### دفتر مدیریت تالار زبان انگلیسی (نظرات، پیشنهادات و انتقادات) ###

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چرا هیچ کدوم از کتابای کامپیوتری رو نمیشه دانلود کرد؟

tina.joon

عضو جدید
سلام خوبییین؟؟؟ببخشید میخواستم یه تاپیک تو تالار زبان انگلیسی بزارم با این عنوان"بهترین راه یاد گیری زبان انگلیسی" گفتم اگه تو تاپیک سوالات و مشکلات مطرح کنم شاید خیلی ها نبینندش و سوال خیلی ها باشه ...به نظرتون تاپیک رو ایجاد کنم؟؟؟ خودم جوابشو نمیدونما میخواستم بزارم که هر کی نظری داره بیاد بنویسه موافقیییید؟؟؟

aid

عضو جدید
سلام
طبق گفته استاد زبانم باید یه cover letter برای ارسال به دانشکده پزشکی خارج از کشور اماده کنم و درخواست تدریس در اونجا و عضو هیئت علمی شدن اونجا رو بکنم
من cv مورد نیازم رو برای پیوست به نامه اماده کردم
اما متاسفانه برای نشتن نامه اداری به مشکل برخوردم
کسی از دوستان هست که بتونه بهم کمک کنه؟
ممنون میشم

hesam02

عضو جدید
سلام
طبق گفته استاد زبانم باید یه cover letter برای ارسال به دانشکده پزشکی خارج از کشور اماده کنم و درخواست تدریس در اونجا و عضو هیئت علمی شدن اونجا رو بکنم
من cv مورد نیازم رو برای پیوست به نامه اماده کردم
اما متاسفانه برای نشتن نامه اداری به مشکل برخوردم
کسی از دوستان هست که بتونه بهم کمک کنه؟
ممنون میشم

سلام
مشکل چیه دقیقا دوست عزیز؟ نوشتن نامه اداری؟ یا مشکل گرامری در نوشتن داری؟

aid

عضو جدید
سلام
متاسفانه من نامه نگاری فارسی رو هم مشکل دارم چه برسه به انگلیسی
اصلا روش رو بلد نیستم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
متاسفانه من نامه نگاری فارسی رو هم مشکل دارم چه برسه به انگلیسی
اصلا روش رو بلد نیستم

سلام

شما به تاپیک زیر مراجعه کنید حتما جوابتون رو می گیرید

نامه نگاری به زبان انگلیسی

و اینکه خواهشا دوست عزیز تو یه تاپیک اصلی درخواست خودتونو مطرح کنید چون این جوری نظم تالار رو بهم میزنید و فکر میکنن که شوخی میکنید و جوابتونو نمیدن

[h=3]### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###[/h]
موفق باشید

-----------------------------------------------------------

سلام
برای گرفتن پذیرش سه کار لازمه که انجام بشه
1- اول یک نامه به اون دانشگاه مینویسیم که ببینیم حاضرن ما رو قبول کنن یا نه
2- فرم درخواست پذیرش اون دانشگاه رو پر میکنیم
3- احتیاج به معرفی نامه داریم

که هر کدوم رو به ترتیب توضیح داده میشه

همچنین برای دیدن نمونه های بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید

Requesting a Letter of Recommendation

Writing a Letter of Recommendation

Sample Letter of Recommendation

Application to Study in a Foreign University

Application for Admission into a University

-------------------------------------------------------

[h=2]نامه های در خواست پذیرش در دانشگاه های خارج برای ادامه تحصیل[/h]نامه اولیه تحقیق

وقتی که یک نامه به رئیس اداره آموزش دانشگاه می نویسید هدف اصلی شما اینست که متوجه شوید آیا واجد شرایط برای ورود به آن دانشگاه هستید یا نه و اگر واجد شرایط بودید سپس فرم درخواست پرمی کنید.

