درخواست کتاب های مهندسی برق - کنترل

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

دوستان می توانند درخواست کتاب های تخصصی مهندسی کنترل را در این تاپیک مطرح کنند.

لازم به ذکر است طبق دستوالعمل جدید تالار برق، کتابهای ارسالی من بعد به صورت تاپیک های مجزا ارسال خواهد شد.

در نتیجه از دوستان انتظار داریم در صورتی که قصد به اشتراک گذاری کتاب دارن هر کتاب را به صورت تاپیک مجزا و با لینک مستقیم ارسال کرده و آدرس آن را در پاسخ به درخواست های احتمالی در این تاپیک قرار دهند.

تذکر:
  • درخواست و به اشتراک گذاری کتاب های فارسی ممنوع می باشد.

• قرار دادن ایمیل، شماره تلفن، آدرس سایت، وبلاگ، فروم و... و ارسال پست های تبلیغاتی خلاف قوانین می باشد و با کاربران خاطی طبق قواین برخورد خواهد شد.

• قبل از ارسال درخواست، کتاب مورد نظر خود را در با استفاده از ابزار جستجو در سایت، جستجو نمایید.

با تشکر

john snow

عضو جدید
سلام
دوست عزیز شما جزوه ای در مورد نمونه پروژه برای PLC دارید ؟!
کلا اگه جزوه ی خوبی دارید که بیشتر روی نمونه سوال و ... مانور داده ، ممنون میشم قرار بدید .

arjanizary

عضو جدید
درخواست حل المسائل Linear System Theory and Design 3rd edition by Chi-Tsong Chen

درخواست حل المسائل Linear System Theory and Design 3rd edition by Chi-Tsong Chen

سلام
من حل المسائل کتاب Linear System Theory and Design 3rd edition by Chi-Tsong Chen رو میخواستم.
در ضمن خود کتاب رو دارم، اگه خواستین آپلود کنم. حل تمرین رو هم دیدم دست خطه، ولی فقط 6 صفحه اول قابل مشاهده است و بقیه هیچی!!! :cry:

dashhadi

عضو جدید

arjanizary

عضو جدید
درخواست حل المسائل Applied Nonlinear Control by Jean-Jacques E. Slotine and Weiping Li

درخواست حل المسائل Applied Nonlinear Control by Jean-Jacques E. Slotine and Weiping Li

سلام
من درخواست حل المسائل کتاب Applied Nonlinear Control by Jean-Jacques E. Slotine and Weiping Li رو داشتم.
در ضمن در خود همین سایت فقط دو مورد درخواست دیگه برا همین حل المسائل پیدا کردم که کسی بهش جواب نداده. خدا کنه این سومی نشه!!!:(
با تشکر

arjanizary

عضو جدید
درخواست حل المسائل Nonlinear Control Systems by Horacio J. Marquez

درخواست حل المسائل Nonlinear Control Systems by Horacio J. Marquez

علیکم السلام
درخواست حل المسائل Nonlinear Control Systems (Analysis and Design) by Horacio J. Marquez رو داشتم.
ممنون

+

یک پیشنهاد : لطفا یک بخش برای حل المسائلهای کنترلی در نظر گرفته شود.
(اگر سایتی میشناسید بگید از اونجا دانلود کنیم و مزاحم نشیم:D. چون مثلا در سایت ویلی و پسران اکثرا نوشته دارای instructor manual بوده که از طریق Wiley editorial department قابل حصول!!!:confused: مدیونین اگه بدونین اینجا کجاست و نگین.)

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
علیکم السلام
درخواست حل المسائل Nonlinear Control Systems (Analysis and Design) by Horacio J. Marquez رو داشتم.
ممنون

+

یک پیشنهاد : لطفا یک بخش برای حل المسائلهای کنترلی در نظر گرفته شود.
(اگر سایتی میشناسید بگید از اونجا دانلود کنیم و مزاحم نشیم:D. چون مثلا در سایت ویلی و پسران اکثرا نوشته دارای instructor manual بوده که از طریق Wiley editorial department قابل حصول!!!:confused: مدیونین اگه بدونین اینجا کجاست و نگین.)

با سلام.
با تشکر از پیشنهاد شما
تالار کتاب ها فعالیت کمتری نسبت به بقیه تالار ها داره .
چنانچه کتاب ها و حل المسائل ها در قسمت کنترل یا هر قسمت دیگه ای به حدی قابل قبول برسه میشه یک تاپیک مخصوص حل المسائل ها در نظر گرفت

davoods7

عضو جدید
با سلام
حل المسائل کتاب سیستم های فازی وکنترل فازی لی وانگ را می خواستم.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
Filippov, Differential Equations with Discontinuos Right-hand Sides. Dordrecht, The Netherlands: Kluwer Academic Publishers, 1988.

Filippov, Differential Equations with Discontinuos Right-hand Sides. Dordrecht, The Netherlands: Kluwer Academic Publishers, 1988.

میشه لطفا این کتاب رو برام بذارین.ممنونم.
Filippov, Differential Equations with Discontinuos Right-hand
Sides. Dordrecht, The Netherlands: Kluwer Academic Publishers,
1988.

arjanizary

عضو جدید
Differential Equations with Discontinuous Righthand Sides: Control Systems _ Mathematics and its Applications by A. F. Filippov

Differential Equations with Discontinuous Righthand Sides: Control Systems _ Mathematics and its Applications by A. F. Filippov

میشه لطفا این کتاب رو برام بذارین.ممنونم.
Filippov, Differential Equations with Discontinuos Right-hand
Sides. Dordrecht, The Netherlands: Kluwer Academic Publishers,
1988.

Title: Differential Equations with Discontinuous Righthand Sides: Control Systems _ Mathematics and its Applications
Author: A. F. Filippov
Publisher: Kluver
Year: 1988
Size: 15 MB
Download: Direct Link
7f550aeb88f45d7477bf70a53b73ff62-d.jpg

sadegh93

عضو جدید
کتاب ایزار دقیق و کنترل فرایند کی دار من لازمش دارم واسه کنکور کاردانی به کارشناسی لطفا راهنمایی کنید

کتاب ایزار دقیق و کنترل فرایند کی دار من لازمش دارم واسه کنکور کاردانی به کارشناسی لطفا راهنمایی کنید

کنکور کاردانی به کارشناسی کتاب ابزار دقیق و کنترل فرایند رو میخوام

mehdibaghaee

عضو جدید
سلام
کسی می دونه حلل کتاب feedback control theory by doyle & francis رو از کجا می شه گیر آورد؟
ممنون می شم حلل کتابی در مورد کنترل مقاوم بهم معرفی کنید.

arjanizary

عضو جدید
در خواست حل المسائل کتاب Feedback Control Theory by John Doyle, Bruce Francis, Allen Tannenbaum

در خواست حل المسائل کتاب Feedback Control Theory by John Doyle, Bruce Francis, Allen Tannenbaum

سلام
من هم دنبال حل المسائل Feedback Control Theory by John Doyle, Bruce Francis, Allen Tannenbaum هستم.
ممنون

arjanizary

عضو جدید
درخواست حل المسائل کتاب ESSENTIALS OF ROBUST CONTROL by Kemin Zhou with John C Doyle

درخواست حل المسائل کتاب ESSENTIALS OF ROBUST CONTROL by Kemin Zhou with John C Doyle

السلام علیکم
این هم داشته باشه کارم راه میافته. حل المسائل ESSENTIALS OF ROBUST CONTROL by Kemin Zhou with John C Doyle رو میگم.
بازم ممنون

hassan_ur2

عضو جدید
سلام، کسی کتاب Multivariable System Theory and Design نوشته Rajnikant V. Patel رو داره؟!

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من این کتاب رو لازم دارم

• عنوان کتاب:
    کنترل بازخوردی سیستم های دینامیکی
  • نویسنده(گان):
    جنه اف. فرانکلین، جی. دیوید پاول، عباس امامی نائینی
  • :Book title
    Feedback Control of Dynamic Systems
  • :Author(s)
    Gene F. Franklin, J. David Powell, Abbas Emami-Naeini
کسی میتونه کمک کنه؟

arjanizary

عضو جدید
درخواست کتاب New Tools for Robustness of Linear Systems by B Ross Barmish

درخواست کتاب New Tools for Robustness of Linear Systems by B Ross Barmish

سلام
درخواست کتاب New Tools for Robustness of Linear Systems by B Ross Barmish رو داشنم.

ممنون

arjanizary

عضو جدید
سلام من این کتاب رو لازم دارم

• عنوان کتاب:
    کنترل بازخوردی سیستم های دینامیکی
  • نویسنده(گان):
    جنه اف. فرانکلین، جی. دیوید پاول، عباس امامی نائینی
  • :Book title
    Feedback Control of Dynamic Systems
  • :Author(s)
    Gene F. Franklin, J. David Powell, Abbas Emami-Naeini
کسی میتونه کمک کنه؟
Book link: Direct
Solutions manual link: Direct

bak

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان عزیز ترجمه فارسی و حل المسایل پردازش سیگنال دیجیتال اپنهام رو می خوام اگه کسی داره برام بفرسته خیلی ضروریه

بالا