در مورد هواپیما هر چی می خوای بپرس

alemzadeh

عضو جدید
جدیدا هواپیماهای بدون سرنشین در صنعت خیلی پیشرفت کردن,من از اعضاء تیم mav آوا هستم که ئر مسابقات mav2008 آلمان شرکت کردیم,خواستم یه تاپیک بزنم و دانشجوهارو راهنمایی کنم.
با تشکر

سمیه نوروزی

عضو جدید
جنس بدنه ی هواپیمای مدل

جنس بدنه ی هواپیمای مدل

سلام دوست عزیز.
دیدن همچین تاپیکی خیلی خوشحال کننده بود.امیدوارم رهاش نکنین.
می شه درباره ی جنس بدنه ی هواپیما های مدل توضیح بدین.همینطورم مزیت هاشون به همدیگه.مرسی.

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
خوش امدین
امید وارم موفق باشی

alemzadeh

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
دیدن همچین تاپیکی خیلی خوشحال کننده بود.امیدوارم رهاش نکنین.
می شه درباره ی جنس بدنه ی هواپیما های مدل توضیح بدین.همینطورم مزیت هاشون به همدیگه.مرسی.

در اولین مرحله ساخت جنس بدنه هواپیما از چوب بالسا و جنس بال آن از فوم می باشد که بعد از انجام تست و پرواز موفق با ماموریت موردنظر بال آنرا بیشتر از کامپوزیت می سازند.
با تشکر موفق باشید​

ahmad sohani

عضو جدید
راهنمایی جهت ساخت هواپیمای بدون سرنشین با یک سری ایده های تازه.

راهنمایی جهت ساخت هواپیمای بدون سرنشین با یک سری ایده های تازه.

با عرض سلام
میخواستم بگم شما چند روز پیش به تاپیک من امدید ودر پاسخ سوال من

ازمن پرسیدید که هواپیمام در چه ابعادی است . ومن جواب ان را برای شما ایمیل کردم

ولی تا امروز جوابی به دستم نرسیده .

اگر من را راهنمایی کنید وتعدادی منبع به من معرفی کنید ازشما ممنون می شوم .

با تشکر از شما دوست عزیز .
(ahmad sohani):gol:

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با نرم افزار AAA کار کردین؟ من تو نصبش مشکل دارم

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
با نرم افزار AAA کار کردین؟ من تو نصبش مشکل دارم

سلام عزیز برادر،
نصب برنامه که یک نصب روتین است مثل تمام برنامه های دیگه. فقط وقتیکه فایل کرک برنامه رو اجرا می کنید باید دو تا سریال بهش بدید(1. Server Code و 2. Computer Number) که این دو تا سریال رو وقتیکه برنامه AAA رو برای اولین بار اجرا می کنید،خودش بهتون میده و فایل کرک با وارد کردن این دو تا، Unlock Key و User key رو به شما میده که با کپی کردن این دو کد برنامه اجرا میشه.
البته این در مورد برنامه ایه که من دارم (Advanced Aircraft Analysis 2.5)شاید برنامه شما فرق کنه!برای همین من برنامه ای رو که خودم دارم برای شما می گذارم.:smile:

موفق و پیروز باشید
یا علی
Sparrow :D

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل همین جاست پیغام میده اصلا برنامه اجرا نمیشه که بهش سریال بدم

anahita.pasargad

عضو جدید
جدیدا هواپیماهای بدون سرنشین در صنعت خیلی پیشرفت کردن,من از اعضاء تیم mav آوا هستم که ئر مسابقات mav2008 آلمان شرکت کردیم,خواستم یه تاپیک بزنم و دانشجوهارو راهنمایی کنم.
با تشکر

با سلام لطفا اگه عکسی از هواپیماتون دارید برام بفرستید
likhteneshtayen@yahoo.com

alistop

عضو جدید
با سلام------- من در حال ساخت یک هواپیمای مدل سفارشی برای یک ارگان هستم کارم تو چند قسمت گیر کرده اولیش تهیه مو تور جت مناسب مثل p200 jetcat کسی میتونه منو راهنمایی کنه ----- خیلی متشکرم

jimbo 2008

عضو جدید
باسلام
من علاقه مند شدم که یه MAVبسازم اما با سازوکار آنها اصلاً آشنایی ندارم می خواستم اگه ممکنه یه سری منبع خوب به من معرفی کنید تا بتونم با مطالعه یکی بسازم.
با تشکر

flutter

عضو جدید
flutter

flutter

با سلام من مطلبی در مورد فلاتر میخوام اگه میتونین کمک کنید

NGH

عضو جدید
سلام. من یک منبع در مورد انواع چکهای تعمیر هواپیما که بر حسب زمانهای مختلف و پرواز صورت می گیره می خواستم.دسترسی به منبع اطلاعاتی برام راحته شما فقط لطف کرده عنوان کتاب بفرمائید.سپاس

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. من یک منبع در مورد انواع چکهای تعمیر هواپیما که بر حسب زمانهای مختلف و پرواز صورت می گیره می خواستم.دسترسی به منبع اطلاعاتی برام راحته شما فقط لطف کرده عنوان کتاب بفرمائید.سپاس
Aircraft maintenance
Daniel Johnson Brimm, Harry Edward Boggess -

تو منابعت سرچ کن تعمیر و نگهداری هواپیما یا aircraft maintenance

emad_manuf

عضو جدید
soal

soal

ba salamo arze ehteram chandta soal dashtam mikhastam az shoma javab begiram:
badane havapeymaha osoolan az chand laye tashkil shode ast ?
laye composite an da che ghesmati az in layeha gharar darad?
etesale in layeha ke tavasote parch va digar etesalat anjam mishavad be che soorati anjam migirad?

ba tashakor
montazere pasokhe shoma hastam
emad

SASA71

عضو جدید
سلام-ازدوستانی که درمورد بدنه هواپیما اطلاعات دارن من نیاز فوری دارم

سلام-ازدوستانی که درمورد بدنه هواپیما اطلاعات دارن من نیاز فوری دارم

من به تحقیق جنس بدنه ودلیل اتخاب جنس هواپیما کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟:gol:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
یه سوال پیش اومده بود

همه ی هواپیماها اینجوری میوفتن تو سرو کله ی مردم؟؟

vahid abedy

عضو جدید
سلام وزن هواپیمای من 13کیلویی است وجنگنده چه موتوری می توانم استفاده کنم

hessam00

عضو جدید
با سلام میخواستم بدونم از چه آرمیچری برای هواپیمای کنترلی استفاده کنم (هواپیما ی مدل) باله هاش تقریبا 40 سانتی هستن ؟ حدود 10 آرمیچر از 1.5 گرفته تا 12 ولت امتحان کردم اما هیچکدوم قدرت کافی رو ندارن. واسه پره چیکار کنم ؟ چه سازی باید باشه ؟لطفا پاسخ بدید

sia_1991

عضو جدید
:gol: سلام : سوالی که دارم بیشتر راجع به خلبانی ولی خوب به هاپیما هم ربط داره . می خوام بدونم وقتی هواپیما وامانده میشه چطور باید با کمک دم ها از واماندگی درش بیاریم ؟ تو این شبیه ساز ها وقتی میخوام چرخش کامل انجام بدم ( حول محور yها بچرخم ) هشدار واماندگی میزنه چطور باید چر خید که هواپیما وامانده نشه ؟