در نامه اولیه معمولا شما در مورد خودتان و تحصیلات تان توضیح می دهید؛ هر چه با جزئیات بیشتری توضیح دهید بهتر است و بعدا کمتر با مشکل مواجه می شوید.

تکمیل فرم درخواست دانشگاه های امریکا وقت گیر است و به مکاتبات و هزینه های زیادی نیاز هست.

بنابراین قبل از پر کردن فرم درخواست؛ اول باید مطمئن شوید که آن دانشگاه شما را قبول می کند و رشته مورد نظر شما را نیز دارا می باشد.

نامه اولیه می تواند مانند نمونه زیر باشد:

295 Azadi Street
Meshad, Iran
November 10, 1985
Registrar
Stanford Medical School
Stanford University
Stanford, CA 39108
U.S.A

Dear Sir:
In june, 1984, i received my B.S. degree in microbiology from Tehran University, Tehran, Iran. I was the second-best student in my class with an average of 3.89. I like to continue my training in the field of medicine at a well-known medical school abroad such as Stanford.
I am presently single. I can support myself financially for all of my medical training. I have three older brothers in the united states who have agreed to support me until i receive my M.D.
If you believe that i can study at the stanford unrversity Medical School, i would appreciate it if you could send me the appropriate application forms. I like to enter medical school in September, 1986.

Very truly yours,
Signature
Parviz Mehdizadeh

-------------------------------------------------------------

[h=2]فرم درخواست تحصیل در دانشگاه[/h]این نوع فرم ها برای دانشگاه های امریکا بسیار پیچیده و دارای جزئیات زیادی هستند.

متقاضی باید برای پر کردن فرم چندین مرحله ی زیر را طی کند:

شرکت در آزمون تافل

نوشتن نامه به یک معرف برای تهیه ی یک معرفی نامه به دانشگاه مربوطه

تاییدیه پزشکی از لحاظ سلامت جسمی

داشتن منبع مالی معتبر تا زمانیکه در امریکا درس می خوانید

وقتی که فرم درخواست را پر می کنید حتما اطلاعات درست و دقیق را بنویسید و حقیقت را بگویید؛ اگر دروغ بنویسید هر زمانیکه متوجه شوند دروغ گفته اید حتی اگر قبول شده باشید و سر کلاس ها حاضر باشید؛ شما را رد خواهند کرد بنابراین رو راست باشید

-----------------------------------------------------------

[h=2]طرح کلی نامه های اداری[/h]تمامی نامه های اداری دارای شش قسمت است:

1_ عنوان(heading)
2_ آدرس (inside address)
3_ ادای احترام (salutation)
4_ بدنه؛متن اصلی (body)
5_ قسمت پایانی (closing)
6_ امضا (signature)

حالا در مورد هر کدام جداگانه توضیح خواهیم داد:

1_ عنوان (heading)

عنوان نامه های اداری مانند نامه های شخصی است.اگر از نوشت افزارهای اداری استفاده می کنید که دارای سربرگ است شما فقط تاریخ را در بالای وسط صفحه می نویسید.

زمانیکه آدرس شما با آدرس مندرج در سربرگها متفاوت است از این نوشت افزارهای اداری استفاده نکنید

2_ آدرس (inside address)

اسم و آدرس کسی که به او نامه می نویسید باید در زیر اسم و آدرس خودتان ذکر شود اما در قسمت چپ صفحه قرار بگیرد.

این آدرس باید با آدرسی که بر روی پاکت نامه می نویسید مطابقت داشته باشد؛ به یاد داشته باشید که نام خیابان و شماره آن را حتما ذکر کنید.

بعضی اوقات شما نمی دانید که چه کسی قرار است نامه شما را بخواند بنابراین در این موارد به اسم شرکت اشاره کنید؛ مثال:

Brown, jones, and little Co., ltd.,
294 Acorn St.,
Littlestone, Birmingham,
England.
------------------------------
Office of Admissions
Stanford university
Stanford, California 94103
U.S.A.

بعضی اوقات می توانید به سرپرست و یا خود بخش اشاره کنید؛ مثال:

General Manager
General Electric Company
551 Washington Street
Billings, Montana 29864
----------------------------
Accounting Department
Bell telephone company
450 Sansome Street
San Francisco, California 94108

استفاده از فرم مخفف Ms.که کاملش Madam است در نامه ها متداول است و زمانی استفاده می شود که شما نمی دانید خانمی که برای او نامه می نویسید ازدواج کرده یا نه؛ مثال:

Ms. Susan Johnson
Chief Accountant
Pacific Gas and Electric Company
592 Market Street
San Francisco, California 94108
Ms Jane Markson,
Chairman of the board of directors,
Ford Motor Company,
3295 Londonderry Street,
London, S.W. 3,
England.

در فرم بریتانیایی بعد از کلمات Mr و Mrs و Ms ؛ نقطه نمی گذاریم؛ مثال:

Mr Paul Smith
Mrs John Adams
Ms Susan Johnson

در فرم امریکایی بعد از کلمات Mrو Mrs و Ms ؛ نقطه می گذاریم؛ مثال:

Mr. Paul Smith
Mrs. John Adams
Ms. Susan Johnson

در امریکا و انگلستان زنی که ازدواج کرده است در مکاتبات اسم همسر خود را می گیرد؛ مثلا نویسنده کتاب نامه نگاری اسمش در امریکا بصورت Mrs. Hossein Moridi نوشته می شود.

در مورد نوشتن آدرس دقت کنید که هر کدام از شهرهای امریکا دارای کد پستی پنج رقمی مخصوص است که در نامه و بر روی پاکت نامه حتما باید ذکر شود؛ مثال:

Shell Oil Company
4621 Seventh Street
Los Angeles, CA 39105
U.S.A

معمولا اسم شهر را بصورت مخفف می نویسند مانند CA که مخفف California است؛ اما اگر شما مخفف اسم شهری را نمی دانستید می توانید اسم کامل شهر را بنویسید

3_ ادای احترام (salutation)

می توانید با کلمات dear و gentlemen شروع کنید.

در فرم امریکایی نامه های اداری؛ بعد از کلمات از علامت : استفاده می شود و در فرم بریتانیایی از کاما , استفاده می شود؛ مثال:

*‎ British *

Gentlemen,
Dear sirs,
Dear madam,
Dear ms johnson,

Dear mr pedersen,

* American *

Gentlemen:
Dear sirs:
Dear madam:
Dear ms. Johnsnn:

Dear mr. Pederson:

4_ بدنه؛ متن اصلی (body)

شامل چهار قسمت زیر است:

* اشاره؛ مرجع (reference)
‏*‏ اطلاعات (information)
*هدف (purpose)
‏*‏ نتیجه گیری (conclusion)

در مورد این چهار قسمت به تفصیل بحث خواهد شد

5_ قسمت پایانی (closing)

قسمت پایانی نامه های اداری رسمی تر از نامه های شخصی است؛ مثال:

Yours sincerely,
Very truly yours,
Yours truly,
Yours faithfully,
Faithfully yours,
Sincerely yours,
Cordially,
Very cordially,
Yours respectfully,
Respectfully yours,

نکته: اولین حرف تمامی جملات بالا با حرف بزرگ نوشته می شود و در انتها باید از کاما استفاده شود

6_ امضا (signature)

در آخر امضا می کنید و اسم خودتان را نیز می نویسید؛ مثال:

Very truly yours,
Signature
John B. Smith
Sincerely yours,
Signature
Ms. Sophia Jackson
Yours faithfully,
Signature
Mrs hassan mehdizadeh
Respectfully yours,
Signature
Miss soroya parvaresh

---------------------------------------------------------------

[h=2]متن اصلی نامه های اداری[/h]نامه های اداری انواع مختلفی دارد؛ دو نوع معمول این نامه ها عبارتند از نامه های سفارشات و درخواست.

