درخواست (کارگاه های ريخته گری ، جوش ، ماشين افزار)

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با کارگاه های ذوب و ريخته گری ، جوش و ماشين افزار 1 و 2 رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين

lala bavan

عضو جدید
سلام خسته نباشین، من در خواست مباحث مرتبط با کارگاه های ذوب و ریخته گری ،جوش و ماشین افزار 1و2 رو دارم. با تشکر.
gedaieavazi_u

آخرین ویرایش:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با کارگاه های ذوب و ريخته گری ، جوش و ماشين افزار 1 و 2 رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين
سلام جناب مهندس
بنده شخصا" در مورد مباحث ریخته گری و جوش اعلام آمادگی میکنم
تا حداقل بتونم کمک کوچکی توی این بخش به شما داشته باشم.

ٍEhsan-H

عضو جدید
درخواست

درخواست

با سلام خدمت شما دوست عزیز.من نیاز به یه سری اطلاعات در مورد کارگاه های ذکر شده بخصوص ماشین ابزار 1و2 دارم.با تشکر.

achar faranse

عضو جدید
ie.um

ie.um

با سلام

موفق باشين
سلام.در مورد ماشین ابزار 1 دنبال مطلب بودم.گفتم بده که از شما کمک نخوام.بی صبرانه منتظرم.ممنون

sarow saeedi

عضو جدید
با سلام

موفق باشين
سلام اگر لطف کنید قوانین 10 گانه ی کمپل در ریخته گری را برایم ارسال کنید ممنون میشوم.

روشهای تولید ( ریخته گری )

با سلام :

دنبال جزوه درسی روشهای تولید ( ریخته گری ) می گردم . خیلی واجبه . کمکم کنید

با سلام :

دنبال جزوه درسی روشهای تولید ( ریخته گری ) می گردم .

rock narok

عضو جدید
سلام
کسی هست که فیلم آموزشی در رابطه با کارگاه ریخته گری داشته باشه؟یا حداقل سایتی د راین رابطه بهم معرفی کنه

Kuiper

عضو جدید
Sand Casting

Sand Casting

سلام به همه:)
من به دنبال یک مقاله درباره Sand Casting هستم. اگر راهنماییم کنید ممنون می شم.:biggrin:

ش.د

عضو جدید
با سلام

موفق باشين
سلام خسته نباشید
مطلبی در مورد ابزار و روشهای تراشکاری میخواستم با تشکر

nadie

عضو جدید
با سلام.
من دنبال مقاله ای در موردتاریخچه و کاربرد یکی ازدستگاهای کارگاه ماشین ابزار(به خصوص فرز.صفحه تراش یا ماشین تراش) هستم.ممنون میشم اگر کمک کنید.شرمنده ولی یک مقدارم عجله دارم.بازم ممنون.

omid88

عضو جدید
لبزارهای ریخته گری

لبزارهای ریخته گری

سلام
کسی در مورد ابزارهای ریخته گری اطلاعاتی داره؟
ممنون

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
کسی در مورد ابزارهای ریخته گری اطلاعاتی داره؟
ممنون

abzarhaye rikhtegari ta onjayi ke man midonam male o bil o ghaleb o kheyli rizan.
khastin sari be jozveye kargah am mizanam

mdesigner

عضو جدید
سلام خسته نباشین، من در خواست مباحث مرتبط با کارگاه های ذوب و ریخته گری ،جوش و ماشین افزار 1و2 رو دارم. با تشکر.
gedaieavazi_u

سلام. بعضی از کتابای مربوط به مباحث درخواستی شما در وبلاگم گذاشتم, می تونید از اونجا دانلودشون کنید
mrdraft.blogfa.com

armansoltani

عضو جدید
سلام دوست عزیز میشه در مورد ریخته گری با الگوی مصرف شدنی بیشتر توضیح بدی در موردش ارائه دارم ولی زیاد مطلب پیدا نکردم.