در خواست کمک در مورد سیستم عامل اندروید

masoodxl

عضو جدید
سلام
از طریق سایت سونی اریکسون بوا لودر گوشیم رو آنلاک کردم و پیغام

Rooting Status : Bootloader unlocked:yes

رو دریافت کردم،حالا برای روت کردن سونی اریکسون اکسپریا ری لطفاً نرم افزار برام قرار بدین.بابت تمامی زحماتتون متشکرم.

آخرین ویرایش:

masoodxl

عضو جدید
سلام
من گوشیم رو روت کردم
ولی هر کاری میکنم سایفون وصل نمیشه!!!
باید چکار کنم؟؟؟مرسی

masoodxl

عضو جدید
درخواست کمک خواهش میکنم

درخواست کمک خواهش میکنم

سلام
از موقعیکه بلوتوث لپتاپم رو نصب کردم
دیگه نمیتونم از مای کامپیوتر وارد درایور گوشیم بشم!!!
لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم.

Untitled.jpg

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود به دوستان

یه مشکلی با گلکسی نوت 3 پیدا کردم .....گوشیمو فرمت کردم و بعد از فرمت هر کاری میکنم نشانگر led وقتی پیام دارم یا تماس از دست رفته دارم کلا در اعلانها روشن نمیشه.....تمام گزینه های قسمت فعال کردن ledرو هم فعال کردم .....میشه کمکم کنید؟

areeyan

عضو جدید
سلام به همه دوستان من یه مشکل که دارم اینه روت کردم موفقیت امیز بوده busybox هم نصب کردم و چند تا نرم افزار که بتونم یو اس بی رو شناسایی کنم اما نمیشه
روت مشکلی نداره مطمانم اما فلش و حافظه های خارجی رو شناسایی نمیکنه گوشیم با کابل های مختلف چک کردم که شاید از کابل باشه اما نه به نظر مشکل نرم افزاری باشه لطفا کسی اگه میدونه باید چیکار کنم بگه گوشی huawei G525

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان من یه مشکل که دارم اینه روت کردم موفقیت امیز بوده busybox هم نصب کردم و چند تا نرم افزار که بتونم یو اس بی رو شناسایی کنم اما نمیشه
روت مشکلی نداره مطمانم اما فلش و حافظه های خارجی رو شناسایی نمیکنه گوشیم با کابل های مختلف چک کردم که شاید از کابل باشه اما نه به نظر مشکل نرم افزاری باشه لطفا کسی اگه میدونه باید چیکار کنم بگه گوشی huawei G525

شاید گوشیت (یا سخت افزاری یا نرم افزاری) پشتیبانی نمی کنه چنین چیزی رو.

leynaz

عضو جدید
با سلام
من یه تبلت لنوو a5500 دارم که چند وقت پیش خودش یه سری برنامه دانلود میکرد و نصب میکرد و .... و نمیتونستم حذفشون کنم؛
چند دفعه هم ریست تو فکتوری کردم ولی باز همین کار رو انجام میداد؛ من هم روت کردم و تا یه مدتی هم خوب بود ولی دوباره همین آش و همین کاسه😔
ولی خب از دیشب تا الان شروع به کار نمیکنه؛یعنی وقتی که روشنش میکنم ویبر روشن شدن رو میزنه ولی روی اون قسمت شروع به کارش هنگ میکنه و هیچکاری انجام نمیده؛ ولی خب فک کنم نسوخته چون وقتی به برق وصلش میکنم مث همون علامتی که در حالت خاموشی شارژ میشه رو میاره؛ الان چکارش باید بکنم؟ ممنون میشم کمکم کنین

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اول از اینکه به طور دقیق نمی تونم راهنمایی کنم معذرت می خوام. امیدوارم دوستان متخصص بیان و بگن.
ولی حدس خودم اینه که وقتی دستگاه رو می خوای روشن کن در یک زمان خاص کلیدهای ترکیبی پاور و ولوم بالا و کم رو نگه داری وارد 1منو میشی که از اونجا می تونی کل دستگاه رو ریست کنی. البته اینم بگم که تو هر دستگاهی این کلیدهای ترکیبی فرق می کنه. یکی پاور+ولوم بالا هستش یه دستگاه دیگه پاور +ولوم کم. بعضی دستگاه ها هم نیاز دارن به برق متصل باشن. در مورد این روش از انجمن های تخصصی موبایل و زیر تالارهای لنوو کمک بگیری سریع تر به جواب میرسی.
اگر با این کار درست نشه احتمالاً باید فلشش کنی که باید برنامه فلش و فایل فلش تبلتتو دانلود کنی یا اینکه بدی بیرون انجام بدن.