دستگاه cnc

ahadiran

عضو جدید
دوستان سلام من کاربر جديدم .تصميم گرفتم براي کمک خرجم يک دستگاه خانگي درست کنم که توانستم از روي نقشه سازه ش را درست وتکميل کنم فقط نميدونم مابقي کارچه چيزي را بايد تهيه کنم اگر دوستان لطف کنند اهنمايي کنند ممنون ميشم حياتي لطفا دريغ نکنيد ممنون موتور.درايورموتور.ومابقي لطفا راهنمايي کنيد چه مارکي بايد بگيرم ايا ميتونم درايورها را خودم درست کنم .بازهم ممنون درضمن اگر دوستان نياز به نقشه سازه داشته باشند درخدمتم .)نقشه باجزيات کامل()

rezaamirafshari

عضو جدید
دوست عزیز اگه برات امکان داره واسم بگو که برای شروع ساخت دستگاه از کجا شرو کردی؟
منظورم اینه که برای ساخت یه دستگاه صنعتی خیلی ساده چطور و از کجا شروع کنم؟
rezaamirafshari@yahoo.com

saeedhashemi1371

عضو جدید
دوستان سلام من کاربر جديدم .تصميم گرفتم براي کمک خرجم يک دستگاه خانگي درست کنم که توانستم از روي نقشه سازه ش را درست وتکميل کنم فقط نميدونم مابقي کارچه چيزي را بايد تهيه کنم اگر دوستان لطف کنند اهنمايي کنند ممنون ميشم حياتي لطفا دريغ نکنيد ممنون موتور.درايورموتور.ومابقي لطفا راهنمايي کنيد چه مارکي بايد بگيرم ايا ميتونم درايورها را خودم درست کنم .بازهم ممنون درضمن اگر دوستان نياز به نقشه سازه داشته باشند درخدمتم .)نقشه باجزيات کامل()

سوالت خیلی گنگ هستش
راهنمایی تو چه قسمتش؟

solid4u

عضو جدید

کارت چی هست ، ابعادش ، قدرتی که برای برش لازم داری ؟ با پروفیل آلمینیوم درست کردی و پیچ و مهره ایی است یا اسکلت داره و جوشیه؟ مثلا برخی دستگاه های سی ان سی که به آن به انگلیسیCNC Router می گویند ، فقط برای برشکاری است ، مثل واتر جت و برش پلاسما و غیره و برخی دیگر برای چوب استفاده می شود که از نرم افزارهای دو بعدی مانند corel draw یا Auto cad برای دو بعدی و برای سه بعدی نیز از Artcam استفاده می کنیم. مثل کارهای منبت کاری روی چوب و حکاکی ، کنترلر هاش و درایوهاش هم برای کارهای سبک از کنترلرهای کی کم و ماچ تری استفاده می شود که نرم افزاری است و با پورت RS232 یا پورت پرینتر ارتباط برقرار می کنه، و برای کارهای سنگین تر از موتور سروو به جای استپر استفاده می کنیم، ولی در بیشتر این نوع از سی ان سی ها از استپر استفاده می شود که کار راه انداز است. اگر اطلاعات دیگه ایی هم می خوای بگو تا اگه می دونستم بگم.