دفتر مدیریت تالار شیمی ( انتقادات و پیشنهادات )

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
بله منم دارم وقت میزارم که به کارا رسیدگی کنم .شما هم قرار نیست با من چنین برخوردی داشته باشی لطفا رعایت کن شیما جان . ما قراره این تالار رو بهبود بدیم با در کنار هم بودن نه با دعوا. حرف شما درست . ایشالا از این به بعد بهتر خواهد شد.

ممنونم از نظراتون:gol:

گفتم با کسی دعوا ندارم!!

دارم پیشنهاد میدم...

در شخصیتم نمیبینم چه مجازی، چه حقیقی بخوام دعوا کنم!

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
ای بابا ، دوست خوب گفتم قرار بود تکمیلش کنم کالیبراسیون دستگاه هم ادامه قرار بدم، حالا شما عجولید یا هر جور دوست دارید متن و میخونید ، اما حالا مدیریت یا شما بازم نظرتون اینه کالیبراسیون آشنایی با هم یکی است من مشکلی ندارم ، مهم اینه کسی بتونه استفاده کنه از مطلب حالا هر جا باشه !
مرسی که بازم با دقت خوندین :gol:

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
واسه من استفاده از مطالب هس ، حالا هر جا باشه

ولی دوست عزیز کالیبراسیون با آشنایی ساده کاملا جداست
شما الطفات میکردین به حرفام دقت میکردین
قراره اگه اجازه بفرمایید کامل بشه !
مرسی از دوستان :gol:

termah

مدیر بازنشسته
واسه من استفاده از مطالب هس ، حالا هر جا باشه

ولی دوست عزیز کالیبراسیون با آشنایی ساده کاملا جداست
شما الطفات میکردین به حرفام دقت میکردین
قراره اگه اجازه بفرمایید کامل بشه !
مرسی از دوستان :gol:

عزیز دلم این تالار برای همه شیمیست ها هست و همه ما به یه اندازه در پیشبردش سهم داریم شما کارتو بکن من ممنونم از همکاریت عزیزم . اگه هم قرار باشه تاپیکت رو ادغام کنم با هماهنگیه خودت خواهد بود گلم.

ممنونم از همکاریت:)

حالا بخنددددددددد

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
عزیز دلم این تالار برای همه شیمیست ها هست و همه ما به یه اندازه در پیشبردش سهم داریم شما کارتو بکن من ممنونم از همکاریت عزیزم . اگه هم قرار باشه تاپیکت رو ادغام کنم با هماهنگیه خودت خواهد بود گلم.

ممنونم از همکاریت:)

حالا بخنددددددددد
من که همیشه میخندم :redface::lol:
نه واسا مسواک بزنم بعدش بخندم :tooth:>>>>>>>>>>
هه :D
:gol::gol::gol::gol:

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
سلام.

شما که تاپیکها رو ادغام کردی، لطفا نام تاپیکها رو مرتبط با محتوا بذار...

مثلا این تاپیک در مورد انواع پیوند شیمیایی هستش ولی نامش نظریه

پیوند والانس مونده چون تاریخ ثبت این ارسال از بقیه زودتر بوده.

حالا که ادغام شدن نام انواع پیوندهای شیمیایی براش مناسبتره...

[h=3]
نظریه پیوند والانس (شیمی کوانتم)
[/h]
در ضمن این ارسال من جا مونده!

این باید ادامه نوشته های قبلیم باشه:

[h=3]انواع پیوندهای شیمیایی[/h]
با تشکر...

termah

مدیر بازنشسته
دوستای شیمیست عزیزم دیگه الان زیر مجموعه هامون کامل شد . امیدوارم از این به بعد تالار شیمی هر روز بهتر از روز قبل باشه با حضور و فعالیت شما دوستای خوبم .

منتظر نظر و پیشنهاداتتون هستم.

جا داره اینجا از مهندس پیرجو هم تشکر ویژه کنیم به خاطر اینکه به درخواست هامون در ارتباط با زیر مجموعه ها خیلی زود پاسخ دادن و پیگیری کردن
:heart:مهندس بی نهایت سپاسگذاریم:heart:

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
تبریک :D
ایشاالله روز به روز هم بهتر بشه :gol:
از همه دوستان گل ، مدیر جونی هم ممنون :heart:

termah

مدیر بازنشسته
سلام خدمت دوستای شیمیست عزیزم

یه مدت به دلیل کارای پایان نامه نتونسته بودم به کارای تالار رسیدگی کنم و الان کارام تموم شده و وقتم ازاد تر هست و دارم به تالار میرسمو

یه سری تاپیک ها ادغام میشن و یه سری حذف اما هیچ مطلب علمی تحت هیچ شرایطی حذف نخواهد شد اگه کسی مطلبی رو پیدا نکرد همینجا بگه تا من لینک بدم.

کسی هم اگر با ادغام مطالب مشکلی داره بگه تا علت ادغام توضیح داده بشه.

در ضمن ممکنه مطلبی از نظر من جا بمونه از دوستان میخوام که نظراتشون رو همینجا بگن تا با هم بررسی کنیم .

ممنونم از همکاریتون:gol:

rezashimi

عضو
خواهشا اختلافات رو کنار بذارید.انشاءالله بنده اشتباه برداشت کردم!

rezashimi

عضو
توی فضای جامعه این اختلافات اعصاب آدمو خورد میکنه دیگه تورو خدا توی فضای مجازی ازاین بحث ها نباشه .حالا کسی از این نوشته من ناراحت نشه دیگه من هیچ مشکلی شکر خدا با هیچ کدوم از بچه ها ندارم..

termah

مدیر بازنشسته
توی فضای جامعه این اختلافات اعصاب آدمو خورد میکنه دیگه تورو خدا توی فضای مجازی ازاین بحث ها نباشه .حالا کسی از این نوشته من ناراحت نشه دیگه من هیچ مشکلی شکر خدا با هیچ کدوم از بچه ها ندارم..

سلام دوست عزیز

ممنون از پیگیریتون .

همه چی ارومه من چقد خوشحالم
:)

کسی مشکلی نداره شکر خدا:gol:

termah

مدیر بازنشسته
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیزم

به دلیل اینکه 21 شهریور باید از پایان نامم دفا کنم سرم به شدت شلوغه و خیلی کار دارم تا اون زمان نمیتونم خیلی به تالار رسیدگی کنم امیدوارم من رو ببخشید و ازتون می خوام مثل قبل فعالیتتون رو ادامه بدید .

با تشکر termah

bittaa

عضو جدید

به دلیل اینکه 21 شهریور باید از پایان نامم دفا کنم سرم به شدت شلوغه و خیلی کار دارم تا اون زمان نمیتونم خیلی به تالار رسیدگی کنم امیدوارم من رو ببخشید و ازتون می خوام مثل قبل فعالیتتون رو ادامه بدید .

با تشکر termah

الهی عزیزم .برات آرزوی موفقیت می کنم.
بهت پیشاپیش تبریک میگم:gol:

tayebe91

عضو جدید

با تشکر termah

سلام ترمه جان
تو موفقی عزیزم
از الان بهت تبریک می گم
:gol::heart::gol::gol::gol:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
واقعا ممنون که تاپیک من پاک شد.
(من موندم که شما همیشه از این طریق به دوستان کمک میکنید )

termah

مدیر بازنشسته
واقعا ممنون که تاپیک من پاک شد.
(من موندم که شما همیشه از این طریق به دوستان کمک میکنید )

با سلام

دوست عزیز تاپیک شما پاک نشده بلکه منتقل شده . اگر قوانین رو مطالعه کرده باشید نوشته برای سوالات و درخواست هاتون تاپیک جدا نزنید و در تاپیکای مخصوص به درخواست ها درخواست خودتون رو عنوان کنید تاپیک شما منتق شد به این بخش

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/370274-درخواست-کتاب-و-حل-تمرین-ها/page2

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
با سلام

دوست عزیز تاپیک شما پاک نشده بلکه منتقل شده . اگر قوانین رو مطالعه کرده باشید نوشته برای سوالات و درخواست هاتون تاپیک جدا نزنید و در تاپیکای مخصوص به درخواست ها درخواست خودتون رو عنوان کنید تاپیک شما منتق شد به این بخش

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/370274-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D8%AD%D9%84-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7/page2
هر چی گشتم پیدا نکردم. توی ارسال های خودمم نبود . فکر کردم پاک شده .
معذرت و ممنون

termah

مدیر بازنشسته
[h=1]fa7alveh[/h]دوست خوبمون که همه میشناسیدش و خیلی در تالار شیمی فعال هستن به سمت کابر ممتاز تالار شیمی ارتقا یافت .

از فعالیت های خوب ایشون سپاسگذاریم
:gol:

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم:)

با تشکر از شما بابت تلاش هاتون واسه مرتب بودن تالار و همچنین خوب بودن تالار:gol:

یه پیشنهاد داشتم اونم به خاطر کمی راکد و بدون فعالیت بودن تلار

اینکه اگه امکانش باشه یه تاپیک با موضوع بحث شیمی بزنیم ، و واکنشهای شیمیایی حتی ساده و یا مولکول ها و هر موضوعی که بشه روش بحث کرد و حتی نظر داد.

شاید دوستای شیمیستی تمایل بیشتری به اومدن تالار و البته حضور و فعالیت نشون بدن.

