دسترسی به اکثر مراجع و مقالات با استفاده از پروکسی های دانشگاهی

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
------------>اطلاعیــــــــــــــه <---------------
با توجه به اینکه برخی افراد در اینجا یا در شبکه ی جهانی اینترنت اقدام به فروش مقالات اینترنتی سایت های معتبر علمی میکنند باید اعلام کنم که هیچ کدام از مراجع علمی اعم از IEEE, SD, Springer و... در ایران شعبه ای ندارند و خرید و فروش مقالات کاری غیر قانونی و خلاف شئونات اخلاقیست. این در حالیست که ارائه ی رایگان مقالات و یا نحوه ی اتصال به مراجع با توجه به نبود دسترسی به این مراجع حتی از طریق دانشگاه ها در راستای پیشبرد اهداف علمی جامعه خدمتیست به نهاد علمی و دانش پژوه جامعه تا اندیشه ی بشری را در جهت دریافت به روز ترین تحقیقات علمی به پیش برد. در حالیکه بنده و خیلی از دوستان بنده در سراسر اینترنت اقدام به ارائه ی روش های دسترسی آسان به مراجع علمی میکنند و همچنین خیلی از عزیزان در همین سایت بدون چشم داشت و بصورت کاملا رایگان مقالات را در اختیار شما دوستان قرار میدهند، خرید مقاله از افراد سودجو که در جهت منافع خود، از نیاز شما دوستان به مقاله استفاده میکنند، فقط به حضور آنان در جامعه دامن میزند... بنده حتی شاهد این موضوع در دانشگاه های معتبر کشور بوده ام که نهاد علمی آن دانشگاه مانند انجمن های علمی اقدام به فروش مقالات میکنند... تمامی این دوستان از روش استفاده از پروکسی های دانشگاهی به مقالات دسترسی داشته و دارند... هیچ دسترسی دانشگاهی در ایران به مراکز علمی معتبر تا این لحظه وجود ندارد و هیچ فردی حق فروش مقالات علمی را ندارد. لطفا آگاه باشید...
با تشکر

دانشگاه‌ها که به پایگاه‌های علمی دسترسی دارند که؛ حداقل تا اونجایی که من دیدم.

saeed_telecom

عضو جدید
دانشگاه‌ها که به پایگاه‌های علمی دسترسی دارند که؛ حداقل تا اونجایی که من دیدم.

لطفا برای نمونه یکی از دانشگاه ها را اسم ببرید؟ صنعتی شریف، علم و صنعت، خواجه نصیر طوسی، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان و دانشگاه های آزاد اسلامی؟ با توجه به اطلاعی که بنده از این دانشگاه ها تا این لحظه که برای شما مینویسم، دارم هیچگونه دسترسی به هیچ یک از پایگاه های علمی خارجی ندارند... اکانت های آنان منقضی شده است... برای نمونه حتی بنده تا چند ماه پیش پروکسی دانشگاه صنعتی شریف را داشتم و نمیتوانستم به پایگاه های علمی IEEE و Springer متصل شوم دلیلش را در تصویر زیر مشاهده میکنید:

IEEE8.jpg

joojoooo2011

عضو جدید
لطفا برای نمونه یکی از دانشگاه ها را اسم ببرید؟ صنعتی شریف، علم و صنعت، خواجه نصیر طوسی، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان و دانشگاه های آزاد اسلامی؟ با توجه به اطلاعی که بنده از این دانشگاه ها تا این لحظه که برای شما مینویسم، دارم هیچگونه دسترسی به هیچ یک از پایگاه های علمی خارجی ندارند... اکانت های آنان منقضی شده است... برای نمونه حتی بنده تا چند ماه پیش پروکسی دانشگاه صنعتی شریف را داشتم و نمیتوانستم به پایگاه های علمی IEEE و Springer متصل شوم دلیلش را در تصویر زیر مشاهده میکنید:

مشاهده پیوست 141162
درباره IEEE حرف شما صحیح
ولی sdو sp ,... را مثلا هنوز دانشگاه تهران دسترسی دارد

کلا خرید و فروش مقاله که حرکتی ناجوانمردانه است

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز

مشاهده پیوست 141162

سلام دوست عزیز
وزرات بهداشت هنوز اکانت اشپرینگر ، ساینس و وایلی رو داره
دانشگاه های علوم پزشکی دسترسی دارند. ولی وزرات علوم یه خورده اوضاعش خرابه

saeed_telecom

عضو جدید
درباره IEEE حرف شما صحیح
ولی sdو sp ,... را مثلا هنوز دانشگاه تهران دسترسی دارد

کلا خرید و فروش مقاله که حرکتی ناجوانمردانه است

ممنون از اطلاعتون... من از دانشگاه تهران در حقیقت همین اطلاع را داشتم اما اطمینان نداشتم برای همین نام این دانشگاه را نبردم... البته باید خدمت شما عرض کنم که برخی از دانشگاه ها که به SD و Springer دسترسی دارند، دسترسی محدودی دارند و خیلی از مقالات را خریداری نکرده اند...

saeed_telecom

عضو جدید
سلام دوست عزیز
وزرات بهداشت هنوز اکانت اشپرینگر ، ساینس و وایلی رو داره
دانشگاه های علوم پزشکی دسترسی دارند. ولی وزرات علوم یه خورده اوضاعش خرابه

سلام بر شما
باید خدمت شما عرض کنم که برخی از دانشگاه ها که به SD و Springer دسترسی دارند، دسترسی محدودی دارند و خیلی از مقالات را خریداری نکرده اند... برای نمونه قطعا وزارت بهداشت مقالات مرتبط با علوم مهندسی را خریداری ننموده است... بنده چندین بار پروکسی های دانشگاه های علوم پزشکی را پیدا کرده بودم و به همین مشکل برخورد کرده بودم... نه تنها وزارت علوم بلکه دانشگاه آزاد هم کمی از این وزارت در این زمینه ندارد...

saeed_telecom

عضو جدید
پروکسی سه دانشگاه

پروکسی سه دانشگاه

دقت کنید که پروکسی این دانشگاه ها از نوع HTTP Proxy می باشد.
همچنین دقت داشته باشید که این پروکسی را در قسمت مربوط به HTTP Proxy وارد کنید.

دانشگاه علم و تکنولوژی میسوری ایالات متحده:
HTTP Proxy: 131.151.187.100
PORT: 8080

دانشگاه پکینگ چین
:
HTTP Proxy: 162.105.243.46

دانشگاه بیجینگ چین:
HTTP Proxy: 59.64.39.164
PORT: 808

لطفا هرچه سریعتر جهت دسترسی به مقالات مورد نیاز خود اقدام کنید زیرا این نوع از پروکسی ها به سرعت خراب می شوند.
لطفا از پروکسی ها توسط شبکه های داخل دانشگاهی (اترنت، وایرلس) استفاده ننمایید.
برای استفاده ی هرچه بیشتر از پروکسی ها از آنها به عنوان *****شکن استفاده نکنید.

saeed_telecom

عضو جدید
دانشگاه علم الکترونیک و تکنولوژی چین

دقت کنید که پروکسی این دانشگاه از نوع SOCKS v5 می باشد و ممکن است جهت اتصال به سرور دانشگاه در تلاشهای ابتدایی نیاز به چند بار رفرش کردن صفحه باشد.
همچنین دقت داشته باشید که این پروکسی را در قسمت مربوط به SOCKS Host وارد کنید.

دانشگاه علم الکترونیک و تکنولوژی چین:
SOCKS Host v5: 121.49.107.2
PORT: 1080

لطفا هرچه سریعتر جهت دسترسی به مقالات مورد نیاز خود اقدام کنید زیرا این نوع از پروکسی ها به سرعت خراب می شوند.

saeed_telecom

عضو جدید

دقت کنید که پروکسی این دانشگاه از نوع SOCKS v5 می باشد و ممکن است جهت اتصال به سرور دانشگاه در تلاشهای ابتدایی نیاز به چند بار رفرش کردن صفحه باشد.

دانشگاه علم الکترونیک و تکنولوژی چین:
SOCKS Host v5: 202.115.27.80

saeed_telecom

عضو جدید
عذرخواهی

عذرخواهی

سلام

*ســـــــــــــــــــــال نـــــــــــــــــــــــو مبــــــــــــــــــــــــارک*

امیدوارم سالی پر از سلامتی، موفقیت و مملو از شادی داشته باشید و در سال جدید پیروز و سربلند باشید.

بابت تاخیر در به روز رسانی پروکسی ها عذرخواهی میکنم... چند روزی است که حال مساعدی نداشتم به همین دلیل فعالیتم را دچار مشکل کرد... گرچه این معظل حدود دو ماه است که آب و هوای جسمیمان را صاف تا کمی ابری کرده است اما انشاالله با بهبود اوضاع جوی احوالاتم، دوباره به طور مستمر پروکسی ها را به روز رسانی خواهم کرد...

باز هم پوزش میطلبم... امید که لحظه ها به کامتان باشد و سال خوبی را پیش رو داشته باشید.

موفق باشید.

saeed_telecom

عضو جدید
پروکسی سه دانشگاه+دو!

پروکسی سه دانشگاه+دو!

:
SOCKS Host v5: 202.115.27.80
SOCKS Host v5: 121.49.107.2
PORT: 1088
SOCKS Host v5: 222.197.160.72

دانشگاه رنمین:
SOCKS Host v5: 202.112.123.2

دانشگاه معدن و تکنولوژی چین:
SOCKS Host v5: 202.119.199.147

saeed_telecom

عضو جدید
دوست عزیز من چندبار رفرش کردم ولی باز هم نشد!!! میشه کمک کنی؟

با سلام
من هم اکنون که پاسخ سوالتان را میدهم دانشگاه رنمین به راحتی اتصال را برقرار کرد بدون حتی یک رفرش... شما هر بار که یک پروکسی را امتحان میکنید و از غیرفعال بودن آن مطمئن میشوید حتما برای امتحان پروکسی دیگر صفحه ی مرورگرتان را یکبار باز و بسته کنید و نکته ی دوم اینکه پروکسی ها مطلقا یا HTTP هستند یا Socks... دقت کنید که گزینه ی use this proxy server for all protocols را تیک نزده باشید...
موفق باشید.

saeed_telecom

عضو جدید
دانشگاه پکینگ

دانشگاه پکینگ

دانشگاه پکینگ:
SOCKS Host v5: 162.105.25.123

saeed_telecom

عضو جدید
دانشگاه پکینگ

دانشگاه پکینگ

دا
نشگاه پکینگ چین:
HTTP Proxy: 162.105.243.184

saeed_telecom

عضو جدید
پروکسی سه دانشگاه

پروکسی سه دانشگاه

:
SOCKS Host v5: 211.83.110.79
PORT: 1010

دانشگاه رنمین:
SOCKS Host v5: 202.112.126.88
PORT: 2348

انستیتو تکنولوژی هاربین:
SOCKS Host v5: 202.118.236.177

saeed_telecom

عضو جدید
دانشگاه علوم و تکنولوژی هوژانگ

دانشگاه علوم و تکنولوژی هوژانگ

قت کنید که پروکسی این دانشگاه ها از نوع HTTP Proxy می باشد.

دا
نشگاه علوم و تکنولوژی هوژانگ:
HTTP Proxy: 202.114.6.37
PORT: 9001

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
قت کنید که پروکسی این دانشگاه ها از نوع HTTP Proxy می باشد.

دا
نشگاه علوم و تکنولوژی هوژانگ:
HTTP Proxy: 202.114.6.37
PORT: 9001

سعید جان خیلی وقت بود نبودی دلمون تنگ شده بود واست.مرسی :gol:

rozemary

عضو جدید
سلام آقای مهندس،
من تازه با گروه شما آشنا شدم و تقریبا همین تاپیک بود که من را اینجا کشوند.
می تونم خواهش کنم که این بحث را ادامه بدید؟

ممنون میشم :)

saeed_telecom

عضو جدید
سلام آقای مهندس،
من تازه با گروه شما آشنا شدم و تقریبا همین تاپیک بود که من را اینجا کشوند.
می تونم خواهش کنم که این بحث را ادامه بدید؟

ممنون میشم :)

با سلام
حتما... هدف دسترسی آسان دوستان به دنیای علم است... مدتی بواسطه ی مشغله های درسی و مشکلاتی نتوانستم آنطور که باید تاپیک را آپدیت کنم اما انشاالله از این به بعد بتوانم هر چه بیشتر در به روز رسانی تاپیک اقدام نمایم.
موفق باشید.

nafis...

مدیر بازنشسته
خب ما هم بیایم کمک آقا سعید گل که این مدت یکه و تنها این تاپیکو اداره کردن:gol:

اینم به عنوان اولین کار بنده
امیدوارم زیاد بد نباشه:redface:
------------------------------------------------------

دانشگاه Florida State University:
HTTP Proxy: 144.174.50.244
PORT: 80

khalaj_mohsen

عضو جدید
این دو تا پست قبلی هیچ کدومش کار نمی کنه که. با اون پروکسی ها ساینس دایرکت رفتم هیچکدوم از مقالاتش مجانی نبود

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این دو تا پست قبلی هیچ کدومش کار نمی کنه که. با اون پروکسی ها ساینس دایرکت رفتم هیچکدوم از مقالاتش مجانی نبود
سلام اقا محسن پروکسی که گذاشتم همین الان مال دانشگاه Texas A&M Universityرا چک کردم اولش به سختی کانکت میشدچندبار ریفریش کردم اما سایت ساینس دایرکت برای رشته خودم یه سرچ زدم همشو پوششش میداد...نمیدونم مشکل از کجاست که شما نمیتونید کانکت بشید؟؟؟!!!
:gol::d

آخرین ویرایش:

saeed_telecom

عضو جدید
تذکر...

تذکر...

دوستان عزیزی که لطف میکنند و پروکسی های دانشگاهی قرار میدهند لطفا از استاندارد نوشتاری این تاپیک استفاده کنند... متشکرم... :gol:

همچنین دوستانی که این تاپیک را برای مشاهده انتخاب کرده اند لطفا چندین پروکسی آخر را چک نمایند و به صفحه آخر این تاپیک بسنده نکنند...

موفق باشید.

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پروکسی دانشگاه temple امریکا+پروکسی 5 دانشگاه

پروکسی دانشگاه temple امریکا+پروکسی 5 دانشگاه

دا
نشگاه temple
HTTP Proxy: 129.32.95.118
PORT: :80

دانشگاه PEKING چین

HTTP Proxy:162.105.18.20
PORT: :2020

دانشگاه Malta
HTTP Proxy:192.136.7.5
PORT: :80

دانشگاه Shanghai Jiaotong چین
HTTP Proxy:202.120.40.86
PORT: :8088

دانشگاه چین
HTTP Proxy:211.87.190.186

دانشگاه چین

HTTP Proxy:218.194.91.238
PORT:8080

دوستانی که این تاپیک را برای مشاهده انتخاب کرده اند لطفا چندین پروکسی پستهای اول تاپیک را چک نمایند و به صفحه آخر این تاپیک بسنده نکنند(زیرا پروکسی های صفحات قبل نیز فعال می باشد)...

آخرین ویرایش:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پروکسی 5 دانشگاه

پروکسی 5 دانشگاه

دا
نشگاه Langfang چین
HTTP Proxy: 119.253.43.120

HTTP Proxy:119.254.66.7
PORT: 5060

دانشگاه Patras Network یونان
HTTP Proxy:150.140.141.196

دانشگاه Computer Center of Peking
HTTP Proxy:162.105.30.101

دانشگاه Gdansk University of Technology لهستان
HTTP Proxy:213.192.69.13

دوستانی که این تاپیک را برای مشاهده انتخاب کرده اند لطفا چندین پروکسی پستهای اول تاپیک را چک نمایند و به صفحه آخر این تاپیک بسنده نکنند(زیرا پروکسی های صفحات قبل نیز فعال می باشد)...

saeed_telecom

عضو جدید
تذکر...

تذکر...

با سلام خدمت دوستان عزیز
ممنون از همکاری دوستانی که دیگر عزیزان باشگاه را از پروکسی های فعال بهره مند می نمایند و وقت گرانبهای خود را در اختیار دیگر دوستان قرار میدهند...
فقط یک نکته که باید متذکر شوم این است که لطفا قبل از قرار دادن هر پروکسی آن را جهت کارکرد یا عدم کارکرد حداقل با سایت IEEExplore.ieee.org چک نمایید... چون امکان دارد که در روشی که از آن جهت چک کردن فعالیت سرور استفاده میکنید آی پی را فعال اعلام کند اما پورت آن دانشگاه ممکن است بسته شده باشد و در نتیجه پورت را چک نمی نماید... ممکن است در یک جستجو ده ها آی پی فعال پیدا کنید، قرار نیست که پورت همه ی آنها باز باشد و تنها 2 یا 3 تا از آنها کار خواهد کرد...
موفق و سربلند باشید.

بالا