟استاندارد خاصی داره؟واسه حالت نرمال با حالت استارت آپ چه تفاوتی داره مقدار تزریق؟​

سارا خانوم هرچی تاپیک تو تالار بوده با ارتباط و بی ارتباط توش این پست گذاشته

Setayesh

مدیر تالار
این چیه؟!!:confused:

سارا خانوم هرچی تاپیک تو تالار بوده با ارتباط و بی ارتباط توش این پست گذاشته

من یه سری پستهای تکراریش رو حذف کردم
البته اکثرا توی م شیمی بودن
باز هم اگر جایی مونده گزارش کنید تا حذف کنم.

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
دوستان بیاین پیشنهاداتون را برای ارتقا کیفیت تالار بذارین.
هر چی پیشنهاد دارین بذارین باهم پیش ببریم. :gol:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یه مدیر برا تالار شیمی لازمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه، من به همه گفتم اینجام فریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد میزنم:D

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه مدیر برا تالار شیمی لازمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه، من به همه گفتم اینجام فریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد میزنم:D
محمد جان! آقا یه نیگا به بالای اواتار من بنداز! :D

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
محمد جان! آقا یه نیگا به بالای اواتار من بنداز! :D

به بــــــــــــــــــــــــــــــه آقای رئیس یا مدیر ...!:Dآقا اونوقتی نبود شرمنده:D

خب خداروشکر، یه لحظه دیدم امروز یه تاپیک همچین یهو حذف شد نگو آقای مدیر دس به کار شدن.
:D

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها آبرومو گرو گذاشتم پیش ادمین
بیاین فعال بشین دیگه
تاپیک که زدم واس کارهای صنعتی چرا فعالیت نمیکنید
تبریک نمیخوام خو! بیاین پیشنهاد بدین چیکار کنم دیگه :D

ghxzy

کاربر ممتاز
بچه ها آبرومو گرو گذاشتم پیش ادمین
بیاین فعال بشین دیگه
تاپیک که زدم واس کارهای صنعتی چرا فعالیت نمیکنید
تبریک نمیخوام خو! بیاین پیشنهاد بدین چیکار کنم دیگه :D
ای جانم اقا مدیر
ادمین از خداشم باشه که مدیری با این اطلاعات افتخار دادن
من تصمیم داشتم که دیگه فعالیت علمی نداشته باشم کلا بشم عضو خنثی:cool: ولی بخاطر شما اگه کاری از دستم بربیاد دریغ نمیکنم
چیکار کنم دیگه:smile:

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای جانم اقا مدیر
ادمین از خداشم باشه که مدیری با این اطلاعات افتخار دادن
من تصمیم داشتم که دیگه فعالیت علمی نداشته باشم کلا بشم عضو خنثی:cool: ولی بخاطر شما اگه کاری از دستم بربیاد دریغ نمیکنم
چیکار کنم دیگه:smile:

نه تو رو خدا، همین سه چهار نفریم، اینا هم نباشن دیگه واقعا اینجا میشه قبرستون :(

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
شما تمام تاپیکهای تالار رو حذف کردین چرا؟؟؟؟

چرا تمام مطالب شیمی آلی رو باهم ادغام کردین؟

کی گفته اونطوری تالار شلوغ میشه؟

مگه کتابها که فصل به فصل هستن، شلوغن؟ مگه باید از همه مطالبش زد؟

چرا این کار رو با تالار آلی کردین؟

ما خیلی زحمت کشیدیم برای این مطالب

چرا شیمی دارویی و آلی و شیمی آلی فلزی باید همه باهم داخل یک تاپیک باشن؟

مگه همه تالارها باید یک صفحه داشته باشن؟

اگر امکانش هست برگردونید همشو...

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شما تمام تاپیکهای تالار رو حذف کردین چرا؟؟؟؟ تاپیک ها حذف نشده، منتقل شده

چرا تمام مطالب شیمی آلی رو باهم ادغام کردین؟ صفحات تالار شیمی خیلی زیاد بود، مطمئنا کسی به صفحات آخر نگاه نمینداخت. همین طور، بودن پست هایی که تکرار شده بودن. فعلا همه این پست هارو در هم ادغام کردم تا سر فرصت دسته بندی کنم و تاپیکی با فهرست بزنم که مرتب بشه و به فهرست ها لینک بدم.

کی گفته اونطوری تالار شلوغ میشه؟ توی شلوغ بودنش که شکی نبود ولی زحمت های شما از دید ما پنهان نیست. از بابت تمام تلاشی که کردین متشکریم.

مگه کتابها که فصل به فصل هستن، شلوغن؟ مگه باید از همه مطالبش زد؟ فصل به فصل بودن کتابها طبق طبقه بندی خاصی هست و مرتب. یعنی اگه من بخوام مطلبی از یه کتاب را بخونم، یا به فهرست آن مراجعه میکنم یا از ایندکس استفاده میکنم. ولی تالارها نه ایندکس داره نه فهرست. یه فهرست بندی کلی میخوام بزنم با مطالب دسته بندی شده. شرمنده که موجبات ناراحتی شما فراهم شده. تمام تاپیک هایی که زدید هست. برای مرتب کردن نیاز بود تا موقتا از تالار برداشته شن. یه سر به تالار مهندسی شیمی بزنید متوجه منظورم میشین.

چرا این کار رو با تالار آلی کردین؟ موقتی هست. درستش میکنم

ما خیلی زحمت کشیدیم برای این مطالب مطمئنا همینطوره، گردآوری این همه مطالب به این سادگی نیست.

چرا شیمی دارویی و آلی و شیمی آلی فلزی باید همه باهم داخل یک تاپیک باشن؟ نکته مهمی بود که از نظرم دور مانده بود. حتما لحاظ میکنم.

مگه همه تالارها باید یک صفحه داشته باشن؟ نه ولی باید چیدمان طوری باشه که همه صفحات از دید پنهان نشن و به نوعی ویجین بشن.

ا
گر امکانش هست برگردونید همشو... به روی دو چشمانم، فرصت بدین تا فهرست بزنم، بر گردونم شما خودتان میبینید که بچه ها استقبال میکنن و زحماتتان نتیجه + حتما خواهد داشت

ممنون از تمامی زحماتی که کشیده بودین و انشاالله شاهد حضور فعال شما خواهیم بود :gol:

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به به .
دمت گرم علي جان
خب علي جان حالا كه خودت هستي پايه هستم يك طراحي كده!:D (به دور از مريدان شيخ نما)
به مراتب تخصصي تر از اون طراحي كده (البته بيشتر با موضوعاتي كه با شيمي مرتبط بشه نه مهندسي) تو اين تالار راهندازي كنم
اگر اجازشو بدي بزنم تو جاده خاكي! و شيخ اولئوم به دست رو به همراه مريد خنگ احمد رضا (صرفا براي سزسام گرفتن خودت
:d) بيارم و يك حركتي رو شروع كنيم
اينجوري هم كه الان ديدم شيخ كچل هم يك اثري از خودش تو اين تاپيك گذاشته ! هرچند در مقام يك تشكر كننده ولي خب هست!
پس من طبق روال هميشه زنگ ميزنم شيخ ! توضيح ميدم بعد اون بياد تايپ كنه :w15:
قبلش حال اينكه براي اينجا حركتي بكنم رو خداييش نداشتم اما الان كه علي هست منم هستم در حد باواريا و يورگني (خدا بخير كنه:D) هي سنتز كنيم

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به به .
دمت گرم علي جان
خب علي جان حالا كه خودت هستي پايه هستم يك طراحي كده!:D (به دور از مريدان شيخ نما)
به مراتب تخصصي تر از اون طراحي كده (البته بيشتر با موضوعاتي كه با شيمي مرتبط بشه نه مهندسي) تو اين تالار راهندازي كنم
اگر اجازشو بدي بزنم تو جاده خاكي! و شيخ اولئوم به دست رو به همراه مريد خنگ احمد رضا (صرفا براي سزسام گرفتن خودت
:d) بيارم و يك حركتي رو شروع كنيم
اينجوري هم كه الان ديدم شيخ كچل هم يك اثري از خودش تو اين تاپيك گذاشته ! هرچند در مقام يك تشكر كننده ولي خب هست!
پس من طبق روال هميشه زنگ ميزنم شيخ ! توضيح ميدم بعد اون بياد تايپ كنه :w15:
قبلش حال اينكه براي اينجا حركتي بكنم رو خداييش نداشتم اما الان كه علي هست منم هستم در حد باواريا و يورگني (خدا بخير كنه:D) هي سنتز كنيم چاکریم، شوما لطف دارین

