درخواست کمک

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام .
دوستان اطلاعات کاملی در مورد روش های الکتروشیمیایی نیاز دارم.( کتاب ، جزوه، مقاله، سایت و....)
ممنون میشم اگه کمک کنید.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام .
دوستان اطلاعات کاملی در مورد روش های الکتروشیمیایی نیاز دارم.( کتاب ، جزوه، مقاله، سایت و....)
ممنون میشم اگه کمک کنید.
درود بر شما
منظورتون از روش های الکتروشیمیایی دقیقا چیه؟!
آبکاری؟ ساختن پیل؟! و یا؟؟؟؟

شیمیست عکاس

عضو جدید
سلام دوست عزیز.کتاب شیمی تجزیه دو اسکوک وست یا کتابای کنکور ارشد مثل شیمی تجزیه مدرسان شریف بخش الکتروشیمیش حتما میتونن کمکتون کنن

سلام .
ممنون میشم اگه کمک کنید.

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام .
ممنون میشم اگه کمک کنید.

سلام
همونطور که دوستمون اشاره کردن فیلد رو مشخص کنین ما در خدمتیم
پتانسیومتری؟ خوردگی و امپدانس؟ ولتامتری؟ پیل های سوختی؟ ...

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
همونطور که دوستمون اشاره کردن فیلد رو مشخص کنین ما در خدمتیم
پتانسیومتری؟ خوردگی و امپدانس؟ ولتامتری؟ پیل های سوختی؟ ...

سلام حقیقت مربوط به موضوع پایان نامه ام هست. میخوام یه یون مزاحم رو از محلول اسیدی حذف کنم با استفاده از الکترود های مس و الکترود مرجع نقره.

daiana

عضو جدید
سلام .
ممنون میشم اگه کمک کنید.

سلام دوست محترم...
من یه هندبوک خیلی خوب در زمینه الکتروشیمی دارم که به زبان انگلیسیه...راستش خودم هنوز نخوندمش...فکر کنم به دردتون بخوره..اگه می خواید ایمیل بزارید تا بفرستم آخه حجمش زیاده آپلود نمیشه....

:)

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوست محترم...
من یه هندبوک خیلی خوب در زمینه الکتروشیمی دارم که به زبان انگلیسیه...راستش خودم هنوز نخوندمش...فکر کنم به دردتون بخوره..اگه می خواید ایمیل بزارید تا بفرستم آخه حجمش زیاده آپلود نمیشه....

سلام.
ممنون دیانا خانوم از اینکه هستید توی تالار شیمی و فعالیت می کنید :gol:
اما میخواستم خواهش کنم که هندبوک رو در بخش کتاب ها بذارید تا همه استفاده کنند. برای فرستادن فایل با حجم بالا آپلود کردن بهترین راهه، اگر بخواید با میل اینکار رو کنید یا باید فایلتون رو چند تیکه کنید چون مثلا جی میل نهایتا تا 25 مگ رو اتچ میکنه و برای فایلهای بیشتر باید از dropboxش استفاده کنید که دردسر داره اما در هر صورت چه با میل و چه بدون میل برای فرستادن فایل باید اون رو توی نت آپلود کنید. پیشنهاد من اینه که اون رو توی سایتهای آپلود سنتر مثل آپلودبوی و ... آپلود کنید. یا اینکه اسم کامل کتاب رو بذارید تا لینک دانلودش در صورت وجود قرارداده بشه.
در هرصورت من چندتا هندبودک الکتروشیمی رو برا دانلود میذارم. شاید نیاز دوستمون برطرف شد.

1 37m
2 4m
3 18m

daiana

عضو جدید
سلام.
اما میخواستم خواهش کنم که هندبوک رو در بخش کتاب ها بذارید تا همه استفاده کنند. برای فرستادن فایل با حجم بالا آپلود کردن بهترین راهه، اگر بخواید با میل اینکار رو کنید یا باید فایلتون رو چند تیکه کنید چون مثلا جی میل نهایتا تا 25 مگ رو اتچ میکنه و برای فایلهای بیشتر باید از dropboxش استفاده کنید که دردسر داره اما در هر صورت چه با میل و چه بدون میل برای فرستادن فایل باید اون رو توی نت آپلود کنید. پیشنهاد من اینه که اون رو توی سایتهای آپلود سنتر مثل آپلودبوی و ... آپلود کنید. یا اینکه اسم کامل کتاب رو بذارید تا لینک دانلودش در صورت وجود قرارداده بشه.
در هرصورت من چندتا هندبودک الکتروشیمی رو برا دانلود میذارم. شاید نیاز دوستمون برطرف شد.

1 37m
2 4m
3 18m

با سلام و تشکر...
حتما ولی هندبوکی که من میخواستم در اختیار دوست محترم بزارم یکی از همون هندبوکایی بود که شما واسه دانلود گذاشتید...سرعت نت پایین بود نمیتونستم آپلود کنم ولی امروز خدا رو شکر درست شد...;)

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست محترم...

سپاس دوست محترم.

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.

1 37m
2 4m
3 18m

بسیار ممنون آقا مهدی.

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان اگه منبع فارسی هم دارید معرفی کنید ( کتاب ، مقاله، گزارش کار آزمایشگاه و ....)
سپاس از همراهی تک تک عزیزان.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان اگه منبع فارسی هم دارید معرفی کنید ( کتاب ، مقاله، گزارش کار آزمایشگاه و ....)
سلام.
شما کتاب مقدمه ای بر الکتروشیمی تجزیه ای دکتر گلابی رو می تونی استفاده کنی که فک میکنم کارت رو راه میندازه. همچنین تاجایی که میدونم تجزیه ایا یه کتاب رفرنس الکتروشیمی دارن که نویسندش بارد هست، الکتروشیمی بارد که 10-12 جلده و ترجمه شده، احتمالا خیلی کامله.

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام.
شما کتاب مقدمه ای بر الکتروشیمی تجزیه ای دکتر گلابی رو می تونی استفاده کنی که فک میکنم کارت رو راه میندازه. همچنین تاجایی که میدونم تجزیه ایا یه کتاب رفرنس الکتروشیمی دارن که نویسندش بارد هست، الکتروشیمی بارد که 10-12 جلده و ترجمه شده، احتمالا خیلی کامله.
سلام
ممنون
درسته کتاب دکتر گلابی فصل پتانسیومتریش مفیده و البته کتاب بارد
من جفت کتابا ای بوکشون رو دارم اما به لاتین

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
این فایل از صفحه 40 به بعدش درباره رفع مزاحمت ها در پتانسیومتریه
البته اگر کلش رو بخونین مفیده
به زبان شیوای پارسی
;)

پیوست ها

• potentiometry.zip
    351.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا