درخواست کمک در مورد نگارش پایان نامه

daiana

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان محترم..
من میخوام نگارش پایان ناممو شروع کنم ولی متاسفانه نه نمونه پایان نامه دارم و نه اساتیدم همکاری میکنن...اصلا نمیدونم باید چی بنویسم و از کجا شروع کنم..تو کتابخونه دانشگاه هم چیز به درد بخوری ندیدم تنها چیزی اطلاعاتی که دارم فرمت پایان نامه نویسی دانشگاست...اگر کسی نمونه پایان نامه در مورد استخراج حلالی داره ممنون میشم اگر کمکم کنه...سپاس فراوان..:gol::gol:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان محترم..
من میخوام نگارش پایان ناممو شروع کنم ولی متاسفانه نه نمونه پایان نامه دارم و نه اساتیدم همکاری میکنن...اصلا نمیدونم باید چی بنویسم و از کجا شروع کنم..تو کتابخونه دانشگاه هم چیز به درد بخوری ندیدم تنها چیزی اطلاعاتی که دارم فرمت پایان نامه نویسی دانشگاست...اگر کسی نمونه پایان نامه در مورد استخراج حلالی داره ممنون میشم اگر کمکم کنه...سپاس فراوان..:gol::gol:
سلام.
شما باید تو قدم اول مشخص کنید که پایان نامتون چند فصله که هر دانشگاه ممکنه متفاوت باشه، اما صورت لیش برا شیمی 3 فصله.

فصل اول مربوط به کلیات هست که شامل ایناس: مقدمه، طرح موضوع و بیان مسئله و اهمیت (که تو این بخش یا بخش ها میگید که موضوع پروژتون چیه، چرا رفتین سراغش و چه اهمیتی داره)، اهداف پژوهش و ... هر مطلبی رو که مقدمه کارتون میدونید مثل تعاریف و بیان ویژگی های مواد و کاربردهای کلی و ... رو تو مقدمه میگید و یه چیز مهم اینه که حتماپیشینه مطالعات رو بگید، تو این بخش میگید که چه کسایی چه کارایی تو زمینه کاریتون کردن(با توجه به مقالات) و امتیاز کارشون چی بوده و تهشم اینکه شما چیکار کردید و امتیاز کارتون چیه.(اینطوری نوشتن برا مقاله نوشتن هم کمکتون میکنه)

فصل دوم مباحث تجربیه که شامل معرفی مواد، وسایل و دستگاه ها، بیان روش تجربی انجام آزمایشات به طور کامل، بیان متد و روشکار آنالیزهاتون (تو این بخش از وسایل و دستگاه های آنالیزیتون عکس بذارید)

فصل سوم نتیجه گیری هست که خب نتایجتون رو با استدلال و دلیل میارید و نتیجه گیری میکنید.

فصل بعد: منابع. که با توجه به فرمتی که دانشگاه تعیین کرده باید بنویسید.

قسمت بعد پیوست هست که اگه داشتید میارید.

aminhemati

عضو جدید
فصل اول که باید مطالب از اینترنت بگیرید ولی فصل دوم و سوم دقیق آزمایشاتون و نوع دستگاه و نتایج و نمودارتون رو بیارید. سختی خاصی نداره.فقط فصل یک باید مطلب درباره موضوعتون جمع آوری کنید.سعی کنید بیست صفحه کمتر نباشه

aminhemati

عضو جدید
فصل اول که باید مطالب از اینترنت بگیرید ولی فصل دوم و سوم دقیق آزمایشاتون و نوع دستگاه و نتایج و نمودارتون رو بیارید. سختی خاصی نداره.فقط فصل یک باید مطلب درباره موضوعتون جمع آوری کنید.سعی کنید بیست صفحه کمتر نباشه