درخواست کتاب های برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

دنیلی

عضو جدید
سلام دوستان
میدونم جاش اینجا نیس ولی چون تند نند آپ میشه اینجا نوشتم، عذر...
کی مایکرویو 2 پاس کرده؟؟؟؟؟
حیاتیه لطفا ج بدین

farzadsolid

عضو جدید
سلام بچه ها من به شدت نیاز به soloution manual کامل این کتاب Adaptive Filter Theory Frahang boroujeny دارم اگه بزاریدش تا بچه ها استفاده کنند یه دنیا ازتون ممنون میشم ( خیلی بهش احتیاج دارم)

farzadsolid

عضو جدید
سلام بچه ها من چند روزه دیگه امتحان فیلتر های وفقی رو دارم اگه لینک دانلود حلل مسایل کامل کتاب Adaptive Filter Theory Frahang boroujeny دارین رو بزارین
ممنون

enstien

عضو جدید
سلام دوستان
کتاب الکترونیک سدرا ویرایش 6 یا بالاتر رو میخواستم
اگر بزارید ممنون میشم :gol:

farzadsolid

عضو جدید
دوستان لینک
soloution manual کتاب Adaptive Filter Theory by Frahang boroujeny رو ندارید خیلی بهش احتیاج دارم
plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

farzadsolid

عضو جدید
همچنان منتظر soloution manual کتاب Adaptive Filter Theory by Frahang boroujeny

همچنان منتظر soloution manual کتاب Adaptive Filter Theory by Frahang boroujeny

لطفا یکی راهنمای کامل این کتابو بزاره یکی از بچه ها راهنمای ناقصشو گذاشته بود(Adaptive Filter Theory by Frahang boroujeny)

عباس22

عضو جدید
سلام
من یه کتاب سیگنال خاص دارم دنبال حل المسایلشم
خواهشا کمکم کنید
چطور میتونم کتاب رو بزارم اینجا تا دوستان حل تمرینشو معرفی کنن؟

erfanjafari

عضو جدید
سلام دوستان
این کتاب رو میخواستم لطفا

Waveform Diversity: Theory & Applications [Hardcover]

S Pillai (Author), Ke Yong Li (Author), Ivan Selesnick (Author), Braham Himed (Author)

http://www.amazon.com/Waveform-Diversity-Theory-Applications-Application-ebook/dp/B004XBLRPE

سلام دوست عزیز،متاسفانه کتابتون رو پیدا نکردم

فقط تونستم اینو پیدا کنم ببین به کارت میاد؟

http://libgen.org/get?open=0&md5=2da71271fd50b7e0edd047fb77fa8349

http://www.amazon.com/Waveform-Dive...1383482514&sr=1-1-catcorr&keywords=1849192650

strsdr26

عضو جدید
سلام دوست عزیز کتاب عایق ها وفشارقوی دکترهوشمند را نیاز دارم خیلیم ضروریه اگه زحمتشو بکشی ممنون میشم

سلام دوست عزیز کتاب عایق ها وفشارقوی دکترهوشمند را نیاز دارم خیلیم ضروریه اگه زحمتشو بکشی ممنون میشم

با سلام
لطفا کتاب های درخواستی خود را در رشته برق در این تاپیک در میان بگذارید . شاید...
با تشکر
سلام دوست عزیز کتاب عایق ها وفشارقوی دکتر هوشمند را میخواستم مر300000000000000000000000000000

hgh.kntu

عضو جدید
سلام بچه ها
یه چند وقتیه دنبال این کتابم . خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه پیدا کنه برام :)
[h=1]Switching Theory and Logic Design By M.V. Subramanyam[/h]

دنیلی

عضو جدید
سلام دوستان مهندس
هندبوک فیــــــــــــــلتـــــر Handbook of Filter Synthesis By Anatol I. Zverev
را میخواستم
و اینکه کتاب روون برای فـــــــــــــــــــــــــــیلـــــــــــــــــــترای مایکرو ویــــــــــــــو هر کی داره بدازه ممنون میشم

strsdr26

عضو جدید
سلام دوستان مهندس
هندبوک فیــــــــــــــلتـــــر Handbook of Filter Synthesis By Anatol I. Zverev
را میخواستم
و اینکه کتاب روون برای فـــــــــــــــــــــــــــیلـــــــــــــــــــترای مایکرو ویــــــــــــــو هر کی داره بدازه ممنون میشم

سلام

بفرمایید

Handbook of Filter Synthesis

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا