دعوت به همکاری در زمینه های مختلف مهندسی معماری

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
با سلام و احترام

این تاپیک ، مرجعی است برای قرارگیری دعوت نامه ها و تبلیغات جهت همکاری و فعالیت در پروژه های علمی - پژوهشی - تحقیقاتی .

نکته : تحقیق در مورد موثق بودن اخبار، دعوت نامه ها، جزئیات کار و ... ، به عهده ی شخص می باشد و تالار معماری هیچ گونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در تالار نخواهد داشت .

موفق و پیروز باشید. . .:gol:

.
.
.
.
.
.
جهت اشنایی با پتانسیل های اعضای تالار به بخش رزومه مراجعه کنید.

رزومه اعضای تالار مهندسی معماری

آخرین ویرایش:

neda220

عضو جدید
دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی

دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی

سلام
دوره گر هستم. ما قراره از طرف دانشگاه در مناقصات دفتر مطالعات و برنامه ریزی شرکت کنیم و احتمال پذیرش طرح از طرف ما هست، و به نیروهای علاقه مند احتیاج داریم. و با توجه به فعالیت شما دستمزدتون در طی تقریبا 8ماه الی 1 سال از 1 الی 2/3 میلیون خواهد بود. به افرادی با مدارک ارشد یا دکتری
علوم راهبردی،
پدافند غیرعامل،
شهرسازی و برنامه ریزی شهری، طراحی و مدیریت شهری ،
HSE،
مدیریت بحران،
معماری،
حمل ونقل،
ژئوفیزیک، زلزله شناسی، زمین شناسی، لرزه زمین ساخت، تکتونیک،
GIS،
مدیریت بحران،
احتیاج داریم.موضوعات شامل1. حق توسعه شهر ( خصوصا ساخت وساز) و
2. در مورد کاهش ریسک ناشی از تاسیسات خطرزا در بحران های طبیعی. 3. طراحی شبکه پایش هشدار سریع زلزله و4. ارزیابی شهرسازی تهران با توجه به اصول حمل و نقل
دوستان علاقه مند رزومه اشون رو به ایمیل بنده بفرستند.
dorehgar@gmail.com

neda220

عضو جدید
دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی مرتبط با شهرسازی تهران

دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی مرتبط با شهرسازی تهران

از دوستان دانشجو یا فارغ التحصیل دوره ارشد یا دکتری معماری به منظور انجام طرح پژوهشی شهرداری تهران دعوت به همکاری می نماییم. همکاران طرح حق الزحمه هم خواهند گرفت.علاقه مندان رزومه اشون رو به ایمیل بنده بفرستند.
dorehgar@gmail.com

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
طراح 3dmax

طراح 3dmax

یک شرکت پیمانکاری در اهواز به یک طراح حرفه ای نیازمند است .
در صورت علاقه مندی پیام خصوصی بدین.

shahnazpournaser

عضو جدید
سلام
من دکتر شهناز پورناصری اتادیار دانشگاه شهید رجایی تهران هستم.
از سال 1374 پروژه های گوناگونی نجام داده ام که اهم آن به قرا رزیر است:
سوابق حرفه‌ای:
ردیف
عنوان پروژه
کارفرما
نوع خدمات ارائه شده
1
طرح جامع فازهای چندگانه شهرک پردیس
مرکز تحقیقات معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران
مطالعه و طراحی معماری
2
مطالعات کالبدی طرح جامع دانشگاه علم و صنعت ایران
مرکز تحقیقات معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران
مدیریت پروژه
3
طرح جامع منطقه نمونه گردشگری شورابیل
شهرداری اردبیل
انجام مطالعات و نماینده مشاور آتک در اردبیل
4
مطالعه و طراحي مرحله اول و دوم سايت توریستی- تفریحی سقزچي نير (به مساحت 37 هکتار)
شركت سهامي آب منطقه‌‌‌اي اردبيل
مدیریت پروژه، مطالعه کامل درباره مجتمع‌های آبدرمانی و طراحی
5
مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهر اردبیل
ستاد مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي دانشگاه اردبيل
مطالعه و طراحی
6
مجتمع توریستی - تفريحي مهر سرعين
شركت مهر نيكان و شهرداري سرعين
مدیر پروژه و طراح
7
سايت گردشگري اندبيل
استانداري اردبيل (دهداري اندبيل)
انجام مطالعات تفضيلي و طراحی
8
مطالعات تفضيلي معماري و شهر سازي گردشگري سايت اندبيل ( خلخال)
استانداري اردبيل (دهداری خوجین)
انجام مطالعات تفضيلي و طراحی
9
مركز فني و حرفه‌اي پارس آباد مغان (به مساحت 30 هکتار)
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل
مدیریت پروژه و طراحی
10
ساختمان اداري نمايشگاه بين‌المللي اردبيل
مديريت نمايشگاه بين‌المللي اردبيل
مدیریت پروژه - مطالعات جانمائي و طراحي ساختمان اصلي اداري نمايشگاه
11
طرح جامع سایت توریستی - تفریحی گیوی(به مساحت 45 هکتار)
سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل
مدیریت پروژه و طراحی
12
اسكان مجدد ساكنان و تأسيسات داخل مخزن گيوي با مطالعات اجتماعي در محدوده آبگرم
شركت سهامي آب منطقه اي اردبيل
انجام مطالعات و طراحی فاز
13
مجتمع تفريحي و آبدرماني قهوه‌سويي سرعين
بخش خصوصي
مطالعه و طراحي آب درماني و هتل قهوه سوئي سرعين
14
پهنه‌بندی مسکن روستایی استان اردبیل (مشاور مادر جهت تهيه ارائه الگوهاي غالب معماري)
اداره كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان اردبيل
مدیریت پروژه، انجام مطالعات و طراحی
15
مطالعات و طراحی منطقه آبگرم قطورسوئي (به مساحت 100 هکتار)
شركت آرتا المپيك آذربايجان
طراحی محدوده توریستی تفریحی آبگرم به مساحت تقریبی 100 هکتار
16
بازنگري مطالعات فاز 1 سایت توریستی - تفریحی قينرجه نير
شركت سهامي آب منطقه‌اي اردبيل
انجام مطالعات و طراحی
17
مجتمع آبدرماني قينرجه نير
شركت سهامي آب منطقه‌اي اردبيل
انجام مطالعات فاز 2 و طراحی
18
مطالعه و طراحی سایت گردشگری محدوده پیرهمدان
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان
انجام مطالعات و طراحی
19
مطالعه و طراحی سایت گردشگری محدوده یخچال ولیدر
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان
انجام مطالعات و طراحی
20
پروژه‌های مسکونی
بخش خصوصی
طراحی معماری، داخلی و نظارت

مشخصات: شهناز پورناصری، متولد تهران، 1355 شماره تماس: 09143530758، 55751519-021 email: sh_poornaseri@yahoo.com

با احترام

behavar

عضو
دعوت به همکاری در زمینه ی تدریس دروس معماری

دعوت به همکاری در زمینه ی تدریس دروس معماری

سلام دوستان.
دوستانی که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری و یا دانشجوی دکترای معماری هستن از شهرهای ساری یا نکا و بهشهر و تمایل به تدریس دروس معماری رو دارن برای من Email بزنند.
behavar100@yahoo.com

lidaedalati

عضو جدید
درخواست طراح و مجری ساخت غرفه نمایشگاهی

درخواست طراح و مجری ساخت غرفه نمایشگاهی

سلام دوستان
همسرم دنبال یه تیم میگرده که برای کنگره های دندانپزشکی که در سال بیشتر از 10 کنگره برگزار میشه، طراحی و اجرای ساخت غرفه رو با قیمت مناسب انجام بده، من حدس زدم که دوستان معمار تو این زمینه تخصص دارن، اگه کسی مایل هست، لطفا به من اطلاع بده
متشکرم

neda220

عضو جدید
طراح فضای سبز

طراح فضای سبز

سلام دوستان. من دوره گر هستم. ما یک شرکت داریم که کارهای طراحی فضای سبز انجام میدیم. و بدین منظور تمایل به همکاری (البته فعلا به صورت پروژه ای )با افرادی که در این زمینه رزومه دارند را داریم. لطفا علاقه مندان رزومه اشون رو به ایمیل بنده بفرستند.
dorehgar@gmail.com

hadi1

عضو جدید
درخواست طراحي نماي ساختمان

درخواست طراحي نماي ساختمان

با سلام به مهندسين گرامي
من يك ساختمان سه طبقه(2طبقه روي پيلوت)سه سال پيش برام ساختن كه در حد سفت كاري مهندس اجرائي بدليل نامعلومي ساختمان را واگذار به خودم كرد و هيچ نقشه اي از نماي ساختمان بهم نداد
سرتون رو درد نيارم الان طبقه بالائي را تكميل كردم و توش داريم زندگي ميكنيم حالا ميخوام براي نماي ساختمان يكي از مهندسين عزيز طرحي رو پيشنهاد بده تا در صورت تائيد قراردادشو با ايشان ببنديم
در صورتي كه مايل بهمكاري با اينجانب بوديد پيام خصوصي بدين تا مشخصات و عكسي از نما برايتان ارسال كنم.
يا علي:gol:

memarimemar

عضو جدید
با سلام به مهندسين گرامي
من يك ساختمان سه طبقه(2طبقه روي پيلوت)سه سال پيش برام ساختن كه در حد سفت كاري مهندس اجرائي بدليل نامعلومي ساختمان را واگذار به خودم كرد و هيچ نقشه اي از نماي ساختمان بهم نداد
سرتون رو درد نيارم الان طبقه بالائي را تكميل كردم و توش داريم زندگي ميكنيم حالا ميخوام براي نماي ساختمان يكي از مهندسين عزيز طرحي رو پيشنهاد بده تا در صورت تائيد قراردادشو با ايشان ببنديم
در صورتي كه مايل بهمكاري با اينجانب بوديد پيام خصوصي بدين تا مشخصات و عكسي از نما برايتان ارسال كنم.
يا عليhttp://iran-eng.com/images/smilies/icon_gol.gif

سلام خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
با سلام به مهندسين گرامي
اول قرارداد بعد طراحی

hamedzjg

عضو جدید
با سلام به مهندسين گرامي

دوست عزیز اصول قرارداد طراحی به اینگونه که فرمودید نیست و هرگز نخواهد بود.
10 تا 20 درصد قرارداد معمولا قبل از طراحی گرفته میشه و اینطور نیست که مهندس معمار طراحی انجام بده..ااااگر تایید شد تازه قرارداد بسته بشه..
تایید مهندس طراح با توجه به پروژه ها ی قبل و سوابق ایشون انجام میشه نه طراحی مورد نظر کارفرما...

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز اصول قرارداد طراحی به اینگونه که فرمودید نیست و هرگز نخواهد بود.
10 تا 20 درصد قرارداد معمولا قبل از طراحی گرفته میشه و اینطور نیست که مهندس معمار طراحی انجام بده..ااااگر تایید شد تازه قرارداد بسته بشه..
تایید مهندس طراح با توجه به پروژه ها ی قبل و سوابق ایشون انجام میشه نه طراحی مورد نظر کارفرما...

دقیقا نمی خوایم بگیم که ممکنه با دیدن طرح ایده هایی به ذهن کارفرما برسه و بیخیال بستن قرارداد بشه و بعدش با همون عکسی که داره بخواد بده یه نفر به صورت تجربی اجراست کنه...
ولی میتونیم مثال بزنیم بگیم گه مگر میریم دکتر میگیم آقای دکتر اول ما رو خوب کن اگر خوب کردی بهت ویزیت میدیم...
متاسفانه ما طراحان خیلی ساده گرفتیم همه چیو

arch7070

عضو جدید
با سلام به مهندسين گرامي

سلام من تریدی کار میکنم.مایل بودین عکسو بفرستین وپیام بدین بیشتر توضیح بدین راجع به همکاری.

hnfati

عضو جدید
سلام
کسی هست کار تریدی مکس برای طراحی نما انجام بده؟؟؟ممنون میشم کمک کنید

ebrahimi-a

عضو جدید
باسلام
احتراما ابراهیمی کارمند شهرداری هستم اگر بتون کمکی کنم در خدمت هستم
//////////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

memars

عضو جدید
سلام من هم تری دی و هم ستون گذاری میتونم بکنم میتونی راجع به کارت بیشتر توضیح بدی؟

kavoosrahmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.

جهت كار در دفتر طراحي از استان قزوين، لطفا در پيام خصوصي رزومتون رو براي من بفرستيد.
با تشكر

fereshteharc

عضو جدید
سلا.من کارشناسی ارشد معماری دانشگاه هنر تهران هستم.حدود سه سال سابقه طراحی داخلی و نمای ساختمان رو دارم.اگه لازم بود بگید رزومه و نمونه کارهام رو بفرستم براتون

kavoosrahmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلا.من کارشناسی ارشد معماری دانشگاه هنر تهران هستم.حدود سه سال سابقه طراحی داخلی و نمای ساختمان رو دارم.اگه لازم بود بگید رزومه و نمونه کارهام رو بفرستم براتون

با سلام.
لطفا ارسال فرماييد

nazi_arch2012

عضو جدید
سام جناب مهندس. من هم جویای کار هستم. لیسانس معماری دارم و ساکن اصفهان هستم

مبینا.

عضو جدید
زیبا بود اگر همه مهندسین..دکترهاوهمه کسانیکه خداوند علمی رو بهشون به امانت داده فقط برای پول کارنکنند بلکه رضای خداوند رو در نظر بگیرند.....

gima

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
یه سوال :
آیا کسی در مورد عضو گیری دفاتر چیزی میدونه ؟خوبه بده ؟
من تازه این دوره قبول شدم هنوز پروانه من صادر نشده نمی دونم برای صدور پروانه باید از قبل عضو دفتر باشی یا نه؟

سلام دوستان عزیز
یه سوال :
آیا کسی در مورد عضو گیری دفاتر چیزی میدونه ؟خوبه بده ؟
من تازه این دوره قبول شدم هنوز پروانه من صادر نشده نمی دونم برای صدور پروانه باید از قبل عضو دفتر باشی یا نه؟
توی استان گلستان اول پروانه طراحی رو میگیری،
هر وقت پروانه ات صادر شد بعد برای طراحی باید عضو یک دفتر مهندسی بشی یا یک دفتر به تنهایی ثبت کنی،
تا عضو دفتر نشی یا یک دفترو ثبت نکنی نمیتونی از صلاحیت طراحیت استفاده کنی

• Like
واکنش ها: gima
بالا