دریافت رایگان مقالات و ژورنال های ieeexplore

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
به منظور کمک به دانشجویان گرامی عزیزانی که مقالات و یا ژورنال هایی را از سایت ieeexplore نیاز دارند می توانند تنها لینک مقاله در این سایت را قرار دهند تا در اسرع وقت مقاله مورد نظر برایشان به صورت کاملا رایگان در همین سایت آپلود شود.
در ضمن تنها به درخواست هایی پاسخ داده می شود که در زمینه مهندسی برق باشند.
فعلا تنها دسترسی به مقالات ieeexplore وجود است اما به زودی پایگاه های بیشتری اضافه خواهند شد.
موفق و پایدار باشید.

arefeh tci

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ارشد مخابرات سیستم مقاله ای درمورد پترن همان بازشناسایی الگو نیاز دارم.ممنون میشم کمکم کنید.

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دانشجوی ارشد مخابرات سیستم مقاله ای درمورد پترن همان بازشناسایی الگو نیاز دارم.ممنون میشم کمکم کنید.
شما بهتر است ابتدا در سایت ieeexplore.com مقاله مورد نظر خود را سرچ کنید و لینک مقاله در این سایت را بدهید تا مقاله برایتان ارسال شود وگرنه الان در این زمینه که شما مقاله خواستید بالغ بر 10,465 Results returned مقاله موجود بود
حالا چند تا از جدید ترین مقالات در این زمینه را قرار میدهم

پیوست ها

• 06737321.pdf
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 06744619.pdf
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ادامه
چند تا از مقالات سال اخیر را در یک فایل زیپ قرار دادم

پیوست ها

• pattern recognition.zip
    7 مگایابت · بازدیدها: 0
مدل هارمونیکی ترانسفورماتور

مدل هارمونیکی ترانسفورماتور

باسلام وعرض ادب اگه میشه یه مقاله راجب این موضوع میخواستم ازسایتieeexploreممنون

smojtabat

عضو جدید
با سلام و عرض وقت بخیر
لطفا چند مقاله از ژورنالهای IEEE یا IET در زمینه درس دینامیک سیستمهای قدرت برام تهیه کنید.
خیلی خیلی ممنونم

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم به چه زبونی باید گفت دیگه
دوستان عزیز از هر موضوعی که شما فکر کنید هزاران مقاله در ieeexplore موجوده لطفا به این بند توجه کنید:
به منظور کمک به دانشجویان گرامی عزیزانی که مقالات و یا ژورنال هایی را از سایت ieeexplore نیاز دارند می توانند تنها لینک مقاله در این سایت را قرار دهند تا در اسرع وقت مقاله مورد نظر برایشان به صورت کاملا رایگان در همین سایت آپلود شود.

در غیر این صورت دیگه پاسخ داده نمیشه

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و عرض وقت بخیر
لطفا چند مقاله از ژورنالهای IEEE یا IET در زمینه درس دینامیک سیستمهای قدرت برام تهیه کنید.
خیلی خیلی ممنونم
چند مقاله جدید در این زمینه

پیوست ها

• dynamic.zip
    4.7 مگایابت · بازدیدها: 0

AMIN4EVER

عضو
سلام دوستان.
در سه درس زیر لطفا کمک کنید مقاله ها رو بتونم پیدا کنم بسیار ممنون میشم .

لطفا بگید از کجا سرچ کنم تا خودم سرچش رو انجام بدم .

در درس "روش تحقیق" استاد گفته یک پروپوزال مربوط به برق رو پیدا کنید و خوبی ها و بدی هاش رو بررسی کنید .
لطفا در پیدا کردن این پروپوزال کمک کنید .

ISI باشه و IF دار .

این دو تا جمله یعنی چی ؟

====================================

در درس "توزیع انرژِی الکتریکی" گفته که یک مقاله انتخاب کنید که:
* مرتبط با برق باشه
*ISI معتبر باشه
* انگلیسی باشه
*جدید باشه 2011 به بلا

گفته از IET
IEEE
SPRINGER
SCIENCE DIRECT
ETEP

میشه پیدا کرد .
در این مورد هم کمک کنید چطور پیدا کنم ؟

===================================

اما در درس "بررسی و شناخت انرژی های نو :

من نظرم روی سیستم فتو ولتائیک هست که انتخاب کنمش .

