دستگیری عوامل افغانی تجاوز به زن جوان مقابل چشمان همسرش

behrouz1100

عضو جدید
دستگيري 3 شيطان جنگل تاريك

4 تبعه افغان با سد كردن راه زن و مردي در حوالي بهشت‌زهرا (س)، پس از ضرب و جرح مرد راننده، بيشرمانه‌ترين جنايت را در تاريكي شب رقم زدند.

هق‌هق گريه‌هاي مرد و زني جوان در پايگاه نهم پليس آگاهي كه قرباني چند انسان‌‌نما شده بودند، خبر از رويدادي بس تلخ و شوم مي‌داد. سكوت سنگين افسران پليس آگاهي نشان مي‌داد سنگيني غمي بسان كوه‌ها را بر شانه‌هاي مرد جوان كه جرات بازگويي ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس مي‌كنند. به فاصله كمي از او، زن جوان همانند انسان مسخ‌شده‌اي تنها به كف اتاق خيره شده بود و جملات نامفهومي را يكي پس از ديگري زير لب بازگو مي‌كرد. زن جوان جرات نگاه‌كردن به چهره شكسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوي مرگ مي‌كرد.

به فاصله كمي از آنها 3 متهم كه در نگاهشان شرارت موج مي‌زد، با دستبندي كه به دستشان قفل‌شده بود بخوبي مي‌دانستند كه از انسان بودن تنها ‌نام آن را به همراه دارند....

شروع يك ماجراي تلخ
به گزارش «جام‌جم»، در يكي از روزهاي بهمن سال گذشته مردي همراه همسر خود پس از حضور در كلانتري 171 در حالي كه هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شكايتي بيان كردند كه از سوي 4 نفر كه 2 نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.
مرد شاكي در اظهارات خود گفت: وقتي به اتفاق همسرم به شهرري مي‌رفتيم در حوالي بهشت‌زهرا‌(س) 2 جوان را كه يك گالن خالي در دست داشتند و از خودروهاي عبوري درخواست بنزين مي‌كردند، ديديم. با ديدن آنها توقف كرديم، اما به يكباره از سوي اين دو جوان و 2 نفر ديگر كه نقاب به‌صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتيم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقاديري پول، اسناد و مدارك متواري شدند.
به دنبال اين شكايت، پرونده‌اي از سوي ماموران كلانتري 171 تشكيل و براي پيگيري و تحقيقات تخصصي به پايگاه نهم پليس آگاهي ارسال شد.
پس از چند روز و بهبود نسبي وضعيت زن و مرد شاكي و دعوت از آنها، افسر آگاهي در تحقيقات متوجه اظهارات ضد و نقيض زن و مرد شاكي شد تا اين كه آنها راز جنايت شوم 4 متهم را فاش كردند.
مرد شاكي در اظهارات خود گفت: وقتي به قصد در اختيار قرار دادن بنزين به 2 نفر كه در حاشيه جاده ايستاده بودند خودرو را متوقف كردم، به يكباره از سوي 2 مرد جوان و 2 نفر ديگري كه در محدوده جنگلي اطراف بهشت‌زهرا مخفي شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذيت قرار دادند و از اقدام شيطاني خود فيلمبرداري كردند و سپس متواري شدند.
تحقيقات ويژه
به دنبال اين اظهارات تكان‌دهنده يك تيم ويژه از ماموران پليس آگاهي جستجوي گسترده خود را در اين ارتباط آغاز كردند و با بهره‌گيري از اطلاعات مردمي متوجه شدند فيلم تهيه شده از زن قرباني در جنگل‌هاي اطراف بهشت‌زهرا، در ميان برخي از اتباع افغاني كه در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.
با به دست آمدن اين سرنخ و اطلاعات بعدي، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگير كردند كه در تحقيق از آنها مشخص شد اين جنايت شوم از سوي 4 متهم به نام‌هاي قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است كه آنها نيز تابعيت افغاني دارند.
ردپا
با گزارش موضوع به قاضي پرونده، دستور دستگيري اين تبهكاران صادر شد و ماموران در اولين اقدام خود پس از جستجوي گسترده در منطقه ابتدا 2 نفر از متهمان به نام‌هاي قادر و عصمت را دستگير كردند. با دستگيري اين دو متهم، مشخص شد 2 نفر ديگر از اين تبهكاران پس از اطلاع از دستگيري همدستان خود، متواري شده‌اند. ماموران در مرحله بعدي رد پاي يكي از متهمان را در سمنان شناسايي كردند و با اعزام يك تيم عملياتي به اين شهرستان، مشخص شد اين متهم ساعتي قبل از حضور ماموران بار ديگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظي با بستگان خود، از كشور خارج شود.
با به دست آمدن اين اطلاعات، ماموران سومين متهم (حامد) را در منطقه نعمت‌آباد تهران دستگير كردند و مشخص شد سومين مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگيري همدستانش، از كشور خارج شده است.
اعتراف به چندين جرم مشابه
گزارش خبرنگار ما حاكي است، با تحقيق از 3 تبهكار شيطان‌صفت و در بررسي تلفن همراه آنها، فيلم سياه ضبط شده از زن قرباني كشف شد.
اين متهمان با اعتراف به 5 فقره جرم مشابه اعتراف كردند با اين شيوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذيت قرار داده‌اند. بررسي اين اعترافات نشان داد شاكيان به صرف حفظ آبروي خود از ارائه شكايت به مراجع قضايي و انتظامي صرف‌نظر كرده‌اند.
در مرحله بعدي از تحقيقات نيز معلوم شد اين تبهكاران بيش از 60 فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته‌اند. متهمان درباره سرقت‌ها نيز گفتند كه پس از كمين در تاريكي و اطراف پل‌هاي زيرگذر، هنگامي كه يك خودرو قصد عبور از زيرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله مي‌كردند و هنگامي كه راننده توقف مي‌كرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت مي‌بردند.
گزارش حاكي است پس از اعترافات اعضاي اين باند شيطاني، پرونده به شعبه 77 دادگاه كيفري استان تهران ارسال شد و پس از تحقيقات مقدماتي هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
تهديد به قتل
آخرين خبرها از اين پرونده تكان‌دهنده حاكي است پس از شكايت زوج جوان، از روز گذشته يك شرور كه در زندان از سوي متهمان اجير شده است پس از آزادي از زندان به دفعات با تلفن شاكي تماس گرفته و آنها را تهديد كرده است در صورتي كه شكايت خود عليه متهمان را پس نگيرند، اقدام به قتل آنها و آتش‌سوزي منزلشان خواهد كرد.
با گزارش موضوع از سوي شاكيان پرونده، تحقيق در اين زمينه نيز آغاز شده است.
منبع: جام جم آنلاین
http://www.jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100872894759

behrouz1100

عضو جدید
من نمیدونم تا کی باید شاهد گند کاریهای این امت تو مملکتمون باشیم؟:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:
آخه از یه شهروند درجه n افغانی که .... چه انتظاری میره
از خدا میخوام که به این دو نفر صبر بده

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن در اتفاق افتادن هر جنایتی همه اعضای جامعه مقصرند غیر از خود جنایتکار
برمیگرده به محدودیتها و تبعیضات ورسوم و فرهنگ غلط و مسئولین وهزار تا چیز دیگه
ولی اینارو هر جوری مجازات کنن بازم کمه

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بهشون صبر بده ....
خدای نکرده از این بدتر هم اتفاق بیافته بازم اقدامی نمیشه .... :mad:

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک افغانی به مملکت ما میاد.... ازش پذیرایی میشه، بهش پناه میدن....عوض تشکرش.....
حالا ببینین افغانی ها باز چقدر نفوذ داشتن که کسی رو تو زندان اجیر کردن واسه تهدید اون خانواده ها!!!!!
وقتی زندان بشه هتل همینه دیگه.... میرن زندان، میخورن و میخوابن.... آموزش دزدی و سرقت و.... هم یاد میگیرن.... بعد باز میان بیرون حرفه ای تر شروع میکنن.....:surprised:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
وقتی من میگم باید نژاد پرست باشیم یه انگایی بهم میبندن که...
هی بابا. کاش جنبه های + هیتلرو میدیدیم.

