در لیگ سیزدهم فوتبال ایران طرفدار کدام تیم هستید ؟؟

در لیگ سیزدهم فوتبال ایران طرفدار کدام تیم هستید ؟؟

• سپاهان - ذوب آهن اصفهان

رای: 3 5.4%
  • داماش گیلان

رای: 5 8.9%
  • ملوان بندرانزلی

• تراکتور- گسترش فولاد تبریز

• استقلال تهران

رای: 21 37.5%
  • پرسپولیس تهران

رای: 19 33.9%
  • فولاد - استقلال خوزستان

رای: 1 1.8%
  • مس کرمان

رای: 1 1.8%
  • صبای قم

رای: 0 0.0%
  • فجر شیراز

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    56
  • نظرسنجی بسته .

mahz

کاربر حرفه ای
پرچم بالاست مثل همیشه

اینجا زندانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

javad-68

عضو جدید
هههههههههههههههههههههههههههه خندیدم ، دیگه از این شوخی ها نکن:w25::w25::w15::w15::w15:

داداش شوخی نی کاملا جدی گفتیم
پرچم بالاس ---------
امسال لیگ که چیزی نیس اس اس برا آسیا بسته شده کاملا مشخصه
تو ایران هرتیمی که قهرمان میشه فصل بعد مربی مدیر عامل بازیکنان همه تغییر میکنن اما استقلال امسال خیلی خوب موند تعصب پرسپولیسی
بودنو
بزارید کنار واقعیتو ببینید قبول کنید سپاهان عالی بسته شده استقلال ستون خودشو حفظ کرده اما پرسپولیس همه رااز دست داده بازیکنی ستاره ای به اون صورت نداره تیمشون جونه من که براتون آرزوی موفقیت میکنم

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
به تیم مورد علاقتون در لیگ سیزدهم فوتبال ایران رای بدید.. چون برای نظرسنجی محدودیت گزینه وجود داره مجبور شدم سه تیم کم طرفدار ( نفت تهران - سایپا و راه آهن ) رو پاک کنم . رای خودم هم که داماش شهر باران است .
خوب داماشو ملوانو یکی میکردی
چطور سپاهان و ذوب اهن یکی شدن. ا
استارتر منصف نیست...................

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
آخه ذوب آهن طرفدار نداره.
ولی ملوان و داماش جفتشون طرفدار دارن.

ملوان
داماش
سپاهان

آخرین ویرایش:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

نظرسنجی درست اینکه هر تیمی گزینه ی جداگانه داشته باشه ولی تو این سایت فقط 10 گزینه میشه قرار داد پس یه سری تیم ها باید حذف میشدند. از جمله کم طرفداراش مثل ذوب آهن .ولی چون دیدم اینم اصفهانی هست با سپاهان قرار دادم.

در مورد داماش و ملوان : یه کاربر دیگه از من همین سوال رو پرسید من هم جواب دادم و دلیلم رو گفتم : #17
( صفحه سوم همون تاپیک رو هم نگاه کن )

داماش هم تیم شهر رشت هست و ملوان هم از شهر بندرانزلی یعنی از دو شهر متفاوت اند .
سپاهان و ذوب برای یک شهرند.

بعد الان شما اصفهانی هستید و طرفدار سپاهان . از ذوب بدت میاد؟

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرسنجی درست اینکه هر تیمی گزینه ی جداگانه داشته باشه ولی تو این سایت فقط 10 گزینه میشه قرار داد پس یه سری تیم ها باید حذف میشدند. از جمله کم طرفداراش مثل ذوب آهن .ولی چون دیدم اینم اصفهانی هست با سپاهان قرار دادم.

در مورد داماش و ملوان : یه کاربر دیگه از من همین سوال رو پرسید من هم جواب دادم و دلیلم رو گفتم : #17
( صفحه سوم همون تاپیک رو هم نگاه کن )

داماش هم تیم شهر رشت هست و ملوان هم از شهر بندرانزلی یعنی از دو شهر متفاوت اند .
سپاهان و ذوب برای یک شهرند.

بعد الان شما اصفهانی هستید و طرفدار سپاهان . از ذوب بدت میاد؟
نه بدم نمیاد ولی میشد داماشو ملوانو یکی کرد و برای نفت تهران - سایپا و راه آهن یک سهمیه گذاشت.ذوب اهن تو اصفهان کم طرفدار نداره.
تازه ابن نظر سنجی شرکت کننده هاش محدودن یه دعوت برای تعداد زیادی از اعضا بفرستید بعد قضاوت کنید

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بدم نمیاد ولی میشد داماشو ملوانو یکی کرد و برای نفت تهران - سایپا و راه آهن یک سهمیه گذاشت.ذوب اهن تو اصفهان کم طرفدار نداره.
تازه ابن نظر سنجی شرکت کننده هاش محدودن یه دعوت برای تعداد زیادی از اعضا بفرستید بعد قضاوت کنید

آخه سه تیمی که شما میگی از تهرانند .تو دنیای واقعی هم به زور بچه های مدرسه رو با کلی وعده وعید میبرند سر بازی تا تیمشون رو تشویق کنند دیگه مجازی که ...

من از رو درصدها قضاوتی نکردم :smile:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه چون تعداد تیمها زیاد بوده و حداکثر گزینه ها هم باید 10 تا بشه نمیشد همه تیمها رو قرار داد ، به هر حال نظرسنجی تقریبا خوب و قابل قبوله
منم رای دادم به استقلال