درخواست پروژه روش تولید

xerxes211

عضو جدید
در مورد انواع ماشینهای تراش،زوایای برش،جنس قطعات و هرچی که مربوط به ماشینهای برشکاری و تراشکاری میشه؛عکس،مطلب،فیلم و ... لازم دارم.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.ضروریه!:cry:
اینم ایمیلم:xerxes2009@gmail.com
با تشـــــــــــــــــکر

mm.salemi

عضو جدید
در مورد انواع ماشینهای تراش،زوایای برش،جنس قطعات و هرچی که مربوط به ماشینهای برشکاری و تراشکاری میشه؛عکس،مطلب،فیلم و ... لازم دارم.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.ضروریه!:cry:
با تشـــــــــــــــــکر

سلام دوست عزیز. با بنده تماس بگیرید.

09358037780 سالمی

smahdih

عضو جدید
درود
دوست عزیز من خودم واسه درس روش تولید 1 در مورد ebm ارائه دادم اگه خواستی بگو برات آپ کنم

خراساني

عضو جدید
با تشـــــــــــــــــکر

سلام دوست عزیز. با بنده تماس بگیرید.

09358037780 سالمی

سلام دوست گرامي جناب آقا / خانم سالمي
امكانش هست مطالب رو براي اينجانب ايميل بزنيد
khorasani2007@gmail.com

باتشكر
خراساني

سپیده!

عضو جدید
سلام به همگی من در مورد روش تولیدلوله های درزدارنتونستم اطلاعاتی بدست بیارم اگر مطلبی دارین لطفا کمکم کنین(sepideh_1370_2007@yahoo.com)

آخرین ویرایش:

Alivevil

عضو جدید
سلام دوستان.
خسته نباشید.
من هم به پروژه برای این درس نیاز دارم
ممنون میشم اگه برای من هم بفرستین
پروژه باید در مورد فرایند ساخت و تولید یک قطعه صنعتی باشه
ممنون میشم اگه هر چی دارین برای من هم بفرستین
aliallameh.1990@gmail.com

babak.abdi

عضو جدید
سلام!اگه درمورد ماشین تراش ebm مرا یاری فرمایید ممنون خواهم شد
ایمیلم benyamins_20yahoo.com

آخرین ویرایش:

simaaaa

عضو جدید
سلام، من هم در مورد ماشین های گرد تراش مطلب می خواستم. کسی می تونه کمک کنه

farnsh

عضو جدید
سلام.
اگه میشه این کارو بکنین..........
دعاتون میکنیم به خدا!!!!!!!!!!!1

Drmiss

عضو جدید
سلام دوستان
منم به 1 سری مطالب در مورد تغییر خواص مواد احتیاج دارم فوری
ممنون میشم کسی کمک کنه

mhalvaee

عضو جدید
نمیدونم این تخلف هست یا نه نگید میخواد تبلیغ کنه از این حرفا برای این که کار مردم راه بیافته میگم چون وقت نمیکنم تک تک اینجا بزارم من تمام این کتاب ها را داخل یک دایرکتوری دارم جمع میکنم یسریهاشو جمع کردم میتونید از اونجا دانلود کنید
http://ardovan.com/ebook

@r@$

عضو جدید
سلام خسته نباشید!
من برای پروژه روش 2 چندتا موضوع میخوام
میشه لطف کنید پیشنهاد بدید که هم موضوع جدید باشه و هم مطلب در موردش زیاد باشه چون استاد گفته باید 100 صفحه ای بشه به خصوص عکس و فیلم هم بشه در موردش پیدا کرد
مرسی

aida.ti

عضو جدید
سلام دوستان
منم یه موضوع خوب درمورد پروژه روش تولید میخواستم،لطفا اگه میتونید کمک کنید چون زمان زیادی ندارم !!
واقعا ممنون میشم

سلام نیاز فوری ب پروژه روش تولید دارم ...خیلی دنبالش گشتم ولی ب نتیجه نرسیدم ..درباره ی ساخت بدنه ی خودرو یاباجه های تلفن عمومی یا.....خواهش میکنم اگر میتونید کمکم کنید:(

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام نیاز فوری ب پروژه روش تولید دارم ...خیلی دنبالش گشتم ولی ب نتیجه نرسیدم ..درباره ی ساخت بدنه ی خودرو یاباجه های تلفن عمومی یا.....خواهش میکنم اگر میتونید کمکم کنید:(

.
.
.

سلام!!

خب دوست عزیز شما قبل از اینکه موضوع انتخاب کنید باید یه تحقیق کوچیک میکردین که آیا منابعی واسش وجود داره یا نه!!

ببینید میشه با استاد صحبت کرد و موضوع رو تغییر داد؟؟

مثلا به انواع فرایند ها

نورد سرد - نورد گرم - پایپینگ - جوشکاری و ...

سلام خسته نباشید اینا موضوعهای پیشنهادی استادمه ... شما یک پروژآماده برای تولید یک محصول با همین روش ها ندارین ؟

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید اینا موضوعهای پیشنهادی استادمه ... شما یک پروژآماده برای تولید یک محصول با همین روش ها ندارین ؟

سلام!

راستش پروژه آماده برای تولید محصول و خروجی بهینه که نیست!

یعنی خیلی سخت گیر میاد ، جون قطعا هرکسی آمادش کرده واسش کلی زحمت کشیده!

البته با تحقیق و بررسی میشه یه محصول رو آماده کرده روش تولیدش رو اما خب وقت میبره!

در هر حال در خصوص موارد کلی و فرایند ها مطلب هست ...

بالا