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي
اخه چه مجازاتي جواب اين كارشون رو ميده ؟
بميرم واسه زنه
بيچاره مرده

paeeizan

اخراجی موقت
من اگه بودم .... سه تا افغانی رو تیکه تیکه میکردم ..و هر تیکه شونو بر سردر ورودی شهر نصب میکردم ... تا مایه عبرت سایرین گردد!!!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جالبه همه فقط این که اینا افغانی بودن را دارن بهش اهمیت می دن
مگه کم ایرونی از این کارا کردن ؟
مشکل از نبود امنیت هست نه افغانی قاتل هست و نه ایران به افغانی ها پناه داده
اگر همین افغانی ها نبودن الان همتون خونه هم نداشتید توش بشینید هی بد و بیراه به این بیچاره ها بگید

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر همین افغانی ها نبودن الان همتون خونه هم نداشتید توش بشینید هی بد و بیراه به این بیچاره ها بگید

عجب استدلالی؟متاسف شدم.شما افغانی ها رو بیرون کن من حاضرم از شهر خودم 50 هزار نفر جوانو بفرستم تهران کار کنن وخونه بسازن.

behrouz1100

عضو جدید
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه اینا نبودن همتون خونه نداشتید!!
خراب بشه ایران که افغانی بخواد آبادش کنه
تو شهر ما یه افغانی هم گیر نمیاد؛ هیچکدومشونم واسمون خونه نساختن ؛اگه تو تهران و بعضی جاهای دیگه پیمانکار برای نفع بیشتر خودش به اینا باج نده خودشون جمع میکنن میرن ؛کرم از خود درخته
این کاری که اینا کردن مصداق نمک خوردن و نمکدون شکستنه ؛ ربطی نداره به این که ایرونی هم از این کارا کرده یا نه
کرده باشن هم من تا حالا چیزی نشنیدم

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه اینا نبودن همتون خونه نداشتید!!
خراب بشه ایران که افغانی بخواد آبادش کنه
تو شهر ما یه افغانی هم گیر نمیاد؛ هیچکدومشونم واسمون خونه نساختن ؛اگه تو تهران و بعضی جاهای دیگه پیمانکار برای نفع بیشتر خودش به اینا باج نده خودشون جمع میکنن میرن ؛کرم از خود درخته
این کاری که اینا کردن مصداق نمک خوردن و نمکدون شکستنه ؛ ربطی نداره به این که ایرونی هم از این کارا کرده یا نه
کرده باشن هم من تا حالا چیزی نشنیدم
كاملا موافقم
خيلي درد داره يكي از يه جا ديگه مياد چنين بلايي سر مردممون مياره
جالبه خيلي هم تكراري شده اين قضيه
هر دفعه افغاني ها يه كاري ميكنن
حتما توشون ادم خوب هم هست
ولي ما نديديم يه بار بگن يه افغاني واسه ايران اين كار رو كرد
فقط امار دزدي و قتل و تجاوز رو بالا مي برن
خدا نگذره ازشون

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نظرت موافقیم.....
ما هم نمیگیم هرچی افغانی هست، همشون اینطورین.....یا اصلا افغانی ها واسمون مفید نبودن.....
ما به قانون خودمون معترضیم که یک افغانی یا هر بیگانه ای وقتی بیاد داخل کشور ما، از این غلطا بکنه، باید به 4 میخ بکشنش که واسه بقیه بیگانه ها هم درس عبرتی بشه.....
نه اینکه که اینقدر به اینا بها دادن که طرف رفته زندان، با نفوذش یکی رو هم اجیر کرده واسه تهدید اون خانواده ی ایرانی!!!!
باید با بیگانه ها 10 برابر بدتر از ایرانی ها برخورد قانونی کنن....

پسر آریایی

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییی

از شدت ناراحتی نمیدونم چی بگم.من که نتونستم کل تاپیک رو بخونم.
ای خدای بزرگ چرا؟چرا؟
مگه این زوج چه گناه بزرگی انجام داده بودن؟
چرا این آدم هایی که تو لباس اسلام هزار کثافت کاری میکنن و.... جرا اونا رو رسوا نمیکنی؟
قربون بزرگیت خدا....
تصورش هم ....
دوست دارم زار زار گریه کنم
وقتی که کشور ما این طور اداره بشه هر روز شاهد این حوادث هستیم.
خدا رو شکر که این کشور رو از ما جدا کردن..
کوروش کجایی که ببینی کشورت در چه حالیه؟؟

alborz_2000

اخراجی موقت
10 بار فتم باید به این افغنیا، به این عربا، به این ساکنان ترکیه 1 درس درست حسابی بدیم، کسی گوش نمیده، بابا ما 1روز شاه عباس داشتیم، نادر شاه داشتیم، محمد خان داشتیم، عالم وادم از ما میترسیدن، چند هزار جفت چشم که در نیووردیمف چقدر ادم که نکشتیم، الان وضعمون باید این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا نباید طبق همین سنت پسندیده، به کشت و کشتار ادامه ندیم؟؟؟؟؟؟؟؟

alish.refinery

اخراجی موقت
با نظرت موافقیم.....
ما هم نمیگیم هرچی افغانی هست، همشون اینطورین.....یا اصلا افغانی ها واسمون مفید نبودن.....
ما به قانون خودمون معترضیم که یک افغانی یا هر بیگانه ای وقتی بیاد داخل کشور ما، از این غلطا بکنه، باید به 4 میخ بکشنش که واسه بقیه بیگانه ها هم درس عبرتی بشه.....
نه اینکه که اینقدر به اینا بها دادن که طرف رفته زندان، با نفوذش یکی رو هم اجیر کرده واسه تهدید اون خانواده ی ایرانی!!!!
باید با بیگانه ها 10 برابر بدتر از ایرانی ها برخورد قانونی کنن....

تقصیر دولت نیست
کشور ایران مانند تمامی ملتها عضو سازمان ملل هست
و وظیفه داره نسبت به مردمش برای پز دادن در جامعه جهانی به مهمانان خارجی از جمله افغانیها بیشتر رسیدگی کنه
تا یه وقتی فامیل افغانی از کشور افغانستان بلند نشه بره شورای حقوق بشر سازمان ملل شکایت کنه!

از یه نظری دولت ایران مجبوره برای ساکت نگه داشتن یا شایدم راضی نگه داشتن جامعه جهانی خیلی وقتها باج بده!

پشت پرده خیلی از پول نفت ایران توی کشورهای دنیا پخش میشه تا دول ایران بتونه اقتدار ظاهری اش را در جامعه جهانی حفظ کنه

البته منم مثل شما با این کارها مخالفم

ولی گاهی با خودم فکر میکنم که اگر منم جای دولت بودم برای اقتدار و بسیاری از مصلحت ها مجبور بودم در مقابل این جور جنایتکارا کوتاه بیام
تا بهانه دست کسی برای حمله به ایران نیافته

یک مسئله دیگه هم که هست اینه که کشورهای دنیا پشت پرده بابت پناهنده ها با همدیگه بده بستان دارند.

جوانان ایرانی به کشورهائی مانند امریکا و اروپا پناهنده میشوند و انها از طریق سازمان ملل ده برابر بودجه ای که برای پناهنده ها خرج میکنند را از ایران میگیرند.

ایران هم با پناه دادن به افغانیها از مراجع بین المللی بودجه میگیره....

این یک نوع تجارت در سطح دیپلماتیک بین کشورهای دنیا است که به نظر من خیلی کثیفه ولی از طرف دیگه بین این پناهندگان افرادی هستند که از روی ناچاری دست به این کارها میزنند.

چند وقت پیش یکی میگفت یک جوان ایرانی رفته سفارت امریکا در ترکیه گفته که توی ایران مرتکب زنای محصنه شده و دولت ایران میخواد اعدامش کنه
و به دولت امریکا میخواد پناهنده بشه
دوستم میگفت سفارت امریکا همه چی در اختیارش قرار داده و ماهیانه علی الحساب چند میلیون تومن بهش دادن و پاسپورت و اقامت امریکا هم بهش دادن

این پول را بعیده دولت امریکا از روی انسان دوستانه بده
بلکه اونها همه چیز را بر اساس منافع محاسبه میکنند اگر به ان جوان ایرانی دو میلیون دادن حتما برای خودشون ده میلیون میباسه

اونها طبق اظهارات جوان صورت جلسه میکنند و مدارک را به سازمان ملل میدهند و سازمان ملل از اموال بانک مرکزی ایران در بانکهای بین المللی
مثل در امدهای نفتی به زور برمیداره و میده به امریکا و امریکا هم بخشی را به ان پناهنده میده و بقیه را بعنوان هزینه های دولتی و حق تمبر و غیره
واسه خودش بر میداره!

به همین راحتی!

خیلی چیزا هست که ما خبر نداریم!

امید وارم توی دنیا قوانین بین المللی تغییر کنه وهر جنایتکاری ازادانه توی کشور دیگه نتونه پناه ببره و پناه بگیره

با اینکه قوانین پناهندگی و مهاجرت در دنیا اکثر وقتها برای جامعه جهانی و بشریت مفید هست ولی این جور جاها
برای چنین حیوانات تجاوز کاری اصلا قانون خوبی برای سوء استفاده نیست.

alish.refinery

اخراجی موقت
وقتی من میگم باید نژاد پرست باشیم یه انگایی بهم میبندن که...
هی بابا. کاش جنبه های + هیتلرو میدیدیم.

ولی من فکر نمیکنم هیتل نژاد پرست بوده باشه

هیتلر ضد صهیونیزم یا ضد یهودی بود ولی نژاد پرست نبود

در هر حال خدا رحمتش کنه انسان بزرگی بود.

اروپا دهها سال بعد از هیتلر فهمید ماموریت هیتلر برای اتحاد اروپا چی بود و بعد از ان اتحادیه اروپا تشکیل شد

در حالی که اگر احمقهای اروپائی و امریکائی کوتاه می امدند نه جنگی بود و نه کشتاری و اروپا خیلی بیشتر از این پیشرفت میکرد.

به نظر من جنایتکار انهائی بودند که مقابل هیتلر ایستادند و از روی لجبازی و حفظ قدرت شان جنگ کردند

در حالی که هیتلر میخواست همه را با هم متحد کند و یهودی را از روی زمین حذف کند.

همان وعده ای که خداوند در قران داده است.

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
این افغانی ها تا کی باید توی ایران زندگی کنند .... کشورشان که مشکل جنگ ندارند .... باید بیرون شان کنند

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا باز خوبه به اینا نگفتن که تو مراسم خصوصیتون چرا چادر و روبنده نداشتین و تقصیر رو گردن خودشون ننداختن....
متاسفم که ما افغان ها هم به سایر مشکلات ما اضافه شدن....
و تاسف بار تر اینه که اگه کسی تجاوز بکنه، این قربانی هست که خجالت میکشه!!

بالا