درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hesam72

عضو جدید
من احتیاجی به احترام کسی که حالت تهوع داره ندارم ...
فرار از چی ؟ آره از دروغ و فریبی که در آستین ردایشان پنهان می کنند فراریم ...
قبلا" چی بودیم یادت نیس ؟ این روزا همه کارشون از آل زایمر به سوپر زایمر کشانده شده ...من فرهنگ هزاران ساله ی خودمو میخوام نه این ظاهر ساز های خود فریب رو !! شما خودت چی میطلبی ؟؟
ارزش انسان رو انسان باید بفهمه ... من آدمیتی را در وجود شخصی که با زور باتوم و فحش به دیگران حمله ور میشه نمیبینم این خوی حیوانی است !

در مورد تهوع ک هیچی نگم بهتره..!چون تو جواب احترام رو متوجه نمیشی...
مشکل از تربیته ک وظیفه من نیس...(فقط ی بحث ساده در مورد اعتقاد من و شما نسبت ب حجابه...لزومی ب این همه پرخاش نیس...)
احتمالا تو ضربه خورده ازین گروه افراطی هسی ک ب زور باتوم و بنام دین میخوان ب منافع خودشون برسن و عقده هاشون رو خالی کنن...کیه ک با اینا مخالف نباشه؟!حتی این حرکاتو دولتیا هم نمپسندن اما دستور از جایی دیگست....شاید چاره ای جز این براشون باقی نمونده....!
تو یادته ک ما یادگار فرهنگ 1000 ساله هستیم و باز فرهنگ نو ظهور غرب رو ب اون ترجیح میدی ...یعنی فرهنگ همراه با ازادیهای بی بندوبار غرب برابری داره با فرهنگ غنی ایرانی....یعنی فقط اسلام باعث نابودی این فرهنگ شده یا ن این ما بودیم ک با کم کاریها و اشتباهاتمون باعث شدیم این فرهنگ غرب جانشین اون بشه و حالا کور کورانه بدون اینکه از تاریخ و اهدافش اگاه باشیم از اون دفاع میکنیم!؟..

hesam72

عضو جدید
شما نمیخواد حدس بزنید.
به جای شلوغ بازی و مغلطه بازی جواب سئوال رو بدین.
سئوال هم واضح بود، کجای دینتون اشاره کرده که غیر مسلمانان موظف به رعایت حجاب مو در جوامعی هستند که اکثریت مسلمان هستن؟ این باید رو از قرآن و حدیث برای من بیار بی زحمت.
مگه نمیگی خیلی واضحه خیلی تابلوئه، خیلی بدیهیه، خوب این مدرک تابلوت رو بذار دهان مخالفان بسته بشه. :)

تمامی رسانه های شما داره تو غرب پخش میکنه.
هم از شبکه های صدا و سیما هم شبکه های عربی مبلغ دین و بیش از 200 کانال ماهواره ای چپ و راست دارن تبلیغ اسلام میکنن.
جلوتون رو هم نمیگیرن.

چون فلسفه غرب سال هاست فلسفه شمارو بسته و ازتون هراسی نداره فقط شماهارو به جون هم میندازه تو 1400 سال سال پیش بزنین تو سر و کله هم و همدیگه رو بکشین.
غرب یک هنر داره و اونم اینه که فهمیده ملت های خاورمیانه احمق هستن، اگر احمق نبودین پیروز نمیشد.

مغلطه نیس عین واقعیته...شما دوس نداری واقعیاتو ببینی ...خوابی و کسی ک خودشو ب خواب زده نمیشه بیدار کرد...
اصا از سوالت میخوام سرمو بکوبم ب این مانیتور!!؟تموم بحث ما در مورد حجابه ک حتی تو ادیان دیگه هم اجباری بوده اونوقت تو میگی چرا اجباری باید باشه...جوابتو دادم نمیخوام دوباره بحث الکی کنم...اصل حجاب هم برا مرده هم برا زن ک مهمترین موردم تو حجاب زن همون پوشش مو هست...
هم از مفاد قران میشه این موضوع رو برداشت کرد...هم از تاریخ ادیان...هم از سخنرانی های استادان گرامی مث رائفی پور و حسن عباسی و....
هم از مستندای بسیار ک در مورد ادیان مختلفه مث عصر ظهور و فاز3 و.... هم از احادیث بسیاری ک نمونش رو توصفحه های قبلی میتونی ببینی(البته اگه بخوای ببینی)....و قانون اساسی ایران و .. وقتی یچیزی تو ی کشور ب شکل قانون در اومد رو هوا نیس حتمآ پشت تصویب و عملی شدن قانون یسری برنامه و اهدافی بوده ک اون قانون باید عملی میشده...قانون ایرانم قابل توجه شما اکثرا از فقه و قران سرچشمه میگیره...
شما ک انقدر ب بی حجابی و ازادی(توهم ازادی) علاقه مندی بهتره بری و تو همون ترکیه زندگی کنیو لذتشو ببری!!!
واقعا متاسفم ک از فرهنگی حمایت میشه ک سالیان ساله دشمنیشو با ایران و ایرانی ثابت کرده و ازون قبل تر هم هدفش از دوستی با ایران فقط غارت بوده...!

hesam72

عضو جدید

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع پست یک: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم

شهر قم مذهبی ترین شهر ایرانه و حجاب در این شهر بیشتر از بقیه جاهای ایران رعایت میشه. چند تا شهر مذهبی دیگر هم تو ایران داریم که اکثریتشون در مرکز ایران واقع هستند.
حالا شما از یک خانم بخواید در شهر قم (و یا بقیه شهرهای مذهبی ایران) قدم بزنه و اونو مقایسه کنه با بقیه شهرهای ایران که کمتر مذهبی اند ( و مسلما رعایت حجاب در اونها کمتره ) ازش بپرسید در شهری مثل قم احساس راحتی بیشتری میکنه یا تو بقیه شهرها ؟!
مردهای چشم چران در این شهرها بیشترند یا بقیه ؟!

تو این سایت یه کاربری بود( نمیدونم هنوز فعالیت داره یا نه ) از شهر قم بود. یادمه یه بار تو پست هاش خونده بودم که ما زنها تو قم حتی راحت نمیتونیم به اداره های دولتی مراجعه کنیم !

( البته ببخشد تو این پست قصد توهین به هیچ شهری و مردمانش رو نداشتم فقط یک واقعیتی هست که خودم دیدم و از خیلی ها تجربش رو شنیدم)

جا داره اول تشکر اعتراض آمیزم رو نثار مدیریت کنم ازینکه تاپیک ها رو دوتا یکی میکنن ...

دوست گلم ... ما گذرمان به قم افتاد ... قدمی از ماشین دور نشده بودیم ...که یک شخصیتی که تماما" ریش ..تماما" هیز ... آمدند و گفتن ...خانوم خانوم ...
یه لحظه اینجا بمون من با اماکن برگردم ... این وضعیت حجاب شما مناسب نیست ...(مانتو تا روی زانو +مقنعه +شلوار دمپا ..تیپ سال 89 )

بنده هم از آنجاییکه در چنین مواقعی علاقه به ترسیدن و دستپاچگی ندارم ...گفتم شما بفرمایید من منتظرم ...
ایشان رفتند که بیایند هنوز !!!
چقدر باهوش عمل کرد ... کسی از ایشون اطلاعاتی داره مراجعه کنه اماکن قم لطفا" .... نگرانشم !!
اون روز یه خاطره بود ...میفهمی یه خاطره !!!

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد تهوع ک هیچی نگم بهتره..!چون تو جواب احترام رو متوجه نمیشی...مشکل از تربیته ک وظیفه من نیس...(فقط ی بحث ساده در مورد اعتقاد من و شما نسبت ب حجابه...لزومی ب این همه پرخاش نیس...)احتمالا تو ضربه خورده ازین گروه افراطی هسی ک ب زور باتوم و بنام دین میخوان ب منافع خودشون برسن و عقده هاشون رو خالی کنن...کیه ک با اینا مخالف نباشه؟!حتی این حرکاتو دولتیا هم نمپسندن اما دستور از جایی دیگست....شاید چاره ای جز این براشون باقی نمونده....!تو یادته ک ما یادگار فرهنگ 1000 ساله هستیم و باز فرهنگ نو ظهور غرب رو ب اون ترجیح میدی ...یعنی فرهنگ همراه با ازادیهای بی بندوبار غرب برابری داره با فرهنگ غنی ایرانی....یعنی فقط اسلام باعث نابودی این فرهنگ شده یا ن این ما بودیم ک با کم کاریها و اشتباهاتمون باعث شدیم این فرهنگ غرب جانشین اون بشه و حالا کور کورانه بدون اینکه از تاریخ و اهدافش اگاه باشیم از اون دفاع میکنیم!؟..
اصن میخوام راجع به آلزایمر با شما صحبت کنم ... اون واجب تره چه بی احترامی ؟؟ ینی تو بیای بگی من حالم از زیبا کلام و طرفداراش بهم میخوره ...منم بگم وای چه با تربیت ..نه ازین خبرا نیس ... !!اون به نام دین به کام من ... پدیده ی قلدری و زورگویی دیگه ... به دستور کیه دقیقا" الف ب ج .... ج د ... ف ع ... م ن ... کدوم افراد ؟ شما عالمی خودت جواب بدی بهتره ...فرهنگ کهن من زرتشت است ... من ایرانیم ...نه عربی ... سخته صحبتایی که میگی رو یادآوری کنم برات ..درک کنم منم طاقتی دارم !

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دین زردتشت هم به حجاب تاکید داره..تعصبات عرب و فارس رو بزارید کنار

امر دیگه ای نداری ؟
... بدیم خاکا رو یکی کنن ، من و عراق و دبی نداریم که !!!
شما زوده برات از فارس و زرتشت حرف بزنی...

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امر دیگه ای نداری ؟
... بدیم خاکا رو یکی کنن ، من و عراق و دبی نداریم که !!!
شما زوده برات از فارس و زرتشت حرف بزنی...

عزیزم شما عقده داره از سراپای وجودت میباره
اسم ایران رو میاری حرف از زردتشت میزنی.. ولی از فرهنگ غرب دفاع میکنی..
ماشالا حرف زدن هم بلد نیستی...
افرین به این همه انعطاف پذیری :w17:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما عقده داره از سراپای وجودت میباره
اسم ایران رو میاری حرف از زردتشت میزنی.. ولی از فرهنگ غرب دفاع میکنی..
ماشالا حرف زدن هم بلد نیستی...
افرین به این همه انعطاف پذیری :w17:

افراد معمولا" ذهنیتی که از خودشون دارن رو به دیگران نسبت میدهند !
سعی کن جلوی نشتی بیانت رو بگیری و درزها رو هم بپوشونی ;)

guide

عضو جدید
به نظر من هر کسی نمیتونه از چادر استفاده کنه .. لیاقت میخاد که بعضی ها ندارن .... خودِ دوستان بعضی از چادری ها را میبینند.
ولی تمامی ادیان بر داشتن حجابِ کامل تاکید کردند.
حجابِ کامل چیست؟؟
.
.
.
دوستانی که میخان نقل بزنن توصیه میکنم بروندابتدای خطبه فدکیه و نحوه حضور حضرت زهرا در خیابان (از درب منزل تا درب مسجد) رو بخونن
و یا
نحوه حضور حضرت زینب در هنگامی که دچار غارت شدند.

hesam72

عضو جدید
اصن میخوام راجع به آلزایمر با شما صحبت کنم ... اون واجب تره چه بی احترامی ؟؟ ینی تو بیای بگی من حالم از زیبا کلام و طرفداراش بهم میخوره ...منم بگم وای چه با تربیت ..نه ازین خبرا نیس ... !!اون به نام دین به کام من ... پدیده ی قلدری و زورگویی دیگه ... به دستور کیه دقیقا" الف ب ج .... ج د ... ف ع ... م ن ... کدوم افراد ؟ شما عالمی خودت جواب بدی بهتره ...فرهنگ کهن من زرتشت است ... من ایرانیم ...نه عربی ... سخته صحبتایی که میگی رو یادآوری کنم برات ..درک کنم منم طاقتی دارم !

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یواشکی

یواشکی

ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﺳﺮﺯﻣﯿﻨـﻢ ﯾــﻮﺍﺷﮑﯽ ﺳﺎﮐﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﺴﺘﻨــ
ﯾﻮﺍﺷـﮑﯽ ﺷﻨﺎﺳﻨـﺎﻣﻪ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺳﺖ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩﻧــﺪ
ﺗﺎ ﺑﺎ ﺯﯾـﺎﺩ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﻨﺸﺎﻥ ﺑـﻪ ﺟﺒــﻬﻪ ﺑﺮﻭﻧــﺪ
ﺩﺭ ﺟﺒـﻬﻪ ﯾـﻮﺍﺷﮑﯽ ﺳﻨــﮕﺮ ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧــﺪ ﺑــﺮﺍﯼ ﻧﻤـﺎﺯ ﺷﺐ ﻭ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺷﻬﯿــﺪ ﻣﯽ ﺷﺪﻧــﺪ !
نه اینکه یواشکی پا بر حیا و عفتشان و غیرت مردانشان بزنند
آن ها نرفتند تا ما به فكر آزادی های یواشكی در هر گوشه و كنار شهرمان باشیم

عجیبه ما در هر عصری یکسری انسان هایی داریم که اینا میخوان برای کل تاریخ و همه نسل ها نسخه بپیچن.

سرباز قاجار جانش را در راه ناصرالدین شاه و تفکراتش داد، چرا ما دور شدیم از آرمان های ناصر !!!
سرباز فلان جانش را در راه حجاب داد، چرا ما دور شدیم از آرمان های حجاب !!!

هرکسی رو تو قبر خودش میخوابونن، آرمان هاش هم صرفا برای خودش محترمه.

خیلی خوبه انسان یک چیز رو یاد بگیره:

اگر انسان از نظر جانی به کسی مدیون بود، هیچ دلیل منطقی وجود نداره از نظر عقیده و آرمان هم به اون فرد مدیون باشه.

یک عده حجاب دوست دارن، یک عده ندارن، اینقدر درکش برای ذهن های منجمد شده تو این کشور سخته؟
یه عده هم دلشون میخواد موهاشون تو باد هوا بخوره، یه عده میخوان عرق سوز بشه به من و شما چه که برای موی زن قانون وضع کنیم مگه زن ها جمع شدن واسه موی مردا قانون وضع کنن.
عجب بدبختی داریم تو این مملکت.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن تایید حرفای علیرضا یه چیزی رو اضافه کنم که هرکسی که داره ایراد میگیره رو بقیه باید خودش عاری از خطا و اشتباه باشه
فقط ادمی که فکر میکنه خیلی کامل و عاقله اینجوری از دیگران ایراد میگیره
یه جمله ای هست از برتراند راسل که میگه :
(مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً به خود یقین دارند در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند!)

یه دلیل اینکه باشگاه رونق خودشو از دست داده و دیگه مث سابق نیست زیاد شدن این بحث ها ی متعصبانه و کشمکش های بعدش بوده

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﺳﺮﺯﻣﯿﻨـﻢ ﯾــﻮﺍﺷﮑﯽ ﺳﺎﮐﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﺴﺘﻨــ
ﯾﻮﺍﺷـﮑﯽ ﺷﻨﺎﺳﻨـﺎﻣﻪ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺳﺖ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩﻧــﺪ
ﺗﺎ ﺑﺎ ﺯﯾـﺎﺩ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﻨﺸﺎﻥ ﺑـﻪ ﺟﺒــﻬﻪ ﺑﺮﻭﻧــﺪ
ﺩﺭ ﺟﺒـﻬﻪ ﯾـﻮﺍﺷﮑﯽ ﺳﻨــﮕﺮ ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧــﺪ ﺑــﺮﺍﯼ ﻧﻤـﺎﺯ ﺷﺐ ﻭ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺷﻬﯿــﺪ ﻣﯽ ﺷﺪﻧــﺪ !

نه برای اینکه با ادعای دینداری فساد اخلاقی به پا کنند بلوتوث شوند همه جا ... نه برای دزدی های کلان اقتصادی دستشان رو شود ... اسمشان در جراید حک شود ...
نه به جای دموکراسی (ترس دولت از مردم ) دیکتاتوری (ترس مردم از دولت ) برقرار شود ...
نه برای اینکه دستگیری یواشکی اهل قلم و وبلاگ نویسان و
نه اینکه یواشکی پا بر حیا و عفتشان و غیرت مردانشان بزنند
آن ها نرفتند تا ما به فكر آزادی های یواشكی در هر گوشه و كنار شهرمان باشیم
[/Q
UOTE]

تو جوان دهه قبل از انقلاب چپی بودی هرچند !!...نه جوان بعد از انقلاب اسلامی

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من خودم با اینکه حجابمو حفظ میکنم، ولی مث باقی دوستان اصلا از این اصرار و اجبار بر اون خوشم نمیاد..
شهدا خودشون بدون ادعا رفتن، حالا مدعی هاشون ول کن نیستن..

شهدا گفتن خونمون رو دادیم تا حجاب حفظ بشه ......

خوب اگه بی ادعا بودن و به ناموس بی توجه بودن که چرا برن بجنگن دیگه ول میکردن الان میشد ایران که اشغال امریکا

پس تویی که ناموس مملکتی بخاطر اون شهید اگه عقل داری درک داری باید حجابت رو رعایت کنی تا خون اون شهید پای مال نشه...

ما که کار خودمون میکنیم به حرف هایی دیگران هم به احترام اصلا گوش نمیدیم
موفق باشید

مردان مسلمان چگونه زنان مسلمان را خطاب میکنند :

پس تویی که ناموس مملکتی بخاطر اون شهید، اگه عقل داری، درک داری، باید حجابت رو رعایت کنی تا خون اون شهید پای مال نشه...

موفق باشید

من گربه هم داشتم اینجور شخصیتش رو لگد مال نمیکردم !!!!!!!!!

تعجبم هم از این برادر و امثال این برادر نیست، از اون خواهران مذهبی متحیرم که چطوری چنین بی شخصیتی هایی رو تحمل میکنن که یک مرد اونارو اینجوری امر و نهی کنه و براشون دم از عقل و درک بزنه و ناموس خطابشون کنه.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شهدا گفتن خونمون رو دادیم تا حجاب حفظ بشه ......

خوب اگه بی ادعا بودن و به ناموس بی توجه بودن که چرا برن بجنگن دیگه ول میکردن الان میشد ایران که اشغال امریکا

پس تویی که ناموس مملکتی بخاطر اون شهید اگه عقل داری درک داری باید حجابت رو رعایت کنی تا خون اون شهید پای مال نشه...

موفق باشید

:huh:

اولین باره توی باشگاه، که پستی حتی ارزش جواب دادن نداره برام :|
باشه، شما باعقل :|
احترام؟؟:huh:

مردان مسلمان چگونه زنان مسلمان را خطاب میکنند :

من گربه هم داشتم اینجور شخصیتش رو لگد مال نمیکردم !!!!!!!!!

تعجبم هم از این برادر و امثال این برادر نیست، از اون خواهران مذهبی متحیرم که چطوری چنین بی شخصیتی هایی رو تحمل میکنن که یک مرد اونارو اینجوری امر و نهی کنه و براشون دم از عقل و درک بزنه و ناموس خطابشون کنه.

:huh:

وضعیت
موضوع بسته شده است.