درخواست کمک (فوری!!!)

آیپارا

عضو جدید
سلام دوستان عزیز من به یک پایان نامه ای برای نوشتن فصل چهارم نیاز دارم که بهینه سازی چند هدفه با nsga-II انجام داده باشه.
خیلی ممنون میشم اگر دارید برام یمیل کنید برای استخراج نتایج لازم دارم و اصلا در هر زمینه ای هم باشه اشکال نداره فقط با nsga-II بهینه سازی شد باشه:gol::):(

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز من به یک پایان نامه ای برای نوشتن فصل چهارم نیاز دارم که بهینه سازی چند هدفه با nsga-II انجام داده باشه.
خیلی ممنون میشم اگر دارید برام یمیل کنید برای استخراج نتایج لازم دارم و اصلا در هر زمینه ای هم باشه اشکال نداره فقط با nsga-II بهینه سازی شد باشه:gol::):(

سلام، دوست عزیز برای یافتن با پایان نامه با موضوعی مورد نظرتون باید به کتابخونه دانشگاهتون یا در صورتیکه تو دانشگاه خودتون نتونستین اطلاعاتی پیدا کنین در پایگاه اطلاعاتی دانشگاه های دیگه سرچ کنید و حضوری مراجعه کنید، پیدا کردن پایان نامه تو فضای مجازی تقریبا غیر ممکنه !!! یعنی کسی حاضر نیست پایان نامه خودشو به اشتراک بزاره من که شخصا اینکارو نمیکنم بقیه رو نمیدونم!

neici.lamya

عضو جدید

سلام دوست عزیز
برای گرفتن پایان نامه شما میتونی به سایت ایران داک مراجعه کنید اونجا معمولا چکیده پایان نامه یا حالا 20 صفحه اول پایان نامه وجود داره میتونی پایان نامه مدنظر رو پیدا کنی و با نویسنده مکاتبه کنی
البته اگه زبان انگلیسیت قوی باشه هم سایت های خارجی هستن که پایان نامه های معتبر رو به اشتراک میزارن:
oatd.org
pqdtopen.proquest.com