آخه هر تاپیکی که زده میشه به علت اینکه شاید اسپم به نظر بیاد یا هر چی کسی نمیاد در موردش حتی نظر بده چه برسه بحث ، گفتم شاید ایجور علاقه مندی

بیشتر بشه

با تشکر فراوان:gol::heart::gol:

termah

مدیر بازنشسته
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم:)

با تشکر از شما بابت تلاش هاتون واسه مرتب بودن تالار و همچنین خوب بودن تالار:gol:

یه پیشنهاد داشتم اونم به خاطر کمی راکد و بدون فعالیت بودن تلار

اینکه اگه امکانش باشه یه تاپیک با موضوع بحث شیمی بزنیم ، و واکنشهای شیمیایی حتی ساده و یا مولکول ها و هر موضوعی که بشه روش بحث کرد و حتی نظر داد.

شاید دوستای شیمیستی تمایل بیشتری به اومدن تالار و البته حضور و فعالیت نشون بدن.

آخه هر تاپیکی که زده میشه به علت اینکه شاید اسپم به نظر بیاد یا هر چی کسی نمیاد در موردش حتی نظر بده چه برسه بحث ، گفتم شاید ایجور علاقه مندی

بیشتر بشه

با تشکر فراوان:gol::heart::gol:

با سلام خدمت دوست خوب و عزیزم

ممنون از پیشنهادتون ما تو تالار یه تاپیم داریم با این عنوان

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/163880-بحث-دنیای-شیمی

فکر میکنم در مورد بحثی که گفتید میشه ادامه همین تاپیک گذاشته بشه حالا شما میتونی این تاپیک رو زنده کنی و بقیه بیان ادامه بدن:)

موفق و موید باشید

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
با سلام خدمت دوست خوب و عزیزم

ممنون از پیشنهادتون ما تو تالار یه تاپیم داریم با این عنوان

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/163880-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C

فکر میکنم در مورد بحثی که گفتید میشه ادامه همین تاپیک گذاشته بشه حالا شما میتونی این تاپیک رو زنده کنی و بقیه بیان ادامه بدن:)

موفق و موید باشید

eh !
چه خوب ، داشتیم این چنین چیزیو:D:gol:
مرسی خانمی :gol:
پس دوستان بیان زنده کنن ما هم پایه :D;):gol:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام مدیر مهربون و باسلیقه
یه سوال !! چرا اینجا اینقد راکد شده؟
چرا هیشکی نیس؟چرا مثل قبل شور و هیاهو نداره؟
دلم گرفت دیگه
ترمه جون کجایی؟:cry:

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
پیشنهاد

پیشنهاد

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم تالار شیمی ، دوست عزیزم ترمه جان

با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و شاد کامی برای شما و تمام دوستان

فکر کنم نزدیک 5 ماهی هست که وضعیت تالار بسیار آشفته شده و نظارتی بر تاپیک هایی که زده میشه نمیشه و همچنین پست اسپم هم به مقدار زیاد :D

البته من همین جا از تمام زحماتت ممنونم عزیزم و می دونم به دلیل شاغل شدنت نمی رسی زیاد به اینجا برسی ولی امیدوارم اقلآ کسی را برای این مواقع انتخاب کنید که به وضعیت تالار برسه.

برای تالار تخصصی شیمی که می تونه پربارتر باشه خب خیلی بده !

من همینجا عذر میخواهم برای اینکه خودم هم نمی رسم به اون صورت در تالار حضور داشته باشم به دلیل مشغله هام و اگه بتونم و بلد باشم سوالات بچه ها را جواب بدم.

امیدوارم کسی که این تالار و بهتر بشناسه و در زمان هایی که شما نیستید بهتر بتونه در اینجا حضور داشته باشه انتخاب کنید تا تالاری علمی تر ، تخصصی تر و البته منظم تری داشته باشیم.

قبلا از رسیدگی که می کنید تشکر می کنم :gol:

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
یعنی کسی واقعا این وضعیت تالارو ببینه خندش نمیگیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/656-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%8C-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C

اصلا کسی دقت میکنه به این وضعیت آشفته ؟!!!

دیگه چه زمانی میخواد رسیدگی بشه به محتوا و نظم مطالب اینجا؟!

دست شما درد نکنه از نظارت و مدیریت و رسیدگی کافیتون !!!

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یعنی کسی واقعا این وضعیت تالارو ببینه خندش نمیگیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/656-کتاب،-مقاله،-جزوه-و-مجلات-شیمی

اصلا کسی دقت میکنه به این وضعیت آشفته ؟!!!

دیگه چه زمانی میخواد رسیدگی بشه به محتوا و نظم مطالب اینجا؟!

دست شما درد نکنه از نظارت و مدیریت و رسیدگی کافیتون !!!

راست میگین، بنیامین شیمی برای اینکه بتونه از تالار مقالات، مقاله بگیره به طرز وحشتناکی پست زده!:surprised: