[ درخواست پروژه ] ►خود را اینجا مطرح کنید

مريم قدسي

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

سلام.يكي از دوستام احتياج به كمك داره منم ميخوام كمكش كنم.اين دوستم 5تا ديتيل اجرايي در مورد مقاوم سازي و ضد زلزله كردن اسكلت و جداره هاي ساختمون در رابطه با ستون -تير-پي-ديوارها و يا سقف ميخواد.اگه طرحي داريد لطفا" واسم بفرستيد.مرسي:)

Mahshid*

عضو جدید
خوب حواسم نبود، خیلی واجبه، کسی نمیتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام.يكي از دوستام احتياج به كمك داره منم ميخوام كمكش كنم.اين دوستم 5تا ديتيل اجرايي در مورد مقاوم سازي و ضد زلزله كردن اسكلت و جداره هاي ساختمون در رابطه با ستون -تير-پي-ديوارها و يا سقف ميخواد.اگه طرحي داريد لطفا" واسم بفرستيد.مرسي:)

[h=3][/h][h=3]جزییات تقویت ستون و تیر[/h]
[h=3]جزییات تقویت دیوارها[/h]
[h=3]تقویت شالوده[/h]

s.b.

عضو جدید
سلام

سلام

من یه تحقیق دارم که خودم حدود 5 سال پیش انجام دادم .ولی خیلی کامله..
حجمش یک مگه اگه مایل بودین میلتون رو قرار بدین تا بفرستم براتون

river8

عضو جدید
نیاز شدید و فوری به پروژه طراحی سد انحرافی ، قوسی ، وزنی ، خاکی دارم.

mosha

عضو جدید
damage based design

damage based design

سلام
لطفا اگر کسی در مورد damage based design مطلب داره به من کمک کنه . من این مطالب رو برای پایان نامم لازم دارم:)

JAVID4934

عضو جدید
من تا حدودی در رابطه با design basae accident مطالعه داشتم و نمی دونم چقدر بدردت بخوره پیام بذار راهنمای کنم
سلام
لطفا اگر کسی در مورد damage based design مطلب داره به من کمک کنه . من این مطالب رو برای پایان نامم لازم دارم:)

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیش ساختگی.

پیش ساختگی.

با سلام خدمت دوستان.
ممنون میشم اگر کسی از دوستان در مورد پیش ساختگی (prefabrication) اطلاعاتی دارن به بنده اطلاع بدن :gol:(آدرس ایمیل در پروفایل)
لاتین یا فارسی بودنش مهم نیست .:gol:

reza2011

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان.
ممنون میشم اگر کسی از دوستان در مورد پیش ساختگی (prefabrication) اطلاعاتی دارن به بنده اطلاع بدن :gol:(آدرس ایمیل در پروفایل)
لاتین یا فارسی بودنش مهم نیست .:gol:
سحر جان اينجا و اينجا رو بخوني كاملا همه چي دستگيرت ميشه ... :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aaa20

عضو جدید
سلام لطفا اگه کسی اطلاع کاملی در مورد حق الزحمه نوشتن صورت وضعیت با نرم افزار تدکار رو میدونه چقدره به من بگه ممنون میشم.

mohammad sabzali

عضو جدید
سنگ دانه ها در بتن

سنگ دانه ها در بتن

با عرض سلام خدمت دوستان از دوستان کسی در مورد سنگدانه ها پروژه،مقاله،مطلب، یا حتی سایت چیزی دارد به من معرفی کند1؟

ali1362

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان از دوستان کسی در مورد سنگدانه ها پروژه،مقاله،مطلب، یا حتی سایت چیزی دارد به من معرفی کند1؟

سلام دوست عزیز
کتابهای زیر منابع خوبی هستند:
تکنولوژی بتن /رمضانیان پور
آیین نامه بتن ایران(آبا)/ سازمان مدیریت و برنامه ریزی
مبحث نهم مقررات ملی ساختمان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farmoosh

عضو جدید
سلام بر همه ی دوستان میخواستم ازتون خواهش کنم اگه راجع به سقف کوبیاکس اطلاعاتی دارین در اختیارم بذارین . تاپیک این موضوع هم ایجاد کردم ممنون

NTW

عضو جدید
درخواست ترجمه

درخواست ترجمه

سلام.