از بین اینا گفته دو به دو یکی رو انتخاب کنید و کار کنید و ارائه بدید - لطفا در پیدا کردن مقاله بهم کمک کنید :

انرژی های خورشیدی :

• سیستم های فتوولتائیک (PV) - ساختار و چگونگی تولید انرژی - بصورت تخصصصی

• سیستم های حرارتی خورشیدی

1. کاربرد نیروگاهی
  2. کاربردغیر نیروگاهی ( آب شیرین کن های خورشیدی و /اب گرم کن های خورشیدی)

• کاربرد انرژی خورشیدی در بخش مسکونی و چگونگی مدیریت آن

• کنترل نیروگاههای فتوولتائیک

1. SUN FLOWER
  2. SUN DETECTOR
  3. MPPT (maximum power point tracker

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
در سه درس زیر لطفا کمک کنید مقاله ها رو بتونم پیدا کنم بسیار ممنون میشم .

لطفا بگید از کجا سرچ کنم تا خودم سرچش رو انجام بدم .

در درس "روش تحقیق" استاد گفته یک پروپوزال مربوط به برق رو پیدا کنید و خوبی ها و بدی هاش رو بررسی کنید .

ISI باشه و IF دار .

این دو تا جمله یعنی چی ؟

====================================

در درس "توزیع انرژِی الکتریکی" گفته که یک مقاله انتخاب کنید که:
* مرتبط با برق باشه
*ISI معتبر باشه
* انگلیسی باشه
*جدید باشه 2011 به بلا

گفته از IET
IEEE
SPRINGER
SCIENCE DIRECT
ETEP

میشه پیدا کرد .
در این مورد هم کمک کنید چطور پیدا کنم ؟

===================================

اما در درس "بررسی و شناخت انرژی های نو :

من نظرم روی سیستم فتو ولتائیک هست که انتخاب کنمش .

از بین اینا گفته دو به دو یکی رو انتخاب کنید و کار کنید و ارائه بدید - لطفا در پیدا کردن مقاله بهم کمک کنید :

انرژی های خورشیدی :

• سیستم های فتوولتائیک (PV) - ساختار و چگونگی تولید انرژی - بصورت تخصصصی

• سیستم های حرارتی خورشیدی

1. کاربرد نیروگاهی
  2. کاربردغیر نیروگاهی ( آب شیرین کن های خورشیدی و /اب گرم کن های خورشیدی)

• کاربرد انرژی خورشیدی در بخش مسکونی و چگونگی مدیریت آن

• کنترل نیروگاههای فتوولتائیک

1. SUN FLOWER
  2. SUN DETECTOR
  3. MPPT (maximum power point tracker
در این وبسایت سرچ کنید و مقالاتی که مورد نظرتون بود رو بگین تا براتون قرار بدم:
http://ieeeexplore.com/Xplore/home.jsp

تمامی این مقالات ISI هستند

AMIN4EVER

عضو

باشه به زودی میگم خدمتتون.

سایت های اینا رو میشه بگذارید:

IET
IEEE
SPRINGER
SCIENCE DIRECT
ETEP

و اینکه دریافت مقاله توشون رایگانه ؟ یا ترفند هایی برای دانلودشون هست ؟

AMIN4EVER

عضو

اینا رو زحمت بکش لطفا :

ممنون.

http://ieeeexplore.com/xpl/articleD...8&queryText=Distribution+of+electrical+energy

http://ieeeexplore.com/xpl/articleD...2&queryText=Distribution+of+electrical+energy
http://ieeeexplore.com/xpl/articleD...2&queryText=Distribution+of+electrical+energy

اگر کسی تونست تو پیدا کردن یک پروپوزال مربوط به برق کمک کنید .
در هر موضوعی باشه مشکلی نیست .

alex1386

عضو جدید
سلام من ارشد مخابرات هستم یک فایل برای سمینار و پایان نامه در مورد مدولاتور های فیبر نوری می خواهم قیمتش هم مهم نیست کمکم کنید

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز

4 مقاله درخواستی را از یک فایل زیپ دانلود کنید

پیوست ها

• AMIN4EVER.zip
    2.2 مگایابت · بازدیدها: 0

AMIN4EVER

عضو
سلام من ارشد مخابرات هستم یک فایل برای سمینار و پایان نامه در مورد مدولاتور های فیبر نوری می خواهم قیمتش هم مهم نیست کمکم کنید

"مدولاتور های فیبر نوری" رو در GOOGLE TRANSLATE به انگلیسی بر گردونید و در سایت زیر یک KEYWORD اون رو سرچ کنید .

کمی از خلاصه شو بخونید و هر کدوم رو که خواستید لینکش رو بزارید اینجا تا براتون قرار داده بشه.

ronak25

عضو جدید
سلام ...کسی میتونه در مورد رعدوبرق چندتا مقاله ی مناسب بهم معرفی کنه

navidir

عضو جدید

nafise05

عضو جدید
خیلی ممنونم، لطف کردید
این سایتی که ازش استفاده کردید هم به نظر سایت خوبی میاد، من باهاش آشنا نبودم،
elearnica.ir
متشکرم

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سایت های دانلود رایگان مقالات

www.tapar.net
www.elearnica.ir
www.goarticle.ir
www.freepapers.ir

به این 4 سایتی که قرار دادم از مدیر محترم درخواست قفل این تاپیک رو دارم ... دیگر نیازی به درخواست دانلود رایگان مقاله نیست

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز

www.tapar.net
www.elearnica.ir
www.goarticle.ir
www.freepapers.ir

به این 4 سایتی که قرار دادم از مدیر محترم درخواست قفل این تاپیک رو دارم ... دیگر نیازی به درخواست دانلود رایگان مقاله نیست
مشکل اکثر ما ایرانیان این است وقتی توانایی رسیدن به جایی را نداریم و از خود سوادی نداریم سعی میکنیم افراد دیگر را تخریب کنیم.
پست این آقا را وقتی دیدم اصلا جا خوردم
من نمیدونم این آقا از چه دانشگاهیی مهندسی برق گرفته که بهشون فرق member ieee و دسترسی محدود به چند ژورنال از طریق این سایت ها را نگفته اند.!
بنده همان لحظه که member شدم این تاپیک را ایجاد کردم تا تنها به دوستان و عزیزان بدون هیچ منتی خدمتی کرده باشم حتی توقع تشکری هم نداشت.
من تا به حال سایت های محدود دانلود رایگان را ندیده بودم و همچنین فکر نمیکردم چنین افرادی باشند که ....
بگذریم.
دوستان گرامی من دیگر در این تاپیک پست ارسال نمیکنم.مهندسین بزرگواری که نیاز به حتی کتب و ژورنال هایی داشتند که مطمئنا نمی توانند از طریق این وبسایت ها دریافتش کنند می توانند به بنده میل دهند تا برایشان ارسال کنم.
یا علی

nafise05

عضو جدید

www.tapar.net
www.elearnica.ir
www.goarticle.ir
www.freepapers.ir

جناب مهندس، ممنون به خاطر معرفی این سایت ها، اما حتما در جریان هستید که این سایت ها جامع نیستن و مقالات جدید رو در اختیار ندارن

مشکل اکثر ما ایرانیان این است وقتی توانایی رسیدن به جایی را نداریم و از خود سوادی نداریم سعی میکنیم افراد دیگر را تخریب کنیم.
من نمیدونم این آقا از چه دانشگاهیی مهندسی برق گرفته که بهشون فرق member ieee و دسترسی محدود به چند ژورنال از طریق این سایت ها را نگفته اند.!
بنده همان لحظه که member شدم این تاپیک را ایجاد کردم تا تنها به دوستان و عزیزان بدون هیچ منتی خدمتی کرده باشم حتی توقع تشکری هم نداشت.
من تا به حال سایت های محدود دانلود رایگان را ندیده بودم و همچنین فکر نمیکردم چنین افرادی باشند که ....
بگذریم.
دوستان گرامی من دیگر در این تاپیک پست ارسال نمیکنم.مهندسین بزرگواری که نیاز به حتی کتب و ژورنال هایی داشتند که مطمئنا نمی توانند از طریق این وبسایت ها دریافتش کنند می توانند به بنده میل دهند تا برایشان ارسال کنم.
یا علی
جناب مهندس، ناراحت نشید، همه دوستان می دونن که این سایت ها مقالات دم دستی و قدیمی رو بیشتر مدنظر دارن، مقاله من هم خیلی قدیمی بود و من خودمم هم تعجب کردم که چرا ieee رایگان نگذاشته اش، مقالات جدید و ارزشمند فک نمی کنم اصلا به این راحتی توی سایتی غیر از منبع اصلی بشه گیرشون آورد، در ضمن کمکی که هر دوستی به یکی از اعضای سایت می کنه به این راحتی قابل تخریب نیست، ما همگی قدر زحمات شما و دوستان دیگه ای که بی مضایقه کاری از دستشون برمیاد انجام میدن رو میدونیم، موفق باشید

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بگذریم.
یا علی
هر جور دوست دارید فکر کنید هر جور میلتون هست درباره من فکر کنید چون برام مهم نیست همه بچه ها اینجا منو می شناسند لازم نیست خودم رو معرفی کنم ، من هم قبول دارم که این سایت ها بعضی از مقالات رو نمی تونند دانلود کنند اما من 4 تا سایت معرفی کردم این نشد اون یکی ضمنا دو تا از این سایت ها محدودیت زمانی ندارند ... تا الان هیچ مشکلی برای من یا دوستان یا هرکسی که معرفی کردم پیش نیامده است ... حتی این تاپیک هم قفل شد
تاپیک اختصاصی مقالات درخواستی از IEEE

غیر از خدا صدا زدن شرک است ... الله مدد

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دو تا سایت رایگان دیگر

www.ipapers.ir
www.freepaper.us

بالا