دفتر مدیریت تالار ادبیات

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود محسنِ عزیز...:gol:

خواهش می کنم آق مدیر شما همه جوره گردنمون حق دارین، من هیچوقت محبت هاتون یادم نمیره.

منتهی چون ستایش جون گفته بودن طرحِ دیگه ای تو ذهنشونه ، ازشون خواهش کردم تاپیکو بزنن.

مرسی
درود نغمه جان
پس طرحي نو در راه است خوبه من خودم عاشق پاييزم
ستايش بيا توضيح بده طرح جديدت چيه

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

تصمیم داشتم یه تایپیک تحتِ عنوان از یــاد نرفتگان بزنم برای دوستان و عزیزانی که دیگه کنارمون نیستن!

و هر کس شعر و یا متنِ زیبایی رو به دوست خودش تقدیم کنه

میخواستم بدونم امکانش هست همچین تایپیکی رو در تالارِ ادبیـات ایجاد کنم یا نه؟

البته اگه تایپیک مشابهی ندارین !

پاییزتون قشنگـــــــ

آخرین ویرایش:

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام

تصمیم داشتم یه تایپیک تحتِ عنوان از یــاد نرفتگان بزنم برای دوستان و عزیزانی که دیگه کنارمون نیستن!

و هر کس شعر و یا متنِ زیبایی رو به دوست خودش تقدیم کنه

میخواستم بدونم امکانش هست همچین تایپیکی رو در تالارِ ادبیـات ایجاد کنم یا نه؟

البته اگه تایپیک مشابهی ندارین !

پاییزتون قشنگـــــــ

درود مهسا جون...قشنگ تره که همین کار تویِ پروفایلِ دوستامون انجام بشه.

ممنون از پیشنهادت

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود مهسا جون...قشنگ تره که همین کار تویِ پروفایلِ دوستامون انجام بشه.

ممنون از پیشنهادت

از اسپم عذر می خوام اما هدفم دوستانی بودن که دیگه کنارمون نیستن و تمامِ ارتباطشون رو بستن

به هر حال ممنونم از راهنماییت گلم !:gol:

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام. من دوبار در قسمت "وصف نامه" تاپیگ جدید گذاشتم به نام "نفس"
میشه تاییدش کنید؟

درود دوستِ عزیز...:gol:

لطفا قبل از زدن تاپیک جدید اینجا پیشنهادتونو مطرح کنید تا مجبور به حذفِ تاپیکِ تکراریتون نشیم.

این بار تاپیکتون تایید شد

ممنون

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین شاعر جهان

اولین شاعر جهان

سلام بچه ها همونطور که از اسم تاپیک معلومه
1- اولین شاعر جهان کیه!
میگن عرب بوده درسته!؟

sosor

عضو جدید
راهنمایی پایان نامه

راهنمایی پایان نامه

سلام من رشته کارشناسیم ادبیات بوده الانم ترم 3 ارشد زیان شناسی هستم. میخوام موضوع پایان نامه م بین رشته ای (ادبیات و زبان شناسی) باشه. بچه ها بنظرتون بهتره تو چه زمینه ای کار کنم؟:)

Angel Chemistry

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام من برای نوشتن مقاله به برنامه درج نیاز دارم شما میتونید این برنامه یا بهتر بگم نرم افزار رو برای من دانلود کنید؟

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام خدمت مدیر محترم

من قبلا ی تاپیک زدم .....حرفهای من.....اما فقط از خودش ..

اما ب نظرم اگه تو تالار ادبیات باشه بهتره....اگ لطف کنید...منتقلش کنید ممنون میشم

پیشاپیش از مساعدت شما کمال تشکر را دارم

درود دوستِ عزیز.

این انتقال باید توسط مدیر اون تالار انجام بگیره.

در صورتِ انتقال با تاپیکِ زیر ادغام خواهد شد.

دست‌نوشته‌ها

star92

عضو جدید
کتاب باغ بی برگی ( یادنامه مهدی اخوان ثالث )

کتاب باغ بی برگی ( یادنامه مهدی اخوان ثالث )

سلام به همههههههههههههههههه !!!:redface:

کسی فایل pdf کتاب باغ بی برگی ( یادنامه مهدی اخوان ثالث ) رو داره ؟ احتیاج شدید دارم بهش . لطف کمک کنییییییییییییییییییییییییید .:cry::cry::cry::cry::cry:

تو نت گشتم ولی پیدا نکردم .:(

toghrol1

کاربر بیش فعال
با سلام
من میخواستم نظرتون رو درباره ایجاد یک تایپیک در قسمت مشاعره با عنوان مشاعره با اشعار مولانا بدونم

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
با سلام
من میخواستم نظرتون رو درباره ایجاد یک تایپیک در قسمت مشاعره با عنوان مشاعره با اشعار مولانا بدونم

درود دوستِ عزیز...خسته نباشید.

بهتر بود قبل از زدن تاپیک اینجا هماهنگی انجام میشد.

قرار شده که در قسمتِ مشاعره تاپیکی اضافه نشه،

شما می تونین از شعر هایِ شاعرِ موردِ علاقتون در تاپیکِ مشاعره سنتی استفاده کنین .ممنون

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mary94

کاربر فعال
درخواست نقد (ازجنس آسمان)

درخواست نقد (ازجنس آسمان)

نقد (ازجنس آسمان نوشته سید مهدی شجاعی) کسی میتونه برام بذاره؟؟؟

mana ne

عضو جدید
بیان و سبک شناسی

بیان و سبک شناسی

کسی میدونه از کجا میشه معنی کامل شعر خسرو و شیرین نظامی رو پیدا کرد؟ منبعی هست که آرایه ها و بیانش؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اعتراضی داشتم مبنی بر روند تایید تایپیک های جدید توسط مدیرهای تالار و سپس ادامه آن توسط کاربرها
کاملا درسته که برای جلوگیری و کنترل ازدیاد تایپیکها نیاز به وضع همچین قانونی هست ، اما این قانون در صورتی سیرِ طبیعی و مطلوب رو طی می کنه که مدیرهای یک تالار به صورت مداوم و روزانه از تالار بازدید و کنترل داشته باشند و تایپیک های مطلوب رو تایید و تکراری ها و هرزنامه ها رو کنسل کنند ، من می دونم که هر کسی در دنیایی واقعی خود زندگی شخصی داره و حق داره روزهای نتونه سایتهای مجازی رو چک کنه اما این روند یعنی طولانی شدن تایید یک تایپیک تاثیری به جز مایوس کردن کاربر برای ادامه ی تایپیک و فعالیت در تالار نداره.
و دقیقا این حسی هست که من در این لحظه دارم(چون امروز صرفا برای قرار دادن مابقی مطلب تایپیکم در صورت تاییدش توسط مدیرها در باشگاه آن شدم)
امیدوارم رسیدگی لازمه رو داشته باشید.
موفق باشید:gol:

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
آقا سلام
من میخواستم ی مشاعره جدید بزارم از کجا و چطوری با شما هماهنگ کنم؟

سلام

دوست عزیز در بخش مشاعره با موضوع هایِ مختلف تاپیکِ مشاعره داریم و نیازی به تاپیک جدید نداریم.

امیدواریم در بخش هایِ دیگر تالار شاهد فعالیتتون باشیم.

ممنون

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام
اعتراضی داشتم مبنی بر روند تایید تایپیک های جدید توسط مدیرهای تالار و سپس ادامه آن توسط کاربرها
کاملا درسته که برای جلوگیری و کنترل ازدیاد تایپیکها نیاز به وضع همچین قانونی هست ، اما این قانون در صورتی سیرِ طبیعی و مطلوب رو طی می کنه که مدیرهای یک تالار به صورت مداوم و روزانه از تالار بازدید و کنترل داشته باشند و تایپیک های مطلوب رو تایید و تکراری ها و هرزنامه ها رو کنسل کنند ، من می دونم که هر کسی در دنیایی واقعی خود زندگی شخصی داره و حق داره روزهای نتونه سایتهای مجازی رو چک کنه اما این روند یعنی طولانی شدن تایید یک تایپیک تاثیری به جز مایوس کردن کاربر برای ادامه ی تایپیک و فعالیت در تالار نداره.
و دقیقا این حسی هست که من در این لحظه دارم(چون امروز صرفا برای قرار دادن مابقی مطلب تایپیکم در صورت تاییدش توسط مدیرها در باشگاه آن شدم)
امیدوارم رسیدگی لازمه رو داشته باشید.
موفق باشید:gol:

سلام دوست عزیز

تاپیکتون تایید شد، بهتر است قبل از زدن تاپیک جدید در اینجا هماهنگی انجام گیرد تا مجبور به حذف یا عدم تایید تاپیک نباشیم

ممنون

سلام

دوست عزیز در بخش مشاعره با موضوع هایِ مختلف تاپیکِ مشاعره داریم و نیازی به تاپیک جدید نداریم.

امیدواریم در بخش هایِ دیگر تالار شاهد فعالیتتون باشیم.

ممنون
فک نکنما این مشاعره با ترانه های خوانندگان همش تکراری شده اخر کلمات یا (ی-ه-م-ن) برا همین باید یکی بزاری که بشه با حروف دیگم گفت اینطوری خیللللی خز شده

zanraF

عضو جدید
سلام
ایا قسمتی در انجمن هست که اگر کسی شعری از خودش گفته بدون تفکیک موضوع یا نوع شعر اونجا بذاره؟
میشه اشعار رو نقد هم کنند؟

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنونم از مدیران عزیز

جدیدا من ی تاپیک میخواستم بزنم ک از مدیران عزیز نظر خواستم ............ک متاسفانه هنوز جوابی نگرفتم:(

من تاپیکم رو توی بخش ادبیات زدم..........تکراری هم نیست.........

هم اکنون حداقل صدتایی مطلب برای ادامه اون دارم

ممنون میشم ک رسیدگی کنید.............و در صورت صلاح دید تایید نماید:gol:

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان شد چهار روز...............:razz:

و نه جوابی توی این تاپیک زده شد و نه جواب پیامام ب مدیران داده شد:que: