درخواست : کمک و راهنمایی برای هندسه ترسیمی

21مهدیه

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجوی کاردانی معماری ترم یک هستم . با درس هندسه ترسیمی این ترم مشکل دارم نمیتونم بفهممش..مخصوصا در باره موقعیت نقطه و خط و تغیر اندازه.. تو هنرستان چیز زیادی به ما نگفتند . درباره اصلا نگفتند... لطفا کمکم کنید ممنون...:gol::gol::gol:

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من دانشجوی کاردانی معماری ترم یک هستم . با درس هندسه ترسیمی این ترم مشکل دارم نمیتونم بفهممش..مخصوصا در باره موقعیت نقطه و خط و تغیر اندازه.. تو هنرستان چیز زیادی به ما نگفتند . درباره اصلا نگفتند... لطفا کمکم کنید ممنون...:gol::gol::gol:

دوست عزیز

هر قسمتی که متوجه نشدی اینجا بگویید تا توضیح بیشتر بهتون داده بشه

21مهدیه

عضو جدید
دوست عزیز

هر قسمتی که متوجه نشدی اینجا بگویید تا توضیح بیشتر بهتون داده بشه

[FONT=&quot]من بیشتر توی فرجه های مختلف تصویر و موقعیت نقطه در فضا و خط در فضا اشکال دارم.ودیگه اینکه اثار خط رو هم اشکال دارم ینی دیگه هر چی خوندم تا اینجا به مسئله خوردم.بیشترم جزییه ولی بازم دردسر برام درست کرده..:gol:[/FONT] [FONT=&quot]ممنون[/FONT]

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

سلام دوست عزیز امیدوارم تاپیک های زیر کمکتون کنه.
[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/64314-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B8%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7"]کارشناسی | هندسه مناظر و مرایا
[/URL]کارشناسی | هندسه کاربردی

بالا