درخوست های مرتبط با: راهنمایی و نظرخواهی

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ...امیدوارم حالتون خوب باشه

عزیزان من به 3 پایان نامه مختلف با یک موضوع نیاز دارم برا درس روش تحقیق کمکم کنین ممنون میشم ....با تشکر از شما

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

عزیزان من به 3 پایان نامه مختلف با یک موضوع نیاز دارم برا درس روش تحقیق کمکم کنین ممنون میشم ....با تشکر از شما

سلام دوست عزیز در لینک زیر آرشیوی از پایان نامه های آماده هست می تونید دانلود بفرمائید.

پایان نامه های معماری

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز در لینک زیر آرشیوی از پایان نامه های آماده هست می تونید دانلود بفرمائید.

پایان نامه های معماری

مرسی مریم جان ولی اونجا 3 تا پایان نامه مشابه وجود نداره که استفاده کنم ازش....قبل آبهش سر زده بودم ......

باز ممنون

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرسی مریم عزیز.......فقط یه چیزی : من تازه فهمیدم که استادمون گفته پایان نامه ها برای کارشناسی ارشد باشه که از اونا استفاده کنین .....اینا برا کدوم پایه ن ؟؟؟

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمونه خونه تو بندرعباس داره؟؟

سلام .......
من اینارو پیدا کردم امیدوارم یکم هم که شده به دردتون بخوره
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/60475-اقلیم-ومعماری?p=475962&viewfull=1#post475962
از این پست تا http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/60475-اقلیم-ومعماری?p=499262&viewfull=1#post499262 این پست

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام :gol:
با توجه به اینکه پایان نامه های ارشد مدنظر شما هست دو راه دارین:
1- استفاده از پایگاه "ایران داک" که باید براش هزینه کنید.
2- گرفتن معرفی نامه از دانشگاهتون برای دانشگاه هایی که آرشیوشون رو در اختیار قرار میدن که مطالعه کنید (مد نظرتون باشه که اجازه عکاسی و ... نخواهید داشت و باید نوت برداری کنید پس تجهیزات لازم رو همراه داشته باشین!!! )

با توجه به اینکه پایان نامه های معتبر درجه ارشد 90درصد محورشون پژوهش هست (که به همین دلیل روش تحقیق اونها حائز اهمیت هست) و نتایج استخراج شده از اونها توسط دانشجوی مربوطه در قالب مقالات معتبر به چاپ میرسند پس مطمئن باشین در فضای مجازی چیزی دستتون رو نمیگیره !

آخرین ویرایش:

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام :gol:
با توجه به اینکه پایان نامه های ارشد مدنظر شما هست دو راه دارین:
1- استفاده از پایگاه "ایران داک" که باید براش هزینه کنید.
2- گرفتن معرفی نامه از دانشگاهتون برای دانشگاه هایی که آرشیوشون رو در اختیار قرار میدن که مطالعه کنید (مد نظرتون باشه که اجازه عکاسی و ... نخواهید داشت و باید نوت برداری کنید پس تجهیزات لازم رو همراه داشته باشین!!! )

با توجه به اینکه پایان نامه های معتبر درجه ارشد 90درصد محورشون پژوهش هست (که به همین دلیل روش تحقیق اونها حائز اهمیت هست) و نتایج استخراج شده از اونها توسط دانشجوی مربوطه در قالب مقالات معتبر به چاپ میرسند پس مطمئن باشین در فضای مجازی چیزی دستتون رو نمیگیره !

خیلی ممنون سحر جان ........به خاطر کمکات و حرفات بسیار ممنون :gol::gol:

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
پایداری اجتماعی در فضاهای درمانی

پایداری اجتماعی در فضاهای درمانی

سلام
در خصوص
پایداری اجتماعی در فضاهای درمانی مقاله یا رساله ای اگر سراغ دارید ، ممنون میشم راهنماییم کنید.

من دنبال یه نمونه پایان نامه با رویکرد پایداری اجتماعی می گردم که دانلود کنم، یه سری یه سایت برای خرید یه فایل ورد و پی دی اف یه پایان نامه با عنوان« طراحی مرکز خرید با رویکرد پایداری اجتماعی با محوریت کاربرد سرزندگی » پیدا کردم که کلش بوووود، ولی الان هرچی میگردم فقط خلاصه ی 19 صفحه ای ازش پیدا میکنم یا پروپوزالش!
کسی آدرسشو داره ؟

فقط یه نمونه پایان نامه کامل با این رویکرد پیدا کردم :cry: :eek:

mahsa7419

عضو جدید
استاد برای پروژه نهایی مصالح و ساختمون به ما ساخت ماکت آقابزرگ خان کاشان رو داده ولی متاسفانه تو اینترنت عکس به درد بخوری پیدا نکردم لطفا اگه کتابی میشناسین که در این مورد قابل استفاده باشه بهم معرفی کنین:smile:

jodyabod

عضو جدید
سلام دوستان
موضوع پایان نامه من خانه مد و لباس هست، الان توی مطالعات هستم و تو نمونه موردی موندم نمونه پیدا کردم ولی استاد میگه حتما از ایتالیا و فرانسه هم توی نمونه ها باشه و توی این کشورها با اینکه برند ها و خانه لباس های خیلی زیادی هست ولی نتونستن جایی رو پیدا کنم که حجم پلان ثابتی داشته باشه اکثر این برندها و خانه لباسها شو لباس هاشون توی سالن های که کاربری های مختلف داره اجرا میکنن، کسی میتونه در این زمینه کمک کنه ؟؟ ممنوم میشم ازهمگی

nasimparsi

عضو جدید
با درود

دوستان گرامی یک سازه نزدیک به 45 متر در یک باغ داره اجرا می شه که ویلایی هست. قرار هست دو روز دیگه سقف این سازه ایجاد بشه. (طبقه دوم با بالکن هایی که در نظر گرفته شده 50 متر خواهد بود)

طبقه پایی آشپزخانه + پذیرایی
طبقه بالا اتاق ها + دستشویی و حمام و ...

با این شرایط از نظر تاسیساتی من چه چیزهایی رو باید در نظر بگیرم؟ به نظرتون چه چیزهایی در نظر گرفته بشه و در کجا که تاسیسات زیر کار جا بگیرن و فردا مشکلی پیش نیاد

همون طور که می بینید برای تیرهای سقف از سامانه (سیستم) خرپایی بهره برده شده که نزدیک به 40 سانت برآمدگی ایجاد شده. این برآمدگی رو از نظر زیبایی شناسی به نظرتون چکارهایی می شه کرد؟

اگر بخوام سقف کاذب بزنم و نور مخفی ایجاد کنم پیش از بتن ریزی سقف آیا نیاز هست میلگردی از سقف به پایی آویزان کنم یا چیزی که بتونه سقف کاذب رو نگه داره و...

-------------

نمای ساختمان از نظر شما چه چیزی باشه زیبا خواهد بود؟ (سقف طبقه دوم قرار هست مثل ویلاهای شمال از سفال سرخ رنگ بهره برده بشه و گرداگرد ساختمان طبقه دوم هم نمای پنجره باشه)

لطفا اگر ایده ای که می تونه سازه رو زیباتر کنه به ذهنتون می رسه به من بگین

با سپاس

مشاهده پیوست 228070

مشاهده پیوست 228071

این هم یک عکس دیگه پیش از اجرا سامانه‌ی خرپایی:

http://upload7.ir/imgs/2014-12/74783244949332150519.jpg]

Rebika

عضو جدید
سلام بچه ها جونم
یه المان یا حجمی که نماد و نشانه انسانیتباشه ...!!!!!! کسی میتونه کمک کنه یا ایده ایی بده تا بتونم یه چیزی سرهم کنم تحویل بدم برهههههههه!!

hosseiiin

عضو جدید
سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه المانی طراحی کنم که سرعت وحرکت رو نشون بده در عین حال مرتبط با راه اهن و قطار باشه ممنون

latif seyedi

عضو جدید
سلام. من در رابطه با انتخاب موضوع در رابطه با پایان نامه ارشد معماری دچار سردرگمی شدم.
کسی میتونه یه منبع یا سایت معرفی کنه که جدیدترین موضوعات معماری رو در اونجا بشه دید؟

بالا