درخواست همكاري

majid heydari

عضو جدید
سلام به دوستان عزيز من يكي از اعضاي جديد هستم و ليسانسم در دانشگاه علم وصنعت بودم الان سال آخر فوق هستم و دنبال كار ميگردم،بيشتر دنبال تجربه كردنش هستم و حقوقش زياد واسم مهم نيست،اگه جايي هست كه بتونيد معرفي كنيد ممنون ميشم.)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزيز من يكي از اعضاي جديد هستم و ليسانسم در دانشگاه علم وصنعت بودم الان سال آخر فوق هستم و دنبال كار ميگردم،بيشتر دنبال تجربه كردنش هستم و حقوقش زياد واسم مهم نيست،اگه جايي هست كه بتونيد معرفي كنيد ممنون ميشم.)

.
.
.

سلام!!

به باشگاه خوش اومدید!!

فکر نمیکیند یکم گنگ صحبت کردید و ... ؟!!:razz:

شهر و استان تون کجاست؟!!

گرایش های تحصیلیتون در مقاطع کارشناسی و ارشد ؟!!

و ...

( فعلا تاپیک رو انتقال نمیدم )

vatanparast

عضو جدید

سلام دوست عزیز دو تا نکته اول اینکه شهرتو مطرح نکردی و از همه مهمتر وضعیت نظام وظیفه، دوما با فوق صنایع و اینکه لیسانس علم و صنعت بودی کار پیدا کردن با حقوق خوب خیلی راحت باید باشه برات کافیه یکم سعی کنی

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز دو تا نکته اول اینکه شهرتو مطرح نکردی و از همه مهمتر وضعیت نظام وظیفه، دوما با فوق صنایع و اینکه لیسانس علم و صنعت بودی کار پیدا کردن با حقوق خوب خیلی راحت باید باشه برات کافیه یکم سعی کنی
اداره های کاریابیخیلی توی این ضمینه کمک میکنند

بالا