دفتر مديريت تالار اسلام و قرآن

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پیشنهاد

پیشنهاد

یه پیشنهاد کوچیک برای کاربرای تالار اسلام و قرآن دارم؛

به نظرم بهتره عناوین تاپیکهایی که ایجاد می کنیم، در نهایت ایجاز و اختصار باشه. با کمترین تعداد کلمه برنامه ی تاپیک رو بیان کنیم. درواقع این از ویژگی های اصلی یک عنوانه.

موفق باشید. :gol:

Lamister-iran

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قيام براي خدا...

قيام براي خدا...

بسم الله النور

دوستاني که ايراد ميگيرن که چرا فلاني نيست ، فلاني کار نميکنه ، فلاني چرا خداحافظي کرده و از اين دست انتقادات و ايرادات

جواب از قرآن: قُلْ إِنَّمَا أَعِظکُم بِوَحِدَةٍ أَن تَقُومُوا للَّهِ مَثْنى وَ فُرَدَى ثُمَّ تَتَفَکرُوا

بگو: تنها شما را به یک چیز اندرز میدهم و آن اینکه دو نفر دو نفر، یا یکنفر یکنفر براى خدا قیام کنید، سپس فکر خود را به کار گیرید.

امام خميني قدس سره

عمده این است که چون ما بحق هستیم و ما اسلام را می خواهیم و ما پیاده شدن احکام اسلام را می خواهیم، تمام ضربه هائی که وارد می شود، تمام اینها قابل تحمل است.این ضربه ها به ما تنها وارد نشده است، شما در طول تاریخ از زمان آدم ع تاکنون ملاحظه می کنید که تمام انبیا و تمام اولیا و تمام بزرگان دین در مقابل ظلم ایستاده اند و صدمه دیده اند، ایستاده اند و با آتش

آنها را سوزانده اند و با اره آنها را دو نیم کرده اند و در کربلا آنطور کردند با اولاد رسول الله، لکن چون برای خدا بود و چون حق بودند، تمام مشکلات آسان می شود. مشکلات، مشکلات مادی است، مشکلات مادی در مقابل معنویات نمی تواند عرض اندام کند، آنهائی که به معنویت مجهزند، آنهائی که به خدا متصل هستند و آنهائی که به مبدأ و حق متصل هستند، آنها را امور مادی از مقاصد خودشان باز نمی دارد.

ملاک ما خداست

ما خدا را داريم.خميني بت شکن

هر کسي که از قطار پياده شد خودش ميدونه و خداي خودش ، به همه دستياران و مديران و بعضا کاربران فعال توصيه ميکنم با ديدن اين صحنه هاي خداحافظي و کم کاري دوستان مذهبي ، پا پس نکشيد

اگر ما درد دين داشته باشيم ، يه کشور هم نميتونه جلوي ما رو بگيره...

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

به نام خدا

ازنجف تا کربلا پای پیاده دست جمع
روضه خواندن بین این صحن وسرا را خواستم
اهل عالم دارد از ره ماه ماتم میرسد
هیئتی ها یا علی دارد محرم میرسد....

سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران محترم سایت به خصوص دوستان فعال تالار اسلام وقرآن

با توجه به نزدیک شدن ایام سوگواری وعزاداری آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام درخواست مینمایم درصورت داشتن طرح، برنامه یاهرگونه پیشنهادی در خصوص برگزاری با معرفت وشناخت این ایام ، لطفا به صورت پیام خصوصی موارد پیشنهادی خودشون رو حداکثر تا پایان این هفته اعلام کنند .

ضمن اینکه درخواست میکنم کاربران محترم فعال تالار همکاری بیش از پیشی رو دراین ایام با گروه مدیریتی تالار داشته باشند .

باتشکر :gol:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بنا داشتم که تو این تالار خیلی فعال باشم و طرح موضوع کنم. راستش این تایید کردن آنهم با تاخیر به مذاقم خوش نیامد و ادامه ندادم. این روش چرا تو این تالار هست ؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بغیر از اون تاپیک رمز و راز مسلمانی یه تاپیک دیگه هم زده بودم که ظاهرا نه تنها خبری ازش نشد بلکه حتی نتیجه رو به من هم اطلاع ندادند که اون تاپیک چی شد؟

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
من بنا داشتم که تو این تالار خیلی فعال باشم و طرح موضوع کنم. راستش این تایید کردن آنهم با تاخیر به مذاقم خوش نیامد و ادامه ندادم. این روش چرا تو این تالار هست ؟

سلام
فعالیت شما باعث خوشحالی همه ی اعضای باشگاه والبته تالار اسلام خواهد شد
تاخیر در تایید معمولا خیلی طول نمیکشه
اما اینکه به مذاق شما خوش نمیاد، موضوع دیگری است که یه مدیریت تالار ارتباطی پیدا نمیکنه

بغیر از اون تاپیک رمز و راز مسلمانی یه تاپیک دیگه هم زده بودم که ظاهرا نه تنها خبری ازش نشد بلکه حتی نتیجه رو به من هم اطلاع ندادند که اون تاپیک چی شد؟

تاپیک شما تکراری بود تایید نشد.

موید باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
فعالیت شما باعث خوشحالی همه ی اعضای باشگاه والبته تالار اسلام خواهد شد
تاخیر در تایید معمولا خیلی طول نمیکشه
اما ایتکه به مذاق شما خوش نمیاد، موضوع دیگری است که یه مدیریت تالار ارتباطی پیدا نمیکنه

تاپیک شما تکراری بود تایید نشد.

موید باشید
میشه بگید تکراری بودنش رو چه جوری بهش رسیدید؟لطفا تیتر تاپیک رو بذارید تا منم بدونم چه جوری تکراری بوده. فرضا هم تکراری بوده باشه شما نباید به من اطلاع میدادید که بی جهت منتظر نمیماندم ؟(تکریم اعضاء)

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
میشه بگید تکراری بودنش رو چه جوری بهش رسیدید؟لطفا تیتر تاپیک رو بذارید تا منم بدونم چه جوری تکراری بوده. فرضا هم تکراری بوده باشه شما نباید به من اطلاع میدادید که بی جهت منتظر نمیماندم ؟(تکریم اعضاء)

سلام

عنوان تاپیک

تا کی شود قرین حقیقت مجاز من ؟

موضوع
بهترین راه و روش دیکلمه گویی برای خداوند چه جوریه و چطور و کجا گفته بشه شایسته تر هست ؟

مرتبط با تالار ادبیات

اگر هم قرار باشه این تالار دنبال بشه تاپیک های گفتگو با خدا و مشابهش رو میتونید ادامه بدید.
موفق باشید.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

عنوان تاپیک

تا کی شود قرین حقیقت مجاز من ؟

موضوع
بهترین راه و روش دیکلمه گویی برای خداوند چه جوریه و چطور و کجا گفته بشه شایسته تر هست ؟

مرتبط با تالار ادبیات

اگر هم قرار باشه این تالار دنبال بشه تاپیک های گفتگو با خدا و مشابهش رو میتونید ادامه بدید.
موفق باشید.
ممنونم. پس لطف کنید انتقال بدید به تالار ادبیات.در ضمن موضوع تاپیک بررسی قرآنی در خصوص حمد و ثنا هست و قرار نبود تو این تاپیک با خدا گفتگو بشه. پیشداوری شما صحیح نیست.

آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
bahrnrz-photokade-2.jpg

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی
و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و
تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه
خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت دارم

pandarm

کاربر بیش فعال
درود
با توجه به مواردی که مدیر تالار بیان کردند و بعضی نسبت‌هایی که بی‌دلیل به من دادند، بعنوان انتقاد هم در خصوصی ایشان و هم در دفتر مدیریت تالار مجبورم چند مورد رو بگم.

اینکه شما تاپیک را قفل کردید یک بی‌احترامی کامل به مخاطبین اون است.
درمورد اون بخش از صحبت‌هاتون که گفتید توهین به ائمه و ...؛ ممنون میشم فقط یک مورد رو مثال بزنید که توهین شده باشه؟ در شان من نیست توهین کنم، مخاطبم مهم نیست کی باشه

درمورد قسمتی که گفتید اثبات کنم نیست، دو نکته رو باید یگم، اول اینکه اگر پیام‌های من رو خونده باشید من در هیچکدام از پیام‌هایم وجود خدا رو نه تائید کردم و نه رد کردم، دوم اینکه یک اصل کاملن مشخص است اگر به معنای واقعی کلمه بخواید تعریف کلمه‌ی "اثبات" رو بیان کنید، متوجه خواهید شد که اثبات از موجودیت نشات میگیره، و هیچوقت بیان نمی‌کنند که اثبات کنید اینجا آب نیست ؟!!!

کلام آخر در مورد جملات من که نقل‌قول کردید؛ حدس می‌زنم، فکر می‌کنم و ...
من علامه‌ی دهر نیستم، دانش من به اندازه‌ی خودم و محدود است، پس هبچوقت چیزی رو نباید سد در سد ( ۱۰۰ = سد ) بیان کنم، شما اگر علم کاملی دارید و می‌تونید با قاطعیت جواب بدید ، پس شروع کنید؛ تاپیک رو باز کنید و بگید.

این نشانه‌ی ضعف و بی‌اخلاقی است که مواردی رو به کسی نسبت بدید و با بستن تاپیک اجازه‌ی پاسخگویی رو از اون سلب کنید.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
درود
با توجه به مواردی که مدیر تالار بیان کردند و بعضی نسبت‌هایی که بی‌دلیل به من دادند، بعنوان انتقاد هم در خصوصی ایشان و هم در دفتر مدیریت تالار مجبورم چند مورد رو بگم.

اینکه شما تاپیک را قفل کردید یک بی‌احترامی کامل به مخاطبین اون است.
درمورد اون بخش از صحبت‌هاتون که گفتید توهین به ائمه و ...؛ ممنون میشم فقط یک مورد رو مثال بزنید که توهین شده باشه؟ در شان من نیست توهین کنم، مخاطبم مهم نیست کی باشه

درمورد قسمتی که گفتید اثبات کنم نیست، دو نکته رو باید یگم، اول اینکه اگر پیام‌های من رو خونده باشید من در هیچکدام از پیام‌هایم وجود خدا رو نه تائید کردم و نه رد کردم، دوم اینکه یک اصل کاملن مشخص است اگر به معنای واقعی کلمه بخواید تعریف کلمه‌ی "اثبات" رو بیان کنید، متوجه خواهید شد که اثبات از موجودیت نشات میگیره، و هیچوقت بیان نمی‌کنند که اثبات کنید اینجا آب نیست ؟!!!

کلام آخر در مورد جملات من که نقل‌قول کردید؛ حدس می‌زنم، فکر می‌کنم و ...
من علامه‌ی دهر نیستم، دانش من به اندازه‌ی خودم و محدود است، پس هبچوقت چیزی رو نباید سد در سد ( ۱۰۰ = سد ) بیان کنم، شما اگر علم کاملی دارید و می‌تونید با قاطعیت جواب بدید ، پس شروع کنید؛ تاپیک رو باز کنید و بگید.

این نشانه‌ی ضعف و بی‌اخلاقی است که مواردی رو به کسی نسبت بدید و با بستن تاپیک اجازه‌ی پاسخگویی رو از اون سلب کنید.

سلام
عرض کردم برای بررسی وپاسخ به برخی ارسالها تاپیک قفل شده،یک کار معمول به جهت پاسخگوییی به اعتراضات ایجادشده.
من ننوشتم توهین و مخاطب من شما نیستید ،کلی گفتم .
درمورد اینکه خدا نیست رو اثبات کنید، توجه کنید که به شوخی مطلب رو نوشتم وگرنه همیشه باید بودن رو اثبات کرد نه نبودن رو ،همونطوری که خودتون هم فرمایش کردید.
اگر قوانین تالار رو مطالعه کرده باشید متوجه میشید که اونجا هم نوشته شده در تالار کارشناس مذهبی نداریم وهمه کم وبیش دریک سطح هستیم ،لطفا برای به نتیجه رسیدن همچین بحث هایی به فروم های مذهبی مراجعه کنید.

جمله آخرتون رو هم مثل سری قبل نادیده میگیرم .

درمورد تاپیک

ارسالهای گفتگو جدا شده وبه تالار فلسفه منتقل خواهد شد،باتوجه به ماهیت تالار فلسفه که درمورد این موضوع مطالب مشابه زیاد داره.

موفق باشید.

[h=1]اثبات وجود خدا،خداوند همه جا هست[/h]

آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود:

رمضان ماهى است که ابتدایش رحمت است و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم.

و چقدر سخت است که این عزیزترین عید را بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم

اللهم عجل لولیک الفرج . .

نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد
باده خرم عید است که در ساغر شد
روز عید است ، سوی میکده آیید به شکر
که ببخشند هر آنکس که در این دفتر شد . . .
عید سعید فطر بر شما مبارک

خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم

که حاصل دسترنج یکماه خود را در رمضان، از این به بعد هم حفظ کنیم.(آمین)

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
فرا رسیدن سالروز اربعین حسینی صلوات الله علیه را به محضر مقدّس حضرت ولیّ‌عصر عجّل الله تعالی فرجه الشریف و همه‌ی زائران و مشتاقان زیارت أباعبدالله الحسین علیه‌السلام تسلیت عرض می‌نمائیم.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
اِی اُمت رسول
قیامت به پا کنید
لبریز جام دیده زاشک عزا کنید

در ماتم پیمبر و تنهایی علی
باید برای حضرت زهرا دعا کنید

وفات حضرت
محمد مصطفی (ص) ،
شهادت امام حسن مجتبی(ع)
و شهادت امام رضا (ع)
بر شما تسلیـت باد

• Like
واکنش ها: s_aa

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
با سلام
میلاد نبی اکرم بهانه خلقت و قرآن ناطق، امام صادق(ع)بر شما تبریک وتهنیت باد

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد

فروزان از دو مشرق در سحرگاهان دو ماه آمد

دو خورشید جهان افروز ، در دو صبحگاه آمد

محمد (ص) ای چراغ روشنی بخش جهان آرا
بر افروز و بر افروزان بنور خویش دل ها را​

ششم مولا ششم رهبر ، ششم هادی ششم سرور
ششم فرمانده داور ، ششم فرزند پیغمبر(ص)​

تو ما را دانش آموزی ، تو مهر عالم افروزی
تو برق اهرمن سوزی ، تو در هر عصر پیروزی​

ولادت پیامبر رحمت(ص)و امام جعفر صادق(ع)تبریک و تهنیت باد

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
[h=1]شِـــــــــفَاء لِّمَا فِی الصُّــــــــــدُورِ ............ ختم قرآن در ماه مبارک رمضان....1441[/h]
اینجا فاصله بین آسمان و زمین ناچیز است، چرا که دست های دعا به سمت عرش بلندتر است.

اینک شما را به ضیافت نور دعوت می کنیم تا ندای ملکوتی وحی را از اعماق وجود و به پهنای آسمان بشنوید

و معنویت را بیش از پیش حس کنید.

از شما دوست عزیز دعوت می شود در محفل ختم دسته جمعی قرآن که در تالار اسلام وقرآن ، برگزار می شود شرکت نمایید.

**آگاهدخت**
مدیر تالار اسلام و قرآن

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
4343.jpg

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

باسلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی کاربران عزیز

در سال جدید سلامتی، شادی، موفقیت و بهروزی و در یک کلام احسن‌الحال را برای شما و همه ی عزیزانتان خواهانم. سال نو مبارک.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
760.jpg

دوستان عزیزم:

با سلام،
سال نو را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و برای شما بهترین ها را آرزومندم.
امیدوارم سالی پر از سلامتی، خوبی، خوشی و موفقیت را شروع کنید و به تمام اهداف خود برسید.

پیروز و سرافراز باشید.

**آگاهدخت**

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
بارگیری.jpeg
ای آن که به تدبیر تو گردد ایام،
ای دیده و دل از تو دگرگون مادام
وی آن که به دست توست احوال جهان …