درخواست کتاب

behzad107

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
دوستان من کتاب اصول مهندسی معدن نوشته هارتمن ترجمه یاوری رو به شدت نیاز دارم، از کجا میتونم گیرش بیارم؟ از دوستان کسی لینک خرید یا دانلودش رو میدونه؟
ممنون میشم زود جواب بدین

ramin7125

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
دوستان من کتاب اصول مهندسی معدن نوشته هارتمن ترجمه یاوری رو به شدت نیاز دارم، از کجا میتونم گیرش بیارم؟ از دوستان کسی لینک خرید یا دانلودش رو میدونه؟
ممنون میشم زود جواب بدین

salam,
agha meydon enghlab chanta pasazh dare k tosh ketab daste 2 mifroshan
hamin chand roz pish in ketabo to yeki az maghazeha didam

shirman7

عضو جدید
کتاب روشهای هیدرومتالوژی(لیچینگ) فروشوئی را لازم دارم در صورت معرفی لینک دانلود و یا خرید ممنون میشم

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
کتاب روشهای هیدرومتالوژی(لیچینگ) فروشوئی را لازم دارم در صورت معرفی لینک دانلود و یا خرید ممنون میشم

سلام این عنوان منتشر شده؟ اسم نویسنده اش؟

دو تا کتاب با این مضمون ضمیمه می کنم ، شاید به دردتون بخوره

پیوست ها

• Hydrometallurgy-Principles-and-Applications - Copy.pdf
    365 کیلوبایت · بازدیدها: 0

shirman7

عضو جدید
سلام این عنوان منتشر شده؟ اسم نویسنده اش؟

دو تا کتاب با این مضمون ضمیمه می کنم ، شاید به دردتون بخوره
با سلام وتشکر از شما ایا تمامی فصلهای لینک دوم را که گذاشته بودید (البته به فارسی) را دارید و کاملشو میشه خرید یا دانلود کرد؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
با سلام وتشکر از شما ایا تمامی فصلهای لینک دوم را که گذاشته بودید (البته به فارسی) را دارید و کاملشو میشه خرید یا دانلود کرد؟

سلام
از این کتاب فارسی می توانید استفاده کنید:

کتاب فرآوری مواد معدنی/ دوره دوم آموزش متوسطه/فنی حرفه ای /صنعت/گروه مواد و فرآوری/معدن/پایه یازدهم/
کد کتاب 492/2

از سایت پایگاه کتاب های درسی به آدرس chap.sch.ir دانلود بفرمایید

کد کتاب 492/2 رو توو باکس جستجوی کد کتاب بنویسید و سال چاپ 95-96 رو انتخاب کنید ، دوره تحصیلی دوره دوم آموزش متوسطه، فنی حرفه ای رو از منوی کشویی انتخاب کنید فایل رو میاره

آخرین ویرایش:
بالا