در زندگی خودتون به چه چیزی بیشتر از همه افتخار می کنین؟؟؟

dreamypicture

عضو جدید
تمام آدما شاهکار زندگی خودشونن;)

من به خودم افتخار می کنم:heart:
چون شاهکار زندگیمم:smile:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در زندگیم به کوروش و داریوش بزرگ به عنوان پادشاهان قدرتمند و عادل ایران زمین و در عصر حاضر به مهندس موسوی و حاج آقا کروبی افتخار میکنم
کاری که باعث شده به خودم افتخار کنم:اینه که دارم در راه آزادی قدم برمیدارم و دوستانم رو هیچوقت تنها نمیزارم;)

nedamamooshe

کاربر فعال
تو زندگیتون به چه چیزی افتخار می کنین؟؟
تا حالا شده کاری انجام بدین یا حرفی بزنین که باعث بشه به خودتون افتخار کنین؟؟
اون کار یا اون حرف ( یا هر چیزی که باعث شده به خودتون افتخار کنین)چی بوده؟؟؟
به اینکه خودم بودم با همه روراست بودم
هیچ وقت به کسی دروغ نگفتم
و تو راهی که می رفتم ثابت قدم بودم
چه عشق بود چه هر چیزه دیگه ای.............
شاید هم تو این قضیه ضرر کردم ولی تو این مورد به خودم افتخار می کنم
:heart::heart::heart:

mohammad m

عضو جدید
به صاف و صادق بودن خودم تو اين اوضاع همه مثل اب خوردن خيلي راحت دروغ ميگن اصلا اهل تظاهر و دروغ گفتن تحت هيچ شرايطي نيستم

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اطلاعاتم خیلی افتخار کردم یعنی به اینکه همه به خاطر طرز فکرم فکر میکنن 20 سال به بالا دارم

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خدا رو شکر می کنم که خانواده ای دارم که همیشه و همه جا می تونم بهشون افتخار کنم.....:w11:

آخرین ویرایش:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به مهربونی و صداقت خودمم افتخار می کنم:)
صداقت چیزیه که این روزا از یاد خیلیا رفته.خوشحالم که من هنوز یادم نرفته:smile:;)

mohammad m

عضو جدید
من به مهربونی و صداقت خودمم افتخار می کنم:)
صداقت چیزیه که این روزا از یاد خیلیا رفته.خوشحالم که من هنوز یادم نرفته:smile:;)

واقعا دمت گرم سارا خانوم اين حرفتو بايد با طلا نوشت يه با ر ديگه منم مي نويسم تا براي بعضيا ياد آوري بشه:gol:

صداقت چیزیه که این روزا از یاد خیلیا رفته

zalzalak_amir

عضو جدید
سلام:

سلام:

من :
زندگی من مشکلات زیادی به من تحمیل داشته و واسه همین
من به زندگی خودم افتخار میکنم؟

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مادری که وجودش پرازخصائص انسانی بود گذشت، فداکاری، صداقت ،بکرنگی، مهربانی و........ ایشون زبانزد اقوام واشنایان بود (به حق این روزهای عزیز امیدوارم الان همنشین حضرت زهرا باشند) وبه اینکه زیردست چنین مادری تربیت شدم ولی تا به پای ایشون برسم راه زیادی در پیش دارم

آخرین ویرایش:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مادری که وجودش پرازخصائص انسانی بود گذشت، فداکاری، صداقت ،بکرنگی، مهربانی و........ ایشون زبانزد اقوام واشنایان بود (به حق این روزهای عزیز امیدوارم الان همنشین حضرت زهرا باشند) وبه اینکه زیردست چنین مادری تربیت شدم ولی تا به پای ایشون برسم راه زیادی در پیش دارم

مطمئن باش که همنشین حضرت زهراست.....
تو هم حتما یه مامان می شی مثل مامان مهربون خودت :w16::w16::w16:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بیشتر از همه به صداقتم افتخار می کنم , امیدوارم مغرور نشم و همیشه آنست باشم

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به وجدان و صداقتم افتخار می کنم... و حس می کنم این مزیت نسبی من تو این دنیای رنگی نسبت به خیلیا باشه....

wasper

عضو جدید
من خدا را شکر میکنم که در دوره ای زندگی میکنم که رهبری کشور به دست شخصی مثل ایت الله خامنه ای هست.
من به این افتخار میکنم که در دوره ای به دنیا اومدم که بزرگترین حکومت اسلامی شیعه در ان هست و از همه مهمتر درا ن حکومت زندگی میکنم