دعوت به اسلام!!

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينو يه جايي خوندم بنظرم جالب اومد گفتم بنويسم شما هم فيض ببريد :smile:

ضحاک به يک نصراني گفت: اي کاش اسلام اختيار ميکردي، نصراني گفت: من اسلام را دوست ميدارم، جز اينکه به خمر و عرق و شراب علاقه زيادي دارم، ضحاک گفت: مانعي ندارد تو اسلام بياور و شراب هم بخور، پس چون مسلمان شد به او گفت: اکنون که مسلمان شدي اگر عرق و شراب هم بخوري تورا حد ميزنيم ، و اگر از اسلام به دين خود برگردي مرتد ميشوي و تورا ميکشيم! پس او عرق و شراب را ترک کرده و مسلمان خوبي شد!!!

:surprised:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ضحاک به يک نصراني گفت: اي کاش اسلام اختيار ميکردي، نصراني گفت: من اسلام را دوست ميدارم، جز اينکه به خمر و عرق و شراب علاقه زيادي دارم، ضحاک گفت: مانعي ندارد تو اسلام بياور و شراب هم بخور، پس چون مسلمان شد به او گفت: اکنون که مسلمان شدي اگر عرق و شراب هم بخوري تورا حد ميزنيم ، و اگر از اسلام به دين خود برگردي مرتد ميشوي و تورا ميکشيم! پس او عرق و شراب را ترک کرده و مسلمان خوبي شد!!!

اون موقع هم سر مردم و شیره میمالیدن:surprised::biggrin:

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:خدا کنه غیرمسلمونا اینو نخونده باشن وگرنه منقرض میشیم........

chamani

عضو جدید

از ضحاک چیزی جز این انتظار نمی رود!!!!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطلب بدون سند دقیقا شبیه شلوار بدون کشه، جفتش آبروی صاحبش رو میبره:)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان مدتهاس که شلوار بدون کش داره دوخته میشه ها!! آبرو ریزی هم نمی کنه!

حالا احیانا دیگران شلوار بدون کش میدن دست مردم و شما انتقاد میکنی، سعی کنید خودتون شلوار بدون کش دست مردم ندید، چون باور نمی کنند و ازتون انتقاد می کنند و شما هیچ فرقی با اونها ندارید:smile:
این مطلبی که راجع به دعوت به اسلام زد، بی سنده!

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا احیانا دیگران شلوار بدون کش میدن دست مردم و شما انتقاد میکنی، سعی کنید خودتون شلوار بدون کش دست مردم ندید، چون باور نمی کنند و ازتون انتقاد می کنند:smile:
ما اتفاقا سعی می کنیم شلوار بدون کش بدیم به مردم. الان دیگه فقط شلوار کردی کش داره اونم که معمولا تو خونه می پوشیم که اگر از پامون هم دربیاد مایه آبروریزی نمیشه!! چون خونه مونه دیگه!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادیت شد نظر قبلیم
گفتم این مطلب راجب دعوت به اسلام بی سنده، سند لطفا؟
شلوار ورزشی های شما با چی بند میشه به کمرتون؟ به جز شلوارهای رسمی بقیه کش دارند (به تالار کش شناسی شلوارها خوش آمدید:))

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادیت شد نظر قبلیم
گفتم این مطلب راجب دعوت به اسلام بی سنده، سند لطفا؟
شلوار ورزشی های شما با چی بند میشه به کمرتون؟ به جز شلوارهای رسمی بقیه کش دارند (به تالار کش شناسی شلوارها خوش آمدید:))

با بند!!!