درخواست های مرتبط با: کانون پرورش فکری کودکان

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام و سال نو بر شما عزیزان مبارک

دوستان

فضاهای مورد نیاز در طراحی کانون پروزش فکری کودکان و نوجوانان چه مواردی می باشد؟

:gol:

asenad21

عضو جدید
سلام اگر نمونه ی موردی هم در رابطه با این موضوع دارید به منم بگید لطفا

Mohamad MN

عضو جدید
درخواست های مرتبط با کانون پرورش فکری کودکان

درخواست های مرتبط با کانون پرورش فکری کودکان

از بچه ها کسی رساله در مورد (کانون پرورش فکری کودکان)نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام به تمامی مهندسان ......
بنده یه پروژه کانون پرورش فکری را میخواستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا هر چی درمورد این موضوع باشه
خیلی ممنون .... کمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکم کنید :cry::(

سلام دوست عزیزشاید تاپیک زیر کمکتون کنه.
ضوابط و نمونه های طراحی:کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان

behnam-khorrami

عضو جدید
کانون پرورش فکری کودک و نوجوان

کانون پرورش فکری کودک و نوجوان

سلام دوستان موضوع طراح 3 من در مورد کلنون پرورش فکری کودکانه. از دوستان خوبم درخواست دارم هرکس که در مورد این موضوع مطالبی داره جواب بده مرسی میشم:gol:

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام دوستان موضوع طراح 3 من در مورد کلنون پرورش فکری کودکانه. از دوستان خوبم درخواست دارم هرکس که در مورد این موضوع مطالبی داره جواب بده مرسی میشم:gol:

سلام دوست خوبم این تاپیک شاید کمک کنه : [h=1][ضوابط ونمونه های طراحی] کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان[/h]

behnam-khorrami

عضو جدید
مرسی از اینکه جواب دادین اما این فایل اصلا باز نمیشه. نمیدونم مشکلش چیه. فقط هم همین یه دونس

DDDIQ

مدیر ارشد
مرسی از اینکه جواب دادین اما این فایل اصلا باز نمیشه. نمیدونم مشکلش چیه. فقط هم همین یه دونس

سلام دوست خوبم من هم فایلها رو چک کردم و مشکلی از نظر دانلود نداشتن و هر دو فایل در باشگاه ضمیمه شدن
آیا فایل دانلود میشه ولی ناقص؟ و یا به صورت کلی امکان دانلود ندارید؟
نمیدونم دقیقا چه مشکلی دارین ولی اگر اگر به صورت کلی نمیتونین دانلود کنید و اجازه دانلود به شما نمیده , ممکنه مراحل ثبت نام خودتون رو به صورت کامل انجام نداده باشین به ایمیل خودتون مراجعه کنید یک ایمیل فعال سازی برای شما از طرف باشگاه ارسال شده بر روی لینک ایمیل کلیک کنین تا ثبت نام شما تکمیل بشه ...

و یا اینکه ممکنه زمان دانلود سرعت شما و یا سرور باشگاه مناسب نبوده و نتونستین دانلود کنین ! دوباره چک بفرمائید

mitra.f888

عضو جدید
درخواست : چارچوب نظري کانون پرورش فکرى کودک و نوجوان

درخواست : چارچوب نظري کانون پرورش فکرى کودک و نوجوان

با سلام من براى نوشتن پروپوزالم قسمت چارچوب نظرى به کمک نياز دارم لطفا اگر مطلبى داشتيد برام بذاريد
ممنون

mahdi mahsson

عضو جدید
درخواست:راهنمایی برای پایان نامه کانون پرورش فکری

درخواست:راهنمایی برای پایان نامه کانون پرورش فکری

ریز فضاهای کانون پرورش فکری

mohammad9917

عضو جدید
درخواست های مرتبط با: کانون پرورش فکری کودکان

سلام لطفا اگه امکان داره یک پلان کانون پرورش فکری کودکان واسه دانلود بزارید ممنون.

mahan_430

عضو جدید
سلاموقتی فایل pdf ضوابط طراحی کانون رو دانلود میکنم،فایلش دانلود میشه ولی خرابه...لطفا بررسیش کنید.ممنون

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلاموقتی فایل pdf ضوابط طراحی کانون رو دانلود میکنم،فایلش دانلود میشه ولی خرابه...لطفا بررسیش کنید.ممنون

سلام دوست عزیزم هر دو فایل رو چک کردم مشکلی نداشتن.

آپتین

عضو جدید
سلام من برای پایان نامه نیاز به چند نمونه موردی داخلی و خارجی معتبر با موضوع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارم . لطفا راهنمایی کنید البته مساله مهم پلاناشه. ممنون میشم

6947

عضو جدید
سلام دوست عزیز من نیاز به مطالعات کانون پرورش فکری و خصوصا برنامه فیزیکی آن دارم ایا امکان داره در این زمینه به بنده کمک کنید ممنون میشم

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحلیل نمونه داخلی کانون پرورش فکری کودکان

دریافت فایل:مشاهده پیوست 175255
سلام ببخشید این کانون مربوط به کدوم شهره؟

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...موضوع پایان نامه من کانون پرورشی فکری کودکان هستش....برای بررسی نمونه موردی به پلان های کامل حداقل یه مرکز توی تهران و همچنین یک نمونه خارجی نیاز دارم...کسی میتونه کمکم کنه؟

al_al_eh

عضو جدید
سلام من پایان نامه ام کانون پرورش فکری کودکان امکانش هست فقط منابع و ماخذ و برای من بفرستین؟

shirinr

عضو جدید
ارزونترین و باکیفیترین و سریعترین موسسه خدمات دانشجویی

ارزونترین و باکیفیترین و سریعترین موسسه خدمات دانشجویی

سلام به همگی
اگه دنبال ارزونترین و باکیفیترین و سریعترین موسسه خدمات دانشجویی تایپ هستین حتما سایت ایران تایپیست را امتحان کنید. هم امکان مراجعه حضوری هست و هم ثبت سفارش انلاین و یا ثبت سفارش تلگرامی داره//
خوبیش پرداخت اقساطه و کلیه خدماتنش هم گارانتی داره
من و همکلاسیام که خیلی راضیبم
www.irantypist.com

بالا