در خواست کمک در مورد دانشگاه امام حسین (ع)

aloche

عضو جدید
سلام دوستان.
میخواستم ببینم کسی از دوستان دانشگاه امام حسین تحصیل میکنه یا نه. اگه کسی هست میخواستم بدونم که فضای دانشگاه چجوریه و این مصاحبه ای که میگن قبل از ورود به دانشگاه داره قضیش چیه و سوالاتش در چه موردیه و اینکه سخت میگیرن یا نه برای مصاحبش. بعد اینکه رتبه چقدر تاثیر داره برای قبولی تو این دانشگاه؟
ممنون
یاحق

mhatami2007

عضو جدید
تحصیل در دانشگاه امام حسین(ع)

تحصیل در دانشگاه امام حسین(ع)

سلام
من الان فارغ التحصیل دانشگاه هستم و 5 سال اونجا درس خوندم شما اول باید بگی تو چه مقطعی و چه رشته ای میخوای درس بخونی تا من کمکت کنم
تازه برای ورود به همچین دانشگاهی یه چند تا سوال که چیزی نیست ;):Dموفق باشی

arfprogrammer

عضو جدید
دانشگاه امام حسین

دانشگاه امام حسین

سلام
لطفاً سؤال موردی بپرسید تا به سؤالهای شما پاسخ دهم.
یا علی

sh.mojtaba

عضو جدید
سلام مثل اینکه دانشجوهای امام حسین بیشتر شدند من هم بازی.
یک دونه یک دونه بپرس من ورودی امسال هستم چیزهایی میدونم که شاید به دردت بخوره...:biggrin::biggrin::biggrin:

maysam_n2005

کاربر فعال
دستم به دامنتون می شه منو کمک کنید اولین سوال 1) رتبه تاثیر دارد یا خیر 2) در مصاحبه چه سوال هایی می شود3) آیا از نظر مدرک مشکلی ندارد با تشکر

arfprogrammer

عضو جدید
دانشگاه امام حسین (ع)

دانشگاه امام حسین (ع)

سلام به آقا میثم
شما سؤالهایی پرسیده اید که علی آقا در جایی دیگه به این سؤالها پاسخ دادن.من هم با عرض پوزش از علی آقا جواب سؤالهای شما را در اینجا می دهم که سؤال بدون جواب نمونه :
1- تأثیر رتبه : چون داره تحت نظر سازمان سنجش ئارد این دانشگاه میشی رتبه تأثیر داره ولی در کنار رتبه مواردی هست که کم تأثیر نیست که عبارتند از : 1- عضویت فعال بسیج 2- نظامی بودن اقوام درجه یک
بهتره بدونی که ورودی های امسال با وجود اینکه اطلاعات کمی از شرایط دانشگاه داشتن،بالطبع رتبه های آنها بالاتر بود ولی پیشبینی میشه با وجود اطلاعات کافی برای بچه های ورودی جدید رتبه ها پایین تر بیاد.
2- مصاحبه برای اینه که افراد شناسایی بشن و نوع سؤالها مهم نیست ،آدم باید دلش پاک باشه:D
3- همون طور که دوستمون گفتن، این دانشگاه زیر نظر وزارت علومه و مدرکش هم اونجا تأیید میشه
دوباره از دوستان عذر خواهی می کنم:)
یا علی

sh.mojtaba

عضو جدید
دستم به دامنتون می شه منو کمک کنید اولین سوال 1) رتبه تاثیر دارد یا خیر 2) در مصاحبه چه سوال هایی می شود3) آیا از نظر مدرک مشکلی ندارد با تشکر
من تو تاپیک دانشگاه صنعتی جواب شما رو دادم ها
وارد حاشیه نشو درستو بخون :yellowcard::redcard:

arash250

عضو جدید
سلام

سلام

هوافضا امام حسین رتبه چند میخواد
بعدن اینکه مخارات امام حسین رتبه چند میخواد

باتشکر

mo.re.sb

عضو جدید
سوال

سوال

سلام

من جدیدالورود هستم و در رشته مهندسی مکانیک تحصیل میکنم

درباره ی وضعیت علمی دانشگاه نسبت به دانشگاه های دیگر توضیح می خواستم

1ali1

عضو جدید
درخواست

درخواست

لطفا تمام سوالات خود را در تایپیک دانشگاه امام حسین بپرسید;)

arash250

عضو جدید
سلام بر اقا علی گل با مرام

لطفا تمام سوالات خود را در تایپیک دانشگاه امام حسین بپرسید;)

:gol::gol::gol:

چند تا سوال فوری داشتم اگه به همشون جواب بدین ممنون میشم

1-آقا آخرش ما نفهمیدیم که برای اینکه به صورت غیره بورسیه در دانشگاه امام حسین تحصیل کنیم
باید چی کار کرد؟

2-راستی این دو سال اول که شبانه روزیه به چه صورته ؟ یعنی برای خارج شدن از دانشگاه باید حتما مرخصی بگیری
یا نه هر وقت دالت خواست می تونی بیای بیرو؟

3-راستی من می خوام بعد از گرفتن لیسانس برای فوق لیسانس به مالزی برم به نظر شما آیا دانشگاه مالزی مدرک دانشگاه امام حسین رو
قبول میکنه یا نه ؟ اصلا بعد از اینکه من لیسانس خودم رو گرفتم میتونم برای فوق لیسانس از کشور خارج بشم ؟

4-دانشگاه امام حسین اینرنت وایر لس داره یا نه ؟ منظورم اینه که میشه تو فضای دانشگاه با لب تاب به اینترنت و وصل شد؟ سرعت اینترنت چطوره
مثلا یه فایل 20 مگابایتی رو تو چند قیقه دانلود میکنه؟

5- اوضاع خوابگاهه چطوره ؟ تو هر اتاق چند نفر هستن؟

6-آیا جو دانشگاه مثل سر بازیه؟ منظورم اینه با دانشجوا مثل سرباز برخورد می کنن؟

یه دنیا :gol::gol::heart::heart:

1ali1

عضو جدید
تحقیق در چه مورد؟
منظورتون مصاحبه است ؟
خیر
بابا به چادر چی کار دارن؟
اصلا سوالتون مفهوم نیست
:confused:

saeed697

عضو جدید

:gol::gol::gol:

چند تا سوال فوری داشتم اگه به همشون جواب بدین ممنون میشم

1-آقا آخرش ما نفهمیدیم که برای اینکه به صورت غیره بورسیه در دانشگاه امام حسین تحصیل کنیم
باید چی کار کرد؟

2-راستی این دو سال اول که شبانه روزیه به چه صورته ؟ یعنی برای خارج شدن از دانشگاه باید حتما مرخصی بگیری
یا نه هر وقت دالت خواست می تونی بیای بیرو؟

3-راستی من می خوام بعد از گرفتن لیسانس برای فوق لیسانس به مالزی برم به نظر شما آیا دانشگاه مالزی مدرک دانشگاه امام حسین رو
قبول میکنه یا نه ؟ اصلا بعد از اینکه من لیسانس خودم رو گرفتم میتونم برای فوق لیسانس از کشور خارج بشم ؟

4-دانشگاه امام حسین اینرنت وایر لس داره یا نه ؟ منظورم اینه که میشه تو فضای دانشگاه با لب تاب به اینترنت و وصل شد؟ سرعت اینترنت چطوره
مثلا یه فایل 20 مگابایتی رو تو چند قیقه دانلود میکنه؟

5- اوضاع خوابگاهه چطوره ؟ تو هر اتاق چند نفر هستن؟

6-آیا جو دانشگاه مثل سر بازیه؟ منظورم اینه با دانشجوا مثل سرباز برخورد می کنن؟

یه دنیا :gol::gol::heart::heart:

سلام من بجای علی آقا بهتون جواب میدم
مهمترین مسئله اینه که چون رئیس دانشگاه عوض شد و دانشگاه تغییرات کلی کرد و به دودانشگاه جامع و دانشگاه اسری و تربیت پاسداری تقسیم شد باید دید که امسال دوباره دانشجوی کارشناسی می گیره با نه و شرایط جدیدش چیه با شرایط امسال جواب شوالاتتون اینه
1-باید فرم درخواست تحصیلو برای دانشگاه میفرستادید و تو کنکور هم علامت بزنید
2-ورود و خروج با کارت دانشجویی البته در حال تغییر به یه کارت الکترونیکه البته اگرم بصورت مرخصی باشه فقط بدلیل نظامی بودن دانشگاه و مشکلی در گرفتن مرخصی نیست و ورود و خروج آزاده
3- بله چون مدرک کاملاً مورد تایید وزارت علومه و هیچ مشکلی در این زمینه نیست (البته دانشجویان غیر بورس)
4-وایر لس نه اما اینترنت دانشگاه فکر میکنم فیبر نوری نباشه و ماهواره ای چون سرعت دانلود خیلی بالائه و بهمین خاطر محدودیت حجم استفاده داره در حال حاضر 800 MBدر ماه متوسط سرعت دانلود 200KB/s هست
5-خوابگاههای داخل دانشگاه زیاد جالب نیستن البته میگن با خوابگاههای دانشگاههای دیگه در سال اول زیاد فرقی نمیکنه اما خوابگاههای بیرون دانشگاه بسیار عالیند که هنوز به دانشجویان غیر بورس این دوره داده نشده اما در صورت ورود دانشجویان جدید داده میشه چون داخل دانشگاه ظرفیت نداره
6- اصلاً احترام دانشجو با تغییر جدید رئیس دانشگاه بسیار بیشتر از پیش نگه داشته میشه

behrouzm

عضو جدید
سلام من دانشجوی رشته ی الکترونیک تهرانم.ترمه آخره دوره ی کاردانیم .میخواستم بدونم میتونم برایه مقطع کارشناسی وارد دانشگاه امام حسین بشم؟ از چه طریقی؟ممنون

1ali1

عضو جدید
کاردانی به کارشناسی

کاردانی به کارشناسی

behrouzmجان
نمیدونم کاردانی به کارشناسی برای رشته های غیربورس دارن یا نه؟
اما می پرسم:smile:

behrouzm

عضو جدید
چوخ چوخ ممنون.راستی بورس یا غیره بورس برام مهم نیست.تو این جامعه راننده تاکسیم باید لیسانس داشته باشه چی بهتر از بورس.بازم ممنون.راستی اگه بخوام توی کنکورش شرکت کنم باید از طریق کنکور کاردانی به کارشناسی سازمان سنجش اقدام کنم ؟من الان توی کنکور ثبت نام کردم. میتونم در مرحله ی انتخاب رشته امام حسینو انتخاب کنم ؟:gol:

1ali1

عضو جدید
مرسی از:gol:
می دونی من هنوز نمی دونم کاردانی به کارشناسی از کنکور می گیره یا نه؟
اگه هم تا حالا نمی گرفته شاید تو دفترچه بزنه.
من دفترچه پارسال رو ندیدم (برای مقطع شما)
پرس وجو میکنم:smile:

1ali1

عضو جدید
جوابیه

جوابیه

متاسفانه دانشگاه در مقطع کاردانی به کارشناسی فقط از دانشجویان بورس گزینش می کنه

behrouzm

عضو جدید
خوب علی اقا اگه بورس بشم و ادامه تحصیل بدم چی .باید چه کار کنم؟برای کارشناسی الکترونیک

Ali Samadi

اخراجی موقت
سلام برو بچ دانشگاه امام حسین (ع)
چاکر همتون هستیما !!!! قربونتون !!!!! :w40:
انشالله موفق باشین
باز این مهمون ناخونده مزاحمتون می شه !
بای:):heart:

hosseinhoss

عضو جدید
سلام

سلام

سلام من مهندسی مکانیک را تموم کردم برای ارشد خواستم ببینم دانشگاه امام حسین رشته ارشد مکانیک (طراحی کاربردی) بورسیه است یا نه یعنی به چه صورت است؟ مرسی ممنون

hosseinhoss

عضو جدید
سلام من مهندسی مکانیک را تموم کردم برای ارشد دارم مطالعه می کنم خواستم ببینم همون اول اگه ارشد رتبه بیارم و توی دانشگاه قبول بشم بورسیه میشم یا اینکه بورسیه باید از دانشجویان که توی همون دانشگاه مهندسی خونندن انتخاب میشن؟ مرسی:smile::smile::smile::cool:

Pro

عضو جدید
سلام
ببخشید میخواستم اسم اساتیدی رو که تو دانشگاههای مختلف کشور، شبیه‏سازی تدریس میکنن بدونم
میتونید کمکم کنید؟
حتی‏الامکان لطفاً از طریق پیام بهم خبر بدید
با تشکر
موفق باشید

.:صافات:.

عضو جدید
با نام و یاد خدا
سلام
ببخشید، سوالی داشتم...
دانشگاه امام حسین (ع) فقط برای آقایونه؟!
من از یک نظامی پرسیدم، گفت برای خانم ها هم هست.
اما همه میگن فقط برای آقایونه...
ممنون