در خواست کمک در مورد دانشگاه امام حسین (ع)

akberi

عضو جدید
سلام به همه

آيا كسي كه در شهرستان كار ميكنه ميتونه اونجا ارشد هم بخونه ؟
استادا گير ميدن ؟
دانشگاه تعهد ميگيره ؟
خيلي فوري !!

moje_rooz

عضو جدید
با سلام.بالاغیرتن یکی جواب این سوال مارو بده.من امسال(کنکور ارشد 90) تو اعلام چندبرابر ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه جامع امام حسین قبول شدم.از سازمان سنجش پیام فرستادبودن که به مراکز سپاه استان خودتون مراجعه کنید.
ظاهرا مصاحبه دارن.چندتا سوال داشتم
.1.تو مصاحبه چی میپرسن.2.دانشگاه به لحاظ علمی چطوره.3.محدودیتاش چیه.4.بورس یا غیر بورس برمیدارن؟.5.هزینه هاش چقدره؟.6.میشه تعهد کاری نداد؟.در این صورت باید شهریه بدیم؟
درضمن رشته من الکترونیک هستشو رتبم 6000(خواهشا افرادی که تو ارشد امام حسین در حال تحصیلن جواب بدن)

Meisam.de

عضو جدید
سلام دوستان.من اسمم میثمه.تازه میخوام امتحان ورودی دانشگاه امام حسینو بدم.رشتم ریاضی فیزیک هستش.سوالاتش چه جوریه؟سخته؟آسونه؟ یه سوال دیگه هم داشتم خدمتتون،سپاه استخدامش بعد فارغ التحصیلی لیسانس تضمینیه یا نه؟توروخدا اگه میشه جواب بدین ممنون.آی دیم هم اینه:M.R_vesal@yahoo.com

mortezafluid

عضو جدید
سلام .من مهندسی مکانیک دارم رتبه ارشدم 2900 در گرایش طراحی کاربردی شد.تو انتخاب رشته دانشگاه امام حسین (ع) رو زدم الان برام اس ام اس اومده برای مصاحبه بیا.احتمال قبولی هست؟فرق بورسیه با غیر بورسیه چیه؟

didar_2026

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان. آقا من توو انتخاب رشته ارشد دانشگاه امام حسین رو زدم رتبه طراحی مکانیک 2700 و هوافضا 1300. حالا میخواستم بدونم مصاحبه ی دانشگاه کی هست ؟ یا اگه مشخص نیس لطفا بگین به طور تقریبی هر سال چه موقعی برگزار میشه. آخه من دارم میرم سربازی میخوام بدونم میتونم برسم مصاحبش یا نه . و لطفا اینم بگین که اطلاع رسانیشون به چه شکلی هست آیا زنگ میزنن. اس ام اس میدن یا توو سایت اسامی رو میزارن. گوشیمو روشن نگه دارم بدم خونه دستشون باشه یا خاموش کنم برم دنبال سربازی. آقا دیگه کامل توضیح بدین دیگه هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم. منتظر پاسخ هاتون هستم.

f2540

عضو جدید
سلام...
کسی میدونه برای ارشد دانشگاه امام حسین اونا ک میخوان بورس بشن و بعد استخدام سپاه بشن باید چیکار کنن؟

خیلی مهمه..اگرکسی دانشگاه امام حسین هست یا اطلاعاتی داره لطفا کمک

f2540

عضو جدید
سلام...
کسی میدونه برای ارشد دانشگاه امام حسین اونا ک میخوان بورس بشن و بعد استخدام سپاه بشن باید چیکار کنن؟

خیلی مهمه..اگرکسی دانشگاه امام حسین هست یا اطلاعاتی داره لطفا کمک

یعنی کسی نمیدونه؟!