کسی می دونه ترجمه این چی میشه؟
IBS(industrialized building system) involves on site casting using innovative and clean mould technologies

ali1362

عضو جدید
سلام دوست من تاجایی که من استنباط کردم به شکل زیر مشه ،اما ای کاش پاراگرافش رو کامل میگذاشتی:
"IBS (سیستم ساختمانهای صنعتی)شامل بتن ریزی درجا با استفاده از قالب های سالم و فن آوری های نوین"
سلام.

کسی می دونه ترجمه این چی میشه؟
IBS(industrialized building system) involves on site casting using innovative and clean mould technologies

convert

عضو جدید
سازه هاي سنتي

سازه هاي سنتي

سلام من ى پرو‍ژه دارم در مورد روش هاي ساخت بنا هاي قديمي ميخوا اگر مطلبي دارين كه به دردم ميخوره كمكم كنيد ممنون ميشم

bahar jon jon

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز و مهربون

1) من به یک پروژه کامل
مرمت ابنیه از یک بنای تاریخی نیاز دارم...... (خیلی فوری)

2) من به یک پروژه
مبانی نظری مفهومی هم نیاز دارم ......(فوری)

3) دوستان محترم عمرانی من به یک پروژه در خصوص
سازه فلزی هم نیاز دارم.... (تا 15 خرداد زمان دارم)

ممنون از توجهتون

bahar jon jon

عضو جدید
دوستان عزیز من پروژه متره که اجرا شده باشه دارم اگه خواستید
متن انگلیسی با ترجمه فارسی در خصوص معماری هم دارم
برای معماری اسلامی و انسان طبیعت هم تحقیق دارم

در خدمتم دوستان
هوای منم داشته باشید کمک لازمم

bahar jon jon

عضو جدید
نیاز به پروژه مرمت ابنیه از بنای تاریخی

نیاز به پروژه مرمت ابنیه از بنای تاریخی

کمک دوستان من به پروژه مرمت ابنیه که برای یک بنای تاریخی باشه نیاز دارم هر کی داره کمک کنه خیلی فوریه..........:gol:

convert

عضو جدید
روش هاي ساخت و بازسازي با هم نميخوام درباره معماريش بحث بشه ممنون ميشم اگر كمكم كنيد!!!!!!!!!!!

convert

عضو جدید
اگر مطلب به درد بخوري دست گيرت شد به منم كمك كن آخه منم به چنين چيزي احتياج دارم ممنون!!!!!

sherizk

عضو جدید
با سلام
من یک جزوه ی امکان سنجی سمنت پلاست بدست اوردم که فرایند تولید و مخصوصا فرمولاسیون رو کامل نوضیح نداده یک DVD هم که تولیدش رو توی روسیه نشون می ده. اما الان دنبال اینم که برای مثلا سنگ نما از چه نوع پیگمنتی باید استفاده کرد؟کلا فرمولاسیون رنگها به چه صورتی هست؟آیا زمانی که پیگمنت استفاده می کنیم نیازی به اپوکسی هست؟
از دوستانی که اطلاعات دارن و یا جزوه ی خوبی رو دارن ممنون مس شم راهنمایی کنن.

SogandCIVIL

عضو جدید
سلام
من مطالبی تحت عنوان تحقیق درباره ی مترو و تأثیرش بر محیط زیست و خاک می خوام
برای مهندسی محیط زیست
لطفا کمکم کنید با مطالب کمکی یا سایتی که بتونه کمکم کنه
خیلی ممنون

pooyajoon

عضو جدید
درخواست پروژه سیستمهای انتقال آب و پروژه

درخواست پروژه سیستمهای انتقال آب و پروژه

سلام و خسته نباشید
من یه پروژه ساده از بخش "تاسیسات کانال اصلی" در سیستمهای انتقال آب و پروژه می خواستم که شامل بحث های زیر باشه:

تنظیم کننده ها، تعداد دهانه ها، عرض دهانه ها، طرح پایه ها، مسائل ساختمانی، انواع تنظیم کننده های خودکار، انواع Amil ، ضوابط هیدرولیکی سیفون، Avio ، آبشارها، فرمول هیدرولیکی جهت محاسبه حوضچه و آرامش آبشار، طراح هیدرولیکی و ساختمانی عبور سیل از روی کانال اصلی

برا هر بحثش یکی دو تا صفحه به اندازه صفحه A4 ورد هم باشه خوبه

فقط کاش کسی بتونه زودتر کمک کنه چون ضروریه واسم

خودم هرچی می گردم اصلن چیزی ندیدم
مثلن وقتی برای Amil می گردم فقط مینویسه Email و اصلن ربطی به بحث مورد نظر من نداره!!