حمید جان، ما که مخلص شماییم دربست
اصلا تالار در بست در اختیار شوما، هر چی دوست داری بزن ما هم پشت تیم ;)
فقط مشکل اینه که امکان مخفی کردن تالار نیست، با مدیریت هم صحبت کردم اجازه ندادن :(
آقا شما بزنید تو سنتز منم عملیش میکنم عکس میگیرم میذارم تو تالار ملموس تر شه
خداییش اون سنتز قبلیه را نشد، شنبه برم ببینم به کجا میرسه، بوی لاستیک گرفته بود
خب خوبی امیر هم اینه که پست هاش رنگیه، یه تنوع میشه واس روحیه بچه ها :D
احمدرضا هم نقش پیام بازرگانی را ایفا میکنه و سوژه مناسبی واسه پر کندنه :D
راستی حمید، دقت کردی عنوانم صورتیه، اسمم سرخابی؟؟؟ خداییش ضایع نیست؟؟ افسردگی گرفتم. میخوام برم یه آواتار صورتی هم بذارم ست شه حداقل
:w15::w15::w15::w15:

آخرین ویرایش:

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حمید جان، ما که مخلص شماییم دربست اصلا تالار در بست در اختیار شوما، هر چی دوست داری بزن ما هم پشت تیم ;) فقط مشکل اینه که امکان مخفی کردن تالار نیست، با مدیریت هم صحبت کردم اجازه ندادن :( آقا شما بزنید تو سنتز منم عملیش میکنم عکس میگیرم میذارم تو تالار ملموس تر شه خداییش اون سنتز قبلیه را نشد، شنبه برم ببینم به کجا میرسه، بوی لاستیک گرفته بود خب خوبی امیر هم اینه که پست هاش رنگیه، یه تنوع میشه واس روحیه بچه ها :D احمدرضا هم نقش پیام بازرگانی را ایفا میکنه و سوژه مناسبی واسه پر کندنه :D راستی حمید، دقت کردی عنوانم صورتیه، اسمم سرخابی؟؟؟ خداییش ضایع نیست؟؟ افسردگی گرفتم. میخوام برم یه آواتار صورتی هم بذارم ست شه حداقل :w15::w15::w15::w15:

عزيزمي
ميدونم شرايط اينجارو مهم نيست علي جان
البته اون بحثي هم كه من خواستم مخفي بشه براي اين بود كه بحث ناز و حرفه اي بود و حيف بود اگر كپي ميشد اينور اونور

حال كردي انصافا بحثو ؟ نه خدايي ؟
راستي امروز پاي ناصر هم باز شده بود :w15::w15::w15::w15:جمع شيوخ جمع شد:w15:

در مورد اون سنتز هم ديدم نوشته بودي بوي پلاستيك گرفته
حالا دور نريزش اون روز وقت نداشتم جواب بدم بايد تيز ميرفتم
همچينم خراب نشده! يك چيزي كم داره:d يعني يك جايي رو من يادم رفت توضيحشو درست بدم ;) يكم خواب ميزدم
مربوط به سولفوريكه ! حالا در موردش صحبت ميكنيم
درستش ميكنيم:d

البته من باز زنگ ميزنم امير توضيح ميدم بعد اون بياد تايپ كنه :d:w15:

خوبه علي زياد بهش گير نده همين كه خودت هستي اينجارو مرتب ميكني خودش عاليه

حالا هم ديگه اسپم نميكنم ميرم جواب ناصرو بدم

موفق باشي عزيز

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

عزيزمي
ميدونم شرايط اينجارو مهم نيست علي جان
البته اون بحثي هم كه من خواستم مخفي بشه براي اين بود كه بحث ناز و حرفه اي بود و حيف بود اگر كپي ميشد اينور اونور

حال كردي انصافا بحثو ؟ نه خدايي ؟ آره واقعا، تجربه ای کسب کردم، تو خوابم هم نمیدیدم
راستي امروز پاي ناصر هم باز شده بود :w15::w15::w15::w15:جمع شيوخ جمع شد:w15:

در مورد اون سنتز هم ديدم نوشته بودي بوي پلاستيك گرفته
حالا دور نريزش اون روز وقت نداشتم جواب بدم بايد تيز ميرفتم باشه دور نریختمش، البته یه نفس عمیق کشیدم، همچین گفته بودی بوی نعناع میده خفه م کرد :D
همچينم خراب نشده! يك چيزي كم داره:d يعني يك جايي رو من يادم رفت توضيحشو درست بدم ;) يكم خواب ميزدم
مربوط به سولفوريكه ! حالا در موردش صحبت ميكنيم
درستش ميكنيم:d

البته من باز زنگ ميزنم امير توضيح ميدم بعد اون بياد تايپ كنه :d:w15:

خوبه علي زياد بهش گير نده همين كه خودت هستي اينجارو مرتب ميكني خودش عاليه

حالا هم ديگه اسپم نميكنم ميرم جواب ناصرو بدم اسپم؟؟؟! اسپم چی هست؟؟؟ تو فرهنگ لغت من تعریف نشده.

موفق باشي عزيز

​منتظرتم حمید جان :D