دعوت از کاربران باشگاه برای همكاری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
باشگاه مهندسان ايراني براي آشنا نمودن هر چه بيشتر مهندسان و دانشجويان با اين سايت از همه كاربران سايت دعوت به همكاري مي نمايد.
كاربران سايت ميتوانند با استفاده از لينك مخصوص به خود، دوستان خود و دانشجويان ديگر را به اين سايت راهنمايي كرده و آنها را تشويق به ثبت نام نموده و ما را در بهتر كردن سايت ياري نمايند.

براي دعوت ديگر كاربران ميتوانيد از روش هايي مانند مطلع كردن از طريق ايميل، يا قرار دادن لينك مخصوص دعوت در وبلاگ خود يا تبليغ در سايت هاي ديگر استفاده كنيد.

همچنین می توانید از سیستم دعوت باشگاه بهره بگیرید. با استفاده از این سیستم بعد از وارد کردن ایمیل و پسوردتان، ليست دوستان شما نمايش داده خواهد شد كه شما با انتخاب افراد مورد نظر و زدن كليد ارسال دعوت نامه را از طرف خود براي همه آنها ارسال مي كنيد. رفتن به سيستم دعوت : http://www.www.www.iran-eng.ir/inviter.php

هر كاربر لينك دعوت مخصوص به خود را دارد
كه در بالاي اين صفحه يا صفحه سيستم دعوت قابل مشاهده است: http://www.www.www.iran-eng.ir/referrers.php
(براي ديدن لينك مخصوص به خودتان بايد با نام كاربري خود وارد شده باشيد).

ضمنا آمار دعوت كنندگان نيز در صفحه مذكور منعكس شده است...

با تشكر پيشاپيش از همكاري شما در جهت بهبود عملكرد باشگاه
موفق باشيد.

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
سلام ادمین عزیز...

من کلی دوست و آشنا دارم که در تمام رشته های موجود باشگاه تحصیل میکنن...

3 تا از اونهارو دعوت کردم ولی اگر دیگران رو فقط دعوت کنیم و هیچ فعالیتی ازشون نبینیم به

نظر شما فایده ای هم داره؟

الان خیلی از کاربرا هستن که فقط عضو شدن و آمار تعداد کاربران رو بردن بالا...

ولی این تنها کافی نیست!

اگر قراره فقط دعوت دیگران به باشگاه ملاک تشویق کاربر باشه (حالا یا با جایزه یا با امتیاز)

من 100 تا کاربر میارم اینجا!

اگه موافقید الان سکه منو بدین من برم!! :d

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
خب مطمئنا صرف عضو شدن افراد براي ما هدف نيست ولي جدا كردن كاربران فعال دعوت شده از ديگران هم در حال حاضر براي ما مقدور نيست. اگه شما يه نفر رو پيدا كنيد كه كاربران فعالي كه هر نفر دعوت كرده رو بشماره من حرفي ندارم!

در هر صورت الان ملاك همون تعداد نفراتي هست كه هر نفر دعوت كرده. اميدواريم كه فعال هم باشند. موفق باشيد.

narges 400

عضو جدید
وقت بخیر ادمین عزیز...

من دوستای زیادی دارم که مثل خودم دانشجوی رشته های غیر مهندسی هستند.

رشته هایی مثل (پرستاری -مامایی -حقوق -پزشکی و.....) از نظر شما عضویتشان در باشگاه

مانعی ندارد؟

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
وقت بخیر ادمین عزیز...

من دوستای زیادی دارم که مثل خودم دانشجوی رشته های غیر مهندسی هستند.

رشته هایی مثل (پرستاری -مامایی -حقوق -پزشکی و.....) از نظر شما عضویتشان در باشگاه

مانعی ندارد؟

خير، ايرادي نداره.
امكان عضويت براي همه هست. موفق باشيد.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام

ببخشید من از چند ایمیل متفاوت استفاده می کنم که هر ایمیلم مخصوص بعضی از دوستام هست و تکراری نیستند . من می تونم با همه ایمیلهام دوستامو دعوت کنم؟:que:
بله ميتونيد و مشكلي نداره.

anaam

عضو جدید
سلام ادمین جون
من چطوری می تونم دوستامو دعوت کنم که منو به عنوان معرف بیارن؟در ضمن چطوری باید مطلبامو بفرستم برا سایت

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام ادمین جون
من چطوری می تونم دوستامو دعوت کنم که منو به عنوان معرف بیارن؟در ضمن چطوری باید مطلبامو بفرستم برا سایت
سلام. در مورد دعوت دوستان اولين مطلب همين تاپيك رو ببينيد (بالاي صفحه) و در مورد چگونگي كار با سايت و ارسال مطلب به بخش راهنماي سايت مراجعه كنيد.

narges 400

عضو جدید
سلام

سلام

سلام ادمین عزیز...

من هر قدر سعی کردم دوستانم را ثبت نام کنم نتونستم .

مشکل از سیستم منه یا ظرفیت باشگاه کامل شده؟

می شه منا راهنمایی کنیدممنون می شم.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام ادمین عزیز...

من هر قدر سعی کردم دوستانم را ثبت نام کنم نتونستم .

مشکل از سیستم منه یا ظرفیت باشگاه کامل شده؟

می شه منا راهنمایی کنیدممنون می شم.

هر كاربري لينك دعوت مخصوص به خودش رو داره. لينك دعوت شما اينه:
http://www.www.www.iran-eng.ir/register.php?referrerid=8259

شما بايد اين لينك رو براي دوستانتون بفرستيد و وقتي اونا از طريق اين لينك ثبت نام كنند يه امتياز به امتياز دعوت شما اضافه ميشه.
اگه باز هم مشكل داريد بگيد دقيقا كجا مشكل داره و چيكار ميكنيد كه به مشكل برميخوريد.
موفق باشيد.

Rico

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشيد. دو تا سوال دارم: آيا شركت در مسابقه براي همه آزاد است؟ و زمان اعلام نتايج چه موقع است؟
با تشكر

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام. بله شركت براي همه كاربران سايت آزاده.
و زمان نهايي بررسي نتايج هم 15 مرداد هست. موفق باشيد.

majid421

عضو جدید
سلام. بله شركت براي همه كاربران سايت آزاده.
و زمان نهايي بررسي نتايج هم 15 مرداد هست. موفق باشيد.
با سلام
متاسفانه من لینکی که باید برای دعوت از دوستان استفاده کنم پیدا نکردم.........لطفا راهنمایی کنید.
اگر هم امکانش هست امتیاز دیگر دوستان رو در سایت نمایش دهید....

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام
متاسفانه من لینکی که باید برای دعوت از دوستان استفاده کنم پیدا نکردم.........لطفا راهنمایی کنید.
اگر هم امکانش هست امتیاز دیگر دوستان رو در سایت نمایش دهید....

تو صفحه قبل توضيح داده بودم: از منوي بالاي سايت روي لينكهاي سريع كليك كنيد و وضعيت دعوت كنندگان به باشگاه رو بزنيد. اينجا لينك دعوت مربوط به شما نمايش داده شده كه اينه:
http://www.www.www.iran-eng.ir/register.php?referrerid=353

و همينجا هم آمار ارائه شده. ضمن اينكه ده نفر برتر هم پايين صفحه اصلي سايت نمايش داده شده.
موفق باشيد.

mr.saeed

عضو جدید
سلام

سلام

اين آقاي مدير سايت چرا عكس شخصيش نيست ؟
عكستون رو بندازين تا با چهره منور و بشاش شما بيشتر آشناشويم ؟؟!!:que:

Matrix

عضو جدید
اين آقاي مدير سايت چرا عكس شخصيش نيست ؟
عكستون رو بندازين تا با چهره منور و بشاش شما بيشتر آشناشويم ؟؟!!:que:

كسي كه تو اولين پستش يه همچين چيزي مينويسه از آشنايان رئيس هست ! :D
احترام بگذاريد ! :دي

nazijon_69

عضو جدید
salam admine aziz.akhe in che saitiye kasi be soalate man javab nemede?man emsal garare konkur bedam va hadafam sanaye hast vali etelaatam kafi nis.kasi ham komak nemekone.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
salam admine aziz.akhe in che saitiye kasi be soalate man javab nemede?man emsal garare konkur bedam va hadafam sanaye hast vali etelaatam kafi nis.kasi ham komak nemekone.
شما اولين كاري كه بايد بكنيد اينه كه فارسي بنويسيد. دومين كار اينه كه تاپيك مربوط به موضوع مورد نظرتون رو انتخاب كنيد و سومين كار هم اينه كه منتظر جواب باشيد.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
اخطار براي ماتريكس براي منحرف كردن تاپيك!
------------------------------

نتايج مسابقه و نفرات اول و دوم و سوم بعد از بررسي حقيقي بودن كاربران دعوت شده اعلام ميشه. ضمنا وقت مسابقه تموم شده و آمار تا آخر روز 15 مرداد ثبت شده.

Adamak

عضو جدید
اخطار براي ماتريكس براي منحرف كردن تاپيك!
------------------------------

نتايج مسابقه و نفرات اول و دوم و سوم بعد از بررسي حقيقي بودن كاربران دعوت شده اعلام ميشه. ضمنا وقت مسابقه تموم شده و آمار تا آخر روز 15 مرداد ثبت شده.
مسابقه؟ دیر رسیدم باز ! چه خبر بوده؟! نمیشه پارتی بازی و این حرفا؟ ما رم راه بدین! اصلا موضوع چی بوده؟!:cry:

پسسسسسسسسسسر (ماتریکس) بیا بینم چه خبر بوده؟!:eek:

Matrix

عضو جدید
مسابقه؟ دیر رسیدم باز ! چه خبر بوده؟! نمیشه پارتی بازی و این حرفا؟ ما رم راه بدین! اصلا موضوع چی بوده؟!:cry:

پسسسسسسسسسسر (ماتریکس) بیا بینم چه خبر بوده؟!:eek:

چيز خاصي نبوده . به خاطر اينكه امروز 8 Aug

روز تولد من هست . ميخوان جايزه بدن به سه تا از كاربرهايي كه بيشترين كاربران رو دعوت مردند .

مهلتش هم تموم شده . البته تو پست اول همين تاپيك هم هست .

در ضمن " كاربر محترم" چرا تاپيك منحرف ميكني !؟

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
نتايج مسابقه:

آمار تا روز 15 مرداد ثبت شده و پس از بررسي و حذف موارد ثبت نام مورد دار نتايج به اين شرح اعلام ميشود:

نفر اول برنده ربع سكه بهار آزادي: Ali.Reza

تعداد كاربران دعوت شده: 90
بدون مشكل

نفر دوم برنده ماشین حساب مهندسی یا معادل آن 20,000 تومان وجه نقد: majid421

تعداد كاربران دعوت شده: 79
كاربران دعوت شده اي كه آي پي يكسان با دعوت كننده داشتند:
mohamadi421-mohamad1365-mohamadi1365-mohamad124-kamran125-kazem124-kazem25- sina13655-sina1365
كاربران دعوت شده اي كه دو بار ثبت نام كردند و در نتيجه يك بار حساب شدند:
sina-samand2002 - sinasamand2002 - zhaleha - zhalehalimoradi

نفر سوم برنده ساعت مچی دیجیتال یا معادل آن 10,000 تومان وجه نقد: archi_arch

تعداد كاربران دعوت شده: 50
بدون مشكل

براي اهداي جوايز با برندگان تماس گرفته خواهد شد.

با تشكر از همه كاربراني كه با همكاري خود، ما را در بهتر كردن سايت ياري كردند.

موفق باشيد.

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه مهندسان ايراني براي آشنا نمودن هر چه بيشتر مهندسان و دانشجويان با اين سايت از همه كاربران سايت دعوت به همكاري مي نمايد.
كاربران سايت ميتوانند با استفاده از لينك مخصوص به خود، دوستان خود و دانشجويان ديگر را به اين سايت راهنمايي كرده و آنها را تشويق به ثبت نام نموده و ما را در بهتر كردن سايت ياري نمايند.

براي دعوت ديگر كاربران ميتوانيد از روش هايي مانند مطلع كردن از طريق ايميل، يا قرار دادن لينك مخصوص دعوت در وبلاگ خود يا تبليغ در سايت هاي ديگر استفاده كنيد.

همچنین می توانید از سیستم دعوت باشگاه بهره بگیرید. با استفاده از این سیستم بعد از وارد کردن ایمیل و پسوردتان، ليست دوستان شما نمايش داده خواهد شد كه شما با انتخاب افراد مورد نظر و زدن كليد ارسال دعوت نامه را از طرف خود براي همه آنها ارسال مي كنيد. رفتن به سيستم دعوت : http://www.www.www.iran-eng.ir/inviter.php

هر كاربر لينك دعوت مخصوص به خود را دارد كه در بالاي اين صفحه يا صفحه سيستم دعوت قابل مشاهده است: http://www.www.www.iran-eng.ir/referrers.php
(براي ديدن لينك مخصوص به خودتان بايد با نام كاربري خود وارد شده باشيد).

ضمنا آمار دعوت كنندگان نيز در صفحه مذكور منعكس شده است...

با تشكر پيشاپيش از همكاري شما در جهت بهبود عملكرد باشگاه
موفق باشيد.

mer30

وضعیت
موضوع بسته شده است.