در خصوص نصب و کاربری نرم افزار gear trax کسی میتونه کمکی به من بکنه

سلام دوستان
من این نرم افزار رو دانلود کردم ولی ریجستر کدش رو که وارد میکنم فعال نمیشه من این کار رو با 2010 این نرم افزار انجام دادم ولی نشد
اگه راهی داره کمکم کنید.
ممنون

sanila

عضو جدید
سلام
من حتی با داشتن خود نرم افزار به مشكل ميخوردم.بهتره با CD نصب شه.من اطلاعات كاملی راجب به اين نرم افزار دارم.
حتی آموزششو هم دارم.اگه خواستين براتون ميذارم.

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من این نرم افزار رو دانلود کردم ولی ریجستر کدش رو که وارد میکنم فعال نمیشه من این کار رو با 2010 این نرم افزار انجام دادم ولی نشد
اگه راهی داره کمکم کنید.
ممنون

باید نسخه Solid Work و Gear trax تان یکی باشه تو 2007 و 2004 من امتحان کرده ام رجستر شده، موقع رجستر کردن تو صفحه کرک نام نرم افزارو از سایر نرم افزارهای Trax به gear trax تغییر بدید بعد واسه کرک دکمه ok بزنید.

آخرین ویرایش:

mohse500

عضو جدید
سلام
من حتی با داشتن خود نرم افزار به مشكل ميخوردم.بهتره با CD نصب شه.من اطلاعات كاملی راجب به اين نرم افزار دارم.
حتی آموزششو هم دارم.اگه خواستين براتون ميذارم.
سلام
اگه ممکنه آموزش این نرم افزار رو قرار بدید
با تشکر

sanila

عضو جدید
سلام دوستای عزيزم..
متأسفانه حجم فايلم بالاست اگه خواستين پيغام بذاريد تا براتون ايميل كنم

Fidelio

عضو جدید
از دوستان كسى ورژن جديد اين نرم افزار رو داره
خودم ورژن 2008 رو دارم
كه مجبورم از ساليد 2008 استفاده كنم

navid 69

عضو جدید
سلام بچه ها منم نسخه ی 2011 این نرم افزارو دارم اما موقع وارد کردن رجیستر کد کامل نصب نمیشه(البته خود نرم افزار رجیستر کدو نداشت مجبور شدم مال نسخه ی 2007 رو وارد کنم که کدش اینه solidWorks SN: 0001 0001 0736 0361) اگه کسی نصب کرده خواهشا روششو توضیح بده راستی اگه کسی آموزش فارسی و تصویری این نرم افزارو داره واسم ایمیل کنه ممنون میشم .:)(s.sajadi69@yahoo.com)