همانطور که قبلا اشاره کردیم بدنه یا متن اصلی نامه های اداری دارای چهار قسمت است که اکنون به توصیف آن چهار بخش می پردازیم:

1_ اشاره؛ ارجاع (reference)

در ابتدای نامه شما باید به دلیلی که باعث نوشتن نامه شده است اشاره کنید.

مثلا می توانید به نامه ای که به تازگی دریافت کرده اید؛ آگهی که دیده اید؛ و یا اتفاقی که باعث نامه نوشتن شما شده است اشاره کنید؛ مثال:

Thank you for your letter of march 4th.
It was a great pleasure to receive your letter of june 19th.
I was very sorry to learn from your letter of may 7th that the price of your hotpoint refrigerators has gone up.
You may remember that i visited you last year when i was in greece.

به یاد داشته باشید زمانیکه یک نامه اداری می نویسید؛ شما یک دلیل و هدف برای نوشتن دارید و هیچ فرمول از پیش تعیین شده ای برای نوشتن وجود ندارد.

2_ اطلاعات (information)

در پاراگراف دوم به اطلاعات جزئی تری اشاره می شود که به پاراگراف اولی مرتبط است.

You may remember that i visited you last year when i was in greece.

At this time, you will remember that we discussed our mutual idea of supplying british firms with a better quality of plywood from your factory in athens.

3_ هدف (purpose)

در این قسمت باید هدف اصلی خودتان از نوشتن نامه بیان کنید؛ مثلا ادامه نوشته بالا به ترتیب زیر است:

Now i should like to suggest that certain british firms in england are willing to pay a higher price for the better quality plywood, but they are unwilling to pay double the price of the regular plywood which you supply. If you were willing to raise the price 75 percent, i know of forty-nine factories in england that would accept this price. They expressed that an 85 percent raise would be the most they could accept.

4_ نتیجه گیری (conclusion)

در آخرین پاراگراف بهتر است تا نامه خود را با بکار بردن عبارات مودبانه تمام کنید؛ بعضی از این عبارات مفید عبارتند از:

I am looking forward to hearing from you soon.
I sincerely hope that you can help me in this matter.
I would greatly appreciate an early reply.
I enclose a check for $5.00 to cover costs.
Thank you for your prompt attention to this matter.

برای خاتمه دادن به ادامه نامه ذکر شده در بالا می توانیم مانند زیر عمل کنیم:

I hope you will accept this new price and agree to send plywood to the firms in england which are listed on an attached sheet.
Or:
Please reconsider your price for good quality plywood.
Or:
Please give my kindest regards to your wife.

آخرین ویرایش:

Lady Neo

عضو جدید
با درود!

من توی تالار موسیقی تاپیکی رو شروع کردم در باب ترانه های انگلیسی به همراه ترجمه معنایی که فکر می کنم بد نباشه از بچه های اینجا که خیلی واردتر هستن برای همکاری درخواست کمک کنم که تاپیک هم تخصصی تر بشه و هم زنده بمونه.
(ترانه ای که باهاش حال می کنی ... )

فکر نمی کنم در تاپیک### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ### خیلی جلوی چشم باشه و بچه ها بخونن. لطفا راهنمایی کنین تاپیک رو کجا پست کنم.

با سپاس.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
با درود!

من توی تالار موسیقی تاپیکی رو شروع کردم در باب ترانه های انگلیسی به همراه ترجمه معنایی که فکر می کنم بد نباشه از بچه های اینجا که خیلی واردتر هستن برای همکاری درخواست کمک کنم که تاپیک هم تخصصی تر بشه و هم زنده بمونه.
(ترانه ای که باهاش حال می کنی ... )

فکر نمی کنم در تاپیک### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ### خیلی جلوی چشم باشه و بچه ها بخونن. لطفا راهنمایی کنین تاپیک رو کجا پست کنم.

با سپاس.
سلام دوست عزیز
برای گذاشتن lyric و معنیشون به تاپیک زیر مراجعه کنید
Listening-Improvement-by-Music-and-Lyrics

Lady Neo

عضو جدید
سلام دوست عزیز
برای گذاشتن lyric و معنیشون به تاپیک زیر مراجعه کنید
Listening-Improvement-by-Music-and-Lyrics

خسته نباشید!!! !! :huh:تاپیک شما مخصوص بچه هایی هست که به انگلیسی مسلط هستن. اگه داستان با کپی پیست اشعار انگلیسی حل میشد که من دیگه مشکلی نداشتم، برادر مهندس اسکریم!:w25:

من دنبال بچه های فعال واسه ترجمه هستم تا همه بتونن معنای ترانه رو متوجه بشن. این یه کار دلی درباره موسیقی هستش. تاپیک هم در تالار موسیقی آماده است :(ترانه ای که باهاش حال می کنی ... )

لطفا محل مناسب برای بیان درخواستم رو مشخص کنید. قبلا از همکاری شما در این زمینه کمال تشکر را دارم. :d

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشید!!! !! :huh:تاپیک شما مخصوص بچه هایی هست که به انگلیسی مسلط هستن. اگه داستان با کپی پیست اشعار انگلیسی حل میشد که من دیگه مشکلی نداشتم، برادر مهندس اسکریم!:w25:

من دنبال بچه های فعال واسه ترجمه هستم تا همه بتونن معنای ترانه رو متوجه بشن. این یه کار دلی درباره موسیقی هستش. تاپیک هم در تالار موسیقی آماده است :(ترانه ای که باهاش حال می کنی ... )

لطفا محل مناسب برای بیان درخواستم رو مشخص کنید. قبلا از همکاری شما در این زمینه کمال تشکر را دارم. :d

والا من فرقی تو تاپیک ها نمیبینم

Lady Neo

عضو جدید
والا من فرقی تو تاپیک ها نمیبینم

تفاوت از این بالاتر که تمام پست های تاپیک پیشنهادی شما به زبان انگلیسی هستن و حتی عده ای از بچه ها در پاسخ هاشون درخواست این رو کردن که معنی ترانه ها رو هم بنویسین که البته کسی به خودش زحمت نداده ترجمه کنه؟!:smoke:

به هر حال من خواستم طبق مقررات تالار عمل کنم. و اینکه شما از جواب به درخواستم طفره میرین در نوع خودش بینظیره. بخت یارمه که اینجا فیس نیست وگرنه احتمالا بن هم میشدم. مگه نه؟:w12:

کماکان در کپی پیست اشعار موفق باشین!:w16:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت از این بالاتر که تمام پست های تاپیک پیشنهادی شما به زبان انگلیسی هستن و حتی عده ای از بچه ها در پاسخ هاشون درخواست این رو کردن که معنی ترانه ها رو هم بنویسین که البته کسی به خودش زحمت نداده ترجمه کنه؟!:smoke:

به هر حال من خواستم طبق مقررات تالار عمل کنم. و اینکه شما از جواب به درخواستم طفره میرین در نوع خودش بینظیره. بخت یارمه که اینجا فیس نیست وگرنه احتمالا بن هم میشدم. مگه نه؟:w12:

کماکان در کپی پیست اشعار موفق باشین!:w16:

نه دوست عزیز
کسی کپی پست نمیکنه
بعضی از بچه ها متن آهنگ ها رو حفظ خستن و پست میذارن
قرار نیست معنی بذاریم
تاپیک lyric فقط متن آهنگ های اانگلیسی هست
اگه معنی بنویسیم کسی به متن انگلیسی توجه نمیکنه

Lady Neo

عضو جدید
نه دوست عزیز
کسی کپی پست نمیکنه
قرار نیست معنی بذاریم

پس بالاخره اعتراف کردین که بین تاپیک من و تاپیک شما یه تفاوتی هست.:whistle::w23:

من توی تاپیکم ترجمه می کنم تا بچه هایی که خیلی وارد نیستن معنی ترانه رو درک کنن. و البته اونهایی هم که علاقه ای به ترانه انگلیسی ندارن، بلکه جذب بشن و سلیقه شونو یه کم تغییر بدن. ... یه کار بشر دوستانه!!!:redface:
در هر حال سعی می کنم هر ترانه ای رو که اونجا پست کردم بیام توی تالار زبان زیر تاپیک شما هم پست کنم. :gol:
پیروز باشید!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
نه دوست عزیز
کسی کپی پست نمیکنه
قرار نیست معنی بذاریم

پس بالاخره اعتراف کردین که بین تاپیک من و تاپیک شما یه تفاوتی هست.:whistle::w23:

من توی تاپیکم ترجمه می کنم تا بچه هایی که خیلی وارد نیستن معنی ترانه رو درک کنن. و البته اونهایی هم که علاقه ای به ترانه انگلیسی ندارن، بلکه جذب بشن و سلیقه شونو یه کم تغییر بدن. ... یه کار بشر دوستانه!!!:redface:
در هر حال سعی می کنم هر ترانه ای رو که اونجا پست کردم بیام توی تالار زبان زیر تاپیک شما هم پست کنم. :gol:
پیروز باشید!

سلام به هر دو دوست گرامی

کاری که دوستمون علی آقا تو بخش زبان انجام میدن مفید و کاربردی هست و از کاربرای فعال بخش زبان هستن که بهشون خسته نباشید میگم

:gol:
کار شما هم تو تالار موسیقی کار جالب و خوبی هست که ایشالا هممون بتونیم بهتون اونجا کمک کنیم...در مورد تاپیکی که خواسته بودید : شما هر جای تالار زبان که فکر میکنید دید بیشتری داره تاپیک دعوت به همکاریتونو بزنید تا بچه ها بیان و ببینن بعد از یه مدت که کارتون راه افتاد من تاپیک رو منتقل میکنم

موفق باشید

Lady Neo

عضو جدید
سلام به هر دو دوست گرامی

کاری که دوستمون علی آقا تو بخش زبان انجام میدن مفید و کاربردی هست و از کاربرای فعال بخش زبان هستن که بهشون خسته نباشید میگم

کار شما هم تو تالار موسیقی کار جالب و خوبی هست که ایشالا هممون بتونیم بهتون اونجا کمک کنیم...در مورد تاپیکی که خواسته بودید : شما هر جای تالار زبان که فکر میکنید دید بیشتری داره تاپیک دعوت به همکاریتونو بزنید تا بچه ها بیان و ببینن بعد از یه مدت که کارتون راه افتاد من تاپیک رو منتقل میکنم

موفق باشید

سپاس فراوان از همکاریتون.:w27:

ضمن اینکه یه تشکر مخصوص هم از شخص شما دارم چون اولین بار موقع سرچ یه مقاله خیلی حیاتی در مورد زبان، به یکی از پست های شما در این تالار رسیدم و بعد هم تصمیم گرفتم بیام اینجا و عضو بشم.
:gol::gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
[h=2][/h]
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوزانه ی تیم مدیریتی تالار زبان تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام لطفا یکم به تاپیکارسیدگی کنین
جدی میگم به جز یکی دوتا بقیه اصن جذاب نیستن
کاربرهاهم خیلی کم شدن

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام لطفا یکم به تاپیکارسیدگی کنین
جدی میگم به جز یکی دوتا بقیه اصن جذاب نیستن
کاربرهاهم خیلی کم شدن

سلام

کدوم تاپیکا ؟ چه جور رسیدگی؟

جذاب یعنی چی؟! اینجا تالار زنگ تفریح یا عکس نیست!! تاپیکا علمی هستن به جز چند تا که برای سرگرمی هستن

اگه شما نظر و پیشنهاد خاصی برای جذب بیشتر کاربرا دارید خوشحال میشم بگید تا ما هم استفاده کنیم;)

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
من نگا کردم به هیچکدوم از تاپیکای شما تو بخش اموزشی نظری داده نشده بود
ینی درواقع همه دوس دارن مکالمه وموضوع مکالمه های انگلیسی زیاد بشه
خب بنی ما نمیتونیم تاپیکایی مثه تاپیکای زنگ تفریح بزنیم که انگلیسی باشه اونوقت میتونیم طرفدارای اونجا رو که به زبان هم علاقه دارن بکشیم اینجا فقط امیدوارم ممکن باشه
چطوره؟؟؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
خب بنی ما نمیتونیم تاپیکایی مثه تاپیکای زنگ تفریح بزنیم که انگلیسی باشه اونوقت میتونیم طرفدارای اونجا رو که به زبان هم علاقه دارن بکشیم اینجا فقط امیدوارم ممکن باشه
چطوره؟؟؟

سلام

اینطوری هم نیست که شما میگید ... چون اگه کسی سوالی داره باید تو تاپیک سوالات مطرح کنه نه تو خود تاپیک اصلی مطلب

بعضی از نوشته ها هم که پاک میشه با توجه به مرتبط نبودن و مناسب نبودن نوشته با مطلب

برای مکالمه هم شما اگه دقت کرده باشید تاپیکای زیادی تو بخش هست

خوب فکر جالبیه که شما گفتید تاپیکای اون جوری رو به زبان انگلیسی بزنیم ... اگه خودتون پیش قدم بشید خیلی خوب میشه

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز

سلام

اینطوری هم نیست که شما میگید ... چون اگه کسی سوالی داره باید تو تاپیک سوالات مطرح کنه نه تو خود تاپیک اصلی مطلب

بعضی از نوشته ها هم که پاک میشه با توجه به مرتبط نبودن و مناسب نبودن نوشته با مطلب

برای مکالمه هم شما اگه دقت کرده باشید تاپیکای زیادی تو بخش هست

خوب فکر جالبیه که شما گفتید تاپیکای اون جوری رو به زبان انگلیسی بزنیم ... اگه خودتون پیش قدم بشید خیلی خوب میشه

واسه اینکار باید یکی باشه که زبان انگلیسی خیلی بهترازمن باشه
نمیشه عنوانشو فارسی بزنیم ؟؟؟؟؟

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چطوره؟؟؟
تاپیکای بخش آموزشی صرفا جهت یادگیری هستن و ا از منابعی میگیریمشون که کامل و بی نقص هستن. اگر کسی بخواد نظری بده که در واقع خیلی وقتا میان و می نویسن :"عالی بود، ممنون" میتونن از دکمه ی تشکر استفاده کنن. اگر سؤالی براشون پیش بیاد می پرسن ولی کلا تاپیکای آموزشی جایی برای بحث کردن نیست
در مورد تاپیکای تفریحی هم باید بگم که خیلی داریم توی تالار. مثلا:
English Talk
how is your mood now?
جک انگلیسی
عکس سرگرم کننده با متن انگلیسی Hurry up!!8
BOYZzz ♂ Vs♀ GIRLZzzz
Spam In English!! - Free Discussion

و خیلی چیزای دیگه.
اگه چیزی که شما میخواین غیر از اینهاست پس شروعش کنین. در غیر اینصورت تاپیک تکراری ارسال نکنید.

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
تاپیکای بخش آموزشی صرفا جهت یادگیری هستن و ا از منابعی میگیریمشون که کامل و بی نقص هستن. اگر کسی بخواد نظری بده که در واقع خیلی وقتا میان و می نویسن :"عالی بود، ممنون" میتونن از دکمه ی تشکر استفاده کنن. اگر سؤالی براشون پیش بیاد می پرسن ولی کلا تاپیکای آموزشی جایی برای بحث کردن نیست
در مورد تاپیکای تفریحی هم باید بگم که خیلی داریم توی تالار. مثلا:
English Talk
how is your mood now?
جک انگلیسی
عکس سرگرم کننده با متن انگلیسی Hurry up!!8
BOYZzz ♂ Vs♀ GIRLZzzz
Spam In English!! - Free Discussion

و خیلی چیزای دیگه.
اگه چیزی که شما میخواین غیر از اینهاست پس شروعش کنین. در غیر اینصورت تاپیک تکراری ارسال نکنید.
ببخشید اگه نظرمو رک گفتم
من زبانو دوس دارم وخیلی دوس دارم تالار زبان شلوغ باشه تواین تاپیکا هم که گفتین کسی پیدا نمیشه شرمنده اگه حرفای بدی گفتم سعی میکنم مثه سایر کاربرها زیاد کاری نداشته باشم و....

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببخشید اگه نظرمو رک گفتم
من زبانو دوس دارم وخیلی دوس دارم تالار زبان شلوغ باشه تواین تاپیکا هم که گفتین کسی پیدا نمیشه شرمنده اگه حرفای بدی گفتم سعی میکنم مثه سایر کاربرها زیاد کاری نداشته باشم و....

هر تاپیکی ایجاد بشه بعد از یه مدت از گرمی میفته و میشه مثل بقیه تاپیکا. کاربرایی که خیلی اسپم میکردن و تاپیکا رو بالا نگه میداشتن دیگه فعالیت نمیکنن و از سایت رفتن. الان هرکی میاد دنبال اینه که زبانش و تقویت کنه و خیلی سمت این جور تاپیکا نمیرن

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
ببخشید اگه نظرمو رک گفتم

سلام

ممنون که به فکر تالار هستید

;)
زهره جان هم قوانین رو گفتن که اگه جدید باشه خوبه اما اگه تکراری باشه تایید نمیشه

الان یکی از کاربرا یه تاپیک زده مدلی که شما می گفتید

Yes _ No Question Game

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه توتالارزبان یه تاپیک اختصاصی واسه کتاب504درست کنیم وباهم لغاتوبذاریم ومعنیاشوبه زبون ساده وخودمونی که خودمون رمزگذاری کردیم بذاریم؟
میتونیمم معنی لغات ومثالاشم به طنزهم باشه که بهتریادبگیرمیش

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام اگه ممکن باشه دو تا پست اخرمو ازاین تاپیک
[h=1]همه چیز درباره ی آزمون آیلتس[/h]به همراه تاپیکی تو اموزشگاه زبان با عنوان نمونه ازمونهای ielts زدم یکی کنین چون اون تاپیک باید توسط مدیر تایید میشد نتونستم یه جا بذارم
باتشکر

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام اگه ممکن باشه دو تا پست اخرمو ازاین تاپیک
همه چیز درباره ی آزمون آیلتس

به همراه تاپیکی تو اموزشگاه زبان با عنوان نمونه ازمونهای ielts زدم یکی کنین چون اون تاپیک باید توسط مدیر تایید میشد نتونستم یه جا بذارم
باتشکر

سلام

انجام شد

فقط لطفا قبل از زدن هر تاپیکی اول نگاه کنید ببینید تاپیک مشابه یا مادر اون وجود داره یانه
تا هم مطالب بصورت منسجم و یکجا قرار بگیره و هم از پراکندگی مطالب و سردرگمی خوانندگان جلوگیری کنه
ممنون
موفق باشید

sepid karimi

عضو جدید
زبان روسی

زبان روسی

کسی اینجا هست روسی بلد باشه؟؟
موافقید یه تالار هم واسه زبان شیرین روسی افتتاح کنیم